جراحی بینیجراحی زیبایی

10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در تهران【سال 1403】❤️

اگر بینی گوشتی دارید و خواهان جراحی بینی گوشتی در تهران هستید؛ اولین قدم انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران است و این گام در نتیجه جراحی بینی بسیار پر اهمیت می باشد. امروزه جراحی بینی از شایع ترین عمل های زیبایی است و هر روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می شود. جراحی بینی برای رفع ایرادات ظاهری و بهبود عملکرد تنفسی انجام می شود و در نتیجه بینی متناسب با چهره خواهد بود و در نهایت منجر به زیبایی دو چندان فرد می گردد. بینی های گوشتی بر خلاف بینی های استخوانی نیاز به دقت بیشتری هستنند، به همین دلیل در انتخاب متخصص باید دقت بیشتری به خرج داد، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جراحی بینی های گوشتی تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

انتخاب بهترین جراح بنی گوشتی در تهران

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

همانطور که گفتیم انتخاب بهترین جراح بینی پوشتی در تهران یکی از مهم ترین بخش های یک جراحی موفق است زیرا از این طریق شما می توانید یک نتیجه عالی را با کمترین عوارض ممکن تجربه نمایید. خصوصا درباره بینی که یکی از مهم ترین بخش های دستگاه تنفسی است و هرگونه مشکل در نفس کشیدن به خصوص در زمان خواب می تواند حتی منجر به مرگ آن ها شود. شاید در ابتدا کمی نگران کننده باشد که شما بتوانید بهترین متخصص این حوزه را بیابید و گول تبلیغات را نخورید اما به همین دلیل ما در ادامه این مطلب لیست تمام نکاتی را که می تواند شما را در انتخاب یک متخصص تمام عیار راهنمایی کند تهیه کرده ایم:

 • جراحی بینی یک عمل اورژانسی نیست . بنابراین فرد در انجام جراحی زیبایی بینی نباید عجله کند باید با تحقیقات کامل و مشاهده نمونه کارها بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را انتخاب کند تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
 • فرد در ابتدا باید مقالات جراحی بینی را بخواند و آگاهی لازم را درباره جراحی بینی افزایش دهد و با دید بازتر اقدام به جراحی نماید.
 • فرد به سایت های پزشکی مراجعه کند و از میزان تحصیلات، تخصص و سابقه جراح بینی اطلاعات لازم را کسب کند.
 • در مطب پزشک حضور یابد و با دیدن بیماران و صحبت کردن با آن ها میزان رضایتمندی از پزشک را جویا شود و با پزشک مشاوره انجام دهد و انتظار و خواسته خود را بیان کند.
 • و در آخر با انجام موارد بالا و اطمینان و مطابق معیارهای خود جراح بینی گوشتی را انتخاب کند.
 • نکته مهم این است که کیفیت و نتیجه مطلوب حاصل از جراحی بینی در راستای انتخاب صحیح بهترین جراح بینی می باشد.

عمل بینی گوشتی

بینی های گوشتی دارای پوستی با ضخامت زیاد و دارای بافت ضعیف و غضروف ضعیف هستند. در گذشته در جراحی بینی گوشتی بافت و غضروف را تراش داده و آن را کاهش می دادند اما امروزه غضروف و بافت بینی گوشتی را فرم می دهند تا بینی شکل بگیرد.  جراحی بینی گوشتی باید توسط بهترین جراح بینی در تهران انجام گیرد و ایشان باید در زمینه جراحی بینی گوشتی تجربه های کافی را داشته باشد، چرا که در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیرگذار است.

اهمیت جلسات مشاوره قبل از جراحی

بسیاری از افرادی که قصد انجام یک جراحی زیبایی روی صورت خود را دارند باید بدانند که آیا شرایط مطلوب برای این جراحی را دارند؟ یا به عبارت دیگر کاندیدای خوبی برای این جراحی هستند؟ جراحی بینی نیز مانند هزاران جراحی زیبایی و درمانی دیگر بایدها و نبایدهای خاص خود را در پی دارد. شما این بایدها و نبایدها را با مراجعه به یک پزشک ماهر و متعهد به سادگی متوجه می شوید، البته شرط انجام این کار یافتن یک متخصص خوب و کاربلد برای دریافت بهترین مشاوره است.

درواقع می توان به جرات گفت شما تنها با ترتیب دادن یک گفت و گوی صادقانه و با صراحت می توانید تمام جوانب جراحی را بسنجید، نمونه کارهای افراد مشابه را مشاهده کنید و شرایط بعد از عمل خود را تصور کنید. اما باید در این زمینه دقت کافی به خرج دهید زیرا برخی از افراد غیرمتخصص، سودجو و فرصت طلب هستند که با وعده ها وسوسه کننده می خواهند شما را راضی به انجام جراحی کنند. به منظور یافتن یک پزشک صادق و متعهد می توانید قبل از عمل با چند پزشک صحبت کنید و با منطق خود واقع بین ترین آن ها را انتخاب کنید.

مهم ترین خصوصیات بینی های گوشتی که باید بدانید:

بهترین کاندیدای جراحی بینی گوشتی در تهران

⭐ داشتن پوست ضخیمبینی های گوشتی پوست ضخیمی دارند.
✅ نوک پهن و بزرگبینی های گوشتی دارای نوک پهن و بزرگی می باشند.
❤️  غدد چربی بسیارنوک بینی های گوشتی دارای غدد چربی بسیاری است.
⚡️ داشتن غضروف ضعیفغضروف بینی های گوشتی ضعیف است و این جزء معایب آن ها محسوب می شود.

در ادامه جلسات مشاوره متخصص برای شما شرح می دهد که آیا شما فرد مناسبی برای انجام جراحی زیبایی بینی هستید یا نه؟ این بخش یکی از مهم ترین بخش های مشاوره است، متخصصان در این زمان با معاینه بینی و پرسیدن سوالاتی از شما متوجه می شوند که چه مشکلاتی دارید و باید برای برطرف کردن آن ها چه مقدار هزینه کنید یا وقت بگذارید. به منظور تسهیل این فرایند ما تعدادی از شرایط بهترین کاندیدای جراحی بینی گوشتی را برای شما فراهم کرده ایم، اما اگر قصد جدی برای جراحی دارید به این موارد بسنده نکنید:

 1. یکی از اصلی ترین و شایع ترین علل جراحی های زیبایی نا رضایتی افراد از ژنتیک و شرایط فعلی شان است که با جراحی به راحتی برطرف می شود.
 2. اگر درباره نتایج عمل بسیار رویایی فکر می کنید لازم است بگوییم شما نمی توانید کاندیدای مناسبی برای این جراحی باشید، با توجه به گوشتی بودن بینی شما مدل های فانتزی بسیار دور از انتظار است.
 3. درباره سبک زندگی و شرایط شغلی و اجتماعی خود با متخصص صحبت کنید تا اطمینان بیابید به راحتی می توانید از پس این جراحی بر بیایید.
 4. افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی به خصوص برای بینی را دارند باید در مرحله اول مشخص شود از شرایط جسمی و سلامت مناسبی برخوردار هستند و بیماری خاصی ندارند.

10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در تهران که باید بشناسید!

دکتر علی جاودانی

دکتر علی جاودانی

دکتر جاودانی بعد گذراندن دوره پزشکی عمومی خود، در رشته تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی در دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و ایران ادامه تحصیل دادند و دارای بورد تخصصی در این زمینه هستند. ایشان در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و انجمن راینولوژی آمریکا می‌باشند. یکی از دلایل موفقیت ایشان در عمل‌های زیبایی بینی در اولویت قرار دادن سلامت زیباجو، مشاوره بادقت و صادقانه، توجه به وضعیت تنفسی، سن و جنسیت زیباجو و تمرکز روی تناسب بینی با شاخص‌های آناتومیک صورت است. تمام مراحل مشاوره قبل عمل بینی، آنالیز ساختار داخلی بینی، عمل بینی و مراقبت های بعد از آن توسط خود ایشان انجام شده که این مورد تاثیر بسیار زیادی بر رضایت‌مندی زیباجویان دارد.

سعادت آباد ، خیابان فرحزادی ، روبروی اریکه ایرانیان ، کوچه عباسی اناری ، پلاک 51

خدمات دکتر علی جاودانی:

 • عمل بینی ترمیمی
 • عمل بینی
 • جراحی افتادگی پلک
 • جراح پروتز سینه
 • عمل بینی گوشتی
دکتر امیرحسین محمدی مفرد

دکتر امیرحسین محمدی مفرد

دکتر امیرحسین محمدی مفرد دارای بیشترین سابقه در زمینه جراحی بینی در ایران است که از بهترین پزشکان عمل زیبایی بینی در است ، عمل بینی توسط دکتر امیرحسین محمدی مفرد به دو روش باز و بسته انجام می شود.

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از اباذر، نرسیده به مهران، پلاک 77، ساختمان آرمیتا، واحد 1

خدمات دکتر امیرحسین محمدی مفرد:

 • عمل بینی فانتزی ، نیمه فانتزی
 • عمل بینی طبیعی
 • عمل بینی گوشتی
 • عمل بینی استخوانی
دکتر محمدرضا نجفی

دکتر محمدرضا نجفی

دکتر محمد رضا نجفی دوره تخصص ENT (گوش ، حلق و بینی و جراحی پلاستیک بینی و صورت) را در دانشگاه شهید بهشتی با کسب رتبه برتر ازمون بورد تخصصی به پایان رساندند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه ی جراحی زیبایی بینی تجربه ی بسیاری در جراحی زیبایی بینی استخوانی و بخصوص بینی گوشتی دارند. دکتر محمد رضا نجفی همواره تاکید به اولویت سلامت تنفسی در روش جراحی خود دارند.

تهران فلکه دوم صادقیه بلوار ایت اله کاشانی بین اباذر و مهران پلاک۷۱ ساختمان پارسا طبقه ۴ واحد۱۶

خدمات دکتر محمد رضا نجفی:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی لیفت پیشانی
 • جراحی بلفاروپلاستی
دکتر آرزو خوانساری نیا

دکتر آرزو خوانساری نیا

دکتر آرزو خوانساری نیا متخصص گوش، حلق و جراح زيبايی بينی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح گوش و جراح بینی در تهران هستند و توانستند از دانشگاه علوم پزشكی با اخذ رتبه ٢١٥ كشوری فارغ التحصيل شوند؛ دکتر خوانساری نیا دوره عمومی شان را سال 1386 با رتبه دوم به پایان رساندند؛ ایشان دوره تخصصی گوش و حلق و زيبايی بينی شان را در دانشگاه علوم پزشكی تبريز به پایان رساندند؛ وی در بهترین کنگره ها و اجتماع های مختلف عضو بوده اند و توانسته اند افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان بیاورند؛ دکتر خوانساری نیا تجربه و سابقه بسیار درخشانی برای خود اخذ کرده اند.ايشان جز محدود جراحاني هستند كه از سبک فوق العاده پيشرفته “وی” درجراحي هاي خود استفاده ميكنند.

صادقیه، آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان بلوک ۳

خدمات دکتر آرزو خوانساری نیا:

 •  عمل بینی فانتزی
 • عمل ترمیمی بینی
 • عمل بینی طبیعی ‌
 • جراح بینی استخوانی
 • جراح بینی گوشتی
دکتر خسرو مقتدر

دکتر خسرو مقتدر

دكتر خسرو مقتدر تحصيلات پايه اي را در دبيرستان تيزهوشان با نمره عالي به اتمام رسانده و سپس با كسب رتبه اي عالي در كنكور سراسري در دانشكده پزشكي دانشگاه شهيدبهشتي تهران پذيرفته شدند. سپس دوره تخصصENT (تخصص گوش، حلق و پلاستيك بيني و صورت) را در دانشگاه علوم پزشكي تهران با كسب رتبه برتر ازمون بورد تخصصي به پايان رساندند، ايشان چندين مقاله در سايت ها و مجلات معتبر و ثبت رسانده اند، و در چندين روش جراحي ابداعي خويش توجه ساير جراحان را نيز برانگيختند، دكتر خسرو مقتدر از جراحان مطرح، صاحب سبک و برتر تهران نيز به شمار مي ايند.

صادقیه، آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان بلوک 3

خدمات دکتر خسرو مقتدر:

 • جراح بینی
 • جراح بینی استخوانی
 • جراح بینی گوشتی
 • جراح بینی فانتزی
 • جراح ترمیم بینی
دکتر اکبر اعتمادی

دکتر اکبر اعتمادی

دکتر اکبر اعتمادی یکی از بهترین جراحان بینی می باشد که دارای سابقه درخشان در این زمینه است. همچنین دکتر اکبر اعتمادی دارای تخصص در زمینه جراحی انواع بینی می باشد. اگر قصد انجام جراحی بینی را دارید می توانید به این متخصص مراجعه کنید.

فلكه دوم صادقيه، بلوار آيت الله كاشاني، بلوار اباذر پايين تر از پرديس زندگي، نرسيده به فهيمي پلاك 4 زنگ 7

خدمات دکتر اکبر اعتمادی:

دکتر عطالله حیدری

دکتر عطالله حیدری

ایشان فارغ التحصيل از دبيرستان البرز تهران بوده و بعد از ورود به رشته ی پزشکی در دانشگاه شهيد بهشتی دوره پزشكی عمومی خود را با رتبه ممتاز گذراندند،سپس بعد از طرح پزشكی عمومی وارد رشته جراحی عمومی در دانشگاه شهيد بهشتی شدند و بمدت 5 سال در بيمارستان شهدای تجريش دوره جراحی عمومی و عروق را گذراندند. بعد از اتمام دوره در مناطق هرمزگان ،همدان و كردستان طرح خود را در خدمت مردم بودند سپس در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زيبايی در دانشگاه شهيد بهشتی بمدت 3 سال در بيمارستان های 15 خرداد،مفيد و مدرس،دوره كامل زيبايی و ترميمی را به پايان رساندند و سپس بعد از اتمام دوره فوق تخصصی به مدت5 سال به عنوان هیئت علمیه دانشگاه علوم پزشکی اراک فعالیت داشتند.

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان، ساختمان مدیکوسنتر، طبقه سوم، واحد 304

خدمات دکتر عطالله حیدری:

 • جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی اولیه و ثانویه)
 • جراحی زیبایی پستان (مامو پلاستی،پروتز پستان، تزریق چربی به پستان)
 • جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن)
 • لیفت صورت،گردن و پیشانی
 • جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی پیشانی
 • تزریق چربی به صورت و نواحی دیگر بدن
دکتر رضا وقردوست

دکتر رضا وقردوست

دکتر رضا وقردوست به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در تهران ، عضو انجمن جراحان پلاستیک بین المللی آمریکا و نفر اول ورودی فوق تخصصی جراحی پلاستیک ؛ بصورت کاملا علمی و فوق تخصصی همگام با آخرین روش‌های روز دنیا در زمینه جراحی زیبایی بینی مشغول به فعالیت می‌باشند. هنر، تخصص و تعهد دکتر رضا وقردوست در جراحی بینی سبب شده است تا ایشان به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در ایران شناخته شوند.

تهران- ونک – کوچه صانعی – ساختمان پزشکان نور – طبقه 3 – واحد 11

خدمات دکتر رضا وقردوست:

 • جراحی انواع بینی طبیعی ؛ گوشتی ، استخوانی ، فانتزی و ثانویه بدون تامپون بصورت کاملا تخصصی
 • پروتز سینه ( بزرگ کردن سینه )
 • کوچک‌ کردن سینه ( مامو پلاستی )
 • پیکرتراشی
 • لیپوساکشن
 • تزریق چربی باسن
 • لیفت صورت
 • لیفت شقیقه
 • زیبایی پلک
 • زیبایی گوش
 • تزریق بوتاکس ؛ ژل لب ، زاویه سازی فک و چربی صورت
دکتر حمیدرضا راستی

دکتر حمیدرضا راستی

دکتر حمیدرضا راستی متخصص گوش، حلق و بینی ،جراح سر و گردن و پلاستیک صورت و بینی ،دارای بورد تخصصی ناسیونال و عضو هیئت علمی دانشگاه از شناخته شده ترین جراحان زیبایی بینی و صورت در تهران و عضو انجمن گوش ،گلو ،بینی و جراحی سر و گردن ایران می باشند که در زمینه انواع بینی های استخوانی ، غضروفی،گوشتی و حتی بینی های دارای شکستگی و انحراف شدید دارای تجربه فراوان و نتایج موفق بسیاری هستند . یکی از اصول جراحی بینی دکتر راستی زیبایی مدرن و طبیعی همراه با حفظ عملکرد و بهبود تنفس بیماران میباشد … در جراحی بدون تامپون دکتر راستی شما میتوانید بلافاصله بعد از عمل لذت تنفس طبیعی از بینی خود را تجربه کنید سبک جراحی دکتر راستی هم در بانوان و هم در اقایان کاملا مطابق با معیار های تخصصی زیبایی شناختی علمی و به روز دنیا و منحصر به فرد برای هر شخص بوده و در جلسات مشاوره قبل از عمل انالیز تخصصی ایشان نقش بسیار زیادی در تصمیم گیری اگاهانه راجع به جراحی بینی خواهد داشت رضایت بالای بیماران و سابقه درخشان دکتر حمیدرضا راستی موجب شده که در این زمینه جز برترین جراحان زیبایی شناخته شوند.

تهران، شریعتی،بالاتر از میرداماد،خیابان منظرنژاد،ساختمان آرام،طبقه سوم

خدمات دکتر حمیدرضا راستی:

 • رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی)
 • اتوپلاستی(جراحی زیبایی گوش)
 • بلفاروپلاستی (جراحی پلک)
 • تزریق ژل و بوتاکس
دکتر داود محمدیان روشن

دکتر داود محمدیان روشن

دکتر داود محمدیان روشن یکی از بهترین جراح بینی و جراحی پلاستیک در تهران می باشد. ایشان در سال 1353 در تهران متولد شده و تحصیلات بدوی را در مدارس تیزهوشان با نمره عالی سپری نمودند و نیز با کسب رتبه ی دو رقمی در کنکور سراسری وارد دانشکده پزشکی شد و نیز دوره تخصص و فوق تخصص خود را نیز در دانشگاه معتبر و مطرح شهید بهشتی تهران سپری نموده و به عنوان دانشجوی نخبه و ممتاز با گرایش عمل های کسماتیک فارغ التحصیل گردید.

فلكه ٢صادقيه ،بلوارايت اله كاشاني،بلوار اباذر،پايين تراز پرديس زندگي

خدمات دکتر داود محمدیان روشن:

 • جراحی زیبایی بینی های گوشتی، استخوانی و ترمیمی
دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزد پناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی می باشند. سوابق و تحصیلات دکتر کامبیز ایزد پناه شامل: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی بیمارستان ۱۵خرداد (بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران) جراحی عمومی،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران بیمارستان سینا، پزشکی عمومی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان.خدمات:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، تقاطع مروارید، مجتمع مروارید سعادت، طبقه چهارم، واحد 25

خدمات دکتر کامبیز ایزدپناه:

 • لیپوماتیک
 • لیپوماتیک شکم و پهلو
 • ابدومینوپلاستی
 • لیفت بدن
 • لیفت باسن برزیلی
 • جراحی سینه
 • جراحی پروتز سینه
 • جراحی لیفت سینه
 • جراحی کوچک کردن سینه
دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی

دکتر دریانی فوق تخصص جراحی پلاستیک، زيبایی و ترميمی فارغ التحصيل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهيد بهشتى هستند. ايشان يكی از بهترين، فعال ترين و جوان ترين جراحان برتر پلاستيك تهران شناخته شده‌اند و در زمينه انواع جراحى هاى زيبايى و پلاستيك از جمله جراحى زيبايى سينه و شكم، پيكر تراشي و ليپوساكشن، جراحى های سر و گردن شامل ليفت صورت و گردن، پیشانی و ابرو، بینی، گوش، پلک و تزريق چربى و جوانسازى، تزريق ژل و بوتاكس به صورت تخصصی فعاليت دارند. در طول دوره ى تحصيل با توجه به علاقه‌ای كه به كارهای پژوهشی داشتند با چاپ بيش از ده مقاله در ژورنال های معتبر به عنوان محقق برتر انتخاب شدند. تبحر و مهارت ايشان در زمينه جراحى هاى پلاستیک و ترمیمی و همچنين سابقه درخشان ايشان موجب شده است كه در اين زمينه جز برترين جراحان زیبایی شناخته شوند .

تهران، جردن پايين تر از پل ميرداماد، سر سپيدار، جنب بانک پارسيان، ساختمان مهرگان، طبقه اول، واحد دو
دکتر پیام ابوالحسنی

دکتر پیام ابوالحسنی

دکتر پیام ابوالحسنی متخصص گوش و حلق و بینی می باشد. ایشان دوره تخصص ENT را در دانشگاه تهران به پایان رساندند از جراحان برتر و با تجربه تهران هستند و هم اکنون مشغول به کار در بیمارستان تریتا و کلینیک شایان هستند.

تهران، بلوار میرداماد، روبروی اداره مالیات، کلینیک شایان، طبقه اول

خدمات دکتر پیام ابوالحسنی:

 • جراحی بینی استخوانی
 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی پروتز چانه
دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی متولد سال 1348 می باشند و ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشکده علوم پزشکی اصفهان گذراندند و وی دوره تخصصی جراحی خود را با موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رساندند از ایشان می توان به عنوان یکی از بهترین و برترین جراحان بینی به خصوص بینیهای گوشتی با ضخامت پوست بالا و اصلاح بینی های با انحراف شدید در ایران نام برد. سابقه کاری ایشان شامل: کسب رتبه ممتاز کشوری بورد فوق تخصصی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مدت سه سال، دارای تجربه یک ساله در جراحی فوق تخصصی پلاستیک و ترمیمی در دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضویت رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و ….

تهران، میدان ونک، نرسیده به پل همت، جنب ساختمان خورشید، ساختمان 1266، طبقه چهارم، واحد 14

خدمات دکتر علی اکبر عطایی:

 • جراحی بینی گوشتی (تخصصی)
 • جراح بینی استخوانی (تخصصی)
 • جراحی بینی ترمیمی (تخصصی)
 • جراحی زیبایی پلک
 • تزریق چربی
 • تزریق فیلر
 • دکتر بوتاکس
دكتر ناصر یاهو

دكتر ناصر یاهو

دکتر ناصر یاهو جز 10 جراح برتر تهران میباشد و دارای ۲۷ سال سابقه در زمینه های جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی می باشند و انواع جراحی زیبایی بینی طبیعی، گوشتی ،استخوانی و فانتزی را انجام می دهند.

تهران، آیت الله کاشانی، خیابان بهنام ، پلاک 6، ساختمان باران

خدمات دکتر ناصر یاهو:

 • جراحی بینی استخوانی
 • جراحی بینی عروسکی
 • جراحی بینی فانتزی
 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی ترمیمی
 • جراحی بینی طبیعی
خصوصیات بهترین جراح بينی گوشتی در تهران

هزینه جراحی بینی گوشتی

معمولا هزینه انواع جراحی های بینی به طور کلی یکسان می باشد و در جلسه مشاوره، متخصص مربوطه طبق مشکلات و نوع هدف جراحی، هزینه ها را تخمین می زند. بهترین جراح بینی گوشتی در تهران در رابطه با هزینه های نهایی جراحی چنین خاطر نشان می کند که این هزینه ها، رابطه مستقیمی با دستمزد متخصص مربوطه، بستری شدن در بیمارستان یا کلینیک موردنظر، داروهای تجویزی، آزمایشات پیش از عمل، روش و تکنیک انتخابی در روند جراحی و … دارد.

در واقع می توان گفت کسی که هزینه بیشتری را برای جراحی بینی گوشتی خود کنار گذاشته باشد در انتها خدمات بهتر و نتیجه بهترین را دریافت خواهد کرد. به همین دلیل ت.صیه می شود در صورت اقدام به انجام یک جراحی زیبایی بودجه مناسبی برای آن در نظر بگیرید، در تبلیغات بسیاری از افراد ناشی و غیر متخصص سعی دارند متقاضیان را با وعده دستمزد کمتر به سوی خود جذب کنند. این افراد پس از جراحی بیماران را با مشکلات تنفسی به حال خود رها می کنند و توجهی به عوارض بعد از عمل نخواهند داشت.

خصوصیات بهترین جراح بينی گوشتی در تهران

جراح بینی خوب بدون در نظر گرفتن منافع مالی باید سلامت فرد را اولویت قرار دهد.
جراح بينی با دادن دیدگاه کلی به فرد باید اعتماد فرد را جلب نماید، چرا که بین اعتماد به جراح بینی و رضایت از عمل بینی رابطه مستقیم وجود دارد.
متخصص جراحی بینی باید سوابق درخشان و مورد رضایت زیادی در انجام جراحی های زیبایی بینی داشته باشد.
جراح بینی با تجربه باید با تلفیق علم پزشکی و زیبایی شناختی توانایی انجام جراحی انواع بینی با مشکلات مختلف را داشته باشد.
جراح بینی گوشتی با مهارت باید صبورانه رفتار نماید و به سوالات فرد پاسخ دهد و به خواسته ها و انتظارات فرد از انجام جراحی بینی توجه کند و با توجه به نوع ساختار و پوست بینی و نظر خود، روش مناسبی را برای رسیدن به بهترین نتیجه انتخاب نماید و فرد را از نتیجه جراحی بینی متقاعد سازد.
در پایان بهترین جراح بینی گوشتی در تهران باید درباره اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی به فرد توضیحات لازم را بدهد تا روند بهبودی به درستی پیش رود.

کلام آخر

همانطور که خواندید بینی های گوشتی به داشتن منافذ باز و غضروف ضعیف و بافت چربی ضخیم معروف است، همه این ها معایبی هستند که در صورت برطرف شدن ظاهر زیباتری به شما می بخشند. خوب است بدانید که بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی جراحی های پیچیده تری دارند و حتی در صورت عمل ناموفق ممکن است تمام چربی ها به پوست بینی بازگردند. به همین دلیل پیشنهاد می شود برای اقدام به این جراحی زیبایی حتما تحت درمان و مشاوره بهترین متخصصان قرار بگیرید.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید؛ سایت پزشکا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح بینی گوشتی در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب ارائه شده سودمند واقع شده باشد.

3.9/5 - (43 امتیاز)

مریم مردانی

مریم مردانی هستم 3 ساله کار نویسندگی انجام میدم علاقه به حوزه های آرایشی و زیبایی دارم .خوشحال میشم اگر پیشنهادی دارید زیر این مطلب نظرات خودتون رو ارسال کنید :)
دکمه بازگشت به بالا