مزوتراپیپزشکان

بهترین مرکز جوانسازی پوست در شریعتی【سال 1402】❤️ + لیست 5 تایی

در این مقاله قصد داریم 5 تا از بهترین مرکز جوانسازی پوست در شریعتی را به شما معرفی کنیم. امروزه داشتن پوستی جوان و شاداب یکی از دغدغه های افراد است. پیر شدن پوست یک فرآیند طبیعی در بدن انسان هاست و آن ها نمی توانند مانع از آن شوند. افراد می توانند با مراقب از پوستشان فرآیند پیری آن را به تعویق بیندازند. عواملی مانند سبک زندگی ناسالم، استعمال دخانیات، آلودگی هوای شهرها و قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید باعث می شود تا پوست آسیب ببیند. افراد برای از بین بردن این آسیب ها و شاداب شدن پوستشان می توانند از روش های نوین جوانسازی پوست استفاده کنند.

جوانسازی پوست چیست؟

جوانسازی پوست تکنیک های محتلف و گسترده ای دارد که هرکدام برای هدف خاصی انجام می شوند. جوانسازی پوست به مجموعه روش های درمانی گفته می شود که با هدف داشتن پوستی شاداب و زیبا انجام می شود. پوست انسان ممکن است همواره دچار آسیب هایی مانند آفتاب سوختگی، جای جوش و آکنه، اثرات پیری و افزایش سن شود و با استفاده از روش های جوانسازی می توان این آسیب ها را درمان کرد و فرآیند پیری پوست را به تعویق انداخت.

روش های جوانسازی پوست

جوانسازی پوست دارای روش های مختلفی است و هرکدام هدف خاصی را دنبال می کنند. برخی از روش های آن شامل موارد زیر است:

1- هایفوتراپی: در این روش با استفاده از امواج فراصوت پوست تحریک می شود و کلاژن تولید می کند، در نتیجه پوست صاف و سفت می شود. این روش جایگزین خوبی برای عمل جراحی لیفت صورت است. برای انجام این روش به بهترین دکتر هایفوتراپی در شریعتی مراجعه کنید.

2- آر اف فرکشنال: در روش آر اف فرکشنال با استفاده از سوزن های بسیار نازک که روکش طلا دارند پوست فرد را سوراخ می کنند و انرژی امواج رادیویی را وارد بافت های پوست می کنند. در نتیجه دمای پوست بالا می رود و باعث کلاژن سازی و جوانسازی پوست می شود.

3- کربوکسی تراپی: در این روش با استفاده از دستگاه مخصوص کربن دی اکسید به زیر پوست تزریق می شود. از این روش برای درمان سلولیت، گودی زیر چشم، از بین بردن ترک های پوستی و چین چروک ها استفاده می شود. این روش غیر تهاجمی و بدون جراحی است.

4- میکرونیدلینگ: از روش های دیگر جوانسازی پوست میکرونیدلینگ است. در این روش با استفاده از سوزن های ظریف در پوست زخم هایی ایجاد می کنند. این زخم ها باعث تولید کلاژن می شوند و در نتیجه پوست سالم تر و شاداب تر خواهد شد. از این روش برای درمان جای جوش، ریزش مو، ترک های پوستی و جای آفتاب سوختگی استفاده می شود.

5- میکرودرم ابریژن: از این روش برای لایه برداری پوست استفاده می شود. در روش میکرودرم ابریژن پزشک متخصص کریستال های کوچک روی پوست را مالش می دهد و این منجر به لایه برداری پوست می شود. از این روش برای ترمیم زخم ها، جای جوش و آکنه و ملانوما یا سرطان پوست استفاده می شود.

6- مزوتراپی: در مزوتراپی ترکیباتی مانند پپتیدها، آمینواسیدها، ویتامین ها، نوکلئیک اسیدها و هیالورونیک اسیدها توسط سوزن های ریز و ظریف به پوست تزریق می شوند. این ترکیبات باعث تولید کلاژن و در نتیجه شادابی و جوانی پوست می شوند.

7- درم ابریژن: در این روش از ابزار مخصوصی استفاده می شود که در انتهای آن یک بخش چرخنده وجود دارد و با چرخیدن این قسمت لایه برداری پوست انجام می شود. از روش درم ابریژن برای جراحات عمیق پوستی، چین و چروک ها، آفتاب سوختگی و از بین بردن خالکوبی ها استفاده می شود. این روش ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد و به همین دلیل برای هر نوع پوستی قابل انجام نیست.

برای انجام این روش ها به بهترین دکتر جوانسازی پوست مراجعه کنید.

ویژگی های بهترین مرکز جوانسازی پوست در شریعتی

بهترین مرکز جوانسازی پوست در شریعتی باید ویژگی های مختلفی داشته باشد. چرا که برخی از این روش ها از حساسیت بالایی برخوردارند و باید توسط افراد ماهر و کاربلد انجام شوند. برخی از ویژگی های بهترین مرکز جوانسازی شامل موارد زیر است:

 • یهترین مرکز جوانسازی پوست در شریعتی باید پزشکان و تکنسین های ماهر و متخصصی داشته باشد، همچنین باید آن ها مدارک علمی خود را از مراکز معتبری دریافت کرده باشند.
 • بهترین مرکز جوانسازی باید برخورد خوبی با بیماران داشته باشد و با آن ها صمیمانه برخورد کند.
 • تیم متخصص موجود در این مراکز باید قبل از انجام روش های جوانسازی جلسه مشاوره ای ترتیب دهند و به بیماران در مورد پروسه کاری که می خواهند روی پوستشان انجام بدهند توضیحاتی بیان کنند تا استرس ها و نگرانی های فرد از بین برود.
 • بهترین مرکز جوانسازی پوست در شریعتی باید تمیز و عاری از هرگونه آلودگی باشد تا بیماران دچار عفونت نشوند.
 • محل بهترین مرکز جوانسازی باید در جایی قرار گرفته باشد که رفت و آمد در آن به راحتی انجام شود.
 • بهترین مرکز جوانسازی پوست باید با بیماران خود صادق باشد و مصلحت آن ها را بخواهد، در صورتی که فرد نیازی به انجام خدمات نداشت به خاطر منافع مالی آن را انجام ندهد.
 • در بهترین مرکز جوانسازی پوست در شریعتی باید از پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه های روز دنیا استفاده شود تا مراجعه کننده بهترین نتیجه را کسب کند.

5 تا از بهترین مرکز جوانسازی پوست در شریعتی را بشناسید!

کلینیک زیبایی ماه طلایی

کلینیک زیبایی ماه طلایی

کلینیک زیبایی ماه طلایی از بهترین کلینیک جوانسازی پوست در شریعتی است. این کلینیک با سابقه درخشان و پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات آماده خدمات رسانی به مراجعان می باشد. کلینیک ماه طلایی کادر متخصص و ماهری دارد که با قیمت های مناسب و معقول خدمات جوانسازی و زیبایی صورت را انجام می دهند.

خدمات:

 • جوانسازی صورت
 • مزوتراپی
 • میکرونیدلینگ
 • پلاسما جت
 • آر اف فرکشنال
 • میکرودرم ابریژن
 • هیدرودرم ابریژن

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان زیبا

شماره تماس: 09193649373

مراقبت های ساده برای جوانسازی پوست

افراد علاوه بر انجام جوانسازی پوست در مراکز زیبایی می توانند با راهکارها و مراقبت های ساده در خانه هم جوانسازی پوست انجام دهند و روند پیری پوست را به تعویق بیندازند. برخی از این مراقبت ها شامل موارد زیر است:

 • از کرم های ضدآفتاب به صورت روزانه استفاده کنید.
 • عینک ضدآفتاب استفاده شود.
 • در طول روز آب فراوان بنوشید.
 • مشروبات الکلی مصرف نکنید.
 • از ژل یا فوم شستشوی مخصوص صورت خود استفاده کنید.
 • روتین پوستی مناسب پوست خود را داشته باشید.

افراد چه زمانی می توانند از روش های جوانسازی پوست استفاده کنند؟

افراد برای جوانسازی پوست انگیزه های مختلفی ممکن است داشته باشند. برخی از آسیب های پوستی که می توانند انگیزه مراجعه به مراکز جوانسازی پوست باشند شامل موارد زیر است:

 • داشتن عفونت پوستی
 • باقی ماندن اثر زخم ها و بریدگی ها
 • داشتن حساسیت پوستی و آلرژی
 • پیری پوست
 • وجود لکه های تیره و روشن روی پوست
 • باقی ماندن آثار آفتاب سوختگی
 • وجود دانه های پوستی

کلام آخر

امروزه به دلیل آلودگی هوا و بالا رفتن سن ممکن است پوست افراد پیر شود و چین و چروک های زیادی روی آن به وجود بیاید. داشتن پوستی صاف و شاداب یکی از دغدغه های افراد است که با پیشرفته شدن تکنولوژی این مشکل حل شده است. روش های جوانسازی صورت به موارد مختلفی تقسیم می شوند که افراد با توجه به نیاز پوست خود می توانند هریک از آن ها را انجام دهند. این کار زیبایی باید توسط افراد ماهر و متخصص انجام شود، به همین جهت مراجعه به بهترین مرکز جوانسازی پوست در تهران حائز اهمیت است.

در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم تا 5 تا از بهترین مرکز جوانسازی پوست در شریعتی را به شما معرفی کنیم. از این که ما را در این مقاله همراهی کرده اید بسیار متشکریم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهادی آن را با سایت پزشکا در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شانزده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا