ریزش مو

بهترین دکتر ریزش مو در تبریز【سال1403】❤️+ لیست 10 تایی

در شهر بزرگ تبریز عده بسیاری با مشکل ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند؛ از این رو 10 تا از بهترین دکتر ریزش مو در تبریز را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید مشکل ریزش موی خود را برطرف کنید؛ به دلایل مختلفی میزان تقاضا در این شهر بسیار زیاد می باشد.

تبریز کلانشهری در منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است؛ این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود؛ کلانشهر تبریز ۲۴۴/۵۱ کیلومتر مربع وسعت دارد و بر همین اساس، سومین شهر بزرگ ایران پس از تهران و مشهد محسوب می‌شود؛ جمعیت آن نیز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۵۹۳٬۳۷۳ نفر بوده‌ است؛ اکثریت ساکنان تبریز آذری هستند و به زبان ترکی آذربایجانی با لهجهٔ تبریزی سخن می‌گویند.

درمان ریزش مو در تبریز

ریزش مو برای هر انسانی ممکن است اتفاق بیفتد و تعداد افراد بیشتری در جهان با ریزش مو به مشکل برمی خورند؛ ریزش مو به هر دلیلی می تواند رخ دهد به طور مثال عوامل مختلفی از جمله ژنتیک، ارث، مصرف داروهای خاص، ابتلا به بیماری های خاص و غیره تاثیر بسیار زیادی در بروز ریزش مو دارند.

به طور معمول روزانه هر انسانی می تواند 50 الی 100 تار موی خود را از دست دهد اما در صورتی که هر فردی بیشتر از این تعداد تار مو از دست دهد، دچار ریزش مو شده است؛ در این صورت باید به سرعت اقدام به درمان ریزش موی خود کرد زیرا درمان تاثیر بسیار قابل توجهی در جلوگیری از ریزش مو دارد.

در صورت بروز مشکل ریزش مو، باید به مطب بهترین دکتر ریزش مو در تبریز بروید تا ایشان بتواند متناسب با تخصص و دانشی که دارد مشکل موی شما را برطرف کند؛ به طور مثال از قطره، محلول، قرص، آمپول برای جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد موها استفاده می شود؛ علاوه بر این موارد، باید شما شامپویی را برای موهای خود انتخاب کنید که متناسب با موهای شما باشد تا از بروز ریزش مو جلوگیری کند.

درمان ریزش مو در تبریز

برای جلوگیری از ریزش مو باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در واقع باید شما پیش از آن که با مشکل ریزش مو مواجه شوید اقداماتی انجام دهید و از بروز آن جلوگیری کنید؛ روند زندگی شما و اقداماتی که باید انجام دهید تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از ریزش مو دارند؛ نکاتی که باید به آن توجه کنید شامل موارد زیر می باشند :

 • موهای خود را هر روز شانه کنید تا خونرسانی به فولیکول های مو افزایش بیابد و سلامت موها حفظ شود.
 • شامپویی که متناسب با نوع مو و پوست سر است را باید استفاده کنید تا کیفیت موهای شما حفظ شود.
 • باید اجازه دهید تا موهای سرتان به صورت طبیعی خشک شود و اصلا سشوار استفاده نکنید.
 • موهای خود را با کش سرتان محکم نبندید تا فشار بسیار زیادی به ساقه موی شما وارد نشود و مو از سر جدا نشود.
 • باید برای خشک کردن موهای سرتان از کلاه و حوله شخصی استفاده کنید.
 • سعی کنید کمتر از رنگ مو استفاده کنید و در صورت استفاده نیز از رنگ موی بسیار مرغوب و با کیفیت استفاده کنید.

10 تا از بهترین دکتر پوست در تبریز را بشناسید !

بهترین دکتر ریزش مو در تبریز چه خصوصیاتی دارد ؟

هنگامی که شما برای درمان ریزش موی سرتان یا جلوگیری از ریزش مو به دنبال دکتر خوب در تبریز می گردید، باید از خوب بودن دکتر مطمئن شوید سپس به مطب ایشان مراجعه کنید و موهای خود را به ایشان بسپارید؛ ویژگی هایی که باید بهترین دکتر ریزش مو بهترین دکتر ریزش مو در تبریز داشته باشد شامل موارد زیر می باشند :

بهترین دکتر ریزش مو در تبریز چه خصوصیاتی دارد ؟

 • باید دکتر در زمینه پوست و مو تخصص داشته باشد تا بتواند هر گونه بیماری و مشکل را در پوست و موی بیمار برطرف کند.
 • باید ایشان به تمام راهکار های مورد نیاز برای درمان ریزش مو آشنایی داشته باشند و بتواند از هر راه کاری برای درمان و جلوگیری از ریزش مو استفاده کند.
 • دکتر باید تجربه و سابقه بسیار درخشانی در رابطه با درمان ریزش مو در افراد متفاوت داشته باشد زیرا بالا بودن سابقه دکتر تاثیر بسیار زیادی در موفق شدن دکتر در درمان دارد.
 • باید دکتر مدرک بسیار معتبری در زمینه پوست و مو داشته باشد.
 • بهترین دکتر ریزش مو در تبریز باید برخورد و رفتار بسیار مناسبی با بیماران و تمام مراجعین خود داشته باشد زیرا این مورد تاثیر بسیار زیادی در جذب بیماران دارد.
 • باید دکتر به تمام سوالات بیماران پاسخ کامل و واضحی بدهد تا آن ها بتوانند با درک و آمادگی کامل اقدام به درمان کنند.
 • هزینه ای که دکتر برای درمان از بیماران درخواست می کنند باید کاملا منصفانه و مناسب باشد تا هر فردی با هر شرایطی که دارد و مشکل ریزش مو دارد بتواند به مطب ایشان برود.

برای درمان ریزش مو باید از چه روش های درمانی می توان استفاده کرد؟

در حقیقت برای برطرف کردن ریزش مو، بهترین دکتر ریزش مو در تبریز می تواند از راه کار های درمانی مختلف استفاده کند؛ در واقع هر راه کاری برای فردی می تواند مناسب باشد چون میزان ریزش مو و نواحی که دچار ریزش مو شده تاثیر بسیار زیادی در انتخاب نوع درمان دارد؛ درمان هایی که برای ریزش مو در نظر گرفته می شود شامل موارد زیر می باشند :

محلول ماينوكسيديل : اين محلول تاثير بسيار زيادي در جلوگيري از ريزش مو و رشد مجدد موها دارد؛ اين محلول موجب كلفت شدن تار موها مي شود و حتي از اين محلول براي پر كردن ريش هاي صورت كه ريخته اند استفاده مي شود.

مزوتراپي : از ديگر روش هاي مورد استفاده براي درمان ريزش مو، مزوتراپي مي باشد كه به وسيله سرنگ هاي مخصوص، ويتامين هاي مورد نياز به مو تزريق مي شود.

لیزر کم توان یا LLLT : روش دیگری که برای درمان غیر جراحی ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد لیزر کم توان است؛ نحوه عملکرد لیزر کم توان برای مبارزه با ریزش مو بطور کاملا واضح مشخص نیست؛ لیزرهای کم توان گرم نمی شوند، درد ندارند و همچنین نمی توانند باعث سوختگی بافت شوند؛ لیزرهای کم توان موجب افزایش یافتن جریان خون به ریشه های مو می شوند و مواد مغذی و مفید و انرژی لازم برای رشد مو را تامین می کنند.

P : پلاسمای غنی از پلاکت را پی آر پی (PRP) می گویند که تزریق کردن پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) روشی است که برای بهبود یافتن بدن، از خون خود بدن فرد استفاده می شود؛ پزشکان از این تکنیک برای درمان ریزش مو ، پیوند مو، و بهبود زخم استفاده می کنند؛ بسیاری از بیماران از این نوع درمان بهره مند شده اند؛ کاربرد PRP در درمان ریزش مو و طاسی  ایده ای کاملا جدید محسوب می شود و تاثیر بسیار زیاد آن در افراد مختلف یکسان نیست و تا حدود زیادی به دانش پزشک و امکانات جانبی وابسته می باشد اما بیماران نباید از آن انتظار معجزه را داشته باشند.

هزينه درمان ريزش مو در تبريز چه مقدار مي باشد؟

هزينه درمان ريزش مو در تبريز چه مقدار مي باشد؟

هزينه اي كه بايد شما به بهترين دكتر ريزش مو در تبريز بپردازيد در هر فردي متفاوت مي باشد كه ممكن است موارد مختلفي موجب افزايش يا كاهش يافتن هزينه ها شود؛ موارد مختلفي در مقدار هزينه ها تاثير دارد به طور مثال نوع روش درماني كه در طبق نظر دكتر براي درمان در نظر گرفته مي شود تاثير بسيار زيادي در هزينه ها دارد.

در صورتي كه مي خواهيد از هزينه هاي درمان ريزش مو در تبريز اطلاعات كسب كنيد مي توانيد به سايت ما مراجعه كنيد.

كلام آخر

در اين مقاله تمام تلاش خود را به كار گرفتيم تا شما را با موضوع ريزش مو و انواع روش هاي درمان آن آشنا كنم، در ضمن در رابطه با دلايل ريزش مو و بسيار موارد ديگر اطلاعاتي در اختيارتان قرار داديم؛ اميدواريم كه با خواندن اين مقاله بتوانيد دكتر خود را بيابيد و در نهايت از انتخاب خود رضايت كافي داشته باشيد.

از اين كه تا پايان مقاله با ما همراه بوديد از شما بي نهايت متشكريم و در صورتي كه هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در رابطه با بهترين دكتر ريزش مو ريزش مو در تبريز داريد مي توانيد از طريق سايت با ما در ميان بگذاريد.

4.5/5 - (6 امتیاز)

الناز شاکر

سلام من الناز شاکر هستم، 7 ساله کار نویسندگی در زمینه مطالب سلامتی و زیبایی تهیه و گردآوری میکنم. خوشحال میشم اگر پیشنهاد یا نظری دارید زیر همین مقاله برام بنویسید .ممنونم ازمطالعه این مقاله....

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا