لیپوماتیک

بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

در شهر تبریز افراد بسیاری به دنبال راهی برای حذف چربی های اضافی بدن خود هستند؛ از این رو 10 تا از بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز را معرفی خواهیم کرد تا بتوانند دکتر خود را بیابند؛ در شهر بزرگی مانند تبریز میزان تقاضا برای حذف چربی ها و انواع روش های پیکرتراشی بسیار زیاد است.

پیکرتراشی در تبریز

پیکرتراشی در لغت به معنی حذف چربی های اضافی بدن می باشد که موجب لاغری موضعی فرد می شود؛ هنگامی که وزن انسان به هر دلیلی افزایش می یابد، به دنبال راهی می گردد تا بتواند چربی هایی که در بدن انباشته شده اند را از بین ببرد؛ اولین راه هایی که به ذهن هر انسانی خطور می کند رژیم و ورزش می باشد که در برخی موارد تاثیر به سزایی دارند و می توان از این طریق به وزن ایده آل رسید و چربی ها را از بین برد.

در صورتی که نتوان نتیجه چشم گیری از این دو روش گرفت، باید به دنبال راه موثری گشت که پیکرتراشی یکی از بهترین و موثرترین روش ها محسوب می شود؛ برای انجام پیکرتراشی روش های متعددی وجود دارد که هر کدام از این روش ها تاثیر بسزایی در خارج کردن چربی های اضافه از بدن دارند؛ در شهر تبریز، مردم برای رسیدن به وزن ایده آل باید حتما به مطب بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز بروند و از ایشان کمک بگیرند.

چه روش هایی برای از بین بردن چربی های موضعی وجود دارد؟

برای از بین بردن چربی ها اضافی و موضعی بدن باید از پیکرتراشی کمک گرفت که پیکرتراشی خود دارای روش های متعددی می باشد که این روش های به شرح زیر اند :

لیپوساکشن

لیپوساکشن یکی از روش های پیکرتراشی برای از بین بردن چربی های موضعی و اضافی بدن است که نوعی عمل زیبایی محسوب می شود؛ در روش لیپوساکشن، چربی های اضافی از طریق لوله ساکشن از بدن انسان تخلیه می شوند که در این روش ممکن است فشار بسیار زیادی وارد بدن انسان شود.

لیپوماتیک

روش لیپوماتیک روشی بسیار نوین و جدید محسوب می شود که تاثیر بسیار زیادی در لاغری موضعی دارد که در این روش از طریق امواج اینفراسونیک  و چرخش لوله کانولا تمام چربی ها خرد می شوند و در نهایت از بدن تخلیه می شوند؛ در روش لیپوماتیک چربی ها با سرعت بسیار بالا و قدرت مکش قوی از بدن خارج می شوند.

بادی جت 

در روش بادی جت می توان چربی های بدن را به کمک آب از بین برد؛ این روش نسبت به روش های دیگر، کم تهاجمی تر و راحت تر می باشد اما نکته مهم این است که امکان بروز عفونت و خونریزی و دیهیدراته شدن وجود دارد؛  روش بادی جت نسبت به روش لیپوماتیک دوران بهبودی کمتری برای بیمار به همراه دارد. این روش مناسب ترین راه برای از بین بردن چربی های سرسخت است. بیشترین مناطقی که از این روش برای حذف چربی ها استفاده می شود ، شامل شکم ، پهلو ، سینه ، بازوها ، ران ها و ساق پا می باشد.

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی نوعی جراحی زیبایی برای از بین بردن چربی های اضافی شکم می باشد که طی این جراحی می توان چربی ها و پوست های اضافه ای که اطراف شکم وجود دارد را برداشت  و بافت میانی که در شکم وجود دارند را بخیه زد و سفت کرد؛ ابدومینوپلاستی ممکن است که با عوارض و مشکلاتی نیز همراه باشد که باید با داشتن اطلاعات قبلی اقدام به این جراحی کرد.

لیپولیز

روش لیپولیز جز روش های مدرن پیکرتراشی که با تکیه بر تکنولوژی لیزر بنا شده است. این روش بدون نیاز به جراحی و بیهوشی توسط اشعه لیزر چربی های بدن را حذف می کند. این روش مناسب کسانی است که چاقی کمی دارند. این روش معمولا برای نواحی خاصی از بدن مانند شکم ( قسمت پایین ناف و بالای آن ) ، پهلو ها ، پشت ، قسمت داخل و خارج ران ، بازوها و غبغب استفاده می شود.

در این روش با حرارت دادن چربی ها موجب آب شدن آن می شود و پزشک برای خارج کردن چربی ها چند شکاف در نواحی مورد نظر بدن ایجاد می کنند. به همین خاطر ، احتمال سوختگی در روش لیپولیز کمی زیاد است.این روش نسبت به سایر روش های دیگر خطر کمتری به همراه دارد و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه است.

10 تا از بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز را بشناسید!

چگونه می توان احتمال بروز عوارض پیکرتراشی را کاهش داد؟

زمانی می توانید احتمال بروز عوارض مانند ناهمواری های پوستی ، عفونت ، کبودی و مشکلات تنفسی را کاهش دهید که برای انجام پیکرتراشی به سراغ مراکز معتبر و بهترین دکتر پیکر تراشی بروید. انجام جراحی در مراکز معتبر و زیر نظر جراح های متخصص و با تجربه تا حدود زیادی احتمال بروز عوارض پیکرتراشی را کاهش می‌دهد. پس سعی کنید برای انجام آن به سراغ مراکزی بروید که استانداردهای وزارت بهداشت رعایت شده است و پزشک به عنوان بهترین دکتر پیکر تراشی در آن مرکز فعالیت دارد.

پیکرتراشی برای چه کسانی مناسب است ؟

در واقع برای انجام پیکرتراشی باید شرایط لازم را داشته باشند تا بتوانند از این روش برای از بین بردن چربی های اضافی بدن خود استفاده کنند؛ افرادی که کاندیدای مناسبی برای پیکرتراشی اند شامل موارد زیر می باشند :

 • افرادی که در قسمت پهلوها، شکم، ران ها، غبغب، بازوها و … چربی های اضافی دارند.
 • کسانی که از لحاظ جسمی و پوستی سلامت کامل دارند و مشکلشان تنها چاقی است.
 • افرادی که ترک های زیادی در پوست خود ندارند.
 • افرادی که بدنشان دارای شلی بیش از حد نباشد.
 • کسانی که به چاقی و لاغری مداوم دچار نشده و نمی شوند.
 • این افراد باید توقعات بجا و منطقی در مورد برداشتن چربی های اضافه داشته باشند

پس از پایان یافتن پیکرتراشی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در واقع بسیاری از افرادی که جراحی های پیکرتراشی انجام می دهند، تصور می کنند که پس از آن اندامی کاملا متعادل و لاغ خواهند داشت؛ در صورتی که این گونه نیست و بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز هیچ گونه تضمینی بابت این که چربی ها دوباره برنگردند نمی دهد؛ در حقیقت برای جلوگیری از بازگشتن چربی های اضافه باید رزیم های غذایی را رعایت کرد و ورزش های مناسب را انجام داد و در ضمن به نکاتی توجه کرد که این نکات به شرح ذیل می باشند:

 • گن مناسب جهت جلوگیری از افتادگی و شل شدگی پوست را بپوشید
 • مایعات طبیعی به مقدار زیاد بنوشید.
 • دستورالعمل دقیق پزشک را رعایت کنید.
 • غذاهای سنگین و گوشتی را نخورید.

هزینه جراحی پیکرتراشی در تبریز چه مقدار است؟

برای انجام جراحی های مختلف پیکرتراشی باید هزینه هایی را به بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز بپردازید اما هزینه های این جراحی ها به موارد مختلفی بستگی دارند به طور مثال نوع روشی که برای پیکرتراشی در نظر گرفته می شود تاثیر بسیار زیادی در مقدار هزینه پرداختی دارد چون هر روشی با هزینه های مختلفی همراه است.

از دیگر موارد تاثیر گذار در هزینه جراحی پیکرتراشی، میزان مهارت و تجربه دکتر مورد نظر است چون هر چه میزان مهارت دکتر بیشتر باشد موفقیت جراحی نیز افزایش خواهد یافت و در نتیجه هزینه ها بیشتر خواهد شد؛ مورد موثر دیگر موقعیت مکانی مطب بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز است زیرا در صورتی که مطب در بهترین نقطه از تبریز باشد هزینه ها نیز بالطبع افزایش خواهد یافت.

در صورت اطلاع از هزینه انجام جراحی های پیکرتراشی می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را کسب کنید.

پیکرتراشی چه عوارضی در بر دارد؟

همان گونه که می دانید هر کدام از روش های پیکرتراشی دارای عوارض و فوایدی می باشد؛ عوارض ممکن است موقتی و گاهی طولانی مدت باشند؛ این عوارض به شرح ذیل می باشند:

عوارض موقتی جراحی پیکرتراشی شامل تورم، التهاب، کبودی و احساس کوفتگی می باشد که این عوارض پس از گذشت چند روز تا چند هفته به مرور از بین می روند و نباید هیچ گونه نگرانی را به دل خود راه دهید؛ اما عوارض طولانی مدت پیکرتراشی شامل ناصافی پوست و تخلیه شدن قسمت بسیار زیادی از چربی یا تخلیه شدن تنها کمی از چربی، می باشد که حتی ممکن است با مرور زمان نیز از بین نروند.

بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

نکته بسیار مهم این است که هنگامی که شما به مطب بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز مراجعه می کنید باید از روش کار و تجربه و سابقه ایشان اطمینان کافی داشته باشید؛ در واقع باید دکتر خصوصیات منحصر به فردی داشته باشد تا تمام مراجعین را تحت تاثیر خود قرار دهد؛ از ویژگی های بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • باید دکتر تخصص و مدرک معتبری در زمینه انجام پیکرتراشی داشته باشند.
 • باید دکتر سابقه و تجربه کاری بسیار بالایی داشته باشند تا میزان موفقیت ایشان در جراحی ها بسیار بالا باشد.
 • باید دکتر تسلط کافی بر روی تمام روش های پیکرتراشی داشته باشند تا در صورت نیاز بتواند از هر کدام از روش ها استفاده کند.
 • باید دکتر رفتار بسیار محترمانه و مناسبی را با بیماران خود داشته باشد.
 • دکتر باید روش های پیکرتراشی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام دهند تا تمام افراد با هر شرایطی بتوانند به مطب ایشان مراجعه کنند و از خدمات بهره ببرند.

در چه صورت پیکرتراشی مناسب ترین راه حل است؟

روش پیکرتراشی به گونه ای است که تا یک میزان چربی از بدن را می تواند خارج کند. و این عمل صرفاً برای زیباتر شدن اندام شما کاربرد دارد . بنابراین زمانی عمل پیکر تراشی برای افراد توصیه می شود که چربی های موضعی آنها با روش هایی مانند ورزش کردن یا رژیم های غذایی مناسب از بین نرود. البته این را هم بدانید ، پیکرتراشی برای افرادی که بیش از اندازه چاق هستند ، هیچ گاه توصیه نمی شود.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با مفهوم پیکرتراشی و انواع روش های آن و عوارضی که ممکن است در پی داشته باشند آشنا کنیم و امیدواریم که با خواندن این مقاله بتوانید دکتر مورد نظر خود را بیابید و در نهایت رضایت کافی از این انتخاب خود داشته باشید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت ممنون هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.2/5 - (13 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا