لیپوماتیک

بهترين دكتر ليپوماتيك در مشهد【سال1402】❤️+ ليست 10 تايي

امروزه استفاده از روش ليپوماتيك بسيار متداول شده است از اين رو 10 تا از بهترين دكتر ليپوماتيك در مشهد را به شما معرفي خواهيم كرد تا بتوانيد جراحي خود را به راحتي انجام دهيد؛ پس در ادامه با ما همراه باشيد تا بيشتر در اين باره بدانيد.

ليپوماتيك در مشهد

ليپوماتيك نوعي جراحي براي اصلاح فرم بدن مي باشد كه هيچ گونه دردي با خود به همراه ندارد؛ افرادي كه از چاقي مفرط رنج مي برند، به دنبال روش هاي مختلفي براي لاغر كردن خود هستند به طور مثال قرص هاي لاغري، رژيم هاي سخت و ورزش هاي سنگين جزو اولين فاكتورهايي هستند كه به ذهن هر فردي ميرسند اما هميشه نتيجه خوبي به همراه ندارند.

در صورتي كه انسان نتواند با استفاده از اين روش ها به نتيجه دلخواه خود برسد، مي تواند از جراحي هاي مختلف حذف چربي از جمله ليپوماتيك استفاده كند.

از طريق روش ليپوماتيك مي توان چربي هاي اضافي كه در نواحي مختلف بدن انباشته شده اند را برطرف كرد و در صورت مراجعه به مطب بهترين دكتر ليپوماتيك در مشهد، ايشان به خوبي مي داند كه چربي هاي كدام نواحي از بدن را بوسيله اين روش حذف كند.

از طريق روش ليپوماتيك مي توان كاهش وزن چشم گيري براي بيمار به وجود آورد اما اولين چيزي كه به چشم مي خورد، كاهش سايز فرد مي باشد؛ پس از پايان يافتن اين روش و مشاهده كردن حذف اين حجم از چربي، بيمار رضايت بسيار زيادي خواهد داشت.

مي توان گفت كه ليپوماتيك از زير شاخه هاي روش ليپوساكشن است كه مي توان با روش ليپوماتيك، چربي هاي اضافي كه خارج شده اند را به نواحي مختلف ديگر بدن تزريق كرد؛ همان گونه كه مي دانيد ليپوماتيك درد بسيار كمتري نسبت به ليپوساكشن دارد و هيچ گونه جراحي سختي محسوب نمي شود تنها بايد به اندازه چند سانت برشي در پوست بدن بيمار ايجاد شود و پس از آن لوله هاي مورد نظر وارد بدن شوند.

چه كساني در مشهد كانديداي مناسبي براي استفاده از روش ليپوماتيك هستند؟

چه كساني در مشهد كانديداي مناسبي براي استفاده از روش ليپوماتيك هستند؟

در واقع افرادي را مي توان كانديداي مناسبي براي استفاده از روش ليپوماتيك دانست كه شرايط انجام آن را از هر لحاظي داشته باشند كه از جمله شرايط مورد نياز به شرح زير مي باشند :

 • لازم به ذكر است که حتماً عمل زیبایی لیپوماتیک براي افرادي انجام شود كه در سن بزرگ‌سالی هستند زیرا مي توان به راحتي چربی ها را در سنين پایین تر، از طريق ورزش كردن و رژیم، از بين برد؛ در نتیجه اگر كه بزرگسال هستید و پوستتان قوی است و در ضمن سلامت بدنی خوبي دارید، شما كانديداي مناسبي برای حذف كردن چربي ها، با عمل جراحی لیپوماتیک مي باشيد.
 • افرادي كه هرگونه داروی خاص را به دليل وجود بیماری های خاص مصرف نمي كنند كه در اين صورت می تواند یک كانديداي مناسب باشند.
 • كساني که سیگار نمی کشند و در ضمن از استعمال دخانیات اجتناب کنند، شرایط بسيار بهتری را در مقایسه با موارد مشابه خود خواهند داشت.
 • افرادي كه نسبت به آینده جراحي خود خوش بین هستند و نسبت به نتایجي كه در انتظارشان است واقع بين اند، چون انتظار بیش از حد می تواند موجب بروز مشکلاتی برای جراح شده و در نتیجه باعث عدم تمرکز ايشان خواهد شد.

تا از بهترین دكتر ليپوماتيك در مشهد را بشناسید!

دکتر امیرحسین سروری

دکتر امیرحسین سروری

دکتر امیر حسین سروری متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن می باشد. ایشان مدرک پزشکی خود را در سال ۱۳۸۶ را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت نمودند و در سال ۱۳۹۱ دوره تخصص خود را به اتمام رساندند. همچنین ایشان دوره های تکمیلی بسیاری در تهران و مشهد طی کرده اند . از جمله افتخارات ایشان می توان به عضویت در انجمن راینولوژی و عضویت انجمن جراحی پلاستیک ایران اشاره کرد. از دیگر دستاوردهای ایشان مقاله های علمی و تخصصی می باشد.

خدمات:
 • جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)
 • عمل زیبایی پلک فوقانی و تحتانی (بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
 • تزریق ژل، پروتز و فیلر
 • پروتز لب
 • پروتز چانه

آدرس: 

مشهد احمد آباد عارف۳ ساختمان جام جم طبقه سوم

شماره تماس:

۰۹۱۵۶۴۵۴۳۰۶

هزينه حذف چربي به روش ليپوماتيك در مشهد چه مقدار مي باشد؟

هزينه حذف چربي به روش ليپوماتيك در مشهد چه مقدار مي باشد؟

زماني كه شما روش ليپوماتيك را براي حذف چربي هاي اضافه بدن خود انتخاب كرديد، بايد در صورت استفاده از آن، هزينه هايي را به مطب بهترين دكتر ليپوماتيك در مشهد بپردازيد تا ايشان بتواند اقدام به عمل كنند.

نكته بسيار حائز اهميت اين است كه هزينه ليپوماتيك در مشهد به موارد مختلفي بستگي دارد به طور مثال اولين مورد موثر ميزان چربي هاي بدن است زيرا هرچه مقدار چربي بيشتر باشد و جراحي سخت تر شود، هزينه اي كه بايد پرداخت شود افزايش مي يابد؛ مورد موثر ديگر مربوط به سابقه دكتر مورد نظر است زيرا در صورتي كه ايشان بهترين دكتر ليپوماتيك در مشهد باشد، هزينه ها افزايش مي يابد.

به طور كلي موارد مختلف بسياري در هزينه ها تاثير مي گذارند كه بايد همه اين موارد پيش از جراحي در نظر گرفته شوند تا هزينه قطعي مشخص شود؛ در صورتي كه شما مي خواهيد از هزينه انجام جراحي ليپوماتيك در مشهد مطلع شويد مي توانيد كه به سايت ما مراجعه كنيد.

قبل از انجام ليپوماتيك بايد به چه نكات مهمي توجه كرد؟

پيش از آن كه شما بخواهيد براي انجام ليپوماتيك اقدام كنيد بايد اطلاعات و نكات مفيدي در اين باره در اختيار داشته باشيد تا به آن ها عمل كنيد و هيچ گونه مشكلي براي شما به وجود نيايد كه اين نكات به شرح زير مي باشند :

 • پيش از انجام اين نوا جراحی باید آزمایش هایي كه مورد نياز جراحي اند را انجام بدهید و به طور كامل جراح خود را در جریان تمام سوابق درمانی گذشته خود قرار دهید تا ايشان هيچ گونه ابهامي نداشته باشند.
 • در روز های پاياني كه به انجام عمل نزديك است، باید از دارو هایی که براي رقیق کردن خون مي باشن كد مانند آسپرین یا وارفارین استفاده نفرماييد؛ استفاده کردن از همه داروهایتان در این دوره زماني باید تنها با مشورت جراح و زير نظر ايشان صورت گيرد.
 • از چند روز پيش از انجام لیپوماتیک، باید از سیگار و الکل استفاده نفرماييد و در ضمن اين امكان وجود دارد که استفاده کردن از دخانیات و الکل، موجب به وجود آمدن پیچیدگی هایی را در جریان عمل شما شود.
 • باید شما حتما لباسی بسيار راحت است را برای روز انجام جراحی خود انتخاب كنيد و ضمنا جواهرات، ناخن مصنوعی و لنز چشم را همراهتان نداشته باشید.

پس از پايان يافتن ليپوماتيك، بايد به چه نكاتي توجه فرماييد ؟

پس از اين كه حذف چربي هاي بدن به روش ليپوماتيك به پايان رسيد، بايد همانند پيش از آن، پس از اتمام نيز نكاتي را رعايت كنيد و به توصيه هايي عمل كنيد تا مشكلي براي شما رخ ندهد كه اين نكات در ادامه مقاله ذكر شده اند :

 • در صورتي مي توانيد پس از جراحی خود به حمام بروید كه ٢٤ ساعت از آن گذشته باشد.
 • در روزهایي كه پس از ليپوماتيك در پيش رو داريد، باید از خوردن غذاهایی که نمک یا روغن بسیار زیادی دارند خودداری نمایید و تمام تلاش خود را به كار گيريد که به سمت غذاهايي مانند فست فود ها نروید و از غذاهای تازه و سالم مثل میوه و سبزیجات استفاده نماييد.
 • تا مدت يك هفته بعد از اتمام ليپوماتيك، از انجام دادن فعالیت های بسيار سنگین خودداری نماييد زيرا موجب به خطر افتادن جان شما و اختلال در نتيجه جراحی می شود.
 • پس از ليپوماتيك به حد کافی استراحت كنيد و به طور مرتب از آبمیوه هایي كه طبیعی اند و در ضمن آب استفاده کنید.
 • تا مدت ١٤ روز بعد از انجام دادن ليپوماتيك از مصرف كردن سیگار و الکل اجتناب کنید چون موجب به تاخیر افتادن روند بهبودیتات می شود.
 • در ضمن در روزهای پس از عمل لیپوماتیک، دارو هایی که رقیق کننده خون هستند مانند آسپرين مصرف نکنید.

بهترين دكتر ليپوماتيك در مشهد بايد از ويژگي هايي برخوردار باشند ؟

در واقع زماني كه بهترين دكتر ليپوماتيك در مشهد را انتخاب كرديد؛ بايد به اين مسئله توجه كنيد كه ايشان از ويژگي هاي خوبي برخورددار باشند كه اين ويژگي ها به شرح زير اند :

 • دكتر بايد تجربه بسيار خوبي در زمينه انجام ليپوماتيك داشته باشند زيرا بالا بودن تجربه موجب بهتر شدن نتيجه آن مي شود.
 • بايد مطب ايشان در بهترين موقعيت جغرافيايي مشهد باشد تا دسترسي به آن براي هر فردي راحت باشد.
 • هزينه انجام ليپوماتيك در مطب ايشان بايد به گونه اي باشد كه افراد بتوانند به راحتي از آن استفاده كنند و هيچ گونه مشكلي در اين زمينه نداشته باشند.
 • دكتر بايد تخصص و مدرك معتبري در اين زمينه از بهترين دانشگاه اخذ كرده باشند زيرا همين مسئله موجب بهتر شدن نتيجه عمل مي شود.
 • دكتر بايد رفتار و برخورد بسيار مناسب و محترمانه اي با هر يك از بيماران خود داشته باشند تا هر فردي بتواند سوالات خود را از ايشان بپرسد و هيچ گونه مشكلي براي ايشان ايجاد نشود.

چگونه مي توان كه بهترين دكتر ليپوماتيك در مشهد را انتخاب كرد ؟

در صورتي كه قصد انتخاب دكتر را داريد بايد در ابتدا در مرورگر تلفن همراه يا رايانه خود عبارت بهترين دكتر ليپوماتيك در مشهد را جستجو كنيد و پس از يافتن نام چندين دكتر، خصوصياتي كه در قسمت قبلي ذكر شد را در دكتر مورد نظر بيابيد و در صورتي كه هر دكتري اين ويژگي ها را داشت، ايشان را انتخاب نماييد.

پس از انتخاب به صفحه رسمي ايشان برويد و اطلاعات كافي در رابطه با نتيجه جراحي هاي ايشان بدست بياوريد و عكس هاي مربوط به نحوه كارشان را بررسي كنيد.

در ادامه در صورت داشتن رضايت، به مطب دكتر برويد و نظر بيماران ديگر را در رابطه با دكتر بپرسيد، در انتها اگر تمام شرايط مناسب بود، درخواست مشاوره از دكتر خود داشته باشيد و وقتي براي انجام ليپوماتيك رزرو كنيد.

كلام آخر

در مقاله امروز در رابطه با انجام ليپوماتيك در مشهد و نكات مربوط به قبل و بعد آن، مطالبي را بررسي كرديم و اميدواريم كه براي شما مفيد واقع شود؛ در ضمن 10 تا از بهترين دكتر ليپوماتيك در مشهد را به شما معرفي كرديم تا انتخاب راحتتري داشته باشيد.

از اين كه تا پايان اين مقاله ما را همراهي كرديد از شما بي نهايت ممنونيم و در صورتي كه هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در زمينه ليپوماتيك در مشهد داريد مي توانيد از طريق سايت با ما در ميان بگذاريد.

4.2/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا