کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز【سال1402】⭐ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کنید و از خدمات مورد نیاز خود بهره مند شوید. بسیاری از افراد در طول زندگی خود ممکن است به دلایل گوناگون همچون ابتلا به بیماری‌ های خاص، وراثت و یا افزایش سن بخشی از موهای سر خود را از دست دهند.

این روند علاوه بر کاهش زیبایی ظاهر موجب از دست رفتن اعتماد به نفس آن ها نیز خواهد شد. کاشت مو در دنیای امروز یکی از بهترین روش ها جهت جایگزین موهای از دست رفته سر می باشد که به روش های گوناگونی انجام می‌ شود. در این روش، بخشی از تارهای مو را از بانک مو که در پشت سر افراد قرار دارد استخراج می کنند و به بخش های خالی از مو پیوند می زنند. پس اگر شما عزیزان نیز به دلیل طاسی سر دچار کمبود اعتماد به نفس شده اید، این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا با برترین کلینیک های ارائه دهنده خدمات کاشت مو به روش های گوناگون در شهر شیراز آشنا شوید.

کاشت مو چیست؟

به طور کلی به روند انتقال فولیکول‌ های مو از بانک سر به قسمت‌ های کم‌ تراکم، کاشت مو می‌ گویند. کاشت طبیعی مو یکی از محبوب‌ ترین فعالیت‌ های زیبایی محسوب می‌ شود. این روش برای افراد میانسال و یا افراد جوانی که به دلایلی همچون وراثت بخشی از موهای خود را از دست داده‌ اند مناسب است.

طاسی سر و کم تراکمی موها، علاوه بر ظاهر ناخوشایند موجب کاهش اعتماد به نفس افراد می‌ شود. کم تراکمی مو زیبایی چهره را نیز تحت تاثیر خود قرار می‌ دهد. عمل کاشت مو بسته به تعداد موهای کاشته شده ممکن است بین ۴ الی ۸ ساعت در هر جلسه زمان ببرد. این عمل کاملا کم تهاجمی بوده و تحت بی‌ حسی موضعی در قسمت پوست سر انجام می‌ شود.

به طور کلی بهترین کلینیک کاشت مو جهت طبیعی پیش بردن روند کاشت موی شما عزیزان به دو صورت عمل خواهد نمود؛ در روش اول یک نوار از پوست سر را با موهای سالم برش می‌ دهد و در روش دوم عمل برداشت مو را به صورت جداگانه بر روی هر تار مو انجام خواهد داد. روش دوم زمان بیشتری نیاز دارد اما عوارض آن کم تر بوده و از ایجاد زخم‌ های نواری بر روی پوست سر نیز جلوگیری خواهد کرد.

پس اگر شما عزیزان نیز از طاسی سر و یا کم‌ تراکمی موهای خود رنج می‌ برید، این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا با برترین کلینیک کاشت مو در شیراز آشنا شوید. همچنین اگر شما عزیزان نیازمند دریافت سایر خدمات زیبایی در بالاترین سطح کیفی هستید می‌ توانید به بهترین کلینیک زیبایی در شیراز مراجعه نمایید.

 مزایای کاشت مو به روش FUT:

ویژگی بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز

در حال حاضر کلینیک‌ های بسیاری در سطح شهر شیراز مشغول به ارائه خدمات کاشت مو هستند که برخی از آن ها از پزشکان متخصص برخوردار نبوده و یا مجوزهای لازم را از سوی سازمان بهداشت کسب نکرده‌ اند. بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز می‌ بایست دارای ویژگی‌ های برتری نسبت به سایر رقبای خود باشد که از مهم‌ ترین آن ها می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین کلینیک کاشت مو می‌ بایست از برترین و نوین‌ ترین تجهیزات جهت کاشت مو اصولی و انتقال ایمن فولیکول‌ های مو به قسمت‌ های کم تراکم سر برخوردار باشد.
 • کلینیک منتخب شما می‌ بایست دارای کادر پزشکی متخصص و پرسنل خوش رفتار با مراجعان بوده و برترین خدمات را در بالاترین سطح کیفی به آن ها ارائه دهد.
 • بهترین کلینیک می‌ بایست تمامی خدمات زیبایی خود از جمله کاشت مو را در محیطی کاملاً بهداشتی و استریل شده ارائه دهد و احتمال هرگونه خطر و عوارض را برای مراجعان به صفر برساند.
 • کلینیک منتخب شما می‌ بایست در برترین مناطق شهر شیراز تاسیس شده باشد و امکان رفت و آمد آن برای عموم مردم آسان باشد.
 • بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز می‌ بایست دارای قدمت بالایی در تاسیس بوده و همواره برترین سطوح قیمتی را برای تمامی خدمات خود در نظر گرفته باشد.
 • کلینیک منتخب شما می‌ بایست در زمینه‌ های دیگر همچون کاشت ابرو و یا ریش و سبیل نیز فعال باشد.

همچنین شما زیباجویان عزیز می توانید جهت بهبود وضعیت پوست و افزایش زیبایی چهره خود نیز به بهترین دکتر هایفوتراپی در شیراز مراجعه نمایید.

ویژگی بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز:

⭐ اطلاعات بروزبهترین پزشکان متخصص در کلینیک همواره در تلاش اند دانش خود را بروز کنند و در کنگره های علمی مختلفی شرکت کنند تا جدیدترین روش های درمان را یاد بگیرد.
❤️ جلسه مشاورهبهترین پزشکان متخصص در کلینیک قبل از انجام خدمات برای مراجعه کنندگان جلسه مشاوره برگزار می کنند تا مشکلات مراجعه کنندگان را بررسی کنند و بتواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.
✅ سابقه بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز در زمینه تخصص خود سابقه خوبی داشته باشد.
⭐ موقعیت مکانیموقعیت مکانی کلینیک باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی به کلینیک مراجعه کنند.

انواع روش‌ های کاشت مو

کاشت مو دارای روش‌ های گوناگونی می‌ باشد که بسته به نوع طاسی سر و تشخیص پزشک برای هر فرد متفاوت انجام می‌ شود. به طور کلی انواع روش‌ های کاشت مو به شرح زیر می‌ باشد که متناسب با جنس مو و میزان تراکم درخواستی برای شما عزیزان انتخاب خواهد شد:

کاشت مو به روش FUT: در این روش از بی‌ حسی موضعی جهت کاشت موی شما استفاده می‌ شود. در روش کاشت مو به صورت FUT، نواری باریک حاوی فولیکول‌ های مو از قسمت‌ های پشت سر برداشته می‌ شود و سپس گرافت هایی با 1 الی 4 تار مو از این نوار برش داده خواهد شد. در مرحله آخر گرافت‌ های برش داده شده را برای پیوند به بخش‌ های مورد نظر آماده می کنند تا جایگزین موهای از دست رفته شما شوند.

کاشت مو به روش FIT: این روش روند طولانی‌ تری نسبت به روش قبلی دارد و می‌ بایست گرافت های برداشته شده در زمان کم تر از ۴ ساعت بر روی بخش‌ های مورد نظر پیوند داده شوند. در این روش احتمال از بین رفتن فولیکول‌ های مو به صفر می‌ رسد اما سرعت عمل آن پایین می‌ باشد و چندین روز زمان لازم خواهد شد تا تمامی گرافت ها به طور کامل پیوند داده شوند.

کاشت مو به روش SUT: این روش از پیشرفته‌ ترین و جدیدترین روش‌ های کاشت مو در سال‌ های اخیر محسوب می‌ شود که برداشت گرافت ها در آن با دقت بسیار بالایی انجام خواهد شد. در این روش احتمال آسیب دیدن و از دست رفتن سلول‌ های پیوندی به کم ترین میزان ممکن خواهد رسید و نتایج بهتری برای افراد به ارمغان می‌ آورد.

کاشت مو به روش MFIT: در این روش پیوند مو به صورت طبیعی می باشد و موهای پشت سر فرد برداشته شده و به نواحی طاس یا کم مو انتقال داده می‌ شود. از این روش برای کاشت ریش و سبیل استفاده می‌ کنند و پیشرفته‌ ترین تکنولوژی‌ ها در آن به کار برده خواهد شد.

10 تا از بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز را بشناسید!

کلینیک کاشت مو لیان

کلینیک کاشت مو لیان

کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی لیان با رعایت استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان کشور آغاز به کار نموده است. این مرکز از برترین تجهیزات و دستگاه‌ های لازم برخوردار بوده و در محیطی زیبا و موقعیت مکانی قابل دسترس برای عموم مردم تاسیس شده است. مرکز لیان با همکاری جمعی از برترین پزشکان متخصص در عرصه‌ های گوناگون زیبایی راه‌ اندازی شده است و توسط کیفیت بالای خدمات خود، موفق به کسب رضایت بالایی از مراجعان نیز شده است. تمامی خدمات زیبایی این مرکز با قیمت‌ های مناسبی به شما عزیزان ارائه داده خواهد شد و از فضای مجزا و اختصاصی برای کاشت مو برخوردار است.

خدمات کلینیک کاشت مو لیان:

 • تزریق بوتاکس، ژل و چربی
 • جراحی لیفت صورت، پیشانی، ابرو و لب
 • کاشت مو، جراحی زیبایی بینی و درمان ناهنجاری‌ های گوش
 • درمان اسکارهای قدیمی، سوختگی و جراحی چال گونه
 • جراحی پلک، پروتز سینه، کاشت ابرو و لیزر موهای زائد
 • پاک کردن تاتو با لیزر و درمان جای جوش
 • لاغری، تناسب اندام، تغذیه و رژیم درمانی

آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، کوچه ۳۰، ساختمان اسکار، طبقه چهارم

شماره تماس: 07136307606

کلینیک کاشت مو پرنیان

کلینیک کاشت مو پرنیان

کلینیک زیبایی پرنیان با به کارگیری جدیدترین متدهای تشخیصی و درمانی در حوزه‌ های گوناگون زیبایی تاسیس شده است. این مرکز از مدرن‌ ترین تجهیزات در حوزه جوانی، شادابی پوست، تناسب اندام و کاشت مو برخوردار می‌ باشد. کلینیک کاشت مو پرنیان با مدیریت دکتر مهرداد رضایی تاسیس شده است و با حضور برترین پزشکان در حال ادامه فعالیت می‌ باشد. این کلینیک با هدف ارائه خدمات تخصصی و به روز در زمینه درمان بیماری‌ های پوست و مو آغاز به فعالیت نموده است و هم اکنون دارای پرسنل مجرب و با تجربه در این حوزه نیز است.

خدمات کلینیک کاشت مو پرنیان:

 • کاشت موی طبیعی و قابل رشد
 • کاشت ابروی طبیعی و لیزر موهای زائد با پیشرفته ترین دستگاه‌ ها
 • انواع جراحی‌ های پوستی و برداشتن خال
 • درمان بیماری‌ های پوست و مو و رفع سلولیت با دستگاه
 • رفع چاقی موضعی، تناسب اندام و انجام لیزرهای جوانسازی پوست
 • فرم دهی و لیفتینگ صورت، تزریق ژل و بوتاکس
 • هایفوتراپی، رفع غبغب، میکرودرم، مزوتراپی و لیزر کیوسوئیچ

آدرس: شیراز، میدان مطهری، ابتدای قدوسی شرقی

شماره تماس: 07136285535

کلینیک کاشت مو ایرسا

کلینیک کاشت مو ایرسا

کلینیک تخصصی ایرسا یکی دیگر از بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز می‌ باشد که توسط کادر پزشکی مجربی تاسیس شده است. این کلینیک از انواع تجهیزات زیبایی مدرن جهت درمان بیماری‌ های پوست و مو برخوردار می‌ باشد و گزینه ای مناسب جهت مراجعه شما عزیزان به شمار می‌ رود.

خدمات کلینیک کاشت مو ایرسا:

 • کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل
 • پی آر پی مو، مزوتراپی مو و درمان دارویی ریزش مو
 • لیزر جوانسازی پوست، درمان جای جوش، لیزر اسکار و زخم‌ های قدیمی
 • لیزر کک ومک و روشن کننده پوست، لیزر موهای زائد
 • تزریق ژل و فیلر، بوتاکس و چربی، کربوکسی تراپی، بلفاروپلاستی
 • مزونیدلینگ و جراحی بوکال فت، عمل جراحی ایجاد چال لپ
 • لابیا پلاستی، لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی، پروتز سینه، لاغری موضعی و جراحی بینی

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، روبروی بیمارستان قلب کوثر

شماره تماس: 07136353031

کلینیک کاشت مو آریان

کلینیک کاشت مو آریان

کلینیک تخصصی پوست و مو آریان دارای بیش از یک دهه سابقه در زمینه جراحی‌ های زیبایی و کاشت مو می‌ باشد. این مرکز با کمک تیم حرفه‌ ای و پزشکان با تجربه خود توانسته است محیطی ایمن و بهداشتی برای مراجعان فراهم کند تا برترین خدمات درمانی و زیبایی را به آن ها ارائه دهد. کلینیک آریان همواره از آخرین تکنولوژی‌ ها جهت ارائه خدمات زیبایی خود استفاده نموده است و میزبان متقاضیان بسیاری از کشورهای مختلف و سراسر ایران نیز است.

خدمات کلینیک کاشت مو آریان:

 • کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل
 • لیزر موهای زائد بدن، تزریق ژل و بوتاکس
 • جوانسازی و پاکسازی عمیق پوست
 • رفع جای جوش، اسکارهای قدیمی، کک و مک و جای زخم

آدرس: شیراز، خیابان ستارخان، نبش کوچه نهم، ساختمان آریان، طبقه دوم

شماره تماس: 07136491604

کلینیک تخصصی رخ در شیراز

کلینیک زیبایی رخ، زیر نظر خانم دکتر شیوا قهرمانی است و مجری خدمات زیبایی شامل کاشت مو با بالاترین کیفیت و بیشترین تراکم رشد و قیمت مناسب و کادری مجرب زیر نظر سرکار خانم قهرمانی هستند.

خدمات کلینیک کاشت مو رخ:

 • پوست و مو : جوانسازی پوست، روش های جوانسازی پوست متناسب با نیاز شما انتخاب میشوند
 • بوتاکس : خدمات درمان و پیشگیری از پیری در کلینیک های زیبایی با تزریق بوتاکس انجام میشود. تزریق بوتاکس باید توسط پزشک متخصص و با مواد اصل انجام شود.
 • لیزر: لیزر موهای زائد  یکی از مهمترین و کاربردی ترین خدمات کلینیک های زیبایی، لیزر موهای زائد است.
 • کاشت مو: کسانی که مشکل ریزش مو و یا کم پشتی مودارد میتوانند با مراجعه به کلینیک های زیبایی با جدیدترین روش های کاشت مو اقدام به کاشت مو کنند.
 • ابرو: یکی دیگر از خدمات زیبایی صورت پذیرفته در کلینیک های زیبایی کاشت ابرو برای افرادی که مشکل ریزش و یا کم پشتی ابرو دارند.

آدرس: شیراز، زرگری، روبروی دانشگاه علوم قرآنی، جنب داروخانه آرش، ساختمان میرداماد 1، طبقه 4، کلینیک رخ

شماره تماس:09332595723

کلینیک کاشت مو نهال

کلینیک کاشت مو نهال

کلینیک پوست مو و زیبایی نهال در اسفند ماه سال ۱۳۹۴ تاسیس شده است و هم اکنون با بیش از ۸ سال سابقه از برترین‌ های این حوزه به شمار می‌ رود. این کلینیک تمامی خدمات زیبایی و درمانی کاشت مو و لیزر را توسط دستگاه‌ های پیشرفته و متخصصان برتر به شما عزیزان ارائه خواهد داد و گزینه‌ ای مناسب برای مراجعه شما به شمار می‌ رود.

خدمات کلینیک کاشت مو نهال:

 • کاشت مو و ابرو، لیزر موهای زائد و پاک کردن تاتو
 • درمان ماه گرفتگی و زگیل تناسلی
 • درمان جای جوش و جراحی زیبایی پلک
 • برداشتن خال، کاشت ابرو و prp مو
 • زاویه سازی فک، رفع غبغب، تزریق چربی و بوتاکس
 • تزریق فیلرهای پر کننده و جوانسازی پوست

آدرس: شیراز، بلوار ستارخان، جنب مجتمع هامون

شماره تماس: 07136265696

کلینیک کاشت مو دی

کلینیک کاشت مو دی

کلینیک تخصصی کاشت مو دی مجموعه‌ ای برتر در حوزه کاشت مو و زیبایی صورت می‌ باشد که با دریافت مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان کشور تاسیس شده است. این مرکز با بهره‌ مندی از آخرین تکنولوژی‌ های روز دنیا توانسته است محیطی مناسب جهت ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان فراهم نماید. تمامی متخصصان فعال در مرکز زیبایی دی از برترین متدهای تشخیصی و درمانی جهان جهت افزایش زیبایی چهره شما استفاده می‌ کنند و همگی فارغ التحصیل برترین دانشکده‌ های پزشکی کشور نیز هستند.

خدمات کلینیک کاشت مو دی:

 • کاشت مو و روشن سازی پوست
 • کاشت ابرو، ریش، سبیل و درمان ریزش مو
 • تزریق ژل و بوتاکس، لاغری موضعی و فرم دهی بدن
 • برداشتن خال و ضایعات پوستی، رفع جای زخم و سوختگی
 • کرایوتراپی، مزوتراپی و رفع چین و چروک‌ های پوست
 • لایه برداری عمیق پوست با میکرودرم ابریژن و جوانسازی پوست

آدرس: شیراز، معالی آباد، نبش خیابان پزشکان، مجتمع پزشکان، طبقه اول، واحد یازدهم

شماره تماس: 07136342020

کلینیک کاشت مو بوژان

کلینیک کاشت مو بوژان

کلینیک تخصصی بوژان با تاییدیه وزارت بهداشت و درمان کشور تاسیس شده است و دارای محیطی زیبا و بهداشتی جهت ارائه خدمات کاشت مو و ابرو می‌ باشد. در این کلینیک برترین اساتید و پزشکان کشور آماده ارائه خدمات زیبایی در حوزه‌ های گوناگون پوست و مو هستند. کلینیک بوژان همواره از برترین تجهیزات جهت ارائه خدمات زیبایی خود استفاده کرده است و با کسب رضایت بالا از مراجعان، به یکی از منحصر به فردترین کلینیک‌ های زیبایی شهر شیراز تبدیل شده است.

خدمات کلینیک کاشت مو بوژان:

 • کاشت مو طبیعی به روش‌ های گوناگون
 • جوانسازی پوست و میکرودرم ابریژن
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • مشاوره لاغری، رژیم لاغری و لیپوماتیک
 • لیزر موهای زائد و لیفتینگ صورت
 • هایفوتراپی و لیزر جوانسازی پوست

آدرس: شیراز، خیابان خاک شناسی، نبش کوچه چهارم

شماره تماس: 07132275939

کلینیک کاشت مو دکتر وارث

کلینیک کاشت مو دکتر وارث

کلینیک تخصصی دکتر وارث زیر نظر دکتر بهروز وارث، متخصص پوست و مو و زیبایی و دارای بورد تخصصی پوست و مو در شیراز تاسیس شده است. دکتر وارث عضو رسمی انجمن بین‌ المللی کاشت موی آمریکا و ایران می‌ باشد و از برترین‌ های این حوزه به شمار می‌ رود. ایشان با بیش از ۱۷ سال تجربه موفق در زمینه کاشت مو از با تجربه‌ ترین‌ های این حوزه به شمار می‌ روند که مقالات متعدد و معتبری در زمینه پوست و مو در مجلات جهانی منتشر نمودند.

خدمات کلینیک کاشت مو دکتر وارث:

 • کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل
 • تزریق بوتاکس، ژل و فیلر
 • لیزر خال‌ ها و موهای زائد بدن
 • تزریق پی آر پی و لیزر آر اف فرکشنال
 • میکرونیدلینک، مزوتراپی و مشاوره لاغری

آدرس: شیراز، خیابان فرهنگ شهر، بین کوچه ۴۰ و ۴۲، ساختمان دهقانی، طبقه اول

شماره تماس: 07136328380

کلینیک کاشت مو سمر

کلینیک کاشت مو سمر

کلینیک تخصصی پوست و مو زیبایی سمر در سال ۱۳۹۸ با کسب مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان کشور آغاز به فعالیت نموده است. این کلینیک همواره از برترین پزشکان و کادر درمانی جهت ارائه خدمات زیبایی خود استفاده کرده است و مجهز به آخرین تکنولوژی‌ های زیبایی دنیا نیز است. از برترین اهداف این مجموعه می‌ توان به ارتقای سطح سلامت پوست و مو مراجعه کنندگان اشاره کرد.

خدمات کلینیک کاشت مو سمر:

 • کاشت مو به روش‌ های گوناگون
 • لیزر موهای زائد و پاکسازی پوست
 • تزریق ژل و بوتاکس به نواحی گوناگون
 • جوانسازی و پاکسازی عمیق لایه‌ های پوستی
 • مشاوره زیبایی و لیزر زیبایی پوست

آدرس: شیراز، خیابان قدوسی غربی، نرسیده به همت، ساختمان ملک، طبقه چهارم

شماره تماس: 07191009092

کلینیک کاشت مو دکتر متقی

کلینیک کاشت مو دکتر متقی

کلینیک زیبایی دکتر متقی از مجهز ترین و بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز می‌ باشد که هم اکنون آماده خدمت رسانی در حوزه‌ های گوناگون زیبایی به شما عزیزان است. این مرکز همواره از برترین متدهای روز دنیا در ارائه خدمات زیبایی خود استفاده نموده است و از این راه موفق به کسب رضایت بالایی از مراجعان نیز شده است. پس وقت را از دست ندهید و جهت افزایش زیبایی ظاهر خود با خیالی آسوده به این کلینیک مراجعه نمایید.

خدمات کلینیک کاشت مو دکتر متقی:

 • کاشت مو، فشیال و پاکسازی پوست
 • ساکشن غبغب، پانچ صورت و پیلینگ پوست
 • فیلر زیر چشم و تزریق ژل به نواحی گوناگون
 • جراحی زیبایی پلک و تزریق بوتاکس
 • رفع جای جوش، اسکارهای قدیمی
 • جراحی بوکال فت و سابسیژن پوست

آدرس: شیراز، معالی آباد، ساختمان الف، طبقه دهم

شماره تماس: 07136365050

مزایا و معایب کاشت مو

به طور کلی کاشت مو به روش FIT و FUT از محبوب‌ ترین روش‌ های انتقال فولیکول‌ های مو به قسمت‌ های کم تراکم محسوب می‌ شوند که هر کدام از آن ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارا است. در ادامه اصلی‌ ترین مزایا و معایب این دو روش را برای شما عزیزان شرح می‌ دهیم تا با کمک پزشک و اطلاعات عمومی خود بتوانید بهترین روش را جهت جایگزین کردن موهای از دست رفته خود انتخاب نمایید:

مزایای کاشت مو به روش FIT:

 • درد و خونریزی کم تر
 • عدم نیاز به هیچ گونه پانسمان
 • کم تهاجمی بودن و برش کم تر
 • از بین رفتن جای زخم در جلسات متوالی
 • تعداد فولیکول‌ های موی بیشتر در تمامی جلسات

معایب کاشت مو به روش FIT:

 • هزینه بالا نسبت به سایر روش‌ ها
 • احتمال آسیب دیدن بخش‌ های زنده مو
 • احتمال تخریب بانک مو و فولیکول‌ ها
 • طولانی بودن روند کار و تعداد جلسات بیش تر

مزایای کاشت مو به روش FUT:

 • حفظ کیفیت گرافت های مو حتی با تکرار زیاد در هر جلسه
 • امکان برداشت موهای ناحیه پشت سر و نواحی دیگر همچون سینه
 • طبیعی بودن ظاهر موها و عدم برجستگی پوست سر
 • غیر قابل رویت بودن محل کاشت مو و ایجاد خط طبیعی در جلوی سر

معایب کاشت مو به روش FUT:

 • احتمال خونریزی و تورم سر و صورت
 • کم شدن حجم بانک موهای پشت سر
 • احتمال باقی موندن جای زخم پشت سر
مزایا و معایب کاشت مو

تعرفه قیمتی بهترین کلینیک کاشت مو

به طور کلی هزینه‌ های کاشت مو به موارد مختلفی همچون روش انتخابی برای کاشت بستگی دارد. همچنین بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز با توجه به دستمزد جراح قیمت را برای افراد در نظر خواهد گرفت. به طور میانگین هزینه کاشت مو در سال ۱۴۰۲ حدود ۸ میلیون الی ۲۰ میلیون تومان برای افراد در نظر گرفته شده است.

این میزان با توجه به میزان طاسی سر و تراکم موهای درخواستی ممکن است متغیر باشد. اما توجه داشته باشید که هزینه هر یک از روش‌ های کاشت مو با یکدیگر متفاوت بوده و می‌ بایست ابتدا با پزشک خود مشورت‌ های لازم را داشته باشید.

مراقبت‌ های پس از کاشت مو

با گذشت ساعات ابتدایی از انجام عمل کاشت مو ممکن است پوست سر شما کمی حساس شود و احساس خارش و درد در ناحیه کاشته شده داشته باشید. بهتر است به مدت یک الی دو روز استراحت کافی داشته باشید و از انجام فعالیت‌ های سنگین که موجب تعریق بدن می‌ شود خودداری نمایید.

پس از جراحی کاشت مو نیاز به برخی مسکن‌ های دارویی خواهید داشت که به تجویز پزشک می‌ توانید آن ها را مصرف نمایید. در بسیاری از موارد پس از جراحی کاشت مو ممکن است موهای کاشته شده ۲ الی ۳ هفته پس از انجام عمل ریزش داشته باشند که این روند کاملاً طبیعی بوده و موجب رشد موهای جدید بر روی سر شما خواهد شد. به طور کلی افراد ۸ الی ۱۲ ماه پس از جراحی شاهد رشد موهای جدید خواهند بود تا نتیجه این روند را بر روی سر خود مشاهده نمایند.

کلام آخر

داشتن موهای طبیعی و زیبا یکی از مهم‌ ترین فاکتورهای زیبایی چهره هر فرد محسوب می‌ شود که نقش مهمی در اعتماد به نفس او نیز خواهد داشت. بسیاری از افراد به دلایل گوناگون همچون مصرف داروهای خاص یا وراثت ممکن است دچار طاسی سر شوند و بخشی از موهای خود را از دست دهند. کاشت مو از برترین راه‌ های جایگزین موهای از دست رفته می‌ باشد که به روش‌ های گوناگون انجام خواهد شد.

در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز پرداختیم تا بتوانید با مراجعه به آن ها، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. سپاسگزاریم که تا انتها این مقاله را مطالعه نمودید. در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهاد آن را با سایت پزشکا در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا