عمومی

10 تا از بهترین دکتر فیزیوتراپی در ونک【سال 1403】❤️

در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر فیزیوتراپی در ونک را به شما عزیزان معرفی کنیم. زمانی که افراد دچار بیماری های استخوانی و یا عضلانی می شوند می توانند با انجام فیزیوتراپی بیماری خود را درمان کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ویژگی بهترین دکتر فیزیوتراپی در ونک

 • بهترین دکتر فیزیوتراپی در ونک باید داری جواز طبابت باشد و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند.
 • بهترین دکتر فیزیوتراپی باید در زمینه تخصص خود تجربه و سابقه خوبی داشته باشد.
 • پزشک متخصص باید از بروزترین دستگاه ها برای درمان استفاده کند.
 • بهترین پزشک متخصص باید همیشه در تلاش باشد تا علم و دانش خود را بروز کند.

فیزیوتراپی چیست؟

فیزیوتراپی علمی است که علاوه بر توانبخشی و افزایش بهبود کیفیت زندگی از آسیب‌های وارده نیز پیشگیری می‌کند. فیزیوتراپی یکی از زیر مجموعه های رشته پزشکی است و هدف اصلی از انجام فیزیوتراپی بهبود عملکرد اندام ها می باشد. زمانی که افراد دچار بیماری های عضلانی و استخوانی شوند می تواند به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنند تا پزشک بعد از بررسی بیماری روند درمان را آغاز کند.

فیزیوتراپی چیست؟

دلایل مراجعه به فیزیوتراپی

 • در برخی مواقع امکان دارد، افراد در حین ورزش دچار آسیب هایی شوند که در این مواقع می توانند به بهترین دکتر فیزیوتراپی مراجعه کنند، تا با انجام فیزیوتراپی بیماری آنها برطرف شود.
 • افرادی که بنا به دلایل مختلف مجبور به استفاده از وسایل کمکی همچون عصا یا واکر و … می باشند، می توانند با مراجعه به مرکز فیزیوتراپی مشکل خود را برطرف کنند.
 • افرادی که دچار دردهای متوالی می شوند و یا در برخی مواقع از نظر حرکتی دچار اختلال می شوند، می توانند براب درمان به مرکز فیزیوتراپی مراجعه کنند.
 • سکته مغزی عارضه بسیاری را به همراه دارد که از این عارضه می توان به ناتوانی در روند حرکتی و یا سایر مشکلات عضلانی اشاره کرد، که افراد در این مواقع باید به بهترین دکتر فیزیوتراپی مراجعه کنند.
 • یکی دیگر از دلایل مراجعه به بهترین دکتر فیزیوتراپی برای انجام جلسات فیزیوتراپی؛ پیشگیری از ناتوانی ها، کنترل ادرار و مدفوع و …. می باشد.

برخی از ویژگی‌های بهترین دکتر فیزیوتراپی در ونک در جدول زیر لیست شده است:

 ⚡️متخصصبهترین مرکز فیزیوتراپی باید دارای پرسنل متخصص باشد.
⭐قیمت مناسببهترین مرکز فیزیوتراپی باید قیمت معقول و مناسبی داشته باشد.
❤️امکانات مناسبدر بهترین مرکز فیزیوتراپی باید از امکانات مناسبی برای معاینه بیمار استفاده کنند.
✅ معتمد و با تجربهبهترین مرکز فیزیوتراپی دارای پرسنل باتجربه و مورد اعتماد مراجعین می باشد.

5 تا از بهترین دکتر فیزیوتراپی در ونک را بشاسید!

دکتر مریم یزدیان

کلینیک تخصصی فیزیوتراپی زیر نظر دکتر مریم یزدیان میباشد. ایشان درمان غیر جراحی بیماری های عصبی عضلانی اسکلتی انجام میدهند.

خدمات: 

 • الکترو تراپی
 • شاک ویو تراپی
 • تخت کشش
 • دستگاه cpmزانو و آرنج و شانه
 • لیزر پرتوان
 • حرکات اصلاحی
 • تمرین درمانی

ساعت کاری از ۱۰صبح تا ۲۰

آدرس: ونک.ملاصدرا روبه روی بیمارستان بقیة الله روبه روی پست بانک ساختمان ۱۹۳طبقه ۵واحد ۱۴

تلفن تماس: 09367750249 ـ 021۸۸۶۰۳۵۹۵

وب سایت: rayanphysio.com

کلینیک شفا مهر

کلینیک شفا مهر

کلینیک فیزیوتراپی شفا مهر زیر نظر دکتر ناصر معصومی میباشد و یکی از بهترین کلینیک های فیزیوتراپی هستند . در این کلینیک بهترین از بروز ترین دستگاه ها برای درمان مراجعه کنندگان استفاده می کنند و پزشکان و پرسنل این کلینیک در زمینه تخصص خود سابقه و مهارت کافی دارند.

تجهیزات موجود:
Magnet ،Tens، Ir، Hp، If، Ffs، Fes، Us، Laser.H.P، Laser.L.P
Lumbar & Cervical Traction(کشش الکترونیک کمر وگردن) ، تجهیزات کامل ورزش درمانی و تقویت عضلات

خدمات:

 • الکتروتراپی با کلیه تجهیزات
 • مکانوتراپی درمانهای دستی
 • ورزش درمانی
 • لیزر تراپی پرتوان و کم توان
 • مگنت تراپی
 • کامپرشن تراپی
 • درمان های تخصصی شانه
 • سکته مغزی،فلج صورت
 • دیسک کمر و گردن
 • رهاسازی اسپاسم و گرفتگی عضلات
 • فیزیوتراپی کمر و گردن
 • منوال تراپی

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان حقانی، نرسیده به جهان کودک، جنب بیمه البرز، پلاک 67، واحد 17

شماره تماس: 

09102306849
09193092839
02188876829

درمان با فیزیوتراپی

درمان بیماری مغز و اعصاب: برخی از افراد که دچار بیماری مغز و اعصاب هستند، ممکن است دچار اختلالاتی شوند که توصیه می شود در این مواقع به بهترین دکتر فیزیوتراپی مراجعه کنید، تا در صورت نیاز برای شما فیزیوتراپی انجام بدهند.

درمان بیماری قلبی: زمانی که افراد دچار بیماری می شوند ممکن است بیماری به صورت مستقیم یا غیرمستقیم بر روی سیستم قلبی فرد تاثیر بگذارد زیرا سیستم قلبی و عروقی بسیار حساس می باشند. در این مواقع افراد می توانند به بهترین مرکز فیزیوتراپی مراجعه کنند تا روند درمان آنها آغاز شود.

درمان بیماری روماتیسم: روماتیسم انواع مختلفی دارد که رایج ترین آنها آرتریت و آرتروز می باشد. زمانی که افراد دچار بیماری های روماتیسمی هستند، می توانند برای درمان به مرکز فیزیوتراپی مراجعه کنند و با توجه به بیماری آنها، بهترین نوع درمان به آنها معرفی شود.

درمان مشکلات مربوط به بارداری: در برخی مواقع خانم های باردار در زمان قبل بارداری و یا بعد از بارداری امکان دارد دچار مشکلات عضلانی می شوند و تنها راه حل درمان آن ها، مراجعه به بهترین دکتر فیزیوتراپی می باشد.

درمان بیماری ارتوپد: زمانی که افراد دچار بیماری های ارتوپد مانند آسیب های تاندون، تعویض مفصل و…. باشند، می توانند برای درمان به بهترین دکتر ارتوپد مراجعه کنند تا ایشان در صورت نیاز برای آنها فیزیوتراپی انجام بدهد.

انواع روش های درمان در فیزیوتراپی

منوال تراپی: منوال تراپی به معنی انجام تکنیک های دستی در جلسات فیزیوتراپی می باشد که با انجام این تکنیک ها درد کاهش پیدا می کند و ناتوانی های عضلانی تا حدودی درمان می شوند.

الکتروتراپی: زمانی که در فیزیوتراپی از جریان های الکتریکی و مغناطیسی لیزر استفاده شود به آن الکتروتراپی می گویند. برای انجام الکتروتراپی، از جریان الکتریکی استفاده می شود که باعث می شود عضله و عصب تحریک شوند و درد فرد کاهش پیدا کند.

هیدروتراپی: با انجام هیدروتراپی افراد می توانند در برابر حرکات مقاومت داشته باشند و وزن افراد کاهش پیدا کند. کاهش وزن در آب باعث می شود که فشار وزن بر روی مفاصل کم شود.

انواع روش های درمان در فیزیوتراپی

هزینه انجام فیزیوتراپی

برای انجام فیزیوتراپی باید هزینه هایی را به پزشک متخصص و مرکز فیزیوتراپی پرداخت کنید و هزینه پرداختی شما به عوامل مختلفی بستگی دارد، که از جمله این عوامل می‌توان به نوع بیماری، روش درمان، تعداد جلسات و …. اشاره کرد، زیرا هر چقدر تعداد جلسات انجام فیزیوتراپی بیشتر باشد فرد باید هزینه بیشتری را پرداخت کند.

کلام آخر

انجام فیزیوتراپی تاثیر بسزایی در درمان و تسکین درد دارد و افرادی که دچار بیماری های استخوانی و عضلانی هستند می‌توانند برای درمان به پزشک متخصص مراجعه کنند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر فیزیوتراپی در ونک را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

توصیه می‌شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله درباره آنها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

حدیثه نایبی

سلام، من حدیثه نایبی هستم. سه سال پیش از دانشگاه فارغ التحصیل شدم. در حال حاضر به خاطر علاقه ای که به تولید محتوا در حوزه سلامت و پزشکی دارم، برای سایت پزشکا محتوا میزنم. اگر سوال یا پیشنهادی در این باره داشتید، می تونید از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا