عمومی

بهترین دکتر ارتودنسی در سعادت آباد【سال 1402】❤️+ لیست 5 تایی

در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر ارتودنسی در سعادت آباد به شما عزیزان معرفی کنیم. یکی از تخصص های دندانپزشکی ارتودنسی می باشد. افرادی که دچار مشکلاتی همچون بی نظمی دندان ها، کجی دندان ها و … می باشند، می توانند از این روش استفاده کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

ویژگی بهترین دکتر ارتودنسی در سعادت آباد

داشتن مدرک معتبر: بهترین دکتر ارتودنسی در سعادت آباد باید مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه های معتبر دریافت کرده باشد.

استفاده از بهترین مواد: یکی از نکات مهم برای انجام خدمات دندانپزشکی استفاده از مواد درجه یک می باشد، زیرا زمانی که از مواد درجه یک استفاده شود طول عمر دندان بیشتر می شود.

موقعیت مکانی مطب: افراد برای درمان مشکلات دندان خود باید چند جلسه به مطب پزشکی مورد نظر مراجعه کنند، به همین دلیل یکی از نکات مهم در انتخاب پزشک متخصص، موقعیت مکانی مطب ایشان می باشد تا افراد بتوانند به راحتی با وسایل نقلیه عمومی و یا وسایل نقلیه شخصی به مطب ایشان مراجعه کنند.

پروانه طبابت: بهترین دکتر ارتودنسی باید جواز و پروانه طبابت داشته باشد و نظر وزارت بهداشت فعالیت کند.

اطلاعات بروز: بهترین جراح دندانپزشک باید همیشه در تلاش باشد تا اطلاعات علمی خود را بروز کند و برای درمان مراجعه کنندگان از بروزترین تکنیک ها استفاده کند تا بتواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهد.

ویژگی بهترین دکتر ارتودنسی در سعادت آباد

انواع مختلف ارتودنسی

ارتودنسی ثابت: امروزه انجام ارتودنسی طرفدارن زیادی پیدا کرده است و افرادی که دچار مشکلاتی همچون کجی دندان هستند از این روش استفاده می کنند. برای انجام ارتودنسی پزشک متخصص از سیم ها و نگین های مخصوصی استفاده می کند و آنها را به دندان ها وصل می کند. بعد از گذشت مدتی دندان ها جابجا می شود و سپس از کش های مخصوصی استفاده می‌کنند تا ناهنجاری های فک را درمان کنند.

ارتودنسی متحرک: با انجام ارتودنسی متحرک افراد می‌توانند نامرتبی های که در دندان هایشان وجود دارد را از بین ببرند و همانگونه که از نام آن پیداست هر وقت که بخواهند می توانند ارتودنسی متحرک را از دهان خود خارج کنند.

ارتودنسی سرامیکی: می توان گفت ارتودنسی سرامیکی تقریبا شباهتی به ارتودنسی ثابت دارد و جزء یکی از زیر مجموعه های ارتودنسی ثابت می باشد. تفاوتی که ازتودنسی سرامیکی با ارتودنسی ثابت دارد این است که در ارتودنسی سرامیکی نگین هایی که بر روی دندان قرار دارد از جنس سرامیک می باشند و موجب زیبایی لبخند در طول مدت درمان می شود. ارتودنسی سرامیکی به راحتی قابل تشخیص نمی باشد و می توان گفت یکی از پرطرفدارترین روش های ارتودنسی  می باشد.

ارتودنسی نامرئی: در ارتودنسی نامرئی قاب های سرامیکی شفافی برای دندان های فرد ساخته می شود که با آن قاب ها درمان آغاز می شود.

ارتودنسی دیمون: ارتودنسی دیمون را به صورت اتوماتیک تنظیم می کنند و زمانی که دندان ها جابه جا شوند براکت‌ها تنگ تر می شوند. براکت های این ارتودنسی از براکت های ارتودنسی ثابت کوچک تر می باشد.

5 تا از بهترین دکتر ارتودنسی در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر مهیار ماهوش محمدی

دکتر مهیار ماهوش محمدی

دکتر مهیار ماهوش محمدی متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های دهان ، فک و صورت میباشند.

ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه هستند و عضو انجمن ارتودنتیست های آمریکا ، آقای دکتر در زمینه ارتودنسی ثبت اختراع نیز دارند. و دارای بورد تخصصی می باشند. از جمله فعالیتهای ایشان تالیف چندین کتاب تخصصی و چاپ چندین مقاله در مجلات خارجی میباشد.

خدمات تخصصی:

ارتودنسی کودکان و بزرگسالان
ارتودنسی ثابت
ارتودنسی متحرک
ارتودنسی شفاف(الاینر)
ارتودنسی سرامیکی
ارتودنسی همراه با جراحی فک(ارتوسرجری)


ادرس: تهران ، پاسداران ، بالاتر از برج سفید ، نبش خیابان حجت سوری ، داخل مرکز خرید پاسداران ، طبقه سوم ، واحد 25

شعبه دوم. سعادت آباد خیابان سرو شرقی روبروی بیمارستان پارسیان خیابان رشادت ساختمان پزشکان اراد طبقه ۴

شماره تماس:

09907575303

02122554943

اینستاگرام: Drmahyarmohammadi_ortho@

وب سایت: perioorthoiran.com

دکتر زکریا شیربیگی

دکتر زکریا شیربیگی

دکتر زکریا شیربیگی مدرک دکترای دندانپزشکی دارد و یکی از بهترین دندانپزشکان در حوزه ارتودنسی شناخته می شود. ایشان همواره توانسته است با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته در ارائه خدمات دندانپزشکی خود رضایت بسیاری از بیماران را در این زمینه به دست آورد.

 خدمات:

 • درمان ریشه، لیفت لثه و عصب کشی
 • بلیچینگ و کاشت دندان
 • ارتودنسی دندان و ایجاد طرح لبخند
 • کامپوزیت و لمینت دندان

آدرس: تهران، سعادت آباد، پل مدیریت، پلاک پانزدهم، واحد دوم

دکتر سمیرا فرنیا

دکتر سمیرا فرنیا

دکتر سمیرا فرنیا یکی از دندانپزشکان با تجربه در حوزه ارتودنسی در سعادت آباد شناخته شده و توانسته است رضایت بسیاری از بیماران را در رابطه با خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی به دست آورد. ایشان سابقه کاری درخشانی را در رابطه با ارتودنسی و انواع خدمات دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی را به خود اختصاص می‌دهد.

خدمات:

 • ارتودنسی دندان و جرم‌گیری
 • عصب کشی و درمان ریشه
 • لمینت دندان و روکش دندان
 • کامپوزیت و ایمپلنت دندان
 • درمان انواع بیماری‌های لثه فک و دهان

 آدرس، تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو غربی، ساختمان نگین سر، سرو، پلاک سی و پنجم، طبقه پنجم، واحد 24

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی فلوشیپ دندانپزشکی زیبایی خود را از دانشگاه ایتالیا دریافت کردند و دارای فلوشیپ لیزر دندانپزشکی از دانشگاه آلمان نیز می‌باشند. در واقع ایشان با جدیدترین استانداردهای دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی آشنا هستند و جزو بهترین دکتر ارتودنسی در سعادت آباد محسوب می شود.

 خدمات:

 • لمینت سرامیکی و کامپوزیت دندان
 • ایمپلنت دندان با روکش سرامیک
 • درمان زیبایی لثه
 • ارتودنسی دندان
 • درمان انواع بیماری‌های مربوط به دهان و لثه

 آدرس:  تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، ساختمان افتخار،پلاک 56، طبقه چهارم، واحد 402

دکتر نعیم سعیدی

دکتر نعیم سعیدی

دکتر نعیم سعیدی 10  سال سابقه کاری فوق العاده درخشان در حوزه دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی به ویژه حوزه ارتودنسی داشته و توانسته است جزو بهترین دکتر ارتودنسی در سعادت آباد شناخته شود. دکتر سعیدی تمامی خدمات دندانپزشکی خود را با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و مجهز ارائه می‌دهد و از مواد با کیفیت در ارائه خدمات خود استفاده می کنید.

خدمات:

 • ارتودنسی دندان و ایجاد طرح لبخند
 • لمینت و کامپوزیت دندان
 • جرم گیری و بلیچینگ دندان
 • روکش دندان را پر کردن دندان
 • عصب کشی و درمان ریشه

 آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان ششم، برج مادر، طبقه اول، واحد دوم

مزایای ارتودنسی دندان

تمیزی راحت دندان ها: دندان‌هایی که ایرادی نداشته باشند و صاف باشند راحت تر از دندان های دیگر تمیز می شوند. می‌توان گفت یکی از مزایای ارتودنسی کردن تمیز کردن راحت دندان ها می باشد، زیرا با انجام ارتودنسی دندان ها صاف و بدون ایراد می شوند.

کاهش احتمال پوسیدگی: زمانی که دندان ها کج می شوند به دلیل ازدحام زیاد دندان ها ممکن است دندان ها دچار پوسیدگی شوند، زیرا افراد نمی توانند آنها را به راحتی تمیز کنند، از این رو می‌توان گفت یکی دیگر از فواید ارتودنسی کاهش احتمال پوسیدگی دندان ها می باشد.

اعتماد به نفس: یکی دیگر از مزایای ارتودنسی زیبایی و جذابیت لبخند افراد می باشد و باعث می شود که اعتماد به نفس آنها افزایش پیدا کند.

جلوگیری از کج رشد کردن دندان ها: افرادی که دچار مشکلاتی همچون کجی دندان هستند، اگر در سنین کودکی و نوجوانی ارتودنسی انجام بدهند می توانند مشکل کجی دندان ها را برطرف کنند.

کاهش اسیب دیدن دندان های دائمی: انجام ارتودنسی در سنین پایین باعث می شود دندان های دائمی دچار آسیب نشود.

مزایای ارتودنسی دندان

نکات مراقبتی بعد از انجام ارتودنسی

بعد از انجام ارتودنسی باید نکات مراقبتی را جدی بگیرید و به توصیه پزشک عمل کنید تا دچار هیچگونه مشکلی نشوند. در ادامه مقاله به برخی از نکات مراقبتی ارتودنسی می پردازیم:

 • از مصرف خوراکی های سفت از قبیل آجیل، ته دیگ و … بپرهیزید.
 • از مسواک مخصوص ارتودنسی استفاده کنید.
 • بهتر است از نخ دندان مخصوص ارتودنسی استفاده کنید تا بهداشت دندان ها به خوبی انجام شود.
 • در روزهای اولیه بعد از انجام ارتودنسی بهتر است از غذاهای آبکی استفاده کنید.
 • برای جلوگیری از التهاب لثه از دهانشویه مخصوص ارتودنسی استفاده کنید.
 • در چند روز اولیه بعد از انجام ارتودنسی ممکن است به دلیل حرکت های دندانی برخی افراد دردی را احساس کنند، به همین دلیل می توانید با مشورت پزشک متخصص از دارو مسکن استفاده کنید.
 • توصیه می‌شود بعد از مصرف هرگونه مواد غذایی دهان خود را بشویید و سپس از مسواک مخصوص ارتودنسی استفاده کنید.

کلام آخر

ارتودنسی دندان روش زیبایی و درمانی می باشد که در زیبایی چهره افراد نقش بسزایی دارد و افراد با انجام ارتودنسی می‌توانند مشکلات فک و دهان را درمان کنند. در این مقاله تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر ارتودنسی در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

توصیه می‌شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله درباره آنها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید. هم چنین برای دریافت اطلاعات درباره بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − نه =

دکمه بازگشت به بالا