زیبایینبض بازار

پرفروش ترین ماشین های اصلاح صورت در بازار【سال 1403】❤️+ لیست 10 تایی

پرفروش ترین ماشین های اصلاح مردانه

پرفروش ترین ماشین های اصلاح صورت در بازار ، تا مدتها قبل تنها وسیله برای اصلاح صورت تیغ بود اما با با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ریش تراش های برقی جای تیغ را گرفتند.و یا لیزر کردن موهای زائد بدن روشی نوین برای از بین بردن موهای زائد است

استفاده از تیغ هرچند با کیفیت هم باشد و با خمیر ریش استفاده شوند باز هم به قسمتی از بافت های سلولی پوست آسیب می زند.این آسیب به پوست باعث شده است تا افراد به فکر راهکار بهتری بیفتند و ریش تراش برقی را جایگزین آن روش قدیمی و پرخطر کرده اند.پرفروش ترین ماشین های اصلاح صورت در بازار

در انتخاب یک ریش تراش مناسب و کارامد باید دقت زیادی کرد و نکات زیر را رعایت کرد.

مهم‌ترین معیارهایی که هنگام خرید یک ریش تراش مناسب و استاندارد  باید رعایت کنید این‌ها هستند: استاندارد ضد آب IPXY  ، راحتی آرگونومیک ، میزان شارژ باتری ، هشدار اتمام شارژ ، قابلیت شارژ سریع ، سهولت تمیز کردن ، خط زن یا تریمر ، قابلیت ضد آب.

 

 

در ادامه به توضیح هریک از این موارد خواهیم پرداخت.

1-استاندارد ضد آب IPXY ریش تراش

این استاندارد آی پی  مقاومت یک محصول را در برابر گرد و غبار و آب نشان میدهد.و قسمت X ,Y اعداد بین 1 تا 7 را نشان میدهند که هرچه این اعداد بالاتر باشند میزان مقاومت ماشین اصلاح در برابر گرد و غبار و آب بالاتر می رود . عدد X میزان مقاومت در برابر گرد و غبار را نشان می دهد و عدد Y مقاومت در برابر آب را نشان میدهد.

2-راحتی ارگونومیک

یک ریش تراش استاندارد و خوب باید طراحی مناسب و ارگونومیک داشته باشد .یعنی شخصی حتی اگر مدت زمان طولانی هم از ماشین اصلاح استفاده کند دستان کاربر خسته نشود و در استفاده از آن راحت باشد. طراحی خوب و وزن سبک باعث حمل راحتتر محصول شود.

3- شارژ باتری 

ماشین های اصلاح صورت قابلیت شارژ شدن دارند که هرچه این قابلیت شارژ بالاتر برود قیمت دستگاه بیشتر خواهد شد. زمان شارژ باتری حدود 12 ساعت است که کارایی آن حدود 60 دقیقه طول می کشد.یکی از مزیت های ماشین اصلاح نشانگر میزان شارژ باتری است که باقیمانده شارژ را نشان میدهد.

4-هشدار low-battery 

هشدار کم شدن باطری با روشن شدن نور شارژ و نشانگر به شما نشان میدهد که باطری در حال اتمام است.

5- قابلیت شارژ سریع 

اگر در حین انجام کار شارژ ماشین اصلاح تمام شود میتوانید با برق مستقیم و بدون پایین آمدن کیفیت اصلاح به کار خود ادامه دهید. ریش تراش هایی که قابلیت شارژ سریع را دارند بدون افت کیفیت اصلاح میکنند و اما ریش تراش های عادی سرعت کاراییشان پایین می آید.

قابلیت شارژ سریع 

6 -سهولت تمیز کردن ماشین اصلاح صورت

1- اکثر ریش تراش های برقی موجود در بازار یک فرچه کوچک برای تمیز کردن دارند.

2-بعضی از مدل های ماشین اصلاح صورت را میتوان با آب شستشو داد.

3-بعضی از ماشین های اصلاح صورت با قیمت بسیار بالایی وجود دارند که سیستم تمیز کردن خودکار با مایع بهداشتی را دارند.

7- اصلاح خط ریش با خط زن ماشین اصلاح 

اکثر ریش تراش ها امکان اصلاح خط ریش را دارند.که میتوان موهای جلو گوش و دیگر موهای بلند را اصلاح کنند.تیغه اصلاح خط ریش باید متوسط باشد اگر کوتاه باشد و یا بلند باشد در اصلاح دچار مشکل خواهید شد.

8-قابلیت ضد آب

اگر ماشین ریش تراش که استفاده می کنید قابلیت ضد آب داشته باشد شما راحتتر می توانید به پاک سازی و شستشوی آن بپردازید.

انتخاب ریش تراش بر اساس نوع تیغه

در انتخاب ریش تراش باید بر اساس شکل صورت خود از ریش تراش مناسب استفاده کنید.هرکدام از ریش تراش ها کارایی مخصوص به خود را دارند.

ریش تراش ها طوری طراحی شده اند که روی صوردت و در میان گونه ها به راحتی میچرخد.ریش تراش ها انواع متفاوتی دارند از قبیل ریش تراش های فویلی(توری) و ریش تراش های سه تیغه

انتخاب ریش تراش بر اساس نوع تیغه

ریش تراش فویلی (توری):

این نوع ریش تراش ها مناسب صورت های پر و گوشتی هستند. ریش تراش های توری روی قسمت های زوایه دار صورت سر می خورند با تیغه هایی که پشت یک صفحه سوراخ دار تعبیه شده اند ، صورت را اصلاح می کنند. اگر مو ها بزرگ باشند به سختی داخل توری فویلی خواهند رفت و برخی از تار مو ها اصلاح نمیشوند

بنابراین ریش تراش توری برای افرادی که هر روز یا یکروز در میان اصلاح می کنند مناسب است. هر چه قدر موها کوتاه تر باشد، اصلاح راحت تر انجام می شود.

ریش تراش های سه تیغ:

ریش تراش سه تیغ برای افرادی که دیر به دیر اصلاح می کنند و موهای صورت بلندتری دارند مناسب است. اگر زمان بین اصلاح شما بیش از دو روز است بهتر است از دستگاه های سه تیغ استفاده کنید. برای استفاده دستگاه را به آرامی روی صورت خود حرکت دهید زیرا فشار بیش از حد باعث قرمزی و التهاب پوست خواهد شد

نکته مهم : هر چه قدر موها کوتاه تر باشد ، اصلاح راحت تر انجام می شود . بنابراین در صورتیکه که چند روز است اصلاح نکرده اید ابتدا با ماشین پیرایش مو ریش و سبیل را کوتاه کنید سپس از ریش تراش استفاده نمایید.

در مقاله زیر شما را با 10 تا از پرفروش ترین ماشین های اصلاح صورت در بازار آشنا خواهیم کرد.

ماشین اصلاح کیمی

ماشین اصلاح کیمی
ماشین اصلاح کیمی با اینکه ظاهر کوچک دارد قدرت بسیار بالایی در اصلاح کردن صورت دارد و با قیمت مناسبی عرضه می شود.دارای 4 شانه اصلاح است که هرکدام اصلاح متفاوت دارند و بر روی تیغه اصلاح به صورت کشویی نصب می شوند.

و اصلاحی یکدست و مناسب را با توجه به شانه مورد نظر انتخاب میکنید.برای آقایانی که به آراستگی خود اهمیت می دهند ، وجود یک ماشین اصلاح خوب در منزل ضروری است. این مدل ماشین اصلاح پرقدرت دارای تیغه های چنان پرقدرت میباشد که حتی با دست هم نمیتوان آنرا کنترل کرد و لرزشی بسیار سریع ایجاد میکند.

این ماشین ریش تراش حتی میتواند برای اصلاح موی کودکان هم مورد استفاده قرار گیرد چون هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمیکند. بسیار کم صدا و درای 4 عدد شانه برای نمره های 3 و 6 و 9 و 12 که در حالت بدون شانه بصورت شماره صفر اصلاح  را انجام میدهد.تیغه فلزی مقاوم وضدزنگ ، موتور قوی با عمر طولانی و یکی از پرفروش ترین ماشین های اصلاح صورت در بازار است

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/8c02b403-d31a-40d0-87d0-028ffa61dc6a” ]

ماشین اصلاح صورت فیلیپس

ماشین اصلاح صورت فیلیپس
یکی از مهمترین ویژگی های این برند معروف ضد آب بودن آن است.ماشین‌های اصلاح سری «AquaTouch» شرکت «فیلیپس» (Philips) از محبوب‌ترین ریش‌تراش‌های این برند معروف هستند دارای تیغه‌‌های دولبه و سر متحرک هستند.
همچنین قابل‌استفاده به شکل خشک و مرطوب است. فلزی که روی تیغه‌های این ماشین اصلاح قرار دارد ، به شکل انحنادار طراحی شده است تا به‌راحتی روی پوست حرکت کند و کمترین تماس را با پوست داشته باشد؛ درنتیجه التهاب و قرمزشدن بعد از اصلاح به کمترین حد ممکن برسد.

پوشش روی تیغه‌ها هم شناور هستند و با حرکت روی صورت ، شکل انحناهای صورت را به خود می‌گیرند؛ بنابراین احتیاجی به فشار بیش‌ازحد سر ریش‌تراش روی صورت نیست. خود تیغه‌ها هم به شکل دولبه طراحی شده‌اند که یک لبه مو را بلند کرده و لبه‌ی دیگر ، آن را قطع می‌کند.

این ویژگی که در تیغه‌های ریش‌تراش‌های فیلیپس وجود دارد ، همه‌ی موها حتی موهای خوابیده‌ی زیر گردن را به دام می‌اندازد و موجب اصلاح از ریشه می‌شود. مهم‌ترین ویژگی این ماشین اصلاح ضدآب‌بودن آن است که اجازه‌ی استفاده به شکل خشک و مرطوب همراه با فوم یا ژل اصلاح را می‌دهد.

ویژگی های این محصول 

  • نوع باتری: لیتیوم یونی
  • وجود سیستم که باعث می شود بتوانید تیغه ها را زیر آب بشویید و یا از آن زیر دوش استفاده کنید
  • سیستم تیغه های خیلی دقیق 2 دقته

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/fe0074a9-2565-422b-a4ae-e298b4113c3f” ]

ماشین اصلاح جیمی

ماشین اصلاح جیمی

ماشین اصلاح جیمی مجهز به باتری قابل شارژ است و  از دو تیغه لغزان روی هم تشکیل شده است.دارای بدنه استیل ضد زنگ است.سر اصلاح ماشین به شکل تریمر بوده که از دو تیغه‌ی فلزی لغزان روی یکدیگر تشکیل شده است.

فاصله‌ی بین این دو تیغه ، طول اصلاح را تعیین می‌کند. طول اصلاح تیغه ثابت و برابر 0.5 میلی‌متر است. وزن آن 160 گرم است. برای اینکه بتوان موهای صورت را در اندازه‌های بیشتر از 0.5 میلی‌متر کوتاه کرد ، می‌توان از شانه‌ی ارائه‌شده همراه دستگاه استفاده کرد. انرژی ریش‌تراش دینگ لینگ از باتری قابل‌شارژ آن تأمین می‌شود.

مدت‌زمان شارژ کامل باتری 8ساعت و زمان شارژدهی آن 60 دقیقه است.  آداپتور برق را می‌توان مستقیما به ماشین اصلاح وصل کرد؛ بنابراین می‌توان به شکل باسیم از دستگاه بهره برد. برای افزایش عمر تیغه‌ها بهتر است پس از هر بار استفاده ، خرده‌های مو را توسط برس تمیز کرده و توسط روغن موجود در جعبه ، تیغه‌ها را روغن‌کاری کنید.

به‌طور خلاصه ریش‌تراش GEMEi GM-657دارای تیغه‌ی تریمر با عرض 25 میلی‌متر ، طول اصلاح 0.5 میلی‌متر ، باتری قابل‌شارژ 4شانه سایزهای 3-6-9-12 بوده و برای اصلاح موهای صورت مناسب است. یکی از پرفروش ترین ماشین های اصلاح صورت در بازار است

ویژگی های این محصول

  • بدنه‌ی خوش‌ساخت و با دوام
  • 4 شانه سایزهای : 3-6-9-12

کلا نسبت به قیمتش عالی هست من بالای ۵ تا خریدم و سه تاش مال یک سال پیشه واقعا عالی هست نظر یکی از خریداران

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/bff595b2-60c4-4bf3-ada1-a86ecc966439″ ]

ماشین اصلاح براون

 

ماشین اصلاح براون

 

ماشین اصلاح براون کاربرد زیادی دارد و موهای اقایان را به راحتی اصلاح می کند.دارای فناوری اصلاح برش مستقیم و چرخشی است.و میتواند با شماره صفر موهای شما را اصلاح کند.دارای یک خط زن است که میتواند برای خط ریش و مرتب کردن موی صورت استفاده شود.

این دستگاه همچنین ضد آب است و کاربر می‌تواند زیر دوش نیز از آن استفاده کند. همچنین می‌تواند طبق عادت به صورت خشک یا مرطوب و همراه با کف ریش اصلاح کند. ضد آب بودن دستگاه نظافت آن را نیز بسیار ساده کرده و کاربر با گرفتن آن زیر شیر آب می‌تواند ماشین اصلاح را کاملا تمیز کند.

باتری شارژی این مدل ظرف 60 دقیقه کاملا شارژ می‌شود. طراحی ارگونومیک این مدل یکی از مزیت‌های آن محسوب می‌شود که باعث شده استفاده از آن بسیار ساده باشد.پرفروش ترین ماشین های اصلاح صورت در بازار

ریش تراشی بسیار عالی. با کیفیت. و با قدرت.پیشنهاد میکنم در خریدش شک نکنید نظر یکی از خریداران

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/814cfb76-2ae2-46d9-ba10-2304cdaea797″ ]

ماشین اصلاح صورت موزر

 

ماشین اصلاح صورت موزر

ماشین موزر با کارایی بسیار بالایی که دارد و با کیفیت است دارای قیمت مناسب است .ضد زنگ و استیل است.رنگ زرشکی این محصول و از سری 1400 است و دارای ماشین بزرگتر هم است که نسبت به آن موتور با قدرت کم دارد.قابلیت ضد آب ندارد .

با این ماشین اصلاح می‌توان موها را تنها در اندازه ی 0.1 میلی‌متر کوتاه کرد. البته می‌توان با تنظیم پیچ‌های روی تیغه ، فاصله دو تیغه از هم را کم کرد تا به اصلاح با شماره‌ی صفر نزدیک‌تر شود. تا همین‌جا می‌توان فهمید که این مدل بیشتر برای اصلاح موهای صورت مناسب است. عرض تیغه‌ی ماشین اصلاح 32 میلی‌متر است و جنس آن از استیل ضدزنگ است.

اگرچه این ماشین اصلاح ضد آب نیست اما تیغه‌ی آن در محیط‌هایی با هوای مرطوب از مقاومت خوبی در برابر زنگ‌زدگی برخوردار است. موتور مدل 1400 Mini نسبت به مدل بزرگ‌تر قدرت کمتری دارد و با سرعت 3000 دور در دقیقه نوسان می‌کند. این قدرت موتور برای اصلاح موهای صورت کاملاً مناسب است اما ممکن است برای اصلاح موهای ضخیم و پرپشت سر کمی ضعیف‌تر عمل کند.

ویژگی های این محصول

دارای تیغه با عرض 32 میلی‌متر

 •  سرعت موتور: 3000 دور در دقیقه
 •  ابعاد: 35 × 41 × 136 سانتی‌متر
 • روغن‌کاری اولیه در کارخانه انجام شده است

 

خیل خوب و خوش دسته. سایزش کوچیکه و مثل بقیه ماشین اصلاح بزرگ نیست ولی خوب کار میکنه. صفر نیست و کسانی که میخوان اصلاح کنن که صفر نباشه مناسبه

نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/e98adfec-882f-424b-902f-0a19341586e2″ ]

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک

 

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک

 

ماشین اصلاح پاناسونیک ساخت شرکت پاناسونیک است و از سری برش مستقیم است ، یک سنسور دارد .میزان قدرت موتور در نقاط مختلف صورت با توجه به حجم موها کاهش و افزایش پیدا می کند.

و با این روش اصلاح ، فرد ، فشار کمتری را روی صورت خود احساس میکند و آسیب به پوست صورت خیلی کاهش می یابد.با وجود قابلیت استفاده زیر دوش ، موهای صورت را راحت‌تر می‌توان کوتاه کرد. این محصول تیغه‌هایی از جنس آلیاژ نقره دارد که موهای صورت را به‌طور کامل کوتاه می‌کنند.

همچنین با استفاده از سری خط‌زن می‌توان فرم‌های مختلفی به موهای صورت داد. ES-ST25 سری‌های قابل‌شست‌وشو دارد که در صورت کثیف‌شدن ، می‌توان آن‌ها را شست. برای استفاده از این محصول باید باتری‌های آن را به‌ مدت 60 دقیقه شارژ کرد که در مقایسه با مدل‌های مشابه زمان کوتاهی است.پرفروش ترین ماشین های اصلاح صورت در بازار

ویژگی های این محصول

 • دارای سنسور مخصوص برای اندازه ی ریش های مختلف>
 •  دارای دور موتور 13,000 که به روان بودن اصلاح کمک می‌کند
 • تیغه های داخلی با زاویه 30 درجه و فناوری نانو موها را از ریشه قطع می‌کند
 • دارای 3 تیغه‌ی فویلی
 • دارای سنسور تشخیص ضخامت مو و تغییر دور موتور که باعث طول عمر باتری و موتور دستگاه می‌شود
 • ابعاد: 15 × 6.4 × 4.7 سانتی‌متر
 •  وزن: 145 گرم

ماشین اصلاح بسیار خوبیه و سرعت اصلاح خوبی داره واقعا کیفیت عالی داره خریدش رو بهتون پیشنهاد میکنم نظر یکی از خریداران

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/8b7f866c-10f6-4850-92e9-8042e27699ef” ]

ماشین اصلاح مک استایلر

 

ماشین اصلاح مک استایلر

ماشین اصلاح مک استایلر ساخت کشور چین است داری قدرت و کیفیت بسیار بالایی است در آرایشگاههای مردانه از آین دستگاه استفاده می کنند.تیغه این ماشین بسیار برنده و تیز است و ساخته شده از سرامیک است.در تکنولوژی این ماشین از برش مستقیم استفاده شده است.

که موها را با مرزبندی مشخصی کوتاه می کند. تیغه ی اصلی این دستگاه موهای سر و صورت را از 0.8 میل تا 2 میلی متر برای شما کوتاه می کند. برای تنظیم طول برش این دستگاه به جای اهرم کنار از بدنه ی آن استفاده شده است که با چرخاندن بدنه ی آن به سمت راست و چپ می توان طول برش را کم و زیاد کرد.

برای اصلاح موهای بلندتر 4 تا شانه به همراه این دستگاه ارایه شده است این شانه ها موهای سر و صورت را از 3 تا 12 میلی متر برای شما اصلاح می کنند. باتری ماشین اصلاح مکس استایلر مدل MC-061 در مدت 4 ساعت بطور کامل شارژ می شود بعد از شارژ کامل دستگاه می توان از آن به مدت 60 دقیقه استفاده کرد.  به همراه این دستگاه یک عد استندشارژ جهت شارژ کردن قرار داده شده است اما از همه مهمتر قابل استفاده بودن دستگاه با شارژ و برق است. این دستگاه دارای نمایشگر LCD می باشد که شارژ دستگاه را از طریق آن می توان مشاهده کرد.

ویژگی های این محصول

 •  چراغ نمایشگر میزان شارژ
 • تکنولوژی پیشرفته بالا آوردن و برش مو
 •  تیغه های ضد زنگ
 •  قدرتمند و بی صدا بدون لرزش
 •  محفظه جمع آوری مو

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/1bf7865b-1af5-4d01-ba30-04d2fe42069a” ]

ماشین اصلاح دینگ لینگ

 

ماشین اصلاح دینگ لینگ 

این ماشین اصلاح دارای بدنه استیل ضد زنگ است. مخصوص اصلاح موهای سر و صورت و بدن است.تیغه ماشین اصلاح دینگ لینگ از جنس تیتانیوم می باشد. و با نرمی و لطافت موهای زائد را از بین می برد.

دارای اهرم تنظیم ارتفاع برش است .دارای 4 شانه اصلاح است که به صورت کشویی بر روی تیغه نصب می شوند. هرکدام از این شانه ها موها را متناسب با اندازه دلخواهتان کوتاه می کند.موها را بین 1 تا 3 سانتی متر کوتاه می کند

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/1bf7865b-1af5-4d01-ba30-04d2fe42069a” ]

ماشین اصلاح صورت رمینگتون

 

ماشین اصلاح صورت رمینگتون

ماشین اصلاح صورت رمینگتون برای کسانی که تمایل دارند موهای صورتشان را با شماره صفر اصلاح کنند مناسب است.

داشتن تیغ خط ‌زن ، ضدآب‌بودن ، قابلیت شست‌وشو و امکان شارژ سریع از مشخصه‌هایی هستند که این مدل ماشین اصلاح رمینگتون را به یک ماشین اصلاح کامل تبدیل کرده‌اند. قابلیت استفاده‌ی خشک و تر این دستگاه برای کسانی که هر روز اصلاح می‌کنند ، کاربرد زیادی دارد؛

زیرا با وجود این قابلیت فرد می‌تواند زیر دوش صورتش را اصلاح کرده و در وقت صرفه‌جویی کند. مدت‌زمان موردنیاز برای شارژ کامل این مدل 90 دقیقه است و می‌توان پس از این مدت برای یک ساعت از دستگاه استفاده کرد. همچنین مدت‌زمان شارژ سریع این دستگاه تنها 5 دقیقه است و برای شرایطی که وقت کافی برای شارژ کامل دستگاه نداریم ، بسیار کاربردی است.

یکی از مزیت‌های مهم ماشین اصلاح صورت رمینگتون مدل XR1390 انعطاف‌پذیری بالای سری آن است که باعث می‌شود کاربر به‌راحتی بتواند تمام نقاط صورت خود را اصلاح کند. گفتنی است که همراه با این مدل استند شارژ ، روغن ، برس تمیزکننده و کیف نگهداری هم ارائه می‌شود.

ویژگی های این محصول

 •  مجهز به تکنولوژی انعطاف پذیری بسیار زیاد جهت اصلاح هر نقطه از صورت
 • دارای تیغه های 2 تایی در 2 نوع متفاوت
 • قدرت انعطاف سَری فوق العاده
 • دارای صفحه LED
 •  دارای ولتاژ جهانی
 •  ابعاد: 16.5 × 5.5 × 7 سانتی‌متر

بسیار بسیار عالی هستش نسبت به قیمت ومحصول عالی بود. نظر یکی از خریدارن

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/b0ec0628-61cc-404e-a635-d731341a0563″ ]

ماشین اصلاح سورکر

 

ماشین اصلاح سورکر

ماشین اصلاح سورکر دارای 4 تیغه ی چرخشی است و بدنه ارگونومیک دارد.از ویژگی های بارز این ماشین اصلاح راحت و سریع است زیرا دارای 4 تیغه ی چرخشی است درحالیکه اکثر ماشین های اصلاح سه تیغه دارند.

سر این ماشین اصلاح داراری انعطاف است و کمی خم می شود و راحتتر بر و پوست سر حرکت می کند.این انعطاف باعث می‌شود با انحناهای صورت مثل چانه و گردن منطبق شود. این سری به‌راحتی بیرون کشیده می‌شود. علاوه بر این تک‌تک تیغه‌ها را هم می‌توان باز کرده و زیرشان را تمیز کرد. برای اصلاح خط ریش و گردن و مرتب کردن موهای صورت باید از خط زن استفاده کرد.

خط زن دستگاه از آن جدا است و باید سری تیغه‌ها را برداشته و خط زن را جایگزین کرد. این ماشین اصلاح دارای گواهی‌نامه‌ی IPX4 است بنابراین می‌توان سر آن را جدا کرده و زیر شیر آب گرفت و شست. توجه داشته باشید که خود دستگاه ضد آب نیست و نفوذ آب به داخل آن می‌تواند باعث صدمه دیدنش شود. Surker SK-8881 مجهز به باتری قابل شارژی است که در مدت‌زمان 8 ساعت شارژ کامل می‌شود و پس از آن تا 45 دقیقه قابل‌استفاده است.

برای حفظ ایمنی کاربر؛ دستگاه در حالت اتصال به شارژر کار نمی‌کند. هنگام اتصال دستگاه به شارژر چراغ نشانگر قرمزرنگ زیر دکمه ، روشن می‌شود. برای نگه‌داری بهتر از ماشین اصلاح ، کیف خورجینی ، برس تمیزکننده و پوشش محافظ تیغه‌ها همراه آن ارائه شده است. به طور خلاصه Surker SK-8881 دارای چهار تیغه‌ی چرخشی ، سر قابل جدا شدن ، خط زن جدا ، کیف نگه‌داری و پوشش محافظ تیغه‌ها است.

عالیه ، بخریدش نسبت به قیمتش نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/8b9c78a5-3dea-4a4f-8dd4-3ba1c00b2154″ ]

جمع بندی و نکات پایانی

اصلاح موهای زائد صورت و بدن ، یکی از دغدغه‌های مشترک بین خانم‌ها و آقایان است. مردان به دلیل هورمون‌های خود ، موهای بیشتری دارند و به همین دلیل باید به دنبال روش مناسبی برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن خود باشند.استفاده از یک ماشین اصلاح چندکاره ، می‌تواند مشکل پرمویی آقایان را برطرف کند و به آن‌ها کمک کند که صورت و بدنی صاف و بدون مو داشته باشند.

کلام آخر

در این مقاله شما را با 10 تا از پرفروش ترین ماشین های اصلاح صورت در بازار   آشنا کرده ایم تا قبل از انتخاب این محصولات ، آشنایی کامل را داشته باشید.همچنین خوشحال می شویم اگر در استفاده از این محصولات تجربه ای دارید نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید!!

4/5 - (9 امتیاز)

مریم مردانی

مریم مردانی هستم 3 ساله کار نویسندگی انجام میدم علاقه به حوزه های آرایشی و زیبایی دارم .خوشحال میشم اگر پیشنهادی دارید زیر این مطلب نظرات خودتون رو ارسال کنید :)
دکمه بازگشت به بالا