زیبایی

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

هر یک از اجزای صورت برای زیباشدن و ساخت چهره ای متناسب و جذاب، تاثیرگذار است. داشتن ابروهایی خوش فرم و پرپشت نیز یکی از عوامل موثر برای زیبایی است. بسیاری از افراد وجود دارند که ابروهای آن ها به طور مادرزادی کم پشت است و یا با مرور زمان و افزایش سن، نیاز به ترمیم پیدا می کند. یکی از روش های موقتی که می تواند برای رفع عیوب ابروها به کار گرفته شود میکروبلیدینگ است. ما در این مقاله سعی داریم تعدادی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان را به شما معرفی کنیم، پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ یکی از روش های آرایشی نیمه دائم و اصلاحی ابروست که با توجه به درخواست فرد متقاضی و نوع فرم صورت، در مدل های مختلف قابل اجرا می باشد. این روش می تواند جایگزین استفاده از ژل ابرو و یا مداد و سایه ابرو باشد. گاهی اوقات ممکن است افراد وقت کافی برای کشیدن ابرو و آرایش آن نداشته باشند و از آن صرف نظر کنند. به طور کلی آرایش ابروها، افراد را به مرور زمان به خاطر زمان بر بودن و سخت بودن قرینه سازی، خسته می کند.

پیشنهاد سالن های زیبایی برای افرادی که ابروی آن ها با نواقصی مواجه است، میکروبلیدینگ می باشد. این روش باعث می شود این افراد حداقل برای مدت یک سال با خیال راحت از آرایش ابرو خلاص شوند. با انجام میکروبلیدینگ ابرو در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان می توان به چهره خود رنگ و زیبایی بخشید.

در واقع میکروبلیدینگ ابرو، روش اصلاحی و پیشرفته تاتو است که نواحی خالی آن توسط اپراتور با رنگ مخصوص و مناسب و طبق نظر مشتری پر می شود. برای انجام آن متخصص این کار در بهترین مرکز میکروبلیدینگ اصفهان، با استفاده از قلمی مخصوص و دستی که سری آن شیب ملایمی دارد و تعداد 10 تا 12 عدد سوزن بر روی آن است، کار خود را آغاز می کند.

در داخل قلم، قبل از انجام کار طبق سلیقه زیباجو، پوست صورت و نوع چهره فرد رنگ مورد نظر تزریق می گردد. برای ادامه کار با ایجاد خراش های جزئی و به صورت اریب، خطوطی هم راستای تارهای ابرو و به صورت بسیار ظریف در قسمت های خالی از مو طراحی می شود.

در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان این روش با نهایت دقت، تمرکز و مهارت انجام می شود تا تارهایی ظریف و طبیعی ایجاد شود. میکروبلیدینگ باید بسیار دقیق انجام شود، چرا که کوچک ترین لرزش دستی باعث عدم قرینه سازی می شود و عدم رضایت متقاضیان را به همراه می آورد. پس طبیعتا باید در انتخاب مرکزی که برای این کار انتخاب می شود وسواس به خرج داد.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

مراحل انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان

انجام تحقیقات اولیه

میکروبلیدینگ کاری بسیار ظریف و نیازمند دقت و مهارت و تخصص خاص است. برای انجام آن بهتر است در ابتدا در اینترنت و صفحات مجازی به جستجوی بهترین مراکز ارائه دهنده آن پرداخت. با توجه به این که میکروبلیدینگ روش نیمه دائمی است و حداقل تا یک سال امکان تغییر آن وجود ندارد، نیاز است که تحقیقات به طور کامل انجام شود.

با انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ علاوه بر داشتن چهره ای زیبا، خطری برای سلامتی نیز به وجود نمی آید. بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان مکانی است که تمامی مجوزها و مدارک لازم برای انجام این کار را داشته باشد.

بررسی سوابق کاری و دیدن نمونه کارها

پس از یک تحقیق و جست و جوی مفصل در اینترنت، لازم است از بین گزینه های انتخاب شده برای دیدن نمونه کار هر کدام از متخصصین میکروبلیدینگ، به طور حضوری به محل مورد نظر مراجعه نمود. در سالن ها قطعا نمونه کارهای قبل و بعد افرادی که در آن جا فیبروز انجام داده اند، وجود دارد.

باید از بدون روتوش بودن عکس ها اطمینان حاصل کرد. همچنین می توان از افرادی که در چنین مراکزی در حال دریافت خدمات هستند پرس و جو نمود و یا می توان در صفحات اجتماعی مرکز مورد نظر، با مطالعه کامنت ها و ارتباط گرفتن با دنبال کنندگان آن ها نظرات افراد را بررسی کرد.

قیمت

دیگر معیار انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان هزینه دریافتی آن است. متقاضیان با توجه به محل زندگی باید به دنبال جایی باشند که علاوه بر کیفیت ارائه شده در حد انتظار، قیمت خارج از عرف را از افراد درخواست نکنند. اما نکته حائز اهمیت این است که با توجه به این که میکرو کردن ابرو روش نیمه دائمی است، بهتر است کیفیت را فدای هزینه نکرد.

مراحل انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان

اقدامات لازم برای انجام میکروبلیدینگ

مراجعه به بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان جهت مشاوره

لازم است پس از اطمینان از انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان، برای مشاوره با متخصص میکروبلیدینگ به آن جا مراجعه کرد. در این جلسه اپراتور میکروبلیدینگ با بررسی ابروها و فرم صورت با نشان دادن کاتالوگ و توضیح مطالبی در مورد نحوه کار، با فرد متقاضی در مورد فرم ابروی متناسب با صورت و رنگ آن صحبت می کند و پیشنهادات خود را بیان می کند.

گاهی اوقات شکل اولیه را با مداد بر روی صورت فرد طراحی می کند تا متقاضی بتواند تصمیم نهایی را برای فرم دلخواه خود بگیرد. بهتر است برای حضور در جلسه مشاوره عکسی از آن چه که مورد پسند و درخواست تان است همراه داشته باشید.

عدم استفاده از بوتاکس، لایه بردار و محصولات پوستی

استفاده از لایه بردارهای شیمیایی حتی اگر از بهترین کرم های لایه بردار پوست باشد، حداقل برای دو ماه قبل از انجام میکروبلیدینگ ممنوع است، همچنین استفاده از لایه بردارها بعد از میکروبلیدینگ نیز باعث از بین رفتن رنگ و کیفیت پیگمنت ها می شود. در ضمن سه هفته قبل از میکروبلیدینگ نباید بوتاکس انجام شود. فرد زیباجو لازم است یک ماه قبل از انجام میکروبلیدینگ از مصرف محصولات حاوی رتینول نیز پرهیز کند.

جلوگیری از آسیب رسیدن به پوست قبل انجام میکروبلیدینگ

باید چندین روز قبل از انجام میکروبلیدینگ از قرار گرفتن در آفتاب و تغییر رنگ صورت پرهیز کرد، چرا که اگر پوست صورت و قسمت ابرو تیره شود و یا برنزه شده باشد، انتخاب رنگ مناسب سخت می شود. همچنین آفتاب سوختگی باعث می شود محل هاشورها دیرتر ترمیم شود. توصیه می شود قبل از انجام مشاوره برای مواقع قرارگیری در آفتاب از کلاه های لبه دار و کرم های ضد آفتاب استفاده کرد.

استفاده نکردن از وکس و موچین

متقاضی نباید استرسی برای فرم ابروی خود داشته باشد و بخواهد با موچین یا هر روش دیگری آن را بهبود دهد، چرا که بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان متخصصینی دارد که با مهارت کامل فرم مناسب برای ابروها ایجاد خواهند کرد. توصیه می شود حداقل 3 روز قبل از میکروبلیدینگ از وکس استفاده نشود.

10 تا از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان را بشناسید!

مرکز پوست و لیزر مهرطب

مرکز تاتو و زیبایی مهرطب اصفهان بهترین مرکز تاتو  از دید مراجعین خود شناخته شده.
استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های زیبایی روز دنیا و کادر مجرب و آموزش دیده و حضور پزشک از عوامل کسب رضایت زیباجویان اصفهانی و شهرستان ها توسط این مرکز است.
در این مرکز طراحی و اجرای انواع تاتو
و سایر خدمات زیبایی  با استفاده از بهترین مواد اولیه و با بهترین کیفیت انجام میپذیرد.

خدمات مرکز مهرطب : 

 • نانوبروز-نچرال بروز- کانتوربروز
 • میکروبلیدینگ ( فیبروز) سایه و هاشور
 • کانتورچشم ( خط چشم – بن مژه )
 • کانتورلب ( خط لب – رژلب – شیدینگ )
 • لیزر موهای زائد
 • مزونیدلینگ
 • لیزر خال و کک و مک
 • تزریق انواع ژل و بوتاکس
 • پاکسازی و فیشیال پوست
 • لاغری موضعی
 • مزوتراپی مو ، صورت

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، ساختمان عالم آرا، طبقه اول، واحد ۱۰۲، کلینیک مهرطب

شماره تماس: 09131673119

اینستاگرام: phibrows_kratin_mehr

سعید محبی

سعید محبی

اولین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ آقایان در اصفهان

مرد تغییر چهره ایران ، تنها متخصص میکروبلیدینگ و میکرواسکالپ سر در اصفهان است که ، زیر نظر پزشک متخصص جراحی می باشد،دارای دو شعبه در اصفهان و شاهین شهر است .در این مراکز انجام کلیه دوره های ورکشاپ آموزشی بصورت خصوصی با مدرک بین المللی قابل ترجمه به هنرجویان داده می شود | آکادمی تخصصی آقای سعید محبی (Saeid Mohebi) با مدرک تخصصی ازکشور آلمان ،با آگاهی و تجربه بالا از اصول زیبایی، شناخت پوست و طراحی چهره ، با رعایت اصول بهداشتی و استفاده ازمتد جدید و اختصاصی آکادمی SM و دستگاه های جدید در محیطی بهداشتی و استاندارد با وسایل کاملا یک بار مصرف و استریل سعی دارد تا مراجعین از بهترین خدمات میکروبلیدینگ و اسکالپ سر بهرمند شوند.

خدمات:

 • انجام میکروبلیدینگ
 • اسکالپ پوست سر و ریش
 • شیدینگ لب
 • بن مژه

آدرس: اصفهان خیابان هزار جریب ، بن بست پویان ، ساختمان فراز

شماره تماس:

09120806100  

وب سایت نوبت دهی: academy-sm.ir

کلینیک ژالان

کلینیک ژالان

کلینیک ژالان یکی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان محسوب می شود. این کلینیک با کادر پزشکی متخصص و آموزش دیده با تجربه زیاد در زمینه زیبایی فعالیت دارد و علاوه بر این کارکنان و متخصصان آن همواره سعی در جلب رضایت تمامی مراجعین خود دارند و شما عزیزان در صورت نیاز می توانید به این مرکز مراجعه نمایید.
خدمات:

 • تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل لب
 • پاکسازی پوست
 • جراحی گونه

آدرس: اصفهان، خیابان گلخانه، نرسیده به چهار راه نیروی هوایی، طبقه پنجم، پلاک 28

کلینیک آراد

کلینیک آراد

کلینیک پوست، مو و زیبایی آراد بیش از یک دهه است که با استفاده از علم و هنر بهترین پزشکان و کادر درمانی ایران و با بالاترین سطح کیفی خدمات پوست، مو و زیبایی تاسیس شده است. این کلینیک به عنوان یکی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان، همواره سعی کرده است تا از تمامی کلینیک های معروف اروپایی و آمریکایی پیروی کند و در نهایت خدمات بهتری به تمامی مراجعین خود ارائه دهد.
خدمات:

 • تزریق بوتاکس
 • میکرونیدلینگ
 • لیزر موهای زائد
 • جوانسازی پوست

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میدانی، کوچه آذین، ساختمان نگار، طبقه 1

کلینیک روژا

کلینیک روژا

کلینیک روژا برای ارائه خدمات بهینه، موثر و پایدار در زمینه پوست، لیزر و زیبایی با استفاده از جدیدترین دستگاه های تلاش کرده و این کلینیک به عنوان یکی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان، ارائه دهنده انواع خدمات پوست، مو و لیزر با مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها می باشد.
خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • بوتاکس لب
 • رفع چین و چروک
 • کاهش تعریق زیر بغل

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، مجتمع تجاری اوسان، ساختمان اداری 2، طبقه دوم، واحد 214

کلینیک یاس

کلینیک یاس

کلینیک پوست، مو و لیزر یاس در شهر اصفهان واقع شده است. این کلینیک به عنوان یکی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان، وجود پزشکان متخصص و مجرب، کادر فعال و تجهیزات تخصصی و به روز با قرار گرفتن در مرکز شهر اصفهان، دسترسی به تمام نقاط شهر را آسان کرده است. در این مرکز کلیه روش های درمانی و زیبایی با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و تجهیزات به مشتریان ارائه می گردد تا افراد احساس بهتری داشته باشند.
خدمات:

 • مزوتراپی
 • لیفت بینی
 • هایفوتراپی
 • میکروبلیدینگ

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان هشت بهشت ​​غربی، نرسیده به خیابان گلزار

کلینیک سینا یار

کلینیک سینا یار

کلینیک سینا یار تجربه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه زیبایی و ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده از طریق شرکت در کنگره ها و کنفرانس های بین المللی و همچنین ادغام مدرن ترین تجهیزات و دستگاه ها در محیطی زیبا و جذاب را دارد. این کلینیک به عنوان یکی دیگر از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان، پرسنل متخصص و آموزش دیده را استخدام کرده تا بتواند حداکثر رضایت را از مراجعین خود به دست آورد.
خدمات:

 • هایفوتراپی
 • پلاسما درمانی
 • تزریق بوتاکس و ژل
 • مزوتراپی پوست و مو

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش کوچه 41

کلینیک صدف

کلینیک صدف

کلینیک صدف در سال 1389 پس از اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با راهنمایی و مسئولیت فنی دکتر گیتا فقیهی متخصص پوست و مو، استاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاسیس شد. هدف این مرکز استفاده از آخرین و پیشرفته ترین دانش و فناوری در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات در زمینه پوست، مو و زیبایی مطابق با استانداردهای FDA و وزارت بهداشت می باشد و به عنوان یکی دیگر از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان بسیار خوش درخشیده است.
خدمات:

 • مزوتراپی
 • ماساژ درمانی
 • برداشتن خال
 • پارافین تراپی

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع آزند، بلوک الف، طبقه سوم

دکتر شهاب خسروی

دکتر شهاب خسروی

دکتر شهاب خسروی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اصفهان می باشد. ایشان به عنوان پزشک در یکی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بوده و دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در اصفهان گذراند و مدرک بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک را نیز با موفقیت کسب کرده است.
خدمات:

 • هایفوتراپی
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • کاشت مو و ترمیم مو
 • جوانسازی پوست با لیزر

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، روبرو شرکت زمزم، مجتمع پارسیان، واحد 301

دکتر الهه بهزاد فر

دکتر الهه بهزاد فر

دکتر الهه بهزاد فر متخصص بیماری های پوست، مو و پوست بوده و اکنون عضو انجمن لیزر ایران، لیزر جهانی (WALT) و انجمن لیزر اروپا (EMLA) می باشد که به عنوان پزشک متخصص در یکی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان فعالیت دارند و شما عزیزان در صورت نیاز می توانید به مطب شخصی ایشان مراجعه نمایید.
خدمات:

 • بهبود تیرگی، چین و چروک و افتادگی پلک
 • تزریق بوتاکس و ژل
 • درمان ترک های پوستی
 • جوانسازی پوست

آدرس: اصفهان، ابتدا خیابان چهار باغ بالا، مجتمع اداری تجاری کوتسار، فاز 2

توصیه های بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان

پرهیز از مصرف کافئین و الکل

بهتر است قبل از انجام میکروبلیدینگ از مصرف این دو ماده به طور کامل پرهیز شود، چرا که این مواد باعث افزایش خونریزی و تورم در محل ابرو می شوند. کسانی که حساسیت کم تری نسبت به قلم و رنگ نشان می دهند، نتیجه بهتری می گیرند. هرچه میزان خونریزی در هنگام میکروبلیدینگ بیش تر باشد، پیگمنت باقی مانده در زیر پوست کم تر می شود و کار متخصصان سخت تر.

به همراه داشتن تصویری از ابروی مد نظر

برای انجام میکروبلیدینگ، تصویری را که در جلسه مشاوره به نتیجه رسیده اید، همراه داشته باشید. قبل از انجام کار، متخصص میکروبلیدینگ به ابروها ماده بی حسی می زند، توصیه می شود نظر قطعی و نهایی خود را قبل از این مرحله به اپراتور اعلام کنید تا پس از پایان کار به خاطر خجالت کشیدن و یا بی توجهی نتیجه نامطلوب نصیبتان شود.

بررسی نتایج نهایی

پس از آن که فرآیند میکروبلیدینگ تمام شد، بهتر است جلوی آینه تمامی زوایای ابروی خود را نگاه کنید تا اگر نیازی به تغییر است در همان جلسه انجام شود.

دریافت روش های مراقبتی بعد از میکروبلیدینگ

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان با توجه به نوع پوست هر فرد دستورالعمل هایی را برای مراقبت توصیه می کند.

عدم استفاده از مواد آرایشی

بعد از میکروبلیدینگ، حداقل تا 10 روز نباید به محل ابروها کرم و یا هرگونه مواد آرایشی زد، چرا که ممکن است باعث تغییر رنگ، پوسته شدن و ایجاد خراش شود. باید منتظر ماند تا خراش های ایجاد شده به وسیله سوزن ها خوب شود.

ممنوعیت شنا و آفتاب گرفتن

تا قبل از جلسه ترمیمی، بهترین مرکز میکروبلیدیگ در اصفهان توصیه می کند از شنا کردن،تعریق زیاد و آفتاب گرفتن پرهیز شود. زیرا باعث عدم تثبیت پیگمنت های زیر پوست می شوند و در رنگ نهایی اثر گذارند.

جلسه ترمیمی

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان پس از انجام جلسه اجرایی به متقاضی توصیه می کند که حتماً برای جلسه ترمیمی مراجعه کنند تا روند کار به طور کامل طی شود. در جلسه ترمیمی، متخصص میزان پیگمنت جذب شده را بررسی می کند و ایرادات را برطرف می نماید.

توصیه های بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان

معایب میکروبلیدینگ چیست؟

 • استفاده نکردن از نیروی خودکار و اتوماتیک و برقی برای تزریق رنگ در پوست و تنها اکتفا به نیروی فشار دست برای انجام آن
 • ماندگاری و دوام کم، میکروبلیدینگ تنها برای یک سال دوام می آورد و بعد آن کم رنگ می شود.
 • سختی کسب مهارت به دلیل نیاز داشتن به دقت و تمرکز بالا
 • ضخیم بودن خطوط نسبت به تارهای ابروی طبیعی
 • آسیب رسیدن به سطح پوست به دلیل کشیده شدن تیغ قلم روی ابرو و فشار دست
 • تغییر فشار دست اپراتور در طول مدت انجام میکروبلیدینگ و امکان یکنواخت نشدن خطوط
 • فشار کاری و ایجاد درد در مچ دست و گردن برای اپراتور

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنشن

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنشن ناز روش های آرایش نیمه دائمی ابرو با استفاده از هاشور هستند که با یکدیگر تفاوت هایی دارند که عبارتند از:

نوع ابزار مورد استفاده: برای میکروبلیدینگ قلم دستی و بدون موتور استفاده می شود و سوزن های آن یکبار مصرف است. اجرای آن به صورت حرکت و فشار دست انجام می شود. در روش میکروپیگمنشن قلم مورد استفاده دیجیتالی و با دور موتور معین می باشد.

میزان رنگ پذیری پوست: در میکروبلیدینگ رنگ تزریق شده به غشای میانی پوست وارد می شود و به عمق نمی رود. اما در میکروپیگمنشن رنگ ها به لایه های پایین تر رفته و تا مدت ها ماندگاری دارند که ممکن است تا 5 سال طول بکشد.

طبیعی شدن ابرو: در میکروبلیدینگ خطوطی شبیه تارهای ابرو طراحی می شوند، اما در میکروپیگمنشن قابی طراحی شده و درون آن با رنگ پر می گردد.

مدت زمان بهبودی: میکروبلیدینگ زودتر بهبود می یابد و دوام کم تری نیز دارد، اما میکروپیگمنشن به دلیل نفوذ به لایه های پایین تر پوست آسیب های بیش تری را وارد می کند و مدت زمان بیش تری برای ترمیم نیاز دارد.

به طور کلی هر دوی این روش ها برای کوتاه مدت اثر گذاری دارند و اگر ابروهای شما بیش از حد کم پشت باشد، در هر دو روش طبیعی به نظر نمی رسد و بهتر است برای داشتن ابروهایی طبیعی به سراغ بهترین دکتر کاشت ابرو در اصفهان بروید.

کلام آخر

میکروبلیدینگ یکی از روش هایی است که برای افرادی با ابروهای کم پشت و کم رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. این روش با آسیب پذیری کم تر و طبیعی تر جلوه دادن یکی از بهترین روش های آرایش نیمه دائمی محسوب می شود که بسیاری از افراد آن را برای خلاصی از آرایش روزانه انتخاب می کنند.

در این مقاله لیستی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان به شما معرفی شد. سایت پزشکا از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزار است و آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شما می باشد.

3.9/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + یک =

دکمه بازگشت به بالا