زیباییسلامتیپزشکان

بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

افراد بسیاری در مشهد به دنبال یافتن کلینیک دندانپزشکی معتبر هستند از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیالی راحت جراحی ها و امور درمانی مربوط به دندان خود را انجام دهید؛ در ادامه با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانید.

دندانپزشکی در مشهد

دندانپزشکی در مشهد

دندان‌پزشکی از جمله رشته‌های پزشکی مرتبط با سلامت دهان و دندان می باشد؛ دندان‌پزشک قصد دارد که به تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان بپردازد و به همین دلیل با عنوان دهان‌پزشکی نیز ذکر شده است؛ می توان با استفاده از علم مربوط به دندانپزشکی، بسیاری از مشکلات دهان و دندان را برطرف کرد که برای آن باید حتما به بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد مراجعه نمایید تا پرسنل و پزشکان حاذق فعال در کلینیک برای استفاده از خدمات شما را راهنمایی کنند.

شما می توانید با بهره مندی از خدمات دندانپزشکی، از شر درد دندان های خود راحت شوید و علاوه بر موارد درمانی، برای زیباسازی دندان های خود اقدام کنید و دندان هایی زیبا و سفید و درخشان داشته باشید زیرا دندان های زیبا تاثیر بسیار مثبتی بر روی زیبایی هر فردی دارد.

در کلینیک دندانپزشکی در مشهد باید چه خدمات زیبایی ارائه شود ؟

در بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد باید خدمات متنوع و مناسبی ارائه شود تا هر فردی بتواند از آن ها استفاده کند و رضایت کافی داشته باشد؛ این خدمات هم جنبه زیبایی و هم جنبه درمانی دارد که در ادامه بیشتر در مورد آن ها ذکر خواهیم کرد :

ارتودنسی : ارتودنسی از جمله خدمات دندانپزشکی می باشد؛ هنگامی که دندان ها شکل صحیحی در چیدمان نداشته باشند، این امکان وجود دارد که مشکلاتی برای فرد به وجود بیاید؛ در ضمن به دلیل چینش صحیح دندان ها، از زیبایی دهان و دندان کم می ‌شود ممکن است مشکلاتی دیگر نیز به وجود آید؛ در شرایطی که مشکل در چیدمان و چگونگی قرار گیری دندان ها بسیار بد باشد، باید به دنبال انجام جراحی فک بود اما بر خلاف این، می توان این مشکل را بدون جراحی فک و با کمک ارتودنسی حل کرد؛ ارتودنسی می تواند کمک بزرگی به افرادی کند که دندان های آن ها چینش زیبایی ندارد تا لبخندی زیبا داشته باشند.

جرم گیری : خدمات دیگر دندانپزشکی، جرم گیری است؛ می توان که جرم گیری را از جمله موارد زیبایی در دندان حساب کرد؛ هدف از انجام جرم گیری، برطرف نمودن رسوب های موجود در دندان می باشد که این رسوبات در ناحیه پایین دندان و نزدیک به لثه قرار دارد؛ تمام این رسوب ها موجب می شوند که رنگ دندان ها تقریباً به زردی بزنند؛ زرد بودن دندان های از جمله اصلی ترین عاملی هایی اند که موجب می شود فرد، لبخندی زیبا نداشته باشد؛ در مواردی که جرم گیری در زمان مناسب  انجام نشود ممکن است که باعث پوسیده شدن دندان شود و مشکلات ثانویه پیش بیاید.

در کلینیک دندانپزشکی در مشهد باید چه خدماتی ارائه شود ؟

ایمپلنت : از جمله مهم‌ ترین خدمات دندانپزشکی در مشهد، ایمپلنت است که باید این کار توسط پرسنل بسیار حرفه‌ ای انجام شود و کمک بزرگی به افرادی می کند که دندان هایشان را از دست داده اند تا بتوانند مجددا دندان داشته باشند؛ معنای واژه ایمپلنت، کاشت دندان است؛ در واقع، ایمپلنت پیچ هایی می باشد که از جنس فلز تیتانیوم است؛ این پیچ ها در کاشت دندان، نقش ریشه دندان را ایفا می کند؛ ایمپلنت به استخوان فک فرد متصل می شود و روکشی که مشابه دندان ها است، بر روی این پیچ ها قرار می گیرند؛ دندانی که ایجاد می شود، بسیار به دندان طبیعی مشابه است و برخلاف دندان های مصنوعی، می توان که استفاده دائمی از آن ها کرد.

لمینت : یکی از پرکاربردترین خدمات دندانپزشکی، لمینت دندان ها است که می توان لمینت را در دسته خدمات زیبایی دندانپزشکی قرار داد؛ برخی از افرادی که دندان های زرد یا ترک خورده دارند، می توانند که در چنین شرایطی می توان به کمک لمینت مشکلات این چنینی را برطرف کرد؛ در واقع لمینت رو کشی است که با دندان ها همرنگ می باشد که موجب برطرف کردن نقص های ظاهری دندان می شود و در ضمن موجب زیبایی لبخند فرد می شود؛ برای اجرا کردن لمینت، نیاز است که اندازه ای از دندان ها را تراشید؛ کامپوزیت به لمینت شباهت دارد که برای اصلاح کردن شکل دندان ها، مورد استفاده قرار می گیرد اما تفاوتی که کامپوزیت با لمینت دارد، این است که برای کامپوزیت کردن، به تراشیدن دندان ها نیازی نیست.

بلچینگ : بلچینگ در دسته خدمات زیبایی دندانپزشکی قرار می گیرد؛ در صورتی که دندان ها سفید می شوند، می تواند به کمک بزرگی به زیبایی کند، می توان که با استفاده کردن از این روش، در مدت زمان کوتاه، ۲ الی ۳ درجه از دندان ها را سفید کرد؛ در این روش از ماده‌ ای به نام پراکسید هیدروژن استفاده می شود و دندان ها برای مدتی سفید می شوند

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد را بشناسید!

کلینیک دندانپزشکی وهاب

دکتر سید وهاب شریفی موسس کلینیک وهاب رشته دندانپزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دوره های تخصصی را در اروپا گذرانده است. در این کلینیک از پیشرفته ترین دستگاه ها و به روز ترین مواد دندانپزشکی استفاده میشود.

کلینیک وهاب در محیطی وسیع و درخور شان همشهریان عزیز خدمات کامل دهان و دندان ارائه میکند. این کلینیک دارای دو بخش مجزای درمان و زیبایی است. از خدمات درمانی کلینیک وهاب میتوان به جراحی های ایمپلنت و دندان عقل توسط جراح اشاره کرد. بخش درمانی از چندین پزشک متخصص تشکیل شده و در بخش زیبایی آقای دکتر وهاب شریفی فعالیت دارند.

خدمات:

 • تمامی خدمات زیبایی دندان و درمان ها
 • کامپوزیت
 • لمینیت
 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • بلیچینگ
 • ترمیم و عصب کشی و…

آدرس:  مشهد – محتشمی ۱- ساختمان آسایش

شماره تماس:

09158068672

جراحی لثه در مشهد به چه صورت است ؟

در صورتی که شما دچار بیماری شدید لثه شدید و به انجام جراحی لثه نیاز داشتید، ممکن است که یکی از چند درمان زیر برای حل مشکل لثه شما توسط جراح، توصیه شود :

 • جراحی کوچک کردن پاکت اطراف دندان (جراحی فلپ لثه) : پاکت به معنای فرو رفتن بین دندان و لثه گفته می شود؛ در صورتی که التهاب یا عفونت در لثه رخ دهد، این شیار بسیار عمیق تر می شود و موجب فراهم کردن فضای مناسبی برای میکروبها می شود؛ در این نوع از جراحی لثه، باید جراح لثه بیمار را برش بزند و لثه او را به بالا تا میزند تا هر گونه باکتری ها و آلودگی هایی که زیر آن قرار دارد را تمیز کند؛ پس از آن، بافت خود لثه به دور دندان او، بخیه می شود تا مجددا رشد کند و دندان را احاطه کند.
 • جراحی بازسازی کردن لثه : در این نوع از جراحی لثه، باید جراح برشی را در لثه بیمار ایجاد کند و بافتی که برش خورده است را کنار بزند تا باکتری ها و آلودگی ها به طور کامل برداشته شوند؛ پس از آن پیوند استخوان، غشا یا پروتئینهای تحریک کننده تولید بافت (و یا ترکیبی از هر سه) در این ناحیه جایگذاری می شود تا بافت لثه را ترغیب به بازسازی کند.
 • جراحی افزایش یافتن طول تاج دندان : در این نوع از جراحی لثه، بافتی که بسیار رشد کرده است و روی دندان ها را پوشانده و موجب داشتن لبخند لثه ای ده است، برداشته می شود؛ از این رو لثه کوتاه تر می شود و دندان ها بلندتر دیده می شوند که این درمان جراحی لثه، برای زیبایی لبخند فرد اجرا می شود.
 • پیوند بافت نرم : در جراحی پیوند لثه، قسمتی از بافت نرم از ناحیه دیگری از دهان فرد برداشته می شود و به لثه پیوند زده می شود تا بافت هایی از لثه که از دست رفته اند را جبران کند و لثه ای که خراب شده است را بازسازی نماید؛ این نوع جراحی لثه، برای زیبایی یا درمان کردن بیماری لثه، انجام می شود تا نواحی اطراف ریشه دندان که نمایان شده است را بپوشاند و زیبایی و سلامت دندانها را بهبود ببخشد.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

زمانی که شما برای انجام جراحی های مختلف دندانپزشکی در مشهد اقدام می کنید، باید کلینیک خوبی را انتخاب کنید تا هر گونه از خدمات به خوبی انجام شوند و هیچ گونه مشکلی برای شما به وجود نیاید؛ ویژگی هایی که باید بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد داشته باشد شامل موارد زیر می باشند :

 • باید پرسنلی که در کلینیک مشغول به فعالیت هستند، حاذق و با تجربه باشند تا خدماتی که ارائه می شوند، بسیار با کیفیت باشند تا بیماران رضایت کافی از جراحی داشته باشند.
 •   باید تمام اصول بهداشتی و نکات مربوط به نظافت در کلینیک به خوبی رعایت شوند تا هیچ گونه مشکلی از لحاظ بهداشتی برای بیماران به وجود نیاید.
 • هزینه ای که برای خدمات دندان باید پرداخت شود، باید منصفانه باشد تا این که هر فردی با هر در آمدی که دارد بتواند از خدمات استفاده کند و در ضمن کیفیت خدمات مناسب باشد.
 • باید موقعیت جغرافیایی کلینیک به گونه ای باشد که هر فردی با هر وسیله نقلیه ای که دارد بتواند به آن جا مراجعه کند و از خدمات نیز استفاده کند.
 • هر یک از انواع خدمات دندان چه درمانی و چه زیبایی، باید در کلینیک ارائه شوند تا هیچ یک از بیماران دست خالی از کلینیک خارج نشوند.

هزینه استفاده از خدمات در بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد چه مقدار می باشد ؟

هزینه استفاده از خدمات در بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد چه مقدار می باشد ؟

شما باید برای استفاده از انواع خدمات مربوط به دندانپزشکی هزینه هایی را بپردازید که اولین فاکتور مهم تاثیر گذار در هزینه ها، کلینیک انتخابی شما می باشد زیرا ممکن است که هر کلینیکی تعرفه قیمت متفاوتی داشته باشد، یکی از مهم ترین عوامل موقعیت جغرافیایی کلینیک است زیرا هر اندازه که کلینیک در موقعیت بهتری از شهر مشهد باشد، هزینه ای که باید شما پرداخت کنید بالطبع افزایش می یابد.

مورد تاثیر گذار دیگر مربوط به نوع خدمات است زیرا در بیشتر مواقع، خدمات زیبایی نیاز به پرداخت هزینه بیشتری دارند؛ به طور کلی باید شما تمام جنبه های مربوط به بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد را در نظر بگیرید و پس از آن اقدام کنید.

در صورتی که می خواهید اطلاعات کافی در رابطه با هزینه استفاده از خدمات دندانپزشکی در مشهد داشته باشید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با موضوع انواع خدمات دندانپزشکی آشنا کنیم و در ضمن 10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیالی راحت به هر کلینیکی که تمایل دارید مراجعه کنید و از خدمات آن استفاده کنید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با کلینیک های دندانپزشکی دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4/5 - (32 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا