زیبایی

10 تا از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج【سال1403】❤️

مزوتراپی یک روش درمانی غیرجراحی است که به منظور بهبود و زیبایی پوست انجام می‌ شود. در این روش، با تزریق مواد مخصوص به لایه‌ های مختلف پوست مشکلاتی از جمله چین و چروک‌ ها، علائم پیری و جای جوش‌ ها درمان می شود. همچنین مهم است که قبل از تصمیم‌ گیری برای انجام مزوتراپی، با یک پزشک متخصص مشورت کرده و ریسک‌ ها و مزایای مرتبط با این روش را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. در این مقاله علاوه بر معرفی بهترین دکتر مزوتراپی در کرج اطلاعات کاملی را درباره مراحل انجام مزوتراپی و تاثیرات انجام مزوتراپی در اختیارتان قرار داده ایم. برای یافتن پزشک مناسب، متن زیر را مطالعه کنید. سایت پزشکا پاسخگوی تمام سوالات شما دوستان عزیز می باشد.

بهترین دکتر مزوتراپی در کرج کیست؟

مزوتراپی یکی از روش‌ های مورد استفاده در زمینه‌ پوست و زیبایی است که با استفاده از تزریق مواد مختلف، مانند اسید هیالورونیک باعث بهبود ظاهر پوست و کاهش چین و چروک‌ های صورت می شود. انتخاب بهترین دکتر مزوتراپی در کرج برای هر فردی می‌ تواند بسیار متفاوت باشد و بستگی به عوامل مختلفی داشته باشد، اما در انتخاب این دکتر باید به موارد زیر توجه کرد:

تجربه و تخصص : انتخاب یک دکتر با تجربه و تخصص کافی در زمینه مزوتراپی اهمیت بالایی دارد. اطمینان حاصل کنید که دکتر انتخابی شما مجوزهای مورد نیاز را دارا است و تجربه کافی در انجام این روش دارد.

محیط کار: محیط کار دکتر و کلینیک یا مطبی که در آن مزوتراپی انجام می‌ دهد نیز بسیار مهم است. مطمئن شوید که محیط کلینیک بهداشتی است و از تجهیزات و وسایل به روز و بهداشتی استفاده می‌ شود.

نظرات و بازخوردها : مطالعه نظرات و تجربیات دیگران که از خدمات دکتر استفاده کرده‌ اند، می‌ تواند به شما کمک کند تا تصمیم بهتری بگیرید. این نظرات می‌ توانند در وب‌سایت‌ های مختلف یا شبکه‌ های اجتماعی قابل مشاهده باشند.

مشاوره قبل از اقدام: قبل از شروع هرگونه درمان، مشاوره با دکتر بسیار اهمیت دارد. در این مرحله، شما می‌ توانید از دکتر سوالات خود راجع به فرآیند مزوتراپی و هزینه‌ ها بپرسید.

بهترین دکتر مزوتراپی در کرج کیست؟

مراحل انجام مزوتراپی

مزوتراپی یک روش درمانی غیر جراحی است که این روش معمولا توسط بهترین دکتر پوست در ایران انجام می‌ شود و نیاز به تجربه و دقت بالایی دارد.

مراحل انجام مزوتراپی عبارتند از:

مشاوره: قبل از شروع هر درمان، انجام مشاوره با پزشک بسیار مهم است. در این مرحله، پزشک به شما توضیحات کاملی در مورد روش مزوتراپی، نحوه انجام آن، نتایج قابل انتظار و هزینه‌ های مربوطه می‌ دهد. همچنین، پزشک باید درباره سوابق پزشکی و آلرژی‌ های شما بپرسد.

تعیین نقاط تزریق : پس از مشاوره، پزشک نقاط مناسب برای تزریق مواد را بر روی پوست شما تعیین می‌ کند. این نقاط عموما در نواحی مورد نظر برای درمان چین و چروک قرار دارند.

آماده‌ سازی پوست : قبل از تزریق، پوست باید به طور کامل تمیز شده و ضدعفونی شود. این کار باعث کاهش خطر عفونت و عوارض دیگر می‌ شود.

تزریق مواد: پس از آماده‌ سازی پوست، پزشک مواد مخصوص یا فیلرهای خاص را به لایه میانی پوست تزریق می‌ کند. این مواد معمولا شامل هیدروکسی‌ آپاتیت کلسیم، هالورونیک اسید و ویتامین‌ ها است که به تحریک تولید کلاژن در پوست کمک می‌ کنند.

مراقبت: بعد از تزریق، منطقه درمان شده باید به طور صحیح مراقبت شود. پزشک ممکن است کرم‌ های ضد التهاب یا دستورالعمل‌ های خاص دارویی را تجویز کند.

جلسات تکمیلی: برخی از افراد برای دست‌ یابی به نتایج بهتر نیاز به جلسات تکمیلی مزوتراپی دارند. این جلسات عموما به صورت منظم و با فواصل زمانی مشخص انجام می‌ شود.

به طور کلی، مزوتراپی یک روش درمانی موثر برای بهبود ظاهر پوست و کاهش چین و چروک است که نیاز به تجربه و دقت بالای پزشک دارد. قبل از شروع هر درمان، بهتر است با بهترین دکتر پوست در کرج صحبت کنید و همه جزئیات را در نظر بگیرید.

10 تا از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج را بشناسید!

دکتر محمد ابراهیمی

Dr.-Mohammad-Ebrahimi

دکتر محمد ابراهیمی مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند و عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک کشور می باشند و تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج می باشند.

خدمات :

 • مزوتراپی
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی پلک
 • تزریق چربی

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، کنار زیر گذر، ساختمان حکیم، طبقه 1

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سیدسعید شیرنگی

دکتر سعید شیرنگی مدرک عمومی خود را در سال 1384 و تخصص خود را در سال 1388 دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند و تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج می باشند.

خدمات :

 • مزوتراپی
 • جراحی پلاستیک
 • تزریق چربی
 • جرای بینی

آدرس : کرج، خیابان دکتر بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک انصار، ساختمان پزشکان سینا

دکتر سعید پیروزی

دکتر سعید پیروزی

دکتر سعید پیروزی متخصص پوست می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و دارای مدرک دکترای طب عمومی می باشند که از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کردند. ایشان عضو انجمن متخصصین پوست ایران می باشند و تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج می باشند.

خدمات :

 • مزوتراپی
 • بیماری پوستی
 • تزریق چربی
 • جوانسازی

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، بالاتر از بانک صادرات، پلاک 346

دکتر مسلم صفرپور

دکتر مسلم صفرپور

دکتر مسلم صفرپور متخصص پوست می باشند. ایشان مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1388 دریافت کردند و سپس مدرک تخصص خودرا دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و عضو انجمن ملی نخبگان ایران و عضو انجمن متخصصین پوست ایران می باشند و ایشان تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج می باشند.

خدمات :

 • مزوتراپی
 • بیماری پوستی
 • معاینه
 • لیزر

آدرس : کرج، طالقانی جنوبی، نبش خیابان طهماسبی، ساختمان گروه پزشکی نیک

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و دارای مدرک فوق تخصص جراحی ترمیمی اعصاب دست و محیطی می باشند و عضو جامعه جراحان ایران ایران می باشند و تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج می باشند.

خدمات :

 • مزوتراپی
 • لیپوماتیک
 • تزریق چربی
 • لیپوساکشن

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، بالاتر از اداره پست، به سمت میدان شهدا، جنب داروخانه اهورا، ساختمان امید، طبقه 1، واحد 106

دکتر ملیکا حیاتی

دکتر ملیکا حیاتی

دکتر ملیکا حیاتی مدرک عمومی و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان دوره های تزریق بوتاکس و فیلر را در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی فرا گرفتند و تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج می باشند.

خدمات :

 • مزوتراپی
 • فیشیال
 • تزریق چربی
 • لیزر

آدرس : کرج، میدان آزادگان، برج یادمان، طبقه 3

دکتر شهرزاد پاکزادیان

دکتر شهرزاد پاکزادیان

دکتر شهرزاد پاکزادیان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان دارای مدرک تخصصی تزریق ژل و بوتاکس و مزوتراپی و لیفت صورت از urs امارات می باشند و دارای دکترای حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند و تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج می باشند.

خدمات:

 • مزوتراپی
 • تزریق co2
 • بوتاکس
 • لیزر کیوسوییچ

آدرس: کرج، عظیمیه ، میدان طالقانی، جنب مخابرات، برج پارادایس، واحد1002

دکتر نفیسه مردانی

دکتر نفیسه مردانی

دکتر نفیسه مردانی مدرک عمومی و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی دریافت کردند. ایشان عضو انجمن متخصصین پوست ایران می باشند و برای ارائه خدمات از بهترین تجهیزات استفاده می کنند و تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج می باشند.

خدمات:

 • مزوتراپی
 • کلاژن سازی
 • لیزرco2
 • جوانسازی

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، انتهای خیابان گل ها، ساختمان پزشکان ، طبقه 4

دکتر مریم امینیان

دکتر مریم امینیان

دکتر مریم امینیان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان در کلینیک تخصصی پوست و مو پارسیس خدمات ارائه می دهند و به عنوان رئیس هیئت مدیره و متخصص پوست و مو در کلینیک فعالیت می کنند و تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج می باشند.

خدمات:

 • مزوتراپی
 • تزریق آنزیم
 • تزریق چربی
 • کربوکسی تراپی

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، بعد از خیابان 216، ساختمان سهند، طبقه 4، کلینیک فوق تخصصی پارسیس

دکتر حمیده فرج زاده

دکتر حمیده فرج زاده

دکتر حمیده فرج زاده مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند. ایشان به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز سابقه تدریس دارند و دارای مدرک تخصصی پوست می باشند و تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند و از بهترین تجهیزات استفاده کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر مزوتراپی در کرج می باشند.

خدمات:

 • مزوتراپی
 • کاشت مو
 • جوانسازی
 • ملاسما

آدرس: کرج، خیابان بهار، تقاطع نژاد رمضانی، ساختمان پزشکان هما، طبقه 2، واحد 4

مراحل هایفوتراپی

تاثیرات انجام مزوتراپی

مزوتراپی یک فرایند پزشکی و زیبایی است که در آن مواد مغذی و ویتامین‌ ها به پوست تزریق می‌ شوند. در ادامه به تاثیرات مهم مزوتراپی اشاره می‌ کنیم:

بهبود ظاهر پوست: مزوتراپی می‌ تواند باعث بهبود بافت پوستی شود، از جمله کاهش چین و چروک، ترمیم آسیب‌ های پوستی و افزایش شفافیت پوست.

ترمیم بافت: این روش می‌ تواند به ترمیم بافت‌ های آسیب دیده کمک کند، از جمله لکه‌ های پوستی و جوش‌ ها

افزایش تولید کلاژن: تزریق مواد مخصوص می‌ تواند به افزایش تولید کلاژن در پوست کمک کند، که این امر بهبود قابل ملاحظه‌ ای در جوانسازی پوست به دنبال دارد.

رفع تیرگی پوست: استفاده از مزوتراپی می‌ تواند به کاهش تیرگی‌ های پوستی مانند پف و سیاهی‌ های زیر چشم کمک کند.

تقویت مو: برخی از روش‌ های مزوتراپی می‌ توانند به تقویت رشد مو کمک کرده و مشکلات مربوط به ریزش مو را کاهش دهند.

درمان لکه‌ های پوستی: مزوتراپی می‌ تواند در درمان لکه‌ های پوستی مختلف از جمله لکه‌ های خورشیدی و لکه‌ های تیره موثر باشد.

کاهش التهابات پوستی: مزوتراپی می‌ تواند به کاهش التهابات پوستی مانند آکنه و قرمزی‌ های پوستی کمک کند.

کاهش اثرات پیری : مزوتراپی می‌ تواند اثرات پیری پوست را کاهش دهد و ظاهر جوان‌ تر به پوست ببخشد.

8 نکته مراقبتی بعد از مزوتراپی

مراقبت‌ های بعد از انجام مزوتراپی بسیار مهم است. در ادامه مراقبت‌ هایی که پس از مزوتراپی معمولا توصیه می‌شود را بررسی می‌ کنیم:

پرهیز از قرارگیری در تابش آفتاب: پس از انجام مزوتراپی، پوست بسیار حساس‌ تر به نور آفتاب می‌ شود. بنابراین، حتما باید از محافظت‌ کننده های مناسب مانند کرم ضدآفتاب استفاده کرد.

استفاده از مواد آرایشی مناسب: پس از مزوتراپی، استفاده از محصولات آرایشی حاوی مواد شیمیایی ممکن است باعث تحریک پوست شود. بنابراین، بهتر است از محصولات آرایشی با فرمولاسیون‌ های خفیف و ملایم استفاده کرد و بهتر است در چند روز اولیه بعد از انجام مزوتراپی از لوازم آرایشی استفاده نکنید.

پرهیز از استفاده از استحمام گرم: استفاده از آب گرم بر روی پوست حساس شده پس از مزوتراپی ممکن است به تحریک آن وارد شود. بنابراین، بهتر است از آب خنک یا فقط آب گرم برای استحمام استفاده کرد.

استفاده از مرطوب کننده: پس از مزوتراپی، پوست ممکن است خشک یا حساس شود. برای پیشگیری از این مشکل، می‌ توانید از مرطوب کننده‌ های ملایم و بدون عطر استفاده کنید و از مصرف محصولاتی که ممکن است پوست را تحریک کنند خودداری کنید.

رعایت تغذیه سالم : تغذیه مناسب و سالم برای بهبود سلامت پوست بسیار مهم است. مصرف غذاهای حاوی ویتامین C، ویتامین E، روغن‌ های چرب امگا-3 و آنتی‌اکسیدان‌ ها می‌ تواند به بهبود پوست شما کمک کند.

پرهیز از ورزش‌ های شدید : پس از مزوتراپی، بهتر است از انجام ورزش‌ های شدید و فعالیت‌ هایی که ممکن است باعث افزایش فشار خون یا تعریق شود، خودداری کنید تا از احتمال ایجاد التهاب جلوگیری شود.

استفاده ماسک‌ های آبرسان: استفاده از ماسک‌ های آبرسان بعد از جلسات مزوتراپی، به پوست شما کمک می‌ کند تا رطوبت پوست حفظ شود و نرم و لطیف باقی بماند.

مشاوره با پزشک: در صورتی که هرگونه علایم نامطلوب یا مشکلات پس از مزوتراپی را تجربه می‌ کنید، باید به پزشک خود اطلاع دهید. او می‌ تواند راهنمایی‌ های لازم و توصیه‌ های خاصی برای مراقبت از پوست را ارائه دهد.

جمع بندی

مزوتراپی از طریق تزریق مواد مغذی به لایه‌ های پوست، بهبود قابل ملاحظه ای در ظاهر و سلامتی پوست فراهم می‌ کند. اما قبل از استفاده از این روش، مهم است که با یک پزشک متخصص مشورت کنید و تمام جوانب و ریسک‌ های مربوط به آن را در نظر بگیرید.

در این مقاله از سایت پزشکا اطلاعات کاملی را درباره مزوتراپی در اختیار شما قرار دادیم. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد نظرتان را کامنت بگذارید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

امتیاز دهید

حدیثه نایبی

سلام، من حدیثه نایبی هستم. سه سال پیش از دانشگاه فارغ التحصیل شدم. در حال حاضر به خاطر علاقه ای که به تولید محتوا در حوزه سلامت و پزشکی دارم، برای سایت پزشکا محتوا میزنم. اگر سوال یا پیشنهادی در این باره داشتید، می تونید از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا