زیباییپزشکان

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

در شهر بزرگ تبریز افراد بسیاری با مشکل افتادگی پلکشان مواجه هستند؛ از این رو 10 تا از بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز را به شما معرفی خواهیم کرد؛ در این شهر میزان تقاضا برای بلفاروپلاستی که نوعی کمک به زیبایی پلک هاست، بسیار زیاد می باشد و افراد بسیاری در پی پیدا کردن راهی برای انجام آن هستند.

بلفاروپلاستی در تبریز

بسیاری از انسان ها در تبریز به دلایل مختلفی ممکن است دچار افتادگی پلک شوند و چشم هایشان حالت اصلی خو را از دست بدهند؛ از طریق بلفاروپلاستی می توان افتادگی پلک بالا و پایین را از بین برد؛ از طریق این جراحی هم می توان مشکل هر دو پلک را برطرف کرد هم می توان تنها یک پلک را جراحی کرد؛ برای انجام این نوع جراحی باید به مطب بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز بروید تا ایشان به شما کمک بزرگی کند.

گاهی اوقات پلک انسان ممکن است به قدری دچار افتادگی شود که تاثیر در بینایی بگذارد زیرا عضلات شل می شوند و جلوی دید فرد را می گیرند که بلفاروپلاستی در این موارد راه حل بسیار مناسب و کارآمدی می باشد؛ پس از انجام بلفاروپلاستی چهره جذاب تر و زیباتر و جوان تر از قبل می شود و پوست اطراف چشم کاملا سفت و محکم می شود.

بلفاروپلاستی چه کاربرد هایی دارد؟

در حقیقت بلفاروپلاستی مانند دیگر اعمال جراحی، دارای کاربرد های مختلفی است و در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد؛ این کاربردها به شرح زیر می باشند :

 • برای درمان افتادگی پوست یا شلی پوست پلک بالا که موجب به وجود آمدن چین و چروک روی پلک می‌شود و ممکن است انحنای سطحی (کانتور) پلک را با دچار مشکل کند.
 • برای درمان افتادگی پلک که به دلیل سنگینی پوست اضافه که موجب مختل شدن بینایی فرد می‌شود.
 • برای برطرف کردن پف و تورم در پلک‌ها
 • برای برطرف کردن پف و تورم در زیر چشم ها
 • برای رفع افتادگی پلک پایین که موجب بیشتر دیده شدن نواحی سفید چشم در زیر قرنیه می‌شود.
 • برای برداشت پوست اضافی و از بین بردن چین و چروک‌های ظریف پلک پایینی انسان مورد استفاده قرار می گیرد.

بلفاروپلاستی چه کاربرد هایی دارد؟

قبل از جراحی بلفاروپلاستی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در واقع باید روز پیش از انجام جراحی بلفارپلاستی به توصیه و نکاتی توجه کرد تا از بروز مشکلات و عوارض در حین جراحی و پس از آن جلوگیری کرد؛ این اقدامات به شرح زیر می باشند :

 • داروهای رقیق کننده‌ی خون، داروهای ضد انعقادی (مثل آسپرین) و مسکن‌هایی مانند ایبوپروفن به مدت ۱ تا ۲ هفته پیش از عمل را نباید مصرف کرد زیرا این داروها خطر خونریزی را در حین عمل و پس از آن بیشتر می‌کنند.
 • صبح روز پس از جراحی باید داروهای ضروری خود را مانند داروهایی مانند داروی فشار خون را همراه با کمی آب میل کنید.
 • در روز جراحی بلفاروپلاستی هیچگونه آرایشی روی صورت خود نباید داشته باشید و قبل مراجعه به کلینیک صورت خود را کاملا بشویید.
 • به گونه ای برنامه ریزی کنید که پس از انجام جراحی فرید از نزدیکانتان شما را به منزل برگرداند و برای چند ساعت از شما مراقبت کند.

10 تا از بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز را بشناسید !

چگونه می توان بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز را انتخاب کرد ؟

برای انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز باید حتما مراحلی را طی کنید تا بتوانید جراح خود را انتخاب کنید و از انتخاب خود رضایت کافی داشته باشید؛ این مراحل به شرح زیر می باشند :

در اولین مرحله باید ابتدا در گوگل عنوان بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز را سرچ کنید یا از برخی از آشنایان خود که تجربه انجام بلفاروپلاستی دارند، نام جراحشان را بپرسید.

در مرحله بعد پس از یافتن نام جراح، به سایت ایشان بروید و تمام اطلاعات موجود در سایت را مطالعه کنید.

در مرحله بعد تمامی تصاویر موجود در سایت ایشان که مربوط به بلفاروپلاستی که انجام داده را با دقت ببینید و به نکات ریز موجود در تصاویر دقت کنید.

در مرحله بعد به مطب جراح بروید و از مراجعه کنندگان ایشان نظران را راجع به چگونگی کار جراح و رفتار ایشان بپرسید.

در مرحله نهایی به اتاق جراح بروید و رفتار و طرز برخورد جراح را زیر نظر بگیرید و در صورت رضایت کافی درخواست وقت برای جراحی کنید.

چگونه می توان بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز را انتخاب کرد ؟

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

هنگامی که شما دچار افتادگی پلک شده اید، می خواهید بلفاروپلاستی خود را به دست یک جراح موفق و حاذق بسپارید؛ بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز خصوصیات زیر را داراست :

 • باید جراح تجربه و سابقه بسیار درخشانی در زمینه جراحی بلفاروپلاستی داشته باشد زیرا بالا بودن تجربه ایشان موجب افزایش موفقیت در انجام بلفاروپلاستی می شود.
 • جراح باید مدرک بسیار معتبری در زمینه جرحی بلفاروپلاستی داشته باشد و در دانشگاه معتبری تحصیل کرده باشند.
 • جراح باید به تمام تجهیزات و ابزار آلات موجود در اتاق عمل برای بلفاروپلاستی آشناییت داشته باشد و در صورت نیاز از آن ها استفاده کند.
 • باید جراح رفتار و برخورد بسیار مناسبی داشته باشد و به تمام سوالات افراد مراجعه کننده پاسخ دهد.
 • باید جراح بلفاروپلاستی را با کیفیت بالا و هزینه بسیار مناسب انجام دهد تا میزان رضایت بیماران افزایش یابد.

جراحی بلفاروپلاستی شامل چه مراحلی می شود؟

برای انجام جراحی بلفاروپلاستی باید مراحلی را طی کرد تا به نتیجه نهایی رسید و هیچ گونه فرقی بین جراحی پلک بالا و پایین وجود ندارد؛ در طی انجام جراحی، باید برش‌هایی همسو با خطوط طبیعی پلک در زیر شکاف پلک فوقانی و کمی پایین‌تر از مژه‌های پلک پایینی به وجود آید؛ چگونگی به وجود آوردن این برش‌ها به گونه ای است که پس از بهبود یافتن کامل، به هیچ عنوان قابل مشاهده نخواهد بود؛ قبل از ایجاد برش‌ها، هنگامی که روی تخت جراحی دراز کشیده‌اید، جراح با دقت بسیار بالا نواحی که باید پوست اضافی یا بالشتک‌های چربی‌شان برداشته شود را مشخص می‌کند.

برش های ایجاد شده به کمک ابزار جراحی دقیق انجام می‌شود و پس از آن محل زخم با استفاده از بخیه‌های بسیار ظریف یا چسب بافتی به گونه ای بسته می‌شود که به ظاهر مد نظر خود برسید؛ این موضوع که چه مقدار از پوست اضافی، چربی‌ها یا عضلات پیرامون چشم باید به طور کامل حذف شوند، به نظر جراح در حین جراحی و معاینات پیش از عمل بستگی دارد؛ مواردی نظیر ساختار عضلانی صورت، ساختار استخوانی و تقارن ابروهای شما از جمله عوامل تعیین کننده هستند؛ در صورت نیاز جراح از لیزر کربن دی اکسید (CO2) برای بهبود یافتن نتایج و جوانسازی لایه‌های سطحی پوست استفاده می‌کند تا چین و چروک‌های ظریف باقی مانده هم از بین بروند.

بلفاروپلاستی چه عوارضی در بر دارد ؟

در حقیقت بلفاروپلاستی نیز مانند دیگر عمل های جراحی با عوارض و مشکلاتی ممکن است همراه باشد و یکی از مهم ترین و رایج ترین عوارض، سخت بسته شدن پلک ها می باشد که در بسیاری از افراد مشاهده می شود؛ عوارض دیگری که احتمال بروز آن ها وجود دارد به شرح زیر می باشند :

 • عفونت پلک
 • دوبینی
 • تشکیل اسکار یا جای زخم واضح
 • اشکال در قرارگیری پلک‌ها
 • کوتاه شدن پلک‌ها
 • عدم برداشت کامل پوست اضافه
 • بی‌حسی پلک‌ها

پس از جراحی بلفاروپلاستی برای کاهش تورم پلک ها، باید چه اقداماتی انجام داد؟

در واقع پس از جراحی بلفاروپلاستی، پلک انسان دچار افتادگی می شود و ممکن است باز و بسته کردن چشم ها کمی سخت باشد؛ برای کاهش یافتن این افتادگی ها باید به اقداماتی انجام داد که شامل موارد زیر می باشند :

 • از کمپرس سرد در روزهای اول بعد از جراحی استفاده شود.
 • زیر سر هنگام خواب بلند باشد.
 • مصرف مایعات به خصوص آب فراوان فراموش نشود.
 • از مصرف الکل اجتناب شود.
 • مصرف نمک کاهش یابد و از غذاهای سالم و سبک استفاده شود.
 • استراحت کردن کمک زیادی در بهبودی پس از جراحی خواهد داشت.
 • در هفته اول از لنزهای تماسی چشم استفاده نکنید، استفاده از عینک مشکلی ندارد.

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تبریز چه مقدار است؟

در واقع برای جراحی بلفاروپلاستی باید هزینه هایی را به جراح پرداخت کرد تا ایشان جراحی را به نو احسن انجام دهند و همان گونه که می دانید هزینه جراحی بلفاروپلاستی ممکن است به دلایل مختلفی کاهش یا افزایش یابد و مقدار این هزینه به موارد مختلفی بستگی دارد؛ به طور مثال میزان افتادگی پلک تاثیر بسیار زیادی در هزینه دارد زیرا زیاد بودن افتادگی موجب سختی جراحی می شود  در نهایت مقدار مبلغ پرداختی افزایش می یابد؛ مورد موثر دیگر مربوط به تعداد پلک ها می باشد زیرا رفع افتادگی تنها یک پلک با رفع افتادگی هر دو پلک بالا و پایینی کاملا متفاوت است و بالطبع در صورت مشکل در دو پلک، هزینه بلفاروپلاستی نیز افزایش می یابد.

موارد مختلفی بسیاری در هزینه بلفاروپلاستی تاثیر می گذارند که باید قبل از جراحی بررسی شوند؛ برای اطلاع از هزینه جراحی بلفاروپلاستی در شهر تبریز می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با موضوع جراحی بلفاروپلاستی و رفع افتادگی پلک نکاتی را ذکر کنیم و اطلاعات مفید و سودمندی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم؛ از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4/5 - (27 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا