جراحی زیباییپزشکان

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تبریز【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

میزان تقاضا در شهر بزرگ تبریز برای جراحی شکم بسیار زیاد است؛ از این رو 10 تا از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تبریز را به شما معرفی خواهیم کرد؛ با معرفی این پزشکان کمک بزرگی به مردم این شهر می کنیم.

ابدومینوپلاستی در تبریز

در واقع وجود چربی های اضافی در ناحیه شکم موجب نامناسب شدن ظاهر انسان می شود؛ از این رو بسیاری از انسان ها چه خانم چه آقا برای حذف این چربی ها به سراغ ورزش و رژیم های غذایی خاص می روند اما در برخی موارد این دو گزینه تاثیر بسزایی در کوچک کردن شکم ندارند و باید از روش ابدومینوپلاستی استفاده کرد.

در شهر تبریز که جمعیت بسیاری زندگی می کنند، تعداد افراد بسیاری به دنبال راهی برای از بین بردن چربی های شکم خود هستند و برای رفع این مشکل از ابدومینوپلاستی استفاده می کنند؛ منظور از ابدومینوپلاستی حذف چربی های شکم و پوست اضافی شکم است؛ در روش ابدومینوپلاستی با بازیابی بخش سست شده و تحلیل رفته بافت ماهیچه ای شکم می توان تا حد زیادی به سفت کردن این ناحیه کمک کرد.

نکته مهم این است که ابدومینوپلاستی نمی تواند جایگزین ورزش شود زیرا موجب کاهش وزن آن چنانی در فرد نمی شود و در صورتی که می خواهید مدت زمان ماندگاری این روش بیشتر شود باید پس از جراحی ابدومینوپلاستی، ورزش خود را ادامه دهید. سعی کنید این جراحی را نزد بهترین دکتر ابدومینوپلاستی انجام دهید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

برخی از مزیت های جراحی ابدومینوپلاستی:

❤️کاهش حجم و سایز مهم ترین مزایای جراحی ابدومینوپلاستی کاهش حجم و سایز به مقدار قابل توجه می باشد.
❤️فرم دهی جراحی ابدومینوپلاستی منجر به فرم دهی شکم و تناسب اندام می گردد و لاغری را افراد هدیه می دهد.
❤️افزایش اعتماد به نفس با ابدومینوپلاستی، فرد احساس رضایتمندی می کند و در برقراری ارتباطات اجتماعی؛ اعتماد به نفس آن افزایش می یابد.
❤️مزایای درمانی این جراحی علاوه بر مزایای زیبایی، مزایای درمانی هم دارد و باعث کاهش بی اختیاری ادرار استرسی می گردد.
❤️انجام آن با سایر روش های بالینی جراحی ابدومینوپلاستی را می توان با سایر روش های بالینی همچون: لیپوساکشن نیز پس از ابدومینوپلاستی کوچک انجام داد.

پس از ابدومینوپلاستی باید چه مراقبت هایی را انجام داد؟

پس از ابدومینوپلاستی باید چه مراقبت هایی را انجام داد؟

پس از پایان یافتن ابدومینوپلاستی، باید به نکات و توصیه هایی توجه کرد و مراقبت هایی را انجام داد تا بتوان پس از جراحی دچار مشکلاتی نشد؛ این نکات شامل موارد زیر می باشند :

 • بعد از پایان یافتن عمل تا چند روز باید لوله های مخصوصی که برای خروج آب بافتی از ناحیه ی شکم است در بدن بیمار باقی بماند؛ دکتر به بیمار نشان می دهد که چگونه از آن ها مراقبت کرده و نحوه ی تخلیه آن ها چگونه است.
 • ممکن است دکتر متخصص مورد نظر برای بیمار دارو های آنتی بیوتیک و ضد انعقاد را تجویز کند که باید سر ساعت و به موقع از آن ها استفاده کند.
 • بیمار باید حدود شش هفته یک گن یا شکم بند ببندد که به جلوگیری از ایجاد شدن مایعات اضافی و حمایت از ناحیه ی تحت عمل کمک می کند.
 • با وجود این که دوره ی بهبودی در ابدومینوپلاستی جزئی معمولا کوتاه می باشد اما همچنان باید حداقل حدود شش هفته از فعالیت شدید که شامل هرگونه ورزش سخت یا بلند کردن اجسام سنگین است خودداری کرد.
 • چند روز اول پس از جراحی ممکن است شکم بیمار متورم بماند و بیمار احساس درد و ناراحتی خواهد کرد که با استفاده از دارو های مسکن قابل کنترل می باشد؛ متناسب به نوع جراحی، ممکن است پس از چند ساعت بیمار مرخص شود و یا یک یا دو روز در بیمارستان بماند.

ابدومینوپلاستی چه عوارضی در بر دارد؟

در واقع هنگامی که جراحی ابدومینوپلاستی صورت می گیرد ممکن است مانند دیگر جراحی ها، با عوارض و مشکلاتی همراه باشد؛ این عوارض به شرح زیر می باشند :

 • ایجاد زخم
 • خونریزی
 • عفونت
 • سروما یا تجمع مایعات در بافت
 • لخته شدن خون
 • تهوع یا تغییر در حواس
 • خطرات و عوارض مربوط به بیهوشی
 • تغییر در رنگ پوست
 • تورم طولانی مدت
 • نکروز چربی (مرگ بافت چربی در اعماق پوست)
 • همچنین ممکن است در این دوره دچار بی حسی، کبودی و خستگی عمومی نیز بشوید.

در صورت بروز هر کدام از موارد فوق و برطرف نشدن آن ها، باید به مطب بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تبریز بروید و با ایشان در میان بگذارید تا ایشان مشکل شما را برطرف کند.

10 تا از بهترین دکتر پیکرتراشی در تبریز را بشناسید !

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی در تبریز چه مقدار است ؟

برای جراحی ابدومینوپلاستی باید هزینه هایی را به مطب یا کلینیکی که می روید پرداخت کنید؛ اما نکته مهم این است که مقدار مبلغ قابل پرداختی به موارد مختلفی بستگی دارد و موارد مختلفی موجب کاهش یا افزایش یافتن این هزینه می شود؛ برای موارد مختلفی از جمله هزینه های بیهوشی، هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی، آزمایش های پزشکی، پوشاک بعد از عمل، نسخه های دارویی و هزینه پزشک جراح، باید مبالغی را پرداخت کرد.

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی در تبریز چه مقدار است ؟

موارد دیگری از جمله میزان مهارت و تجربه جراح مورد نظر شما تاثیر بسیار زیادی در هزینه دارد زیرا هر چه جراح تجربه بالاتری در زمینه جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی داشته باشد، مبلغ بیشتری را برای جراحی از شما اخذ خواهد کرد؛ مورد موثر دیگر مربوط به موقعیت جغرافیایی کلینیک جراح مورد نظر است زیرا در صورتی که کلینیک یا مطب در موقعیت بهتر و مناسب تری باشد، هزینه جراحی نیز افزایش خواهد یافت.

در صورتی که می خواهید از هزینه جراحی شکم در کلینیک بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تبریز اطلاعات کسب کنید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

چند نوع جراحي ابدومينوپلاستي وجود دارد؟

به طور كلي ابدومينوپلاستي به دو صورت انجام مي شود كه شامل موارد زير مي باشند :

 • جراحی جزئی: در این نوع از جراحی فقط در قسمت پایین شکم بدون آسیب به بافت زیر نافبرش داده می شود. سپس علاوه بر برداشتن پوست شل شده، در این ناحیه چربی های اضافی نیز تا جای ممکن خارج می شود.
 • جراحی کامل: در این جراحی برش از کشاله های ران آغاز و تا نزدیک لگن ادامه پیدا می کند. این برش ها از هر دو طرف انجام می شود.
  برش دوم در ناحیه ناف انجام می شود که ناف را از بافت های زیرین آن کاملا جدا می کند. این عمل به نسبت جراحی جزئی مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی ابدومینوپلاستی در تبریز هستند؟

در حقیقت افراد بسیاری تمایل به انجام ابدومینوپلاستی دارند اما نکته مهم این است که هر کسی که چاق است نمی تواند از این جراحی استفاده کند زیرا باید چربی های اضافی در شکم داشته باشد؛ کسانی که می خواهند از ابدومینوپلاستی استفاده کنند باید شرایط زیر را داشته باشند :

 • بهترین کاندیدا برای انجام عمل جراحی شکم ابدومینوپلاستی افرادی می باشند که دارای شکم بسیار بزرگ و یا دارای چروک ها و ترک های ناخوشایندی می باشند و نمی توانند با انجام متد هایی همچون ورزش کردن این مشکلات را رفع کنند.

 • دیگر کاندیدای مناسب خانم هایی می باشد که قبلا زایمان کرده اند و شکمشان در اثر دوران حاملگی دچار چروک و شل شدگی و ترک هایی شده است.

 • با گذشت زمان و بالا رفتن سن افراد، پوست افراد دچار شل شدگی و چروک هایی می شود. برای رفع شلی و چروک های شکم می توان با استفاده از ابدومینوپلاستی رفع کرد.

 • لازم به ذکر است که افرادی که قصد دارند در آینده باردار شوند و یا وزن بدنشان را به شدت کاهش دهند، نباید از ابدومینوپلاستی استفاده کنند و بهتر است انجام آن را به تعویق بی اندازند.

 • افرادی که دارای بیماری پوستی و یا سایر بیماری های خاص می باشند بهتر است این جراحی را انجام ندهند و یا حداقل قبل از انجام ابدومینوپلاستی با پزشک مشورت کنند تا در صورت صلاحدید عمل شوند.

 • افرادی که به دارو های بیهوشی حساسیت دارند و نباید جراحی شکم را انجام دهند زیرا ممکن است واکنش های آلرژیک بروز دهند.

 • افرادی که دخانیات مصرف نمی کنند و از نظر فیزیکی در سلامت کامل هستند جزء بهترین کاندید ها به شمار می روند.

بهترين دكتر ابدومينوپلاستي در تبريز چه خصوصياتي بايد داشته باشد؟

هنگامي كه شما به مطب بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تبریز مي رويد بايد اطمينان داشته باشيد كه ايشالا از هر لحاظ بهترين است تا بتوانيد به طور كامل به ايشان اعتماد كنيد و جراحي خود را به او بسپاريد، خصوصياتي كه بايد دكتر ابدومينوپلاستي داشته باشد شامل موارد زير مي باشد:

 • بايد دكتر تجربه و سابقه بسيار درخشاني در زمينه جراحي ابدومينوپلاستي داشته باشد زيرا بالا بودن ميزان تجربه دكتر تاثير بسيار زيادي در موفقيت جراحي دارد.
 • بايد دكتر به تمام تجهيزات مورد نياز در طول جراحي آشناييت داشته باشد و بداند از كدام يك از ابزار در چه موقعيتي بايد استفاده كند.
 • رفتار و برخورد دكتر با تمام مراجعينش بايد محترمانه و مناسب باشد تا آن ها نيز از ايشان رضايت داشته باشند و بتوانند پاسخ تمام سوالات خود را از ايشان بپرسند.
 • دكتر بايد مدرك بسيار معتبر و تخصصي در زمينه جراحي شكم يا ابدومينوپلاستي داشته باشد تا جراحي با موفقيت كامل به پايان برسد.
 • دكتر بايد جراحي را با كيفيت بسيار بالا و هزينه مناسبي انجام دهد تا هر فردي با هر موقعيت مالي بتواند از خدمات ايشان بهره ببرد.

ابدومينوپلاستي براي چه كساني مناسب نيست؟

ابدومينوپلاستي نيز مانند ساير عمل هاي جراحي، براي افرادي مناسب نيست كه اين افراد شامل دسته هاي زير مي شوند :

 • خانمی که امكان دارد در آينده بچه دار شود، بهتر است از ترمیم بدون دوختن عضله (فقط پوست و چربی) استفاده کند یا به طور كلي جراحی را به بعد از زایمان‌هایش به تعویق بیاندازد.
 • فردی که قصد دارد لاغر شود، بهتر است اول به وزن مناسب خود برسد، سپس برای جراحی ابدومينوپلاستي اقدام کند.
 • براي انجام اين عمل بايد برش طولی در زیر شکم ايجاد شود که جای آن برای همیشه می‌ماند، اگر چه در اکثر بیماران این محل برش در طول ۱۲ – ۶ ماه به فرم قابل قبول در می آید (یک خط باریک)، در موارد نادری احتمال بروز گوشت اضافی (هایپر تروفیک اسکار) یا پهن شدن محل برش و بد شکلی های دیگر وجود دارد. اگر شما نمی‌توانید ریسک یک اسکار (محل برش) بد را هر چند کم بپذیرید، بهتر است از انجام عمل خودداری کنید.

كلام آخر

در اين مقاله تمام تلاش خود را كرديم تا شما را با موضوع حذف چربي هاي شكم و ابدومينوپلاستي آشنا كنيم؛ از اين كه تا پايان اين مقاله ما را همراهي كرديد از شما بي نهايت متشكر هستيم و در صورتي كه هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در رابطه با بهترين دكتر ابدومينوپلاستي در تبريز داريد با ما در ميان بگذاريد.

4/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا