تزریق ژل لب

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در تبریز【سال1403】❤️

در شهر بزرگ تبریز افراد بسیاری به دلایل مختلفی اقدام به تزریق ژل می کنند؛ از این رو 10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در تبریز را به شما معرفی خواهیم کرد؛ همان گونه که می دانید میزان تقاضا برای تزریق ژل در این شهر بسیار زیاد می باشد.

تزریق ژل در تبریز

تزریق ژل یکی از روش هایی می باشد که موجب جوان سازی پوست انسان می شود؛ فیلر ها و پر کننده ها تاثیر بسیار زیادی در جبران حجم از دست رفته و از بین بردن چین و چروک های پوستی دارد؛ از جمله مزایای این روش می توان به کم هزینه بودن و کم خطر بودن این روش اشاره کرد؛ همین مزیت موجب جلب توجه سالانه یک میلیون نفر برای جوانسازی شده است؛ برای استفاده از این ژل ها باید حتما به مطب بهترین دکتر تزریق ژل در تبریز بروید و از ایشان کمک بگیرید و در ضمن باید از مهارت دکتر خود اطمینان کافی داشته باشید.

فیلر ها به عنوان پرکننده های چین و چروک ها مورد استفاده قرار می گیرند و در ضمن بیشتر افراد فیلرها را با این عنوان می شناسند؛ تزریق ژل کاربرد های فراوانی دارد که بیشتر این کاربردها توسط FDA آمریکا تائید شده اند اما روشی هایی نیز وجود دارد که هنوز مهر تائید را نگرفته اند.

تزریق ژل چه کاربرد هایی دارد ؟

تزریق ژل چه کاربرد هایی دارد ؟

همان گونه که گفتیم تزریق ژل کاربردهای متفاوتی دارد که تائید شده می باشند ؛ این کاربردها به شرح زیر می باشند :

 • حجم‌ دهی : برای برجسته کردن و افزایش حجم لب، چانه و گونه‌ها می توان از حجم دهنده های پوستی استفاده کرد؛ بیشتر افراد این نوع از کاربرد ژل را با نام «پروتز» می‌ شناسند.
 • رفع چین و چروک‌ها : برای رفع چین و چروک‌ هایی مانند خط پیشانی، خط اخم، خط خنده، خطوط اطراف لب و بینی نیز می توان از تزریق ژل استفاده کرد.
 • حجم‌ دهی به صورت : یکی از بدترین اثرات پیری پوست، کاهش حجم صورت می باشد که می توان این اثر را معمولاً در لب‌ها، گونه‌ها و پلک‌ها دید؛ تزریق ژل یکی از موثرترین راه‌ های جبران حجم از دست رفته در صورت می باشد؛ از این روش می‌ توان برای رفع گودی و سیاهی زیر چشم، لیفت ابرو و رفع افتادگی پوست صورت و گردن استفاده کرد.
 • جوانسازی دست‌ها : می‌ توان برای جوانسازی پوست بدن نیز علاوه بر جوانسازی صورت استفاده کرد؛ در بین کاربردهای فیلر های پوستی برای بدن، تنها برای جوانسازی و افزایش حجم پشت دست‌ها توسط FDA تایید شده و سایر استفاده‌ها (که پایین‌تر گفته‌ایم) هنوز تایید نشده‌اند.
 • زیبایی بینی : اصلاح فرم بینی بدون هر گونه جراحی یکی از کاربرد های معروف تزریق ژل می باشد.

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل چقدر می باشد ؟

لازم به ذکر است که مدت زمان ماندگاری تزریق کاملا موقت می باشد و حدودا بین 6 ماه الی یک سال می باشد که این زمان به نوع ژلی که تزریق می شود نیز بستگی دارد؛ پس از پایان یافتن این دوره می توانید مجدد تزریق ژل را تکرار کنید و همچنین در صورتی که از ضد آفتاب استفاده می کنید می توانید به افزایش یافتن این مدت کمک بزرگی کنید.

10 تا ازبهترین دکتر تزریق ژل در تبریز به همراه آدرس کلینیک شامل لیست زیر است:

نام دکترآدرس کلینیک❤️
دکتر رامین نبی زاده ولیعصر، فلکه همافر،به سمت مرکز خرید اطلس، ساختمان NK
کلینیک صدفتبریز، ولیعصر، میدان بهارستان، خیابان شریعتی، بلوار ولیعصر
کلینیک شعله تبریز، محله ولیعصر، مخابرات ، ساختمان پزشک من ، طبقه 2، واحد3
کلینیک دکتر مسعود منیریتبریز، ولیعصر، فلکه همافر خ نگین پارک، نبش کوچه نسیم 2، ط3، واحد3
کلینیک زیبایی دکتر زهرا طباطباییتبریز، محله ولیعصر، فروغی، رو به روی خیابان قطران، نبش کوچه نازنین، ساختمان شهریار

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در تبریز را بشناسید !

کلینیک تخصصی کاشت مو و لیزر نیک سیما

کلینیک تخصصی کاشت مو و لیزر نیک سیما

با حضور متخصصین پوست و مو و اساتید برجسته دانشگاه علوم پزشکی تبریز میباشد. خانم دکتر عظیمی و دکتر جابریان و با مدیریت محترم دکتر علی یوسف زاده، با حضور گروه تخصصی کاشت موی رحیمی است.

تبریز ، سربالایی ولیعصر، نبش خیابان عارف، ساختمان عارف، طبقه اول، کلینیک تخصصی کاشت موی نیک سیم

خدمات کلینیک تخصصی کاشت مو و لیزر نیک سیما:

 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • لیزر موهای زائد
 • PRP
 • مزوتراپی
 • پاک کردن تاتو
 • جوانسازی

چند نوع ژل برای تزریق وجود دارد ؟

یکی از مشهور ترین و معروف ترین فیلرها، ژل می باشد که این ژل خود دارای دو نوع ژل معروف می باشد که هر کدام از آن ها تاثیر متفاوتی در از بین بردن چین و چروک ها و جوانسازی پوست دارند؛ این دو نوع ژل به شرح زیر می باشند :

ژل هیالورونیک اسید

جنس ژل هیالورونیک اسید پلیمر دیساکارید می باشد پس از گذشت 6 ماه الی 1 سال به بدن جذب می شوند و پس از آن دفع می شوند؛ این موضوع موجب شده که پس از تزریق و گذشت زمان نیازی به دفع و تخلیه کردن ژل نیست؛ از این نوع ژل برای قسمت های مختلف صورت استفاده می شود به طور مثال از تزریق ژل برای رفع خطوط اخم عمیق، خطوط افقی عمیق پیشانی (که تزریق بوتاکس توانایی ترمیم آن را ندارد) و گودی شقیقه ها استفاده می شود.

چند نوع ژل برای تزریق وجود دارد ؟

در موارد دیگری از جمله گودی زیر چشم، بینی های عروسکی شکل، گونه و لپ، لب، چانه و زاویه سازی فک (به طور کلی عمل face modeling) از ژل هیالورونیک اسید استفاده می شود؛ در ضمن ژل هیالورونیک اسید برای تصحیح و تغییر طرح لب و خط لبخند و خط بغض (خط گریه یا خط سن) نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل پاژ

جنس ژل پاژ پلی آکریل آمید می باشد که از این ماده در صنعت مواد شیمیایی برای لخته سازی استفاده می شود؛ این نوع از ژل مدت زمان ماندگاری اش طولانی است و ممکن است پس از گذشت زمان طولانی نیز اثرش در بدن باقی بماند؛ ممکن است که در صورت باقی ماندن این ماده در بدن عفونت و عارضه های پوستی رخ دهد؛ در صورتی که این ژل به بدن تزریق می شود باید پس از گذشت مدت زمان لازم، از طریق جراحی و بخیه از بدن تخلیه شود؛ این ژل دیگر کاربردی ندارد و ژل هیالورونیک جایگزین آن شده است.

تزریق ژل چه مزایایی به همراه دارد ؟

از تزریق ژل برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک ها استفاده می شود و این روش مانند دیگر روش ها با مزایا و فوایدی همراه است که این مزایا به شرح زیر می باشند :

 • پس از تزریق ژل، می توان نتایج مثبت آن را در چهره مشاهده کرد.
 • روش تزریق ژل برای صورت تهاجمی نیست و نیاز به هیچ عمل جراحی و بیهوشی نیست.
 • پس از تزریق ژل نیازی به هیچ گونه دوره ی نقاهت و استراحت نیاز نیست.
 • تعداد افراد بیشتری، از نتایج حاصل از تزریق کردن ژل رضایت دارند.
 • تزریق کردن ژل بر تحرک عضلات صورت برای اخم و لبخند اثر گذار نیست.
 • در صورت رضایت نداشتن از تزریق ژل، معمولا امکان برگشت و اصلاح نتیجه وجود دارد.
در چه صورت ممکن است تاثیر ژل زودتر از بین برود ؟

در چه صورت ممکن است تاثیر ژل زودتر از بین برود ؟

در حقیقت هنگامی که مردم شهر تبریز اقدام به تزریق ژل می کنند باید به نکات و توصیه هایی توجه کنند زیرا موارد زیر موجب از بین رفتن تاثیر ژل می شود :

 • استفاده نکردن از مواد غذایی سالم و مفید برای پوست خود
 • قرار گرفتن رد معرض آفتاب و اشعه ماورا بنفش به مدت بسیار طولانی
 • تامین نکردن روی یا زینک بدن
 • داشتن استرس
 • ورزش نکردن

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با موضوع تزریق ژل برای جوان سازی پوست آشنا کنیم و در ضمن اطلاعات مفید و سودمندی در رابطه با مزایا و انواع ژل و مدت زمان ماندگاری آن در اختیارتان قرار دهیم؛ امیدواریم که با خواندن این مقاله بتوانید دکتر خود را انتخاب کنید و رضایت کافی از انتخاب خود داشته باشید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکریم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین دکتر تزریق ژل در تبریز دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

3.9/5 - (14 امتیاز)

الناز شاکر

سلام من الناز شاکر هستم، 7 ساله کار نویسندگی در زمینه مطالب سلامتی و زیبایی تهیه و گردآوری میکنم. خوشحال میشم اگر پیشنهاد یا نظری دارید زیر همین مقاله برام بنویسید .ممنونم ازمطالعه این مقاله....
دکمه بازگشت به بالا