عمومی

10 تا از بهترین مرکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران【سال 1403】❤️

در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با 10 تا از بهترین مرکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران آشنا نماییم؛ پس با ما همراه باشید. اکثر خانواده هایی که درگیر اعتیاد هستند دوست دارند برای رفع این مشکل به بهترین مرکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران مراجعه کنند. اکثر اوقات توصیه می شود از میان کمپ های ترک اعتیاد در تهران کمپ های خصوصی گزینه بهتری می باشد، چرا که مراکز خصوصی خدمات بهتری را ارائه می دهند و بیماران روند درمانی خود را در محیط کاملاً آرام با امکانات رفاهی مجهز می گذرانند.

مرکز ترک اعتیاد به چه مکانی گفته می شود؟

یکی از اساسی ترین مشکلات جامعه چه در گذشته و چه در عصر امروزی اعتیاد می باشد. به طور خلاصه اعتیاد به چیزی گفته می شود که فرد مبتلا به آن نتواند خود را از مصرف دوباره آن منع نماید. اعتیاد سبب آسیب های جسمی و روانی شده و اگر فرد متاهل باشد باعث فروپاشی زندگی و سرد شدن آن می شود.

فرد معتاد به طور معمول ارتباط بسیار کمی با اجتماع دارد و به نوعی جامعه گریز است به ویژه کسانی که در خصوص اعتیاد وی اطلاع دارند. اعتیاد سبب کم شدن انرژی شده و فرد دیگر امیدی به زندگی ندارد. به همین سبب بهترین مرکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران به وجو آمد تا معتادان را از دامن اعتیاد رها سازند.

مرکز ترک اعتیاد به مکانی موقتی گفته می شود که دارای مجوزهای رسمی سازمان بهزیستی بوده و اشخاصی که اعتیاد دارند برای بهبود زندگی خود به آن جا مراجعه می نمایند. در حقیقت اصلی ترین هدف مراکز ترک اعتیاد بازتوانی روانی و جسمی افرادی که دارای اعتیاد هستند می باشد. اگر فرد معتاد دانش آموز باشد دچار افت تحصیلی می شود و یا شاغل باشد نمی تواند در محیط کار خود عملکرد مناسبی از خود نشان دهد.

در مراکز ترک اعتیاد برنامه هایی همچون درمان های روانشناسی، خودباوری، خودیاری و بازگشت به جامعه ارائه می شود. نکته ای که باید به آن اشاره نماییم این می باشد که اگر در مراکز ترک اعتیاد از مربی و مشاور باتجربه و ماهر استفاده شود، شخص مشاور پروسه بازپروری را انجام می دهد که در نهایت سبب بازگشت فرد به جامعه و سلامت او می شود.

مراکز ترک اعتیاد دارای فوایدی همچون داشتن محیط امن و سالم، فرصتی برای ترک اعتیاد و ریکاوری شدن، آموزش هایی برای ترک اعتیاد و بازگشت به آغوش خانواده، مشاوره رایگان، داشتن گروه درمانی و برنامه ریزی به صورت اختصاصی و غیره می باشد. کسانی که در دام اعتیاد افتاده و قصد ترک آن را دارند می توانند به بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران مراجعه نمایند.

مرکز ترک اعتیاد به چه مکانی گفته می شود؟

اهداف بهترین مرکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران

در حقیقت اعتیاد یک نوع بیماری طلقی شده و باید حتما درمان شود. شیوه های متعددی در خصوص ترک اعتیاد وجود دارد اما بسته به نوع مواد مخدر مصرفی متفاوت می باشد. مراکز ترک اعتیاد برای کسانی به وجود آمده که به اعتیاد روی آورده و هیچ راه فراری ندارند. اصلی ترین هدف این مراکز استفاده از روش های بالینی و علمی جهت از بین بردن اعتیاد شخص می باشد. در جدول ذیل به معرفی برخی از اهداف کمپ ترک اعتیاد پرداخته ایم که عبارت اند از:

اهداف کمپ ترک اعتیاد که باید بدانید : 

❤ ایجاد فضا و محیط مناسب محیطی که شخص معتاد احساس تحقیر شدگی و مجرم بودن نداشته باشد و با آن مانند یک انسان عادی و بیمار که نیاز به درمان دارد، رفتار شود.
⭐ دوری افراد از مواد اعتیاد آوردومین مورد از اهداف کمپ ترک اعتیاد قرار گرفتن شخص در محیطی است که عاری از هر گونه مواد اعتیاد آور باشد .
⚡امکان دیدار و ملاقات سومین مورد، فراهم آوردن محیطی مساعد برای زندگی بیمار برای مدت کوتاه و فرصت ملاقات با دوستان و آشنایان .
✅ آموزش مهارت های ارتباطییکی دیگر از اهداف کمپ ترک اعتیاد، آموزش مهارت های ارتباطی و بیان مشکلات و احساسات می باشد .
❤ ترغیب معتادانپنجمین مورد ترغیب نمودن افراد برای ترک اختیاری و آموزش دادن آن ها برای آگاهی کامل

10 تا از بهترین مرکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران را بشناسید!

مرکز فوق تخصصی ترک اعتیاد دکترجوادی

مرکز فوق تخصصی ترک اعتیاد دکترجوادی

کلینیک فوق تخصصی درمان قطعی سوء مصرف مواد مخدر دکتر جوادی (اسم رسمی طلوعی دوباره) با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و سابقه 14 سال، بالاترین سطح خدمات درمانی را همراه با جدیدترین متدهای درمان اعتیاد به بیماران به‌صورت شبانه‌روزی ارائه می‌دهد، ما سختی های روند درمان اعتیاد را درک می‌کنیم و در تمام مراحل بهبود در کنار بیمار خواهیم بود. دکتر مسعود جوادی به عنوان رئیس مجموعه با 14 سال سابقه کار تخصصی در حوزه اعتیاد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و به عنوان رئیس اداره سلامت روان و MMT دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همچنین رئیس اداره MMT و اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان مدیر نمونه مشغول به کار و در این حوزه موفق به اخذ معتبرترین Certificateهای درمان اعتیاد از بهترین دانشگاه‌ها بوده‌اند.ما در کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی خود را متعهد می‌دانیم که بهترین و جدیدترین درمان‌ها را به بیماران دچار اختلال سوءمصرف مواد مخدر ارائه دهیم و با افتخار اعلام می‌کنیم که مراجعین این مرکز می‌توانند از درمان پیشرفته ایمپلنت نالتروکسان بهره بگیرند. ایمپلنت یا کاشت داروی نالتروکسان از جدیدترین متدهای درمان روز دنیا است که برای جلوگیری از بازگشت و عود اعتیاد استفاده می‌شود و ترک اعتیاد موفقیت آمیز را تضمین می‌کند. قرص ترک الکل قرص ترک الکل می‌تواند علائم ناشی از قطع مصرف الکل از قبیل بی‌خوابی، اضطراب، بی‌قراری و احساس ناراحتی و افسردگی را که ممکن است تا چند ماه بعد از ترک الکل ادامه داشته باشد را برطرف ‌کند.کاشت کپسول نالتروکسان به عنوان جدیدترین متد درمان اعتیاد با تاییدیه FDA جهانی، به شدت می‌تواند در کنترل عود و حتی لغزش بیماران بعد از دوره سم زدایی کمک بسزایی کند و تا حد زیادی احتمال درمان موفقیت آمیز را بالا می‌برد. کلینیک شبانه روزی درمان اعتیاد دکتر جوادی، یکی از معتبرترین کلینیک‎‌های خصوصی در تهران می‌باشد که با رویکردی ساختارمند در جهت بهبود و رضایت کامل بیمار و خانواده‌شان عمل می‌کند. برنامه ترک اعتیاد بصورت سم زدایی تدریجی معمولاً حدود سه تا چهار هفته طول می‌کشد.

آجودانيه، كوچه هشتم(سپهری)، پلاک ٢٨

خدمات مرکز فوق تخصصی ترک اعتیاد دکترجوادی :

 • ارائه مشاوره رایگان جهت بستری بیماران اعتیاد و اعصاب و روان
 • بهره‌گیری از به‌روزترین روش‌های درمانی همچون ایمپلنت کپسول نالتروکسان در بدن
 • استفاده از متدهای روان‌درمانی به‌روز (گروه درمانی، کار درمانی، زوج درمانی، خانواده درمانی و سکس تراپی)
 • بررسی مداوم و منظم وضعیت روانشناختی و جسمانی بیمار در زمان بستری و حتی پس از بهبودی او
 • ارائه خدمات رفاهی و هتلینگ به بیماران و همراهان آن‌ها در اتاق‌های خصوصی و VIP
 • علوم اعصاب شناختی
 • تحریک مغناطیسی مغز RTMS
 • رفتار درمانی شناختی CBT
 • نقشه مغزیQEEG
 • الکتروشوک درمانی
 • نوروفیدبک
 • TDSC
مرکز تخصصی ترک اعتیاد پیام تندرستی

مرکز تخصصی ترک اعتیاد پیام تندرستی

مرکز تخصصی ترک اعتیاد و اعصاب و روان پیام تندرستی در تهران دارای مجوز بستری بیماران سوء مصرف مواد از وزارت بهداشت است.و همچنین مشاوره بستری ترک اعتیاد رایگان و روشهای مختلف روان درمانی انفرادی و گروهی برای بیماران مبتلا به اختلالات روانپزشکی و روان تنی و از جمله اعتیاد و به عبارت دیگر سوء مصرف و وابستگی به انواع مواد مخدر، مواد محرک و مواد روانگردان می‌باشد. در کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی، درمان آگونیستی (یعنی درمان با داروهای شبه مخدر: ب2 – متادون – ترامادول و شربت تریاک و متادون) انجام نمی شود.اعتیاد یک انتخاب نیست بلکه یک بیماری است، اما درمان یک انتخاب به معنای زندگی است. ما در کلینیک ترک اعتیاد پیام جدیدترین تکنولوژی‌ها و روش‌های درمانی جامع و به روز را برای کمک به بیماران و خانواده آن‌ها به کار می‌بریم. کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی پیام تندرستی به واسطه برخورداری از یک مرکز پیشرفته سم زدایی و همچنین ارائه خدمات با کیفیت مشاوره‌ای، روانپزشکی و همچنین روان درمانی یکی از از گزینه‌های پیش روی شما برای حرکت به سمت بهبودی کامل است.کاشت داروی نالتروکسان علاوه بر اینکه به عنوان یک روش مناسب برای درمان اعتیاد به الکل مورد استفاده قرار می گیرد، برای افرادی که با وابستگی به موادهای زیر دست و پنجه نرم می کنند نیز ایده آل است: • وابستگی و اعتیاد به مورفین و هروئین •اعتیاد به کدئین و قرص های خواب آور لازم به ذکر است که در این مرکز از هیچگونه ماده شبه مخدری همچون متادون ترامادول، قرص ب2، و … برای درمان سم زدایی تدریجی، سریع و فوق سریع UROD استفاده نشده و افراد به صورت مدوام توسط روانشناس و روانپزشک ترک اعتیاد ویزیت می‌شوند. سم زدایی بدن از مواد مخدر به بیمار کمک می‌کند تا به راحتی مواد مخدر و یا الکل را ترک کند. به طوری که دیگر تمامی سیستم بدن بیمار از ماده مخدر پاکسازی می‌شود. این روش ترک اعتیاد سریع اغلب برای بهبودی بیماران مبتلا به مواد مخدر به کار گرفته می‌شود. خدمات سم زدایی سریع در اعتیاد در کلینیک پیام تندرستی در اتاق مجهز به تجهیزات پزشکی توسط پزشکان متخصص صورت می‌گیرد.

خیابان شریعتی، پایین تر از میرداماد، جنب بیمارستان مفید، کوی بیگدلی، پلاک۵

فعالیت های عمده این مرکز در زمینه‌های روانپزشکی و روانشناسی:

 • بررسی و تشخیص نوع بیماری و اعتیاد
 • درمانهای دارویی و غیردارویی
 • مشاوره و روان درمانی انفرادی و گروهی

کاشت داروی نالتروکسان علاوه بر اینکه به عنوان یک روش مناسب برای درمان اعتیاد به الکل مورد استفاده قرار می گیرد، برای افرادی که با وابستگی به موادهای زیر دست و پنجه نرم می کنند نیز ایده آل است:

 • وابستگی و اعتیاد به مورفین و هروئین
 • اعتیاد به کدئین و قرص های خواب آور
مرکز ترک اعتیاد طلوع

مرکز ترک اعتیاد طلوع

کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دوباره بهترین کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی تهران با مجوز بستری از وزارت بهداشت و درمان می باشد. مرکز ترک اعتیاد شبانه روزی طلوعی دوباره به عنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد کشور از جدیدترین متدهای ترک اعتیاد برای درمان بیماران سوء مصرف مواد مخدر استفاده می کند. از بهترین روش های جلوگیری از بازگشت به اعتیاد، استفاده از ایمپلنت نالتروکسان بعد از درمان بیمار می باشد که کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دوباره، از این روش جهت درمان بیماران بستری شده استفاده می نماید.تجربه چندین ساله در خصوص درمان اعتیاد، بهره گیری از تجربه و علم روانپزشک متخصص ترک اعتیاد و تیم روانشناسی باعث ارائه بهترین خدمات به بیماران و خانواده آنها می شود که رضایت بیماران و خانواده آنها در کنار تعهد کادر درمانی و بهره گیری از جدیدترین تجهیزات پزشکی، باعث شده تا کلینیک طلوعی دوباره به عنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد شناخته شود. تصمیم به ترک الکل، یک تصمیم بسیار عالی است چرا که اعتیاد به الکل ممکن است منجر به نابود شدن زندگی فرد شود، اما با این حال بسیاری از برخی افراد آگاهانه به سوء مصرف الکل ادامه می دهند تا بتوانند از بروز علاٸم ترک جلوگیری کنند. ترک الکل به علت بروز برخی ناراحتی های جسمی و روانشناختی مرتبط با ترک، در بین افرادی که مبتلا به سوء مصرف الکل هستند، به امری ناخوشایند تبدیل شده است اما این علائم در صورتی بروز خواهند کرد که ترک بصورت غیراصولی و در خانه و بدون مراقبت پزشکی انجام شود که می تواند کشنده باشد.

تهران، ونک، خیابان ملاصدرا، خيابان شيراز شمالى، خيابان پرديس غربی، پلاک 72، واحد 5

خدمات کلینیک ترک اعتیاد طلوع :

 • سم زدایی تدریجی و سم زدایی فوق سریع UROD
 • متخصصین کارآزموده و با تجربه
 • انجام ایمپلنت نالتروکسان توسط تیم پزشکی
 • پیگیری وضعیت سلامتی بیماران بعد از ترخیص و ویزیت های ماهیانه
 • 2 بخش بستری مجزا برای آقایان و بانوان
 • پذیرش بیماران در اتاق‌های 2 تخته و 3 تخته، خصوصی و خصوصی ویژه (VIP)
 • امکانات و تجهیزات بیمارستانی همچون ونتیلاتور، دستگاه نوار قلب و دستگاه نوار مغز، Rtms
 • امکانات رفاهی و ورزشی و هتلینگ
موسسه راهی بسوی نور

موسسه راهی بسوی نور

موسسه راهی بسوی نور مرکز کاهش آسیب های اجتماعی بالغ بر 22 سال فعالیت درخشان، زیر نظر بهزیستی دومین کمپ راه اندازی شده در کل کشور و از جمله کمپ های با تجربه و پیشرو و صاحب سبک در ترک اعتیاد اصولی با تیم درمانی کامل شامل پزشک متخصص، دکتر روانپزشک، دکتر روانشناس ومددیار اجتماعی می باشد. همچنین آموزش، مددجویان و جلسات روزانه بهبودی و کتابخوانی و توانمند سازی فکری برای درمان اعتیاد انجام میگردد ، اتاق ویژه سم زدای دارو درمانی و سرم تراپی ، در محیطی امن و شاد ویلالی بزرگ و سر سبز زیبا در خوش آب و هوا ترین نقطه تهران با امکانات رفاهی و تفریحی کامل سرویس غذای مطلوب فروشگاه مجزا بازی های کامپیوتری و صوتی تصویری ویدیو پروژکتور جهت نمایش فیلم وسایل ورزشی مختلف باشگاه بدنسازی پک و بهداشتی شخصی رختشور خانه و ماشین لباس شوی

تهرانپارس خیابان مظفری نیا خیابان بقایی کوچه مجاهد دو پلاک ۱۳ موسسه راهی بسوی نور

خدمات موسسه راهی بسوی نور :

 • ترک انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی ، محرک ، توهم زا ، الکل ، گل و….
 • سم زدایی ویژه و سرم تراپی
 • امکانات هتلینگ
 • تیم درمانی کامل ( پزشک ، روانپزشک ، روانشناس ، مددیار )
 • روانشناسی فردی با دکتر مجرب و جلسات روانشناسی برای خانواده
 • برگزاری جلسات درمانی ماتریکس
 • اپلیکیشن اطلاع رسانی crm برای خانواده جهت اطلاع از روند درمانی بیمار و مشاهده
  عکس های روزانه بیمار
 • امکانات تفریحی و سرگرمی جهت اوقات فراغت پلی استیشن ، سالون نمایش فیلم ، کتابخانه ،
  هواخوری در ویلالی سر سبز
 • پکیج بهداشتی برای هر بیمار
 • تجهیزات ورزشی و بدنسازی
 • سوپرمارکت بزرگ برای استفاده مددجویان
کمپ ترک اعتیاد بهشت یاران

کمپ ترک اعتیاد بهشت یاران

کمپ درمان و ترک اعتیاد بهشت یاران یکی از بهترین و شناخته شده ترین مراکز درمانی ترک اعتیاد است که بازه گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد. خدمات فراگیر ما درمان انواع وابستگی ها را پوشش می دهد، از مواد مخدر و محرک تا داروهای خواب آور، الکل، سیگار، متادون و مواد مخدر ترکیبی دیگر. ما در این مرکز از انواع روش های درمانی نوین و علمی استفاده می کنیم، از دارو درمانی تا هیپنوتیزم و حتی تصمیم گیری ها و خدمات مشاوره رایگان در طی فرایند درمان. چیزی که مرکز ترک اعتیاد بهشت یاران را متمایز می کند این است که هر شخص در طول درمان پشتیبانی مخصوص به خود را خواهد داشت. بهشت یاران تیمی متخصص را برای ترک اعتیاد شما فراهم آورده است تا بتوانید بدون درد، تأثیرات معکوس یا حتی خطرات روانی از اعتیاد خلاص شوید. تیم ما متشکل از افراد متخصص و مربی است، از پزشک و روانپزشک گرفته تا پرستار، مشاور غذایی و پشتیبان.بهشت یاران با ارائه خدمات درمانی متنوع، برای دست یافتن به یک زندگی خرم و روشن بدون وابستگی در کنار شماست. ما با استفاده از تکنیک‌هایی نوین و کارآمد، پزشکان و کادر متخصص خود، پیشرفت‌های علمی در حوزه درمان اعتیاد را به شما ارائه می‌دهیم. از دانش روز در مورد درمان اعتیاد استفاده کرده و با کادری حاذق و مهربان، پشتیبان شما هستیم. در کمپ بهشت یاران بر ماهیت انسانی تاکید می‌شود و با هر شخص با احترام و دلسوزی رفتار می‌شود.در کمپ درمانی ترک اعتیاد بهشت یاران، علاقه مندیم که به شما کمک کنیم زندگی جدیدی را بدون وابستگی آغاز کنید. ما متعهدیم که با ارایه خدمات درمانی فراگیر، بهترین چشم انداز را برای شما به وجود آوریم. هدف ما این است که شما را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، به مقصدی سالم و سرزنده هدایت کنیم. با استفاده از روش های درمانی نوین و کارآمد، تیم حرفه ای ما آماده است تا شما را در فرایند بهبود پشتیبانی کند.بهشت یاران باور دارد که با کمک هم، می توان از وابستگی رها شد و زندگی سالم و پرمعنا را تجربه کرد. اجازه دهید کمپ ترک اعتیاد بهشت یاران نقشه‌ی یک زندگی بدون وابستگی را برای شما بکشد.

تهران پارس بلوار شاهد میدان شاهد خیابان ۱۹۶ شرقی بین شفیعی مکرم و سلطانی پلاک ۷۲

با ما به سمت زندگی آزاد از اعتیاد حرکت کنید.

شعار ما: “بهشت یاران: رفیق شما در راه فراگیری زندگی بدون مواد.”

خدمات کمپ ترک اعتیاد بهشت یاران:

 • درمان اعتیاد به مواد مختلف، از تریاک و شیشه تا الکل و سیگار
 • تجویز دارو تحت نظر پزشک و روانپزشک
 • درمان با طب سوزنی برای مبتلایان به مواد اعتیادآور
 • درمان با هیپنوتیزم
 • روان درمانی با پزشکان و روان درمانگران با تجربه
 • کنترل دارو توسط پرستاران مجرب
 • تنظیم رژیم غذایی سالم توسط پزشک طب سنتی
 • مشاوره فردی، درمان گروهی و خانواده
 • مشاوره و درمان فردی، گروه درمانی، پشتیبانی خانواده، آموزش‌های زندگی و مهارت‌های اجتماعی، فعالیت‌های تفریحی سالم، خدمات مراقبتی و سایر خدمات حمایتی لازم برای یک بازگشت موفق به زندگی بدون مواد می‌شود.

بهشت یاران: بهترین راه برای زندگی بدون اعتیاد.

کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی آکسون

کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی آکسون

کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی آکسون با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، خدمات منحصر به فردی جهت درمان اعتیاد ارائه می دهد. این مجموعه با داشتن پزشکان متخصص و باتجربه بهترین خدمات درمانی سرپایی و بستری را برای بیماران سوء مصرف مواد و اعتیاد در نظر گرفته است و دارای دو بخش بستری مجزا برای خانم ها و آقایان می باشد. مجموعه آکسون دارای کادر پرستاری و پزشکی اعم از روانپزشک، روانشناس، پزشک، فوق تخصص قلب، پزشک بیهوشی برای درمان بیماران اعتیاد و اعصاب و روان می باشد و به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل آماده پذیرش و بستری بیماران است.

تهران، شریعتی، خیابان ظفر، خیابان فرید افشار، بابک شرقی، پلاک ۶

خدمات کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی آکسون :

 • سم زدایی فوق سریع
 • خدمات روانپزشکی
 • خدمات روانشناسی
 • مشاوره رایگان برای ترک اعتیاد
 • خدمات درمان اعتیاد به صورت سرپایی و بستری
کلینیک ترک اعتیاد تهران پاک

کلینیک ترک اعتیاد تهران پاک

کلینیک ترک اعتیاد تهران پاک فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز نموده و در زمینه های ترک اعتیاد و انواع مواد مخدر و محرک خدمات روانشناسی، گروه درمانی، بستری و روانپزشکی و غیره خود را ارائه می دهد و موفقیت های بسیاری در حوزه ترک اعتیاد به دست آورده. یکی از موفق های این مجموعه به دست آوردن درصد بالا بهبود یافتگان نسبت به کلینیک های خارجی در سال ۲۰۱۶ بوده است.

تهران، ضلع شمال شرقی میدان ونک، خیابان صانعی، پلاک ۲۹، شماره ۱۱

خدمات کلینیک ترک اعتیاد تهران پاک:

 • ترک اعتیاد سرپایی
 • سم زدایی فوق سریع
 • ترک اعتیاد در خانه
 • بستری در کلینیک
 • بستری در بیمارستان
 • خدمات روانپزشکی
 • مشاوره و روان شناسی
مرکز ترک اعتیاد سلامت راهیان بهشت

مرکز ترک اعتیاد سلامت راهیان بهشت

کمپ ترک اعتیاد سلامت راهیان بهشت مکانی مناسب برای درمان افراد مبتلا به اعتیاد می باشد. این مجموعه از کادر درمانی مجرب و حرفه ای تشکیل شده است و با داشتن امکانات درمانی و رفاهی مناسب بهترین شرایط را برای بیماران معتاد به ارمغان آورده تا آنها در شرایط مناسب دوره درمانی خود را سپری کنند. سلامت راهیان بهشت همیشه در تلاش است از جدیدترین متد های درمانی استفاده کند که با برگزاری جلسات ماتریکس بر پایه مدل درمانی ماتریکس موثرترین روش درمانی برای بیماران پیاده کند.

تهران ، تهرانپارس، محدوده پارک پلیس

خدمات مرکز ترک اعتیاد سلامت راهیان بهشت :

 • ارائه جلسات هفتگی
 • ترک دائم
 • برنامه دوره های درمانی متناسب با شرایط فرد
 • ارائه جلسات روانکاوی
 • روانپزشکی
کمپ ترک اعتیاد آجودانیه

کمپ ترک اعتیاد آجودانیه

کمپ ترک اعتیاد آجودانیه یا همان خانه سلامت اکباتان سابق واقع در منطقه پاسداران خدمات منحصر به فردی در زمینه درمان اعتیاد ارائه می دهد. این مجموعه دارای سابقه چندین ساله می باشد و مجوز لازم سازمان بهزیستی کشور دارد. فضای زیبا و امروزی مجموعه آجودانیه بسیار منحصر به فرد و موجب شده است در بین بیماران رابطه دوستانه‌ای برقرار شود. پزشکان، مددکاران و دیگر افراد متخصص مرکز ترک اعتیاد سابقه بسیاری در زمینه های گوناگون برای ارائه خدمات پزشکی، اقامتی و درمان بیماران دارند تا روند درمانی به بهترین صورت ممکن اجرا شود.

تهران، پاسداران، خیابان دولت، قبل از چهارراه دیباجی، جنب نمایندگی محسنیان، پلاک ۱۳۹

خدمات کمپ ترک اعتیاد آجودانیه :

 • خدمات درمانی
 • خدمات پزشکی
 • خدمات آموزشی
 • خدمات تفریحی
 • خدمات پس از ترخیص
 • ارائه خدمات آموزشی و تفریحی
 • ترک اعتیاد مرفین
 • ترک اعتیاد شیشه

انتخاب بهترین مرکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران

سوالی که برای اکثر خانواده ها و افراد معتاد  پیش می‌ آید این است که برای ترک اعتیاد به کدام کلینیک در تهران مراجعه کنیم تا بتوانیم این دوره را بدون هیچ مشکلی به پایان برسانیم ؟ گذراندن ترک اعتیاد باید به صورت صحیح و اصولی انجام شود تا فرد برای همیشه از مشکل اعتیاد رهایی یابد و برای شروع زندگی دوباره انگیزه لازم را کسب کند.

متاسفانه مراکز و کمپ های زیادی در تهران فعالیت دارند که اخیراً برخی از آنها توسط سازمان مبارزه با مواد مخدر پلمپ شده است.  بنابراین انتخاب کلینیک برای رهایی از این مشکل بسیار اهمیت دارد.  یکی از مشکلاتی که در روند ترک اعتیاد وجود دارد این است که برخی مراکز از داروهای اعتیاد مانند متادون استفاده می کنند که مصرف چنین داروهایی اصلا توصیه نمی شود.

انتخاب بهترین مرکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران

ویژگی بهترین مرکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران

حال خوب است با ویژگی های مهم یک مرکز ترک اعتیاد آشنا شوید تا هنگام انتخاب جزء معیار های اصلی خود قرار دهید:

 • اولین ویژگی که باید هنگام انتخاب کمپ ترک اعتیاد در نظر بگیرید داشتن مجوز رسمی است. یک کلینیک زمانی می تواند خدمات خود را به صورت تخصصی ارائه دهد که مجوزهای رسمی وزارت بهداشت درمان و آموزش را کسب کرده باشد و فعالیت خود را زیر نظر قوانین و اصول بهداشتی ارائه دهد.
 • فراهم کردن امکانات تفریحی و درمانی یکی دیگر از ویژگی‌ های مهم مرکز ترک اعتیاد است. مرکزی که از بهترین خدمات درمانی و تفریحی استفاده کند و روند درمانی و بهبودی بیماران را در بهترین صورت ممکن به اجرا در آید تا بیماران بتوانند هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی به شرایط عادی خود برگردند و آرامش کامل خود را به دست آورد.
 • یک مرکز ترک اعتیاد برای کمک کردن به بیماران باید از متخصصین و کار درمانی حرفه ای برخوردار باشد تا روند درمانی به بهترین صورت ممکن اجرا شود. همچنین کمپ ترک اعتیاد باید از تیم پزشکی تکمیل باشد. پزشکان مانند روانشناس، روانپزشک، مشاورین خانواده، مددکاران و پزشک داخلی

اگر ساکن شهرهای دیگر می باشید، می توانید مقاله بهترین مرکز ترک اعتیاد در ایران را مطالعه کنید و به یکی از مراکز معرفی شده مراجعه کنید.

عوارض ترک اعتیاد

باید به آن اشاره کرد که هیچ زمان بندی خاصی برای بروز عارضه ها که در ادامه به آن ها می پردازیم وجود ندارد. برخی افراد با ترک اعتیاد دچار این عوارض شده ولی برخی دیگر هیچ عارضه ایی ندارند. تمام این ها به بدن خود شخص بستگی دارد. توصیه می شود اگر می خواهید دارای زندگی سالم باشید و دوباره در دام اعتیاد نیفتید حتما از مراقبت تخصصی و پشتیبانی بلند مدت برخوردار باشید.

 • پرخاشگری و تحریک پذیری
 • افسردگی، اضطراب و نوسانات خلقی
 • کم حوصله و بدون انرژی بودن، خستگی و کسلی شدید
 • درد عضلانی مزمن و از بین رفتن میل جنسی
 • پایین رفتن توانایی تمرکز و حواس پرتی

کلام آخر

و در کلمه آخر باید بیان کنیم که مرکز های نام برده شده در این مقاله صرفاً برای معرفی بوده است و در صورت انتخاب هر کدام از آنها لازم است اطلاعات دقیق تری به دست آورید.

از شما سپاس گزاریم که ما را تا انتهای مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا سعی بر این داشته تا شما را با 10 تا از بهترین مرکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران آشنا نماید. جهت انتقاد یا پیشنهاد می توانید از طریق سایت با ما در ارتباط باشید.

3.7/5 - (19 امتیاز)

فائزه میرزایی

سلام من فائزه میرزایی هستم و علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمک کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا