زیبایینبض بازار

7 تا از پرفروش ترین مدل های موچین ابرو زیر 59 هزار تومان【سال1403 】❤️

معرفی موچین های ابرو

سلام امروز می خواهیم شما را با 7تا از پرفروش ترین مدل های موچین ابرو زیر 59 هزار تومان آشنا کنیم. امروزه بیشتر خانم ها دوست دارن چهره ای زیبا و تمیزی داشته باشند،یکی از مهم ترین زیبایی های صورت که جلوه بیشتری دارد ابرو است. بنابراین برای از بین بردن موهای زائد ابرو هم هزینه هم وقت زیادی را صرف می کنند تا به سالن های زیبایی بروند. پس با انتخاب یک روش ساده در خانه خود را زیبا کنیم. روش های زیادی برای اصلاح کردن صورت و ابرو ها وجود دارد روش هایی مانند: بند انداختن، وکس،لیزر موهای زائد صورت، موم ، کرم های موبر و برای اصلاح ابرو از موچین ها استفاده می شود.

انواع موچین های ابرو

موچین‌ها یکی از بهترین ابزارهای زیبایی هستند. ابروها بسیار مهم هستند. ترکیب، اندازه و حالت آنها، چهارچوب صورتتان را تشکیل می‌دهد. برای حفظ کمان ابروها، اکثر آرایشگاه های زیبایی برای برداشتن ابروها از موچین استفاده می‌کنند.

7تا ازپرفروش ترین مدل های موچین ابرو زیر 59 هزار تومان

موچین سر صاف
معمولا آرایشگران این نوع موچین های سر صاف را توصیه نمی کنند. آن ها هم مانند مورد قبلی و شاید به احتمال بیش تر، موهای زیادی را هم زمان می کنند و موجب خراب شدن فرم ابروها می شوند.
این نوع موچین‌ها، برای کسانی که مو‌های زیادی دارند، انتخاب خوبی هستند. برای مثال برای اپیلاسیون مو‌های خط بیکینی یا ابرو‌های کلفت. سر صاف آن‌ها باعث می‌شود که بتوانید تعداد زیادی از مو‌ها را در یک حرکت بردارید؛ و در نتیجه سرعت عمل شما بدون آسیب به پوست افزایش می‌یابد. همچنین برای گذاشتن مژه مصنوعی به کارتان می‌آیند.
موچین گیره ای
این نوع موچین گیره مانند است و برای برداشتن موهایی که خیلی به هم نزدیک هستند، بسیار مناسب است است.
موچین نوک تیز
این نوع موچین نوک تیز، به ظاهر وحشتناک است و در نگاه اول حس می کنید سطح پوست ابروهایتان را زخم می کند. البته اگر دقت نکنید و دستتان بلرزد، بله خطرناک است. این موچین به شما این امکان را می دهد که نازک ترین و کوتاه ترین موهای ابروهایتان را بکنید. این موچین در هنر طراحی ناخن هم استفاده می شود. به این صورت که برای برداشتن چیزهای ظریف تزئین ناخن، از آن استفاده می کنند.
موچین گیره ای و تیز
از ترکیب دو نوع موچین قبلی، این موچین به دست می آید. اگرچه نوک این موچین خیلی تیز و وحشتناک و محکم به نظر می رسد، اما در حقیقت بسیار عالی است و می تواند موهای ابرو را به آسانی و خیلی سریع از جا در بیاورد.
موچین سر گرد
از آن جایی که معمولا موچین های سرگِرد برای ابرو برداشتن خوب نیستند، اما می تواند به حالت دهی ابروها کمک کنند. به این دلیل که موچین های نوک گرد، تارهای زیادی از ابرو را می کَنند. البته گرد بودن نوک موچین کار را آسان تر کرده و خطر آسیب رساندن به پوستتان را کاهش می دهد.

انواع موچین های ابرو
موچین نیزه ای
این نوع موچین قدیمی و پر کاربرد نوکی نیزه مانند دارد و به شما این امکان را می دهد تا سریع تر و بهتر ابروهایتان را فرم دهید. این موچین برای برداشتن موهای زائد همه نقاط بدن که دیده نمی شوند، بسیار مفید است.
موچین سر پهن
این نوع موچین سر پهن به اشکال متنوعی در بازار موجود است که کاملا سلیقه ای است. این موچین هم مانند موچین قبلی بسیار عالی و کارآمد است.
موچین‌ها، مانند هر وسیله‌ دیگر ، به مرور زمان و با استفاده‌ ی مکرر، کارایی خود را از دست می ‌دهند. اما با نگهداری مناسب، می ‌توانید به طول عمر آن ها بیفزایید.

کدام موچین ها را استفاده نکنیم

از موچین هایی که نوک صاف ، گرد و مربعی هستند استفاده نکنید. این نوع موچین همزمان بخش هایی از ابرو هایتان را بر میدارند و شما هرگز این را دوست ندارید که موهای ابرو های خود را از دست بدهید. موچین‌های نوک گرد مانند موچین‌های بی خطر قیچی شکل هستند، آنها برای افرادی مناسب هستند که به تازگی یاد گرفته اند از موچین استفاده کنند.

نکته های مهم در برداشتن ابرو

  • ابتدا باید در نظر بگیرید که آیا می خواهید ابروهایتان را به شکلی کاملا دخترانه مرتب کنید یا ابروی صاف و شمشیری خود را به شکل هشت در آورید.
  •  ابروهای کم وخالی معمولا از تاج ابرو خالی وکم هستند ،پس اگر تاج ابروی کمی دارید زیاد از تاج ابروها کم نکنید.
  •  برای شانه زدن ابروها از مسواک های سفت و محکم استفاده نکنید زیرا این امر موجب ریزش ابروها می شود.
  •  از برداشتن پشت سر هم و زود به زود ابروها اجتناب کنید زیرا این کار باعث شل شدن پشت پلک وافتادگی زود هنگام آن خواهد شد.
  •  از تیغ زدن ابرو با هر بار برداشتن آن خودداری کنید زیرا این کار سبب کلفت شدن تارهای موی ابرو، شکستگی موهای ابرو در زیر پوست شده وایجاد موهای زیر پوستی ابرو می شود.
  •  ابروها را در همان جهتی که هستند، بردارید و هیچ وقت موهای ابرو را با موچین به سمت پایین نکشید تا از ریشه در بیاورید زیرا این کار سبب نامنظم شدن تارهای ابرو می شود.

روش مناسب اصلاح کردن ابرو ها

1. با کمی ژل و برس ابرو ، ابروها را به سمت بالا شانه کنید.

2. برای اینکه بدانید ابروهای خود را از کجا شروع به برداشتن کنید، یک قلم آرایش بردارید و با استفاده از آن یا خط کش از لبه سوراخ بینیتان تا گوشه ی داخلی چشمتان یک خط بکشید. سپس یک خط از همان نقطه در کنار سوراخ بینیتان تا گوشه بیرونی همان چشمتان مشخص کنید. این نقطه جایی خواهد بود که ابرو باید به پایان برسد.

3. دور تا دور ابرو را با یکی از بهترین برند های مداد ابرو متمایز با رنگ ابرو بکشید. برای این کار می توانید از شابلون های ابرو استفاده کنید تا بهترین قوس ابرو برایتان پیدا شود. لازم است هر دو ابرو را با هم و یکسان و بدون آن که داخل ابرو ها را پر کنید فقط دور تا دور آنها را خط بیندازید.

4. از انتهای یک ابرو شروع کنید و با موچین پایین خط تمایز ودر همان جهت رشد مو، موهای اضافه را بردارید. برای تعیین قوس ابرویتان، همه ی موهای اضافه را با موچین تمیز کنید.

5. با قیچی کوچک مخصوص ابرو بعد از شانه کردن ابرو موهای بلند ابرو را به مقدار لازم قیچی کنید و تیزی های آن را بگیرید .در دختر خانمها بهتر است که تاج به همان حالت طبیعی باقی بماند وکوتاه نشود . وسط و انتهای ابرو را به سمت پایین شانه کرده و قیچی کنید ،سپس موها را به سمت بالا شانه کرده و موهای اضافه را کوتاه نمایید. موهایی که بالاتر از خط صاف ابروهایتان ایستاده باشند باید با قیچی کوتاه شوند.

6. انتهای ابرو را کوتاه نکنید تا ابرو طبیعی تر باشد.

روش مناسب اصلاح کردن ابرو ها

جمع بندی و نکات پایانی

در این مقاله شما را با 7تا از پرفروش ترین مدل های موچین ابرو زیر 59 هزار تومان است آشنا کرده ایم تا قبل از انتخاب این محصولات ، آشنایی کامل را داشته باشید. همچنین خوشحال می شویم اگر در استفاده از این محصولات تجربه ای دارید نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید!!

3.9/5 - (8 امتیاز)

مریم مردانی

مریم مردانی هستم 3 ساله کار نویسندگی انجام میدم علاقه به حوزه های آرایشی و زیبایی دارم .خوشحال میشم اگر پیشنهادی دارید زیر این مطلب نظرات خودتون رو ارسال کنید :)
دکمه بازگشت به بالا