پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه【سال1403】❤️+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح پروتز سینه آشنا کنیم. آیا تصمیم دارید پروتز سینه انجام دهید؟ اگر هنوز نمی دانید برای انجام آن به سراغ کدام پزشک بروید، ما در این مقاله به شما در انتخاب بهترین جراح پروتز سینه کمک می کنیم. پروتز سینه یکی از اعمال زیبایی است که برای رسیدن به نتیجه ایده آل بهتر است به سراغ متخصص مربوطه بروید. معمولاً جراحان زیادی در زمینه پروتز سینه فعالیت دارند اما یک دکتر متخصص و بهترین جراح پروتز سینه کسی است که بتواند با توجه به ایرادات و ساختار سینه، ظاهری زیبا را برای بیمار ترسیم کند. در ادامه با لیست ده تایی از بهترین جراح پروتز سینه آشنا خواهید شد، از این رو تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

انتخاب بهترین جراح پروتز سینه

آیا به دنبال بهترین جراح پروتز سینه هستید؟ شاید در نگاه اول انتخاب بهترین جراح پلاستیک در تهران برای شما دشوار به نظر برسد، اما باید بگوییم که انتخاب یک دکتر خوب برای انجام پروتز سینه بسیار اهمیت دارد و زمانی متوجه اهمیت این قضیه می شوید که با افرادی که با انتخاب اشتباه خود دچار مشکل شده اند، مواجه شوید. بنابراین با در نظر گرفتن یک سری نکات تلاش کنید انتخاب درستی داشته باشید تا بعد از انجام این عمل زیبایی دچار پشیمانی نشوید. برخی از ویژگی های مهم در انتخاب جراح پروتز سینه عبارتند از:

 مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک 
جراحی پروتز سینه تنها توسط دکتر فوق تخصص جراحی پلاستیک قابل انجام است. پس قبل از انتخاب دکتر حتما از داشتن این مدرک مطمئن شوید. همچنین به سوابق تحصیلی پزشکان مختلف توجه کافی داشته باشید و در نهایت تحصیل در برترین دانشگاه ها نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

تجربه کافی برای انجام جراحی پروتز سینه

یکی از معیارهای اصلی انتخاب بهترین جراح سینه در تهران تجربه پزشک است. در واقع پزشکان با تجربه که در این زمینه فعالیت زیادی داشته اند، می توانند به راحتی این عمل را انجام دهند، بدون این که عوارض خاصی بیمار را تهدید کند. برای این کار می توانید نمونه کارهای دکتر مورد نظر خود را مشاهده کنید و از میزان تجربه و مهارت آن با خبر شوید.

انجام عمل متناسب با خواسته شما

موفقیت این عمل کاملاً بستگی به خواسته شما دارد و به همین خاطر باید پزشک معالج نسبت به هدفی که دارید و نتیجه ای که در نظر گرفته اید؛ آگاهی کامل داشته باشد و اگر هم خواسته شما غیر منطقی است باید برای آن توجیه مناسبی ارائه دهد؛ در واقع نتیجه عمل زمانی به بهترین شکل صورت می گیرد که شما با دکترتان به یک هدف یکسانی برسید.

 مشاوره های تخصصی قبل از عمل پروتز سینه

مشاوره های تخصصی برای انجام هر عملی ضرورت دارد و همچنین دکتر شما تمام شرایط تان را بررسی کرده و با توجه به این شرایط عمل زیبایی را انجام می دهد. بنابراین دقت داشته باشید تمام اطلاعات لازم را برای بهترین جراح پروتز سینه در این جلسه بیان کنید و اگر از بیماری خاصی رنج می برید حتما به پزشک خویش اطلاع دهید، به این سبب که ممکن است در صورت داشتن شرایط خاص عمل پروتز سینه لغو شود

میزان رضایت مندی بیماران قبلی

اگر بیماران قبلی از انجام عمل زیبایی خود راضی بودند شما با اطمینان بیشتری حاضر به انجام پروتز سینه می شوید. بنابراین قبل از مراجعه سعی کنید با بیماران قبلی دکتر در ارتباط باشید و از آن ها در مورد نحوه عملکرد پزشک موردنظر سوال بپرسید.
پیشنهاد ما به شما این است، با مراجعه به وب سایت رسمی و یا صفحه اینستاگرام دکتر مورد نظرتان با نظرها و دیدگاه های بیماران قبلی راجع به متخصص مربوطه اطلاعات لازم را کسب کنید.

 عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران

معمولا پزشکانی که عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستند، دارای تجربه و مهارت فراوانی می باشند که برای انجام جراحی زیبایی می توانید به راحتی به آن ها اعتماد کنید. برای اطلاع از عضویت دکتر می توانید نام آن را در لیست انجمن جراحان پلاستیک جستجو کنید.
برای انتخاب بهترین جراح پروتز سینه از دوستان تان هم کمک بگیرید و از نظرات آن ها بهره مند شوید.
چرا که دوستان شما از حساسیت ها و اهداف شما با خبر هستند و بهتر از هر فرد دیگری می توانند برای انتخاب بهترین دکتر به شما کمک کنند. همچنین از آن ها بخواهید اگر دکتر خوبی می شناسند به شما معرفی کنند و اگر هم آن ها این عمل زیبایی را انجام داده اند، به نتیجه آن بسیار دقت کنید.

انتخاب بهترین جراح پروتز سینه

اقدامات قبل از انجام جراحی پروتز سینه

 • استفاده از سیگار و قلیان برای خانم هایی که قصد انجام جراحی پروتز سینه را دارند تا مدتی ممنوع است. بهتر است یک هفته قبل از جراحی استعمال نشوند. همچنین تا حد الامکان سعی کنید که در معرض دود آن ها قرار نگیرید.
 • همچنین لازم است در روز انجام جراحی پروتز سینه، همراه داشته باشید.
 • شب قبل از جراحی پروتز سینه، بهتر است استحمام کنید.
 • یکی از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی، انتخاب بهترین جراح پروتز سینه است.
 • قبل از انجام جراحی پروتز سینه، مصرف مشروبات الکلی هم مانند استعمال دخانیات کاملا ممنوع می باشد.
 • خانم هایی که قصد انجام جراحی پروتز سینه را دارند، باید بدانند که در روز جراحی باید تمامی مدارک پزشکی خود را به همراه داشته باشند.
 • همچنین در روز جراحی باید بدون آرایش و لاک ناخن باشیدو هیچ گونه بدلیجات همراه خود نداشته باشید.
 • متقاضیان جراحی در روز مشاوره قبل از جراحی باید اطلاعات کامل و دقیقی در مورد سابقه پزشکی خود به متخصص بگویند.
 • پزشک متخصص باید قبل از انجام این جراحی، شرایط جسمی و روانی فرد متقاضی را در نظر بگیرد.
 • قبل از جراحی مصرف دارو هایی مانند آسپرین و ویتامین E و قرص های ضد التهاب کاملا ممنوع می باشند. چرا که مصرف این دارو ها باعث رقیق تر شدن خون و در خونریزی فرد در حین جراحی می شوند.

مراحل انجام پروتز سینه:

⭐ بی هوشیدر مرحله اول، بیمار توسط تکنسین های بیهوشی، تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد.
✅ برش جراحیدر این مرحله برش های لازم برای قرار دادن پروتز در نواحی مختلف ایجاد می شود. برش در هاله اطراف نوک سینه، در ناحیه زیر سینه، روی چین افقی زیر سینه و در زیر بغل انجام می شود.
⭐جایگذاری پروتز در پروتز سینه از دو محل برای قرار دادن پروتز سینه می توان استفاده کرد که این دو محل شامل: بالای عضله سینه و زیر عضله سینه می باشد.
✅ بستن زخم ها و پانسماندر این مرحله شکاف ایجاد شده برای قرار دادن پروتزهای سینه توسط نخ های قابل جذب بخیه زده می شود و بر روی آن چسب های استریل می زنند. در انتها استفاده از سینه بند طبی به مدت معین توصیه می شود.

پروتز سینه چیست؟

معمولاً اکثریت شما نسبت به نتیجه عمل و همچنین انجام آن ترس دارید، از این رو به منظور کاهش این استرس ها، توصیه می شود؛ در مورد پروتز سینه نکاتی را بدانید و تمام اطلاعات را کسب کنید و همچنین الزامی است که این عمل را نزد بهترین جرح پروتز سینه انجام دهید تا به نتیجه دلخواه دست یابید. لازم به ذکر است، قبل از هر کاری باید هدف را از انجام پروتز سینه مشخص کنید.

خانم ها برای انجام تمام عمل های زیبایی اهدافی برای خود در نظر می گیرند. پروتز سینه و لیفت سینه  هم باید با توجه به اهداف مشخص انجام شود. این روزها بیشتر خانم ها عمل های پروتز سینه را به منظور لیفت سینه انجام می دهند تا سینه های خود را از حالت افتاده خارج سازند.
معمولا اهدافی که برای جراحی سینه مشخص می شود، شامل موارد زیر می باشد:

• بزرگ کردن سینه
• فرم دادن به سینه
• کوچک کردن سینه های بسیار بزرگ

10 تا از بهترین جراح پروتز سینه را بشناسید!

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری فارغ التحصیل از دبیرستان البرز تهران بوده و بعد از ورود به رشته پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی دوره پزشکی عمومی خود را با رتبه ممتاز گذراندند. سپس بعد از طرح پزشکی عمومی وارد رشته جراحی عمومی در دانشگاه شهید بهشتی شدند و به مدت 5 سال در بیمارستان شهدای تجریش دوره جراحی عمومی و عروق را گذراندند. در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک کشور هستند و همچنین عضو انجمن جراحان دست کشور نیز می باشند.

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان، ساختمان مدیکو سنتر، طبقه سوم، واحد 304

خدمات دکتر عطاالله حیدری:

 • جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی اولیه و ثانویه)
 • جراحی زیبایی پستان (مامو پلاستی، پروتز پستان، تزریق چربی به پستان)
 • جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن)
 • لیفت صورت، گردن و پیشانی
 • جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی پیشانی
 • انواع پروتز صورت
دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی

دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی

دکتر فاطمه حسینی زادگان متخصص جراحی جنرال و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان یکی از بهترین جراحان و پزشکان در حوزه جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی هستند و موفق به کسب عنوان بهترین جراح پلاستیک کشور شده اند. دكتر حسينی زاده گان عضو انجمن جامعه جراحان ایران و عضو جامعه جراحان پلاستیک ایران می باشند. ایشان دارای سابقه ای درخشان در اعمال بیش از هزاران نوع جراحی زیبایی هستند. ایشان تمامی جراحی های خود را در بهترین بیمارستان های فوق تخصصی کشور، که مجهز به بروزترین دستگاه ها و امکانات هستند، انجام می دهند.

‎تهران ، فرمانیه، بلوار اندرزگو

جهت اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره بالا تماس بگیرید:

خدمات دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی:

 • ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم
 • لیپوماتیک و پیکرتراشی
 • لیفت سینه و ماموپلاستی
 • جراحی بینی
 • پروتز سینه
 • لیفت بازو و ران
دکتر علی جاودانی

دکتر علی جاودانی

دکتر علی جاودانی داری مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی ایشان دوره پزشکی عمومی( دوره ۷ساله) ، بورد تخصصی جراحی( دوره ۴ساله ) و بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک ، زیبایی و ترمیمی ( دوره ۳ساله) خود را در دانشگاههای علوم پزشکی شیراز و دانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه ممتاز پشت سرگذاشته اند و در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشند. نمونه های فراوان موفق عمل پروتز سینه ایشان بیانگر دقت و ظرافت در معاینات اولیه،انتخاب سایز مناسب پروتز و تکنیک به روز جراحی میباشد. معاینات اولیه شامل اندازه گیری های دقیق سینه برای انتخاب پروتز با سایز مناسب که علاوه برم فرم دهی زیبا به سینه باعث بزرگنمایی بیش از حد و دور از معیارهای زیبایی شناسی نباشد توسط ایشان انجام میشود. در همین جلسه انواع برند های پروتز مورد تائید وزارت بهداشت ایران و سازمان غذا و دارو اروپا و امریکا اعم از برند منتور،ناگور،موتیوا و آریون توضیح داده شده و در نهایت با تعامل ایشان و مراجعه کننده بهترین انتخاب صورت میگیرد. همچنین در مورد تمام نگرانی های موجود اعم از ارتباط پروتز با بارداری و شیردهی به صورت کامل توضیح داده میشود. اعتقاد ایشان به برخورد بسیار ظریف و محترمانه با بافت بدن حین عمل جراحی باعث شده مراجعه کنندگان کمترین میزان درد را تجربه کنند و بسیار سریعتر از زمان مورد انتظار توانایی انجام فعالیت های روزانه خود را پیدا کنند. و مراقبت های پس از عمل و توصیه های ایشان باعث شده در طولانی مدت حتی در صورت تغییر سایز بدن به هیچ وجه با مشکل افتادگی سینه روبرو نشوند.

سعادت آباد ، خیابان فرحزادی ، روبروی اریکه ایرانیان ، کوچه عباسی اناری ، پلاک 51

خدمات دکتر علی جاودانی:

 • عمل بینی ترمیمی
 • عمل بینی
 • جراحی افتادگی پلک
 • جراح پروتز سینه
 • عمل بینی گوشتی
دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزد پناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی می باشند. سوابق و تحصیلات دکتر کامبیز ایزد پناه شامل: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی بیمارستان ۱۵خرداد (بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران) جراحی عمومی،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران بیمارستان سینا، پزشکی عمومی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان.

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، تقاطع مروارید، مجتمع مروارید سعادت، طبقه چهارم، واحد 25

خدمات دکتر کامبیز ایزدپناه:

 • لیپوماتیک
 • لیپوماتیک شکم و پهلو
 • ابدومینوپلاستی
 • لیفت بدن
 • لیفت باسن برزیلی
 • جراحی سینه
 • جراحی پروتز سینه
 • جراحی لیفت سینه
 • جراحی کوچک کردن سینه
دکتر پیمان صدری

دکتر پیمان صدری

دکتر پیمان صدری دارای تخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. همچنین ایشان مشاوره رایگان را به زیبا جویان ارائه می دهد.

میدان هفت تیر خیابان شهید لطفی پلاک ۹ طبقه ۸ واحد ۸

خدمات دکتر پیمان صدری:

 • جراحی زیبایی شکم
 •  ابدومینوپلاستی (تامی تاک)
 • طراحی سیکس پک
 • لاین های ورزشی زنانه
 • لیفت سینه
 • پروتز سینه
 • لیپوساکشن و لیپوماتیک (شکم، پهلو، پشت ران، بازو، غبغب)
دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمد علی رجب پور؛ رتبه یک بورد جراحی کشور را در سال 92 کسب کردند و همچنین رتبه یک آزمون فوق تخصصی جراحی پلاستیک کشور را در سال 93 دریافت نموده اند.

شمال غرب تهران

خدمات دکتر احمد علی رجب پور:

 • جراحی زیبایی بینی و اصلاح راه هوایی
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی پروتز سینه
 • جراحی لیفت سینه
 • جراحی زیبایی شکم
 • لیفت نواحی مختلف بدن (شکم، بازو و ران)
دکتر علی اصغر صلاحی

دکتر علی اصغر صلاحی

دکتر علی اصغر صلاحی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، با سابقه عضویت در انجمن جراحان پلاستیک اروپا و آمریکا به عنوان یکی از بهترین پزشکان زیبایی در تهران شناخته می‌شود. با توجه به تخصص و تجربه ایشان در عمل های زیبایی، رضایت بسیاری از زیباجویان به همراه داشته باشد. برای مشاهده نمونه عمل های بیشتر میتوانید روی دکمه نمونه کارها کلیک کنید. در کلینیک دکتر علی اصغر صلاحی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه و روش ها برای انجام عمل های زیبایی استفاده میشود. پس با اطمینان کامل میتوانید برای رزرو و دریافت مشاوره، با شماره های زیر تماس بگیرید.

تهران،خیابان لواسانی غربی،روبروی خیابان شهید آقایی، ساختمان نامی پلاک ۱۱۸،طبقه۷

خدمات دکتر علی اصغر صلاحی:

 • لیفت صورت
 • پروتز سینه
 • پیکرتراشی با ویزر
 • لیپوماتیک
 • ابدومینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی
 • جراح بینی
 • لیپوماتیک
دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی، فارغ التحصيل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی هستند. ایشان یکی از بهترین، فعال ترين و جوان ترين جراحان برتر پلاستیک تهران شناخته شده اند و در زمینه انواع جراحی های زیبایی و پلاستیک به صورت تخصصی فعالیت دارند. در طول دوره تحصیل با توجه به علاقه ای که به کارهای پژوهشی داشتند با چاپ بیش از ده مقاله در ژورنال هاى معتبر به عنوان محقق برتر انتخاب شدند.

تهران، جردن، پایین تر از پل میرداماد، سر سپیدار، جنب بانک پارسیان، ساختمان مهرگان، طبقه اول، واحد دو

خدمات دکتر امیر دریانی:

 • جراحی زیبایی سینه و شکم
 • پیکرتراشی و لیپوساکشن
 • جراحی های سر و گردن
 • تزریق چربی و جوانسازی
 • جراحی زیبایی پلک و گوش
 • تزریق ژل و بوتاکس

 انواع پروتزهای سینه

این روش زیبایی با توجه به ماده ای که در داخل سینه قرار می گیرد، به دو صورت سیلیکون و سالین می باشد. پروتز سینه از نوع سالین نیاز به برش کوچک دارد که بعد از جایگذاری آن با مایع پر می شود. این نوع پروتز نسبت به پروتز سیلیکونی هزینه کمتری دارد، در مقابل پروتز سینه سیلیکونی حالت طبیعی تری به سینه ها می دهد و حاوی ژل سیلیکون می باشد.

بنابراین اگر می خواهید بعد از انجام این عمل، پوست تان دچار چین و چروک نشود، پروتز سیلیکونی را انتخاب کنید. برای انجام پروتز سیلیکونی نیاز است برش بیشتری انجام شود و به طور کلی، هر دو نوع پروتز دارای مزایایی هستند که با توجه به شرایط شما بهترین روش انتخاب می شود. بهترین جراح پروتز سینه بایستی در زمان مشاوره روش مناسب را متناسب با شرایط شما انتخاب نماید.

نکته مهم راجع به برش سینه

بیشتر بیماران نسبت به چگونگی برش زدن پروتز سینه سوال می پرسند و نگرانی هایی بابت باقی ماندن جای اسکار برش ها دارند اما باید بگوییم که در این مورد اصلاً نگران نباشید. چرا که جراح برش را در نواحی از سینه انجام می دهد که قابل مشاهده نیست. بیشتر مواقع این برش زیر سینه زده می شود و روی چین افقی سینه می افتد. با برش زدن سینه در این ناحیه جراح به خوبی و تسلط بیشتر جایگذاری پروتز را انجام می دهد.

انواع پروتز سینه از نظر حجم

پروتزهای سینه از نظر حجم به سه دسته تقسیم می شوند، شما با انتخاب هر کدام از این اندازه ها می توانید سینه های فعلی خود را به اندازه ایده آل تغییر دهید. البته انتخاب این اندازه ها به عوامل دیگری هم بستگی دارد، مثلا شما می توانید با مراجعه به پزشک متخصص و دریافت یک مشاوره خوب سایز پروتز خود را انتخاب کنید. معمولا همه متخصصان سعی می کنند یک سایز مناسب و استاندارد را با توجه به آناتومی بدنی شما پیشنهاد بدهند اما ممکن است سلیقه شخصی شما با این معیارها کاملا متفاوت باشد. انواع پروتز از نظر حجم عبارتند از:

پروتز سینه کم حجم

اگر پروتز سینه را مانند یک مخروط در نظر بگیریم، پروتزهای کم برجسته قاعده پهن تری دارند و ارتفاع آن ها کمتر است. خانم هایی که از این پروتز استفاده می کنند، ظاهری بسیار طبیعی با برجستگی کم پیدا می کنند. با وجود این که این پروتز تغییرات زیادی در افراد ایجاد نمی کند اما به دلیل ایجاد یک نمای طبیعی در رتبه دوم محبوبیت قرار دارد. خانم هایی که پهنای سینه کامل و قاب سینه پهنی دارند می توانند این پروتز را انتخاب کنند و منتظر یک نتیجه عالی باشند.

پروتز سینه متوسط

در مقیاس مخروطی شکل پروتز سینه پروتز متوسط را می توان مخروطی با پایه کم حجم و برجستگی بیشتر از مورد قبل توصیف کرد، این مورد به دلیل تعادل بسیار زیبایی که میان برجستگی و حجم سینه برقرار می کند محبوب ترین پروتز سینه شناخته شده است. این مورد نیز اگر توسط کاندیدای مناسب خود انتخاب شود ظاهری بسیار جذاب برای متقاضی به ارمغان می آورد، خانم هایی با عرض و قاب سینه متوسط و کوچک بهترین کاندیدای این پروتز هستند.

پروتز سینه با برجستگی زیاد

پروتز سینه با برجستگی زیاد نیز در حال جذب طرفداران مختص خود است، زیرا همیشه افرادی هستند که می خواهند کامل ترین و مشخص ترین نتیجه را از جراحی زیبایی خود بگیرند. این پروتز قاعده کوچکی داشته و در عوض برجستگی آن از همه انواع پروتز بیشتر است. اگر این پروتز برای خانم هایی که قاب سینه کوچکی دارند استفاده شود ظاهری افراطی برای آن ها به ارمغان می آورد و همچنین جای گذاری این نوع پروتز نیازمند برش وسیع تر و عمیق تری است. در دیدگاه کلی برای کسب یک نتیجه متعادل و متناسب بهتر است خانم هایی که قفسه سینه بزرگ و سینه های وسیع تری دارند از این پروتز استفاده نمایند.

آشنایی با انواع پروتزها و اندازه آن ها یکی از مهم ترین نکاتی است که قبل از اقدام به جراحی سینه باید زمان زیادی را به آن اختصاص دهید. شما با انتخاب یک پروتز مناسب برای خود می توانید در مدت زمان کوتاهی به ایده آل های خود دست بیابید و اندام خود را زیباتر از قبل کنید. بسیار از بانوان برای به دست آوردن اعتماد به نفس و حس زیبایی تن به انجام جراحی های زیبایی می دهند اما باید توجه داشته باشید که یک انتخاب اشتباه در این فرایند نه تنها نتایج خوب را از بین می برد، بلکه سبب از دست رفتن سرمایه، وقت و …. می شود.

انواع پروتز سینه از نظر حجم

اقدامات لازم بعد از انجام پروتز سینه

 • رانندگی کردن به مدت یک هفته برای شما ممنوع است.
 • داروهای تجویز شده را حتما سر موقع مصرف کنید.
 • بعد از انجام پروتز سینه باید از ورزش کردن و فعالیت های سنگین خودداری کنید.
 • مراجعه کردن به موقع مطب برای کشیدن بخیه ها و بررسی وضعیت آن ضروری است.
 • در صورتی که باید از داروی خاصی استفاده کنید، حتماً در این مورد با بهترین جراح پروتز سینه مشورت کنید.

نکات مهم در مورد پروتز سینه :

 • ممکن است وجود ایمپلنت در سینه باعث مشکلاتی در انجام تست ماموگرافی شود.
 • بارداری و دوران یائسگی و کاهش وزن ممکن است ظاهر سینه های پروتز شده را تغییر دهند.
 • باید گفت که پروتز ها، مخصوصا جنس سیلیکون آن حدود 10 تا 15 سال ماندگاری دارند. اما مادام العمر نیستند. همچنین ممکن است در طول این دوره پروتز ها دچار مشکل شوند که باید حتما آن ها را تخلیه یا تعویض کرد. اما در صورت سالم بودن پروتز ها، به صلاح دید جراح پروتز سینه نیاز به تعویض نخواهد بود.

چگونه می توان مدت زمان ماندگاری پروتز سینه را افزایش داد؟

بیشتر افرادی که جراحی پروتز سینه انجام می دهند، به دنبال راهکاری برای افزایش مدت ماندگاری آن هستند. برای به حداقل رساندن ماندگاری پروتز سینه، بهتر است نکاتی که پزشک توصیه می کند را به درستی انجام دهید.

در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و به منظور انجام پروتز سینه، در جست و جوی بهترین جراح پروتز سینه در محل زندگی خود هستید؛ پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح پروتز سینه در تهران مراجعه کنید و از اطلاعات ارائه شده آن، بهره مند شوید.

کاندیدای مناسب برای انجام پروتز سینه

معمولاً خانم هایی که از شرایط مشخص برخوردار باشند؛ کاندیدای مناسب جراحی پروتز سینه هستند، این شرایط مشخص به شرح زیر می باشد:

 • افرادی که سینه های خیلی بزرگ دارند.
 • خانم هایی که به سبب کاهش وزن، سینه های افتاده دارند.
 • باید حدود دو هفته سیگار کشیدن را کنار گذاشت.
 • برای انجام این عمل سلامت عمومی بسیار حائز اهمیت است.
 • خانم هایی که دوره شیردهی را می گذرانند، باید حدود چهار الی هشت ماه بعد از پایان شیردهی برای پروتز سینه اقدام کنند.
 • سینه هایی که بیش از اندازه کوچک هستند و به خاطر گذراندن دوره های بارداری و شیردهی، با کاهش وزن و پیری، اندازه آن ها کاهش یافته است.

کلام آخر

به طور کلی، پروتز سینه ماندگاری زیادی دارد اما خوب است بدانید در طول یک سال احتمال خالی شدن تنها یک درصد از حجم سینه وجود دارد. با این ریسک می توانید شما حدود 10 الی 20 حجم مناسبی از سینه را داشته باشید.

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح پروتز سینه آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما درمیان بگذارید.

4.5/5 - (19 امتیاز)

مریم مردانی

مریم مردانی هستم 3 ساله کار نویسندگی انجام میدم علاقه به حوزه های آرایشی و زیبایی دارم .خوشحال میشم اگر پیشنهادی دارید زیر این مطلب نظرات خودتون رو ارسال کنید :)
دکمه بازگشت به بالا