زیباییپزشکان

5 تا از بهترین مرکز فشیال در سعادت آباد ⚡️【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم 5 مورد از بهترین دکتر فشیال در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کنید و خدمات مورد نیاز خود را در بالاترین سطح کیفی دریافت نمایید. فشیال پوست نوعی مراقبت و درمان پوستی به شمار می‌ رود که شامل پاکسازی عمیق لایه‌ های پوستی، لایه برداری و ماساژ صورت با انواع کرم‌ های مخصوص می‌ شود. این روش از مهم ترین قسمت‌ های روتین پوستی هر فرد محسوب می‌ شود که آثار چین و چروک و پیری را در صورت او کاهش خواهد داد. فشیال موجب بهبود گردش خون رسانی در سلول‌ های پوستی می‌ شود و در نتیجه کلاژن سازی را در قسمت‌ های گوناگون افزایش خواهد داد. پس اگر شما عزیزان نیز شادابی پوست خود را از دست داده‌ اید با ما همراه باشید تا با برترین پزشکان ارائه دهنده خدمات پاکسازی و فشیال پوست در سعادت آباد آشنا شوید.

فشیال پوست چیست؟

افزایش سن و استرس‌ هایی که در طول روز بر افراد وارد می‌ شود، تاثیرات مخربی بر روی پوست آن ها خواهد گذاشت. تمامی افراد در طول زندگی خود می‌ بایست مراقبت‌ های منظمی را به عنوان روتین پوستی رعایت کنند که از مهم‌ ترین این مراقبت‌ ها می‌ توان به فشیال پوست اشاره نمود.

فشیال در واقع نوعی مراقبت و روش درمانی جهت افزایش شادابی و رفع چین و چروک‌ های پوست محسوب می‌ باشد که علاوه بر زیبایی، درخشندگی را نیز برای پوست افراد به ارمغان خواهد آورد. در این روش از انواع عوامل شاداب کننده پوست همچون بخور، پاکسازی عمیق، لایه برداری پوست، ماساژ صورت، استفاده از کرم‌ ها و لوسیون‌ های مخصوص استفاده می‌ کنند.

فشیال موجب بهبود گردش خون رسانی در سلول‌ های پوستی می‌ شود و کلاژن سازی را نیز در آن ها افزایش خواهد داد. همان گونه که می‌ دانید، تحریک تولید کلاژن موجب بهبود چین و چروک‌ ها و درخشندگی پوست خواهد شد و جوانی را برای صورت شما به ارمغان خواهد آورد. از مهم ترین کاربردهای فشیال صورت می‌ توان به لایه برداری و حذف سلول‌ های مرده پوست اشاره کرد.

توسط این روش می‌ توانید منافذ پوستی خود را پاکسازی کنید و با آب رسانی بهتر، موجب کاهش علائم پیری در آن شوید. فشیال از کم تهاجمی‌ ترین روش‌ های مراقبتی پوست محسوب می‌ شود که امروزه جایگزینی مناسب برای سایر روش‌ های تهاجمی به شمار می‌ رود. این روش انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع پوست شما و به تجویز بهترین دکتر فشیال در سعادت آباد توصیه خواهد شد.

به طور کلی از انواع فشیال صورت می‌ توان به فشیال کلاسیک اروپایی، فشیال پیلینگ شیمیایی، فشیال نوردرمانی، فشیال ضد پیری، فشیال آنزیمی و فشیال روشن کننده پوست اشاره کرد. پس اگر شما عزیزان نیز به دلایل گوناگون طراوت و شادابی پوست خود را از دست داده‌ اید همراه ما باشید تا با برترین پزشکان این حوزه در سعادت آباد آشنا شوید. همچنین شما عزیزان با مراجعه به بهترین دکتر لیفت با نخ در سعادت آباد می‌ توانید شلی پوست خود را برطرف سازید و جوانی را به آن هدیه دهید.

فشیال پوست چیست؟

ویژگی بهترین دکتر فشیال در سعادت آباد

 • بهترین دکتر فشیال در سعادت آباد می‌ بایست از برترین مواد لایه‌ برداری برای پوست شما عزیزان استفاده کند.
 • پزشک منتخب شما می‌ بایست کلیه مراحل پاکسازی و فشیال پوست شما را توسط متدهای روز دنیا به انجام برساند.
 • پزشک منتخب شما در زمینه فشیال می‌ بایست از کرم‌ ها و لوسیون‌ های مرغوب جهت لایه‌ برداری و پاکسازی پوست شما عزیزان استفاده نماید.
 • بهترین دکتر فشیال در سعادت آباد می‌ بایست منافذ باز پوستی شما را از بین برده و با لایه برداری عمیق، موجب افزایش طراوت و شادابی پوست شما گردد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه فشیال می‌ بایست مدارک زیبایی خود را از برترین دانشکده‌ های پزشکی کشور و یا خارج از کشور دریافت کرده باشد.
 • بهترین دکتر فشیال می‌ بایست نوع مناسب فشیال پوست را با توجه به علائم و مشکلات پوستی شما عزیزان انتخاب نماید و سطح عوارض خود را به کم ترین میزان ممکن برساند.
 • پزشک منتخب شما در سعادت آباد می‌ بایست برترین سطوح قیمتی را برای تمامی خدمات زیبایی از جمله فشیال و پاکسازی پوست در نظر بگیرد.

هم اکنون تمامی شما عزیزان با مراجعه به بهترین دکتر هایفوتراپی در سعادت آباد می توانید آکنه های قدیمی پوست خود را برطرف سازید و زیبایی و جوانی را به آن هدیه دهید.

ویژگی های بهترین دکتر فشیال در سعادت آباد که باید بشناسید:

❤️ برخورداری از مجوز بهداشت کلینیک هایی که در زمینه درمان مشکلات پوست و یا مربوط به مو فعالیت دارند، باید دارای مجوز بهداشت باشند. در واقع این مجوز نشان می دهد که عملکرد این مرکز مورد تأیید وزارت بهداشت می باشد یا خیر.
⚡️ استفاده از تجهیزات به روزاز تجهیزات روز دنیا استفاده کند و محیطی آرام و استریل داشته باشد.
✅ استفاده از دستگاه های مدرنامروزه از روش های مدرن برای درمان مشکلات پوستی و مو استفاده می شود. استفاده از این دستگاه ها نویدبخش درمانی موفق و با ضریب خطای بسیار ناچیز خواهد بود.
⭐ خوش برخوردی پرسنل هاپرسنل کلینیک باید برخورد مناسبی با مراجعین داشته و آنها را به درستی راهنمایی کنند.

مراحل فشیال پوست

پاکسازی عمیق پوست: در مرحله نخست پوست شما توسط شوینده‌ ها و پاک کننده‌ های ملایم، از هرگونه میکروب و آلودگی پاکسازی می‌ شود. در این مرحله علاوه بر افزایش تمیزی پوست، به باز شدن منافذ پوستی می‌ پردازند تا تمامی مواد را جذب پوست کنند. مرحله پاکسازی پوست مختص شناسایی مشکلات پوستی می‌ باشد و پس از آن می‌ توان با توجه به نوع پوست، ماسک‌ ها و لایه بردارهای مناسب را انتخاب نمود.

استفاده از بخار یا بخور پوست: مرحله دوم از فشیال، بخاردهی به کل پوست و ایجاد رطوبت برای پاکسازی عمیق می‌ باشد. در این مرحله منافذ باز پوستی پاکسازی شده و پوست شما آب رسانی خواهد شد. برخی از افراد به دلیل حساسیت‌ های پوستی به بخور گرم ممکن است این مرحله را انجام ندهند.

لایه برداری پوست: مرحله سوم از ارائه خدمات بهترین دکتر فشیال در سعادت آباد، لایه برداری و حذف سلول‌ های مرده پوستی می‌ باشد. این مرحله با توجه به نوع پوست شما لایه بردار های مناسب انتخاب می‌ شود و هدف آن پاکسازی عمیق‌ تر پوست، کاهش چربی پوست، از بین بردن جوش‌ های سرسیاه و باز شدن منافذ پوستی است. لایه برداری به صورت دستی یا توسط ابزارهای خاص انجام می‌ شود و می‌ بایست به دست پزشک متخصص سپرده شود.

ماساژ و استفاده از ماسک صورت: در مرحله بعد پوست شما توسط کرم‌ های مخصوص ماساژ داده می‌ شود تا موجب افزایش خون رسانی و کلاژن‌ سازی در آن شوند. این مرحله موجب آب رسانی و سم زدایی خواهد شد و شادابی پوست شما را بیشتر از گذشته خواهد کرد. سپس از ماسک‌ های صورت جهت آب رسانی استفاده می‌ کنند و در آخر از تونرها جهت تنظیم ph پوست و شفافیت استفاده خواهد شد.

مرطوب کننده: مرحله آخر فشیال پوست، استفاده از مرطوب کننده جهت رفع خشکی پوست می‌ باشد. در این مرحله بهترین دکتر فشیال در سعادت آباد با توجه به نوع پوست شما از لوسیون‌ ها و مرطوب کننده‌ های گوناگونی استفاده خواهد کرد.

5 تا از بهترین دکتر فشیال در سعادت آباد را بشناسید!

مرکز اسکین کر ندا

حورا

فیشیال تخصصی را با ما در کلینیک زیبایی تجربه کنید.
مرکز تخصصی فیشیال ندا با بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و بهترین محصولات زیبایی و مراقبت پوست و مو به زیباجویان عزیز
کلیه خدمات زیر نظر پزشک کلینیک و توسط بیوتی تراپیست مجرب (دارای مدرک فنی حرفه ای و مربی فنی حرفه ای و بین المللی ) انجام میشود.

اموزش کامل با ارائه مدرک
محیطی کاملا بهداشتی و با لوازم ۱ بار مصرف

خدمات:

 • فیشیال مخصوص بانوان و اقایان
 • پاکسازی تخصصی و ابرسانی
 • پکیج درمان لک و تیرگی
 • پکیج درمان جوش اکنه فعال
 • پکیج لیفت و جوانسازی رفع منافذ باز
 • انزیم و اسید تراپی
 • نخ کلاژن جذبی
 • ار اف و دستگاه های جوانساز
 • ویال تراپی
 • LED تراپی
 • ماساژ تخصصی صورت و گردن
 • بهترین مواد کابین اکلادو ، یانسن…

آدرس: تهران سعادت اباد سرو غربی ریاضی بخشایش رو به روی پیتزا پرپروک پلاک ۱۵

شماره تماس: 

09351271011

مرکز فیشال و ماساژ تاچ اسکین

مرکز فیشال و ماساژ تاچ اسکین

مرکز خدمات لوکس پوست و ماساژ تاچ اسکین (ویژه بانوان)
ویژگی های مرکز:

۱- موسسه و برند ثبت شده و دارای مجوز
۲- محیط امن و آرام و‌کاملا بهداشتی
۲- استفاده از بهترین تکنولوژی و دستگاههای روز دنیا
۳- استفاده از مواد و متریال از بهترین برندهای دارای تاییدیه FDA
۴- اسکن و آنالیز رایگان پوست با دستگاه اسکنر و با استفاده از فناوری هوش مصنوعی

این مرکز با کادر مجرب و آموزش دیده کلیه خدمات لوکس مراقبت از پوست و‌ماساژ را در محیطی امن و آرام فراهم نموده است. تاچ اسکین از بهترین دستگاههای روز دنیا و فناوری های پیشرفته حوزه پوست بهره میبرد تا با تلفیق ابزار مناسب و محصولات استاندارد و باکیفیت از برندهای مطرح دنیا ، سطح جدیدی از انتظارات مخاطبان حوزه زیبایی رابرآورده نماید.تاچ اسکین با ارائه سرویس کاملا لوکس و بر پایه دانش روز، به خوبی توانسته است لاین اسکین تراپیست ها را از حوزه آرایشی و‌خدمات آرایشگاهی مجزا نماید.

ساعات فعالیت: ۹ صبح تا ۶ عصر

خدمات مرکز:

 • ۱- پاکسازی و فیشال تخصصی پوست :
 • فیشال پوست یک روش مراقبت از پوست است که شامل مراحل مختلفی مانند تمیز کردن، تقویت، ماساژ و مرطوب کردن پوست می‌شود. این روش می‌تواند به بهبود بافت پوست، تقویت خونرسانی، کاهش خطوط و چین‌وچروک‌های پوست کمک کند. همچنین، فیشال پوست می‌تواند باعث تحریک تولید کلاژن شود و به پوست شما ظاهر جوان‌تر و سالم‌تر نظر بدهد. در مرکز تاچ اسکین پاکسازی پوست بوسیله بهترین ابزار و محصولات و با تکنیک های منحصر به فرد صورت میپذیرد.
 • ۲- مزوتراپی پوست و مو بدون سوزن:
 • مزوتراپی یک روش درمانی است که در آن مواد مغذی، ویتامین‌ها و مواد دیگر به لایه‌های عمیق پوست تزریق می‌شوند تا بهبود ظاهر و سلامت پوست ایجاد شود. این روش می‌تواند به کاهش چین و چروک‌های پوست، تقویت لطافت و جوانی پوست و حتی کمک به درمان مشکلات پوستی مانند لکه‌های پوست کمک کند.
 • مزوتراپی بدون سوزن با استفاده از دستگاه الکتروپوریشن انجام می‌شود. این روش از امواج الکتریکی برای افزایش نفوذپذیری پوست و تسهیل جذب مواد مغذی توسط پوست استفاده می‌کند. تاچ اسکین با استفاده از این روش می‌تواند بهبود ظاهر پوست را تسریع کرده و از عوارض ناشی از تزریق سوزن‌ها جلوگیری کند.
 • ۳- جوانسازی و رفع چین و چروک:
 • در مرکز تاچ اسکین از بهترین پروتکلهای تخصصی برای جوانسازی پوست و به تعویق انداختن پیر پوستی استفاده مینماید. با پکیج جوانسازی تاچ اسکین طی جلسات درمان شاهد تغییرات مشهود بافت پوست و افزایش کلاژن سازی و خونرسانی به خارجی ترین لایه پوست و‌در نتیجه افزایش تولید مثل سلولی و جایگزینی لایه جوانتر خواهید بود.
 • ۴- اکسیژن تراپی و اسیدتراپی:
 • اکسیژن تراپی یک روش درمانی است که در آن اکسیژن خالص یا مخلوط با مواد مغذی به پوست ارائه می‌شود. این روش می‌تواند به تقویت سلامت و جوانی پوست، کاهش التهاب و بهبود بافت پوست کمک کند.
 • از طرف دیگر، اسید تراپی یک روش درمانی است که از اسیدهای مختلف مانند اسید هیالورونیک یا اسید گلیکولیک برای تقویت و بهبود ظاهر پوست استفاده می‌کند. این روش می‌تواند به ترمیم و بازسازی پوست، کاهش چین و چروک‌ها و بهبود لطافت و جوانی پوست کمک کند.
 • ۵- درمان تخصصی آکنه و اسکار آکنه:
 • درمان تخصصی اکنه ممکن است شامل استفاده از مواد موثره ،روش‌های میکرونیدلینگ یا شیمی‌پیلینگ باشد. این درمان‌ها می‌توانند به کاهش التهاب‌ها، کنترل تولید چربی پوست، تسریع در بهبود آکنه و کاهش اثرات جانبی مانند جوش‌های قرمز و اسکارهای باقی‌مانده از آکنه کمک کنند. برای درمان اسکارها ناشی از آکنه، ممکن است از روش‌های لایه برداری، ماسک‌های مخصوص پوست و استفاده از دستگاههای محرک جذب مواد برای تحریک تولید کلاژن استفاده شود. هدف این درمان‌ها بهبود ظاهر پوست، کاهش اثرات آکنه و افزایش اعتماد به نفس بیمار است.
 • ۶- میکرونیدلینگ:
 • میکرونیدلینگ یک روش درمانی است که در آن از یک دستگاه با سوزن‌های بسیار ریز برای ایجاد میکروتراوماها در پوست استفاده می‌شود. این تراوماها باعث تحریک فعالیت سلول‌های پوستی و تحریک تولید کلاژن و الاستین می‌شوند. این فرایند بهبود بافت پوست، کاهش چین و چروک‌های پوست، کمک به درمان نقاط تیره و لکه‌های پوستی و حتی کاهش اثرات جانبی آکنه مانند اسکارها می‌تواند داشته باشد. این روش علیرغم سادگی ظاهری بسیار کار ظریف و حساسی بوده و میبایست با دستگاه استاندارد و با کوکتلهای دارای تاییدیه و در محیط کاملا استریل انجام شود.
 • ۷- میکرودرم ابریژن پودری، الماسه و مایع:
 • میکرودرم یک روش درمانی است که از یک دستگاه با سر مخصوص برای لایه‌برداری از پوست استفاده می‌کند. این روش می‌تواند به بهبود بافت پوست، کاهش چین و چروک‌های پوست، کمک به درمان لکه‌های پوستی و حتی کاهش اثرات جانبی آکنه مانند اسکارها کمک کند.
 • ۸- آبرسانی عمیق پوست:
 • هیدردرمی یک روش درمانی است که به کمک مواد مرطوب‌کننده و آبرسان، رطوبت و آب به پوست می‌رساند. این روش می‌تواند به بهبود لطافت و نرمی پوست، کاهش خشکی و ترشح چربی زیاد پوست کمک کند. استفاده از محصولات آبرسان نیز می‌تواند به حفظ رطوبت و سلامت پوست کمک کند، زیرا آب موجود در پوست را حفظ می‌کند و از خشکی و ترک‌های پوست جلوگیری می‌کند.
 • ۹- انواع ماساژ ( سوئدی، روسی، سنگ داغ…)
 • در مرکز تاچ اسکین میتوانید در یک اتاق خصوصی از انواع ماساژ ریلکسی در سبکهای غربی و شرقی لذت ببرید.ماسیس های حرفه ای مرکز لحظات آرام بخش و بینظیری را برای شما رقم خواهند زد.

این فناوری منحصر به فرد از پوست شما با استفاده از طول موجهای متفاوت عکسبرداری کرده و تمامی مشکلات پوستی شما را تشخیص و گزارش نموده و بر مبنای آن درمان پیشنهادی ارائه می نماید. همچنین دستگاه فوق قابلیت پیش بینی وضعیت آتی پوست شما را در صورت انجام درمان به موقع و در صورت عدم درمان دارا می باشد. شما میتوانید با اتصال گوشی همراه خود به دستگاه اسکنر گزارش کامل وضعیت پوست خود را ذخیره نموده و  به راحتی اثرات واقعی قبل و بعد از درمان را مقایسه نمایید.

نشانی: بلوار سعادت آباد بالاتر از میدان‌کاج، نبش کوچه چهارم پلاک ۱۵۳ ساختمان امیر کبیر طبقه ۳واحد ۱۰

تلفن ثابت: ۰۲۱-۲۲۳۶۹۰۳۰

تلفن همراه: ۰۹۱۲۰۸۰۰۹۹۲

شماره تماس دریافت نوبت: ۰۹۹۰۰۹۰۰۷۱۳
شماره چت آنلاین (واتس آپ): ۰۹۹۰۰۹۰۰۷۱۳

کلینیک پزشکی مهتاب قریشی

کیلینیک مهتاب

کیلینیک مهتاب دارای فیشال و پاکسازی پوست و بهترین مواد اروپایی و  انواع خدمات جوانسازی پوست و کربوکسی تراپی زیر نظر پزشک

۲۰ درصد تخفیف خدمات

خدمات:

 • درمان جای جوش
 • کوچک کردن منافذ باز پوست
 • ابرسانی عمقی پوست
 • شفاف کنندگی پوست
 • رفع چین چروک سطحی پوست
 • رفع شلی پوست
 • پکیچ کنترل چربی پوست
 • و دارای لیزر الکساندارایت

آدرس: سعادت آباد علامه جنوبی بین ۲۶ و ۲۸ غربی پلاک ۸۰ طبقه ۷ واحد ۳

شماره تماس:

09126996534

اینستاگرام : skincare.kimia021

مركز زيبايي و ليزر دلوين

مركز زيبايي و ليزر دلوين

مركز زيبايي و ليزر دلوين با استفاده از مدرن ترين تجهيزات روز تحت نظارت بهترين و مجرب ترين پزشكان زيبايی و مرغوب ترين متريال مصرفی با شعار (زيبايي همراه با سلامتي)در تلاش است مطلوب ترين خدمات زيبايي را با حفظ سلامت و رضايت زيباجويان ارائه دهد.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت کندلا ۲۰۲۲
 • تزریق ژل و مزو ژل
 • تزریق بوتاکس
 • مزوتراپی
 • هایفوتراپی با دستگاه دابلوگلد
 • اندولیفت
 • فیشال تخصصی
 • الکترولیز موهای سفید
 • برداشتن خال و میخچه
 • ۱لیزرco2فرکشنال
 • ۱پیرسینگ
 • PRP
 • ۱میکرونیدلینگ
 • ماساژ ریلکسی ودرمانی
 • ⁠درمان ریزش سکه ای

آدرس: مجموعه زیبایی دلوین – اتوبان ستاری ، خیابان پیامبر مرکزی،روبروی مجتمع کوروش مال

شماره تماس:

09397321003
02144039813

دکتر فاخته علی اکبری

دکتر فاخته علی اکبری

دکتر فاخته علی اکبری یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات فشیال پوست در سعادت آباد می‌ باشد که با برگزاری دوره‌ های پوست به صورت مبتدی و پیشرفته در بین مراجعان محبوب شده است. ایشان از با تجربه‌ ترین‌ های این حوزه به شمار می‌ روند که تمامی خدمات خود را طبق متدهای روز دنیا و توسط مرغوب‌ ترین مواد اولیه ارائه خواهند داد. پس وقت را از دست ندهید و جهت آموزش یا دریافت خدمات فشیال و پاکسازی پوست با خیالی آسوده به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر فاخته علی اکبری:

 • هایفوتراپی و فشیال پوست
 • مزوتراپی و تزریق بوتاکس
 • تزریق فیلر، اسید تراپی و کربوکسی تراپی
 • میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ پوست
 • پلاژن تراپی و پاکسازی عمیق لایه‌ های پوستی

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، بالاتر از پل نیایش، کوچه گلستان دوم، ساختمان گلستان، طبقه اول

مزایای فشیال پوست

فشیال پوست روشی موثر جهت بهبود منافذ باز پوست، افزایش کلاژن سازی و بهبود خون رسانی می‌ باشد. از مهمترین مزایای این روش برای پوست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • باز کردن منافذ پوستی و پاکسازی سطحی و عمیق پوست
 • جوانسازی، شادابی و زیبایی پوست، پیشگیری از پیری پوست
 • لایه برداری و از بین بردن سلول های مرده پوستی
 • بهبود خون رسانی، اکسیژن رسانی و افزایش تولید کلاژن
 • کاهش افتادگی و شلی پوست صورت و لیفت پوست به مرور
 • درمان گودی، سیاهی و پف زیر چشم، بهبود خاصیت کشسانی پوست
 • کاهش خطوط ریز و چین و چروک های سطحی تا عمیق پوست
 • پیشگیری و درمان مشکلات پوستی مانند رفع جوش های سر سیاه و سفید
 • درمان آکنه و انواع آسیب های ناشی از نور خورشید و اشعه های خطرناک
مزایای فشیال پوست

توصیه‌ های بهترین دکتر فشیال در سعادت آباد

پس از انجام فشیال و پاکسازی عمیق پوست خود می‌ بایست توصیه‌ هایی را به عنوان مراقبت‌ های پس از فشیال رعایت فرمایید تا نتیجه آن ماندگاری بیشتری داشته و پوست خود را از هرگونه چین و چروک دور نمایید. از مهم ترین مراقبت‌ های قبل و پس از فشیال پوست می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پس از انجام فشیال از شیو کردن و استفاده از کرم‌ های موبر در ناحیه صورت پرهیز کنید.
 • در روز انجام فشیال هیچ گونه لوازم آرایش مصرف نکرده و پوست خود را خالی از هرگونه کرم نمایید.
 • پس از فشیال به مدت ۲ الی ۳ روز از استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی خودداری نمایید.
 • استفاده از کرم‌ های ضد آفتاب را به طور روزانه در روتین پوستی خود قرار دهید.
 • پس از فشیال صورت خود را ماساژ ندهید و از انجام فعالیت‌ های سنگین که به پوست فشار وارد کند پرهیز کنید.

عوارض احتمالی فشیال

به طور کلی پیش از فشیال می‌ بایست از مهارت و تخصص پزشک خود اطمینان حاصل نمایید تا عوارض این روش زیبایی را به صفر برسانید. هنگامی که پزشک از وسایل و محصولات بهداشتی نامرغوب برای انجام مراحل فشیال استفاده کند ممکن است عوارضی را برای افراد رقم زند.

بسیاری از متخصصان توصیه می‌ کنند که فشیال زودرس را در مراکز تخصصی و زیر نظر دکتر متخصص به جای سالن‌ های زیبایی انجام دهید تا هیچ گونه خطری برای پوست خود به وجود نیاورید. به طور کلی از عوارض شایع فشیال می‌ توان به بروز جوش و آکنه، خشکی و خارش صورت، قرمزی و تحریک پوست و ایجاد اسکار اشاره نمود. تمامی عوارض ذکر شده بسیار نادر می‌ باشند و در صورت انتخاب مرکز نامعتبر رخ خواهند داد.

کلام آخر

فشیال پوست نوعی مراقبت زیبایی از پوست محسوب می‌ شود که موجب پاکسازی عمیق لایه‌ های پوستی خواهد شد. این روش گردش خون را در پوست بهبود بخشیده و با تحریک پوست به کلاژن‌ سازی، موجب شادابی و رفع چین و چروک‌ ها نیز خواهد شد.

در این مقاله به معرفی 5 تا از بهترین دکتر فشیال در سعادت آباد پرداختیم تا بتوانید با مراجعه به آن ها، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. سپاسگزاریم که تا انتها این مقاله را مطالعه نمودید. در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهاد آن را با سایت پزشکا در میان بگذارید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

فاطمه عرب

سلام من فاطمه عرب هستم، 5 ساله کار نویسندگی در زمینه مطالب سلامتی و زیبایی تهیه و گردآوری میکنم. خوشحال میشم اگر پیشنهاد یا نظری دارید زیر همین مقاله برام بنویسید .ممنونم ازمطالعه این مقاله....

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا