جراحی زیباییپزشکان

بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

امروزه خانم ها اقدام به انجام جراحی های زیبایی مربوط به ناحیه تناسلی را انجام می دهند، از این رو 10 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید هر گونه جراحی زیبایی که مربوط به این ناحیه از بدن است را به راحتی انجام دهید.

جراحی زیبایی زنان در شیراز

اخیرا تکنولوژی به حدی پیشرفت کرده است که می توان گفت، بیماری یا مشکلی بدون درمان نمانده است  که جراحی زیبایی زنان در این بین قرار دارد؛ جراحی زیبایی باید حتما توسط جراح زنان انجام شود؛ بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز به خوبی می داند که مشکل هر خانمی که به مطب ایشان مراجعه می کند چیست و باید از چه روش درمانی استفاده کند.

یکی از روش های زیبا سازی واژن مربوط به بررسی کردن خشکی و آتروفی واژن می باشد که به طور معمول با افزایش یافتن سن زنان، درخواست هایشان نیز در این زمینه به مرور افزایش می یابد؛ زمانی که سطح طبیعی استروژن از بین می رود، این مسئله باعث به وجود آمدن تاثیرات بسیار بدی بر روی بدن فرد می شود که شامل بروز تاثیر منفی بر روی سطح لگن و به طور خاص پوست واژن و اطراف آن می شود؛ این بیماران از علائم بسیاری رنج می برند که مشخصاً می تواند بر روی کیفیت زندگی آن ها تاثیر بسزایی بگذارد. در صورتی که شما ساکن شهر تهران هستید، می توانید به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه کنید.

جراحی زیبایی زنان در شیراز

جراحی زیبایی زنان در شیراز، چند نوع است ؟

همان گونه که در ابتدای مقاله ذکر کردیم، جراحی زیبایی زنان مربوط به اندام جنسی یا همان اندام تناسلی است که این نوع جراحی نیز انواع مختلفی دارد و هر یک به نوعی مشکل این ناحیه را برطرف می کنند؛ نگرانی بسیاری از خانم ها امروزه این است که بتوانند مشکلات اندام جنسی خود را برطرف کنند؛ در ادامه مقاله انواع این مشکلات را برای شما ذکر خواهیم کرد :

واژینوپلاستی : این نوع جراحی برای خانم هایی مناسب می باشد که عضلات واژن آن ها شل و ضعیف شده است که در صورت انجام این جراحی، به حالت اولیه خود باز می گردند.

پرینوپلاستی : این نوع جراحی نیز برای خانم هایی که پارگی پرینه را تجربه کرده اند، مناسب است؛ پرینه ناحیه بین واژن و مقعد است که بیشتر مواقع به دلیل زایمان های متعدد رخ می دهد اما جای هیچ گونه نگرانی نیست و کسانی که دچار این مشکل شده اند، با انجام این جراحی به حالت قبل باز می گردند.

تنگ کردن واژن با نخ : این روش از جراحی زنان با استفاده کردن از نخ های واژینال انجام می شود که قبلا برای لیفت صورت و غبغب از نخ استفاده می شد اما اخیرا با استفاده کردن از روش ها و ابزار جدید، می توان که لیفت واژن را جهت زیبایی ( جراحی زیبایی )، جوان سازی و تنگ کردن واژن انجام داد؛ جراحی تنگ کردن واژن به وسیله نخ، کاملا سرپایی و بدون بیهوشی بوده و به خونریزی همراه نیست.

تنگ کردن واژن با لیزر : جراحی تنگ کردن واژن با لیزر، یکی از پرطرفدارترین نوع جراحی است زیرا در این روش هیچ گونه برشی بر روی واژن ایجاد نمی شود که در نتیجه اعصاب حسی واژن آسیب نمی بینند و دوران نقاهت بسیار کوتاه خواهد بود.

10 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز را بشناسید !

پس از جراحی لابیاپلاستی به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

پس از این که جراحی لابیاپلاستی را انجام دادید، باید به نکات و توصیه هایی توجه کنید تا هیچ گونه مشکلی در روند دوران نقاهت به وجود نیاید که این نکات به شرح زیر می باشند :

 • 2 الی 3 روز پس از جراحی، استراحت کنید و از انجام فعالیت های بدنی اضافه و سنگین و کارهای منزل خودداری نمایید.
 • تا 2 روز پس از عمل، از کمپرس سرد برای تسکین دادن التهاب موضع عمل استفاده کنید. (از قراردادن مستقیم یخ روی محل خودداری کنید)
 • تا مدت 4 الی 6 هفته پس از جراحی لابیاپلاستی، داشتن رابطه جنسی ممنوع است؛ البته پس از معاینه اول خانم ها ، بهترین دکتر زیبایی زنان در شیراز تشخیص خواهد داد که جه زمانی فرد می تواند رابطه جنسی خود را آغاز کند.
 • تا 2 روز پس از جراحی، باید به صورت ایستاده حمام کنید و از نشستن در حمام و استفاده کردن از وان خودداری کنید.
 • باید سعی کنید که غذاهای فیبردار و مایعات بخورید تا دچار یبوست نشوید.
 • هنگام دفع مدفوع نباید زور بزنید چون این موضوع می تواند که موجب آسیب رسیدن به برش ها شود.
 • ممکن است که شما تا مدت 1 هفته پس از جراحی، درد و خونریزی کمی داشته باشید که این مسئله امری طبیعی است چون شما جراحی انجام داده اید و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
 • امکان بروز کبودی و ورم وجود دارد که باید شما از مصرف پماد و‌کرم در موضع بدون تایید پزشک پرهیز نمایید.
 • در هفته های ابتدایی، بهتر می باشد که از شلوار و لباس های تنگ استفاده نکنید.
 • حتما مصرف ویتامین سی و آناناس را در برنامه غذایی خود قرار دهید زیرا ترمیم زخمهایتان را تسریع خواهد كرد.

پس از جراحی لابیاپلاستی به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

زمانی که شما برای انجام جراحی های زیبایی زنان اقدام می کنید، باید مطمئن شوید که جراح از ویژگی ها و شرایط منحصر به فردی برخوردار است که این ویژگی ها به شرح زیر می باشند :

 • ایشان باید تخصص کافی در زمینه جراحی های زیبایی زنان و انواع خدمات دیگر داشته باشند.
 • جراح باید مهارت کافی در رابطه با برقراری ارتباط با مراجعین خود داشته باشد و پاسخ تمام سوالات آن ها را بدهد.
 • جراح باید با تمام مراجعین خود صادق و راستگو باشد.
 • جراح باید اطلاعات کافی در زمینه انجام جراحی ها داشته باشد و بیمار را از مزایا و عوارض آن مطلع کنند.
 • باید جراح زیبایی زنان خوب، بیماری که مراجعه می کند را با دقت معاینه کند تا بتواند که هر گونه مشکل در واژن را به درستی تشخیص دهد و در ضمن بتواند که درمان کاملا درستی را برای مشکل بیمار در نظر بگیرد.
 • در واقع باید جراح به هر یک از تکنیک ها و جراحی های روز دنیا آشنایی کامل داشته باشد و در ضمن در آپدیت کردن علم خود در زمینه تخصص، تلاش کافی کند.
 • بهترین جراح زیبایی زنان باید به گونه ای باشد که پس از اینکه جراحی مشکلی برای فرد ایجاد نکند و رضایت وی را جلب نماید.
 • یک جراح زیبای واژن باید با تمام مشکلات و بیماری های زنان آشنایی کاملی داشته باشد.

هزینه جراحی های زیبایی زنان در شیراز چه مقدار می باشد ؟

برای انجام هر یک از جراحی های زیبایی زنان در شیراز باید شما هزینه هایی را پرداخت نمایید اما میزان مبلغی که باید پرداخت شود به موارد مختلفی بستگی دارد به طور مثال نوع جراحی شما تاثیر کاملا مستقیمی با هزینه ها دارد زیرا هر یک از جراحی به نوعی متفاوت قابل انجام هستند؛ مورد تاثیر گذار دیگر مربوط به موقعیت مکانی مطب بهترین جراح زنان در شیراز است که در صورتی که مطب در بهترین نقطه از شیراز باشد هزینه ها یالطبع افزایش می یابد؛ به طور کلی موارد مختلف بسیاری هستند که می توانند تاثیرات مستقیمی بر هزینه ها بگذارند.

در صورتی که می خواهید از هزینه های انجام جراحی های زیبایی زنان در شیراز مطلع شوید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را از سایت بیابید.

کلام آخر

در مقاله امروزمان تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفید و سودمندی را در رابطه با انواع جراحی های زیبایی زنان در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن 10 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز را به شما معرفی کردیم تا بتوانید به راحتی دکتر مورد نظر خود را بیابید و در نهایت رضایت کافی از انتخاب خود داشته باشید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکریم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با جراحی زیبایی زنان دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

3.9/5 - (15 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا