زیبایینبض بازار

معروف ترین اینفلوئنسر های اینستاگرام【سال 1403】❤️+ لیست 10 تایی

معروف ترین اینفلوئنسر های اینستاگرام

امروز می خواهیم با 10 تا از معروف ترین اینفلوئنسر های اینستاگرام خانم ، که در حوزه میکاپ و بیوتی هستند آشنا شویم ایده های زیاد و جالبی درباره خودارایی از آنها آموزش ببینیم اول از همه بهتر است بدانیم اینفلوئنسر یعنی چه و به چه کسی اینفلوئنسر گفته می شود؟

10 تا از معروف ترین اینفلوئنسر های اینستاگرام

اینفلوئنسر های زیادی هستند که در حوزه اینستاگرام درآمد کسب می‌کنند و خیلی از افراد دوست دارند بدانند که چگونه می‌شود از اینستاگرام درآمد کسب کرد یکی از دلایلی که می تواند فالوور های زیادی را جذب خود کند ، فیلم و محتوای جذاب و تماشایی درباره همان حوزه کار می کند است.
برای شناختن اینفلوئنسر های اینستاگرامی به چند نکته باید توجه کنیم تا بدانیم که یک اینفلوئنسر است:

۱-تعداد دنبال کننده ها

۲-رتبه در میان اینفلوئنسرهای دیگر

۳-سطح مشارکت آنها در پیج

معروف ترین اینفلوئنسر های اینستاگرام

از این سه مورد می توانیم آنها را ارزیابی کنیم تا بدانیم کدام فرد معروف تر است.یکی از اینفلوئنسر بیوتی که در همه کشورها معروف شده است و با داشتن نفر 2.2m فالوور در اینستاگرام فعالیت می کند خانم صدف بیوتی است ، که در ادامه مطلب کمی درباره این خانم توضیح داده خواهد شد.

در دامه مطلب شما با 10 تا از معروف ترین اینفلوئنسر های بیوتی اینستاگرام  آشنا خواهید شد.

صدف بیوتی

صدف بیوتی

 • نام : صدف
 • نام خانوادگی : مسائلی (بیوتی)
 • تاریخ تولد :‌ 14 تیر 1368
 • محل تولد : تهران
 • تعداد فالوور اینستاگرام: 2.2m

صدف مسائلی معروف به صدف بیوتی متولد 14 تیرماه 1368 در تهران می باشد.

وی چندی سالی است که به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرده و در آمریکا زندگی می کند. او از کودکی علاقه زیادی به آرایشگری داشته است و معتقد بوده که یا باید آرایشگر شود و یا جراح پلاستیک!

بدین ترتیب او در اردیبهشت ماه 1394 صفحه اینستاگرام خود را ساخت و در مرداد ماه 95 شروع به تولید محتوا برای این پیج نمود. وی در ابتدا کمتر از 20 هزار فالور داشت ولی یک ماه بعد حدود 40 هزار و سه ماه بعد 100 هزار فالوور داشت و پس از یک سال حدود نیم میلیون فالوور مطالب وی را دنبال می کردند. او اکنون بدون تبلیغات و تنها با انتشار ویدئو های آموزشی بیش از 2 میلیون فالوور دارد که رده سنی آنها 25 تا 34 سال می باشد و 69 درصد مخاطبانش را خانم ها تشکیل می دهند. او یک میکاپ آرتیست حرفه ای است و در صفحه اینستاگرام خود ، خودآرایی و نکات آرایشی و ماسک های صورت را آموزش می دهد.

صدف بیوتی به خاطر پشتکار خود و کمک های همسرش موفقیت های زیادی در زمینه آرایشی کسب کرده و جز موفق ترین و مشهور ترین اینفلوئنسر های ایرانی می باشد.

معروف ترین برند های ریمل از نظر صدف بیوتی.

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/63372ac0-e0d9-4bb8-9a91-e90b6eb4edb4″ ]

الناز گلرخ

الناز گلرخ

 • نام : الناز
 • نام خانوادگی : گلرخ
 • تاریخ تولد :‌ 19 اسفند 1364
 • محل تولد : تهران
 • تعداد فالوور اینستاگرام: 2.2m

الناز گلرخ دختر خوش چهره ای است که حالا به یکی از افراد اینفلوئنسر (شخص تاثیرگذار) در اینستاگرام شناخته می شود که با مدلینگ کسب درآمد هم می کند. الناز عشق و علاقه کاری خود که همان آرایش بود در سنین جوانی کشف کرد و از آن زمان او تنها سعی کرد رویای های خود را محقق کند. زمانی که او فقط ۲۰ ساله بود  ، آکادمی زیبایی و سالن زیبایی در تهران تاسیس کرد و از همانجا معروف شد و کارش گسترش پیدا کرد و بازیگران معروفی همچون مهناز افشار ، سحر دولتشاهی و طناز طباطبایی مدل آرایشی وی بودند.الناز گلرخ از نظر ظاهری بسیار شبیه به آریانا گرانده ستاره مشهور هالیوود است.

ملینا تاج

ملینا تاج

 • نام : ملینا
 • نام خانوادگی : تاج
 • تاریخ تولد :‌ 11 بهمن 1371
 • محل تولد : تهران
 • تعداد فالوور اینستاگرام: 1.3m

ملینا متولد تهران و اصالتا شیرازی بوده و تنها یک خواهر بنام شکوفه دارد ،  از بچگی به آرایشگری علاقه داشت و همیشه به دنبال لوازم آرایش بود تا اینکه فعالیت خود را با مدلینگ شروع کرد و در کنار آن در دو رشته متفاوت تحصیل کرد.با دنبال کردن بیوتی بلاگرهای مطرح دنیا از سال 96 وقتی 25 ساله بود فعالیت رسمی اش را از اینستاگرام بعنوان بیوتی بلاگر (آموزش خودآرایی) شروع کرد.خانم تاج با انتشار ویدیوهای آموزشی ساخت ماسک های طبیعی و خانگی خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و حالا بیش از 1 میلیون نفر او را دنبال می کنند.

شل بیوتی

شل بیوتی

شل بیوتی مانند میکاپ آرتیست های دیگر در اینستاگرام فعالیت می کند و خود آرایی های خود را در اینستاگرام گذاشته و با داشتن 1.2m نفر در کنار فالوور های خود زندگی می کند و ۤبه آن ها آموزش خود آرایی و ماسک های خانگی را آموزش می دهد. برای دیدن آموزش های بیشتر شل بیوتی به پیج اینستاگرام آن سر بزنید و آموزش های خود آرایی و تخصصی آن را آموزش ببینید.

بهترین ماسک مو ها  از نظر شل بیوتی که توصیه میکند استفاده کنید.

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/720eb441-adb7-4045-97fe-a18b546a40e7″ ]

شبنم نظیف

خانم شبنم نظیف میکاپ آرتیست کاملا حرفه ای است که در سالن زیبایی خود در شهر تهران منطقه سعادت اباد مشغول به کار است.ویکی از معروف ترین بیوتی های اینستاگرام شناخته شده است  ، که حدود 1m نفر فاوور دارد. سالن زيبايي شبنم نظیف در سال 1386 با مدیریت شبنم نظیف افتتاح گرديد و در سال 1395 شعبه دوم خود را با كادري مجرب در منطقه سعادت آباد افتتاح نمود .شبنم نظیف سالن زیبایی خود را در تهران تاسیس کرد و از همانجا معروف شد و کارش گسترش پیدا کرد و بازیگران معروفی همچون خانم متین ستوده ، سمیرا حسینی مدل آرایشی وی بودند.

بلوسوم

بلوسوم

بلوسوم  دختر جوانی است  ، که مانند میکاپ آرتیست های دیگر در اینستاگرام فعالیت می کند و خود آرایی های خود را در اینستاگرام گذاشته و با داشتن 293K نفر در کنار فالوور های خود زندگی می کند و ۤبه آن ها آموزش خود آرایی و ماسک های خانگی را آموزش می دهد. برای دیدن آموزش های بیشتر بلوسوم به پیج اینستاگرام آن سر بزنید و آموزش های خود آرایی و تخصصی آن را آموزش ببینید.

دنیز میکاپ

دنیز میکاپ

دنیز که مادری خوش اخلاق و مهربان  ، دوستداشتنی است که همیشه در کنار دخترش در اینستا فیلم های اموزش خود آرایی گذاشته  ، و به فالوور هایش آموزش میکاپ حرفه ای را می دهد.که مانند میکاپ آرتیست های دیگر در اینستاگرام فعالیت می کند و خود آرایی های خود را در اینستاگرام گذاشته و با داشتن 388K نفر در کنار فالوور های خود زندگی می کند و ۤبه آن ها آموزش خود آرایی و ماسک های خانگی را آموزش می دهد. برای دیدن آموزش های بیشتر دنیز به پیج اینستاگرام آن سر بزنید و آموزش های خود آرایی و حرفه ای آن را آموزش ببینید.

گیسو دیبا

گیسو دیبا

گیسو دیبا خانمی جذاب که آموزش های خود آرایی خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است  ، و حدود 350K فالوور دارد و هروز با استوری و پست های جدید کنار فالوور های عزیزش زندگی می کند و با آموزش درست کردن ماسک های خانگی و خود آرایی های حرفه ای به سوال های فالوور هایش جواب می دهد و به جز اینستاگرام  او وب سایت رسمی به نام خودش دارد که در آنجا هم آموزش های متنوع و فیلم هایی ازمراقبت پوست آموزش داده است ودر وب سایت ارائه داده است.

فرزانه گلد

فرزانه گلد

فرزانه گلد خانمی زیبا که در حوزه اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و بیشترارایش های خانگی آموزش می دهد از جمله :آمبره کردن مو در خانه ،کاشت ناخن در خانه ، لیفت صورت در خانه ، لیزر کردن در خانه و… فرزانه یکی از معروف ترین اینفلوئنسر های اینستاگرام است که حدود 566K فالوور دارد که هر روز در کنار فالوور ها خود زندگی میکند و هر روز آموزش های جدیدی به فالوور های خود ارائه می کند. شما میتوانید با فالو کردن پیج فرزانه گلد همه ی نکات ریز آرایش را بدانید و دیگر در خانه ، خودتان را آرایش کنید و دیگر نیازی به آرایشگاه نداشته باشید.

شادی بیوتی

شادی بیوتی که در اینستاگرام فعالیت دارد و حدود 263K فالوور دارد و بیشتر در حوزه نکات کلیدی مراقبت از پوست مو مشاوره می دهد ، شادی در اینستاگرام فیلم های آموزش مانند جوانسازی پوست  ، بر طرف کردن پف زیر چشم ، برجسته سازی کردن گونه ها و… را در خانه به فالوور های خود آموزش می دهد تا دیگر به کلینیک ها پول های زیادی خرج نکنند و بتوانند در خانه با لوازم هایی که دارند این کار ها را در خانه انجام دهند.برای دیدن فیلم های شادی بیوتی به پیج اینستاگرام آن سر بزنید.

نکاتی مهم در خود آرایی که باید دقت کنیم؟

در خود آرایی نکاتی است که بهتر است بدانیم تا آرایشی که انجام می دهیم زیباتر دیده شود و بدون مشکل ، نکته مهمی که در خود آرایی از همه مهم تر است اول اینکه صورت خود را با آب و صابون بشویید و بگذارید صورت خشک شود واز یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید.نکاتی مهم در خود آرایی که باید دقت کنیم؟
چراکه وقتی از کرم  پودر استفاده میکنیم منافذ پوست را می بندد ونمیگذارد پوست نفس بکشد و باعث می شود پوست صورت جوش های سر سیاه و جوش های زیر پوستی بزند. نکته دومی که هر خانمی باید بداند برای ایجاد برجستگی‌های گونه باید از یک کرم‌ پودر تیره‌تر از کرم زیرساز استفاده کنید و جاهایی مثل خط گونه‌ها را برای برجسته‌کردن گونه‌ها تیره کنید و زیر چشم و بالای گونه‌ها را مقداری روشن‌تر کنید.
به منظور کوچک‌تر نشان دادن بینی ، بهتر است که روی خط بینی را کمی تیره کنیم.مرحله بعد ثابت نگه داشتن آرایش است که باید از فیکساتور استفاده کرد اگر در خانه فیکساتور ندارید می توانید از پودر بچه هم استفاده کنید ، که آرایش یکدستی داشته باشید. وادامه کار آرایش های دیگر را کنید مانند فرموژه زدن بهتر است اول فرموژه بزنید و بعد ریمل چراکه اگر این کار را برعکس انجام دهید باعث می شود به مرور زمان مژهای شما بریزد.
بهتر است برای ریمل زدن از ریمل های ضد آب استفاده کنید ریمل هایی که مواد پلاستیکی دارند باعث ریزش شدید و شکسته شدن مژه ها میشوند.
ممنونم که تا آخر این مطلب هم با ما همراه بوده اید امیدوارم توانسته باشم تکنیک هایی درباره خود ارایی به شما ارائه داده باشم و با 10 تا از معروف ترین اینفلوئنسر های اینستاگرام خانم شما را آشنا کرده باشم 🙂
4/5 - (12 امتیاز)

مریم مردانی

مریم مردانی هستم 3 ساله کار نویسندگی انجام میدم علاقه به حوزه های آرایشی و زیبایی دارم .خوشحال میشم اگر پیشنهادی دارید زیر این مطلب نظرات خودتون رو ارسال کنید :)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا