زیبایینبض بازار

پرفروش ترین سشوارهای بازار【سال 1403 】❤️+ لیست 10 تایی

پرطرفدارترین مارک های سشوار

پرفروش ترین سشوارهای بازار ،روش استفاده از سشوار بسیار مهم است و یکی از هنرهای آرایشگری محسوب می گردد. قبل از استفاده از سشوار باید موهایتان کمی نم داشته باشد و اگر هم خشک است با آب پاش کمی موهایتان را خیس کنیدسپس به مدت پنج دقیقه در حوله بپیچید تا کمی خشک شود.

نحوه استفاده ازسشوار

برای اینکه که موهای خود را با سشوار خشک کنید با کمک یک برس گرد می توانید به موها حالت بدهید و موهایتان مرتب می شود و اگر هم از برس نمی خواهید استفاده کنید می توانید با کمک دست ، موهایتان را بالا و پایین کنید و سشوار را از روبروی موهایتان بگیرید و خشک کنید.

نحوه استفاده ازسشوار

انتخاب برس مناسب برای سشوار

برای اینکه در هنگام سشوار کشیدن بهترین حالت، را به موهای خود بدهید برس های فلزی و گرد بهترین وسیله برای مرتب کردن موها هستند. چنانچه موهایتان کوتاه است و یا می خواهید موهای چتری خود را حالت بدهید و مرتب کنید باید از برس گرد با قطر کمتر استفاده کنید. برس ها در سه اندازه با قطرهای کوچک، متوسط و بزرگ در بازار وجود دارند.

برای شانه زدن معمولی مو و باز کردن گره :از برس های پارویی استفاده کنید .

برای خشک کردن سریع مو :از برس های دندانه دار بادی استفاده کنید .

برای مدل دادن چتری ها :از یک برس گرد کوچک استفاده کنید .

برای حالت دادن موهای بلند: از برس های گرد بزرگ با دندانه های مویی زبر استفاده کنید .

انتخاب سشوار مناسب

 

انتخاب سشوار مناسب

سشوار هایی که در آرایشگاهها مصرف می شوند قوی تر هستند اما سشوار های خانگی قدرت کمتری نیز دارند. حتما در انتخاب سشوار دقت کنید که دارای درجه بندی باشد تا بتوانید به راحتی سرعت را در حالت بالا و پایین تنظیم کنید. ویژگی یک سشوار خوب در این است که به خوبی بتواند باد سرد تولید کند.

برای براق شدن موهای خود می توانید باد سشوار را در حالت داغ قرار دهید و از باد سرد زمانی استفاده کنید که می خواهید ژل ،روغن ها و موادی که برای حالت دادن موهایتان استفاده کردید ثابت بمانند.

در هنگام استفاده از سشوار آن را در یکجا نگه ندارید و بالای سر خود حرکت دهید. تا از ایجاد الکتریسیته ساکن در موها جلو گیری کنید. در صورتی که یکجا نگه دارید حرارت سشوار به موهایتان آسیب خواهد زد و یا می توانید از سرهای مخصوص سشوار که پخش کننده باد سشوار هستند به دهانه سشوار وصل کنید تا حرارت سشوار بر روی موهایتان پخش شود. برای کسانی که موهای فر و مجعد دارند استفاده از این سر ها باعث می شود موهایتان حالت و فرم دلخواه را پیدا کنند. فقط در هنگام استفاده از این سر ها زمان سشوار کشیدن کمی طولانی تر خواهد شد.

روشی برای براق کردن موها

 

روشی برای براق کردن موها

 

در سالن های آرایشی برای مرتب کردن و براق شدن موها از باد داغ سشوار استفاده می کنند  و به صورت مکرر بر روی تمام مو می کشند

پس برای برق زدن موهای خود باید از باد داغ سشوار استفاده کنید با کمک یک برس گرد و سشوار با باد داغ و انجام آن در چندین مرحله موهای شما برق خواهد زد. در این صورت امکان آسیب دیدن به موها بر اثر باد داغ سشوار افزایش خواهد یافت.

روش استفاده از آن به این صورت است که موها را به دور برس سشوار بپیچید و سشوار را بالای آن نگه دارید و به آرامی پیچش آن را باز کنید بهترین راه برای اینکه موهایتان آسیب کمتری در اثر حرارت باد سشوار ببیند استفاده از سر مخصوص پخش کننده باد و حرارت است.

برای اینکه ساقه موها آسیب نبیند چند ثانیه مکث کنید و سپس همان قسمت را دوباره سشوار بکشید. برای حجم دادن به موهای خود باید از ریشه موهایتان سشوار بکشید .

برای جلوگیری از آسیب زدن به موها از سشوار کشیدن هرروز بپرهیزید زیرا بسیار به موها آسیب خواهد زد. حدود چند روز به موها استراحت بدهید تا احتمال سوختگی کاهش یابد از نشانه های سوختگی مو این است که موهایتان بیش از اندازه خشک می شود و ساقه موها شکننده می شود.

در ادامه این مقاله شما را با 10 تا از پرفروش ترین سشوارهای بازار آشنا خواهیم کرد.

سشوار فیلیپس

 

سشوار فیلیپس

در اکثر موارد سشوار های خانگی قدرت کمتری نسبت به سشوار های آرایشگاهی دارند اما گاهی بعضی از شرکت ها سشوار های خانگی با قدرت بالا تولید کرده اند.

یکی از مزایای سشوار با قدرت بالا در این است که برای خشک کردن سریع مو ،لازم نیست از درجه حرارت زیاد استفاده شود همین باعث آسیب زدن به مو می شود. سشوار فیلیپس (Philips) با موتور 2100 واتی از نوع DC، قدرت و سرعت را با هم آمیخته تا خشک‌کردن و حالت دادن به موها سریع‌تر و راحت‌تر انجام شود.

6 درجه‌ی قابل تنظیم برای سرعت و دمای باد خروجی وجود دارد که می‌توان حالت مناسب را انتخاب کرد. سری متمرکز کننده‌ی باد سشوار با طراحی باریکی که دارد به خوبی برای هدایت باد سشوار در جهت دلخواه به کار می‌رود. بعد از ایجاد حالت دلخواه موها می‌توان برای تثبیت آن از باد سرد سشوار استفاده کرد.

دکمه حالت TP که روی بدنه دیده می‌شود کمک می‌کند که دمای باد در حین خشک‌کردن از یک حدی بیشتر نشود و به مو آسیب وارد نیاید. سیم بلند 1.8 متری و حلقه‌ی لاستیکی که در انتهای سشوار برای آویزان کردن آن قرار دارد، امکان استفاده از این مدل را در سالن‌های آرایشی ممکن کرده است. فیلتر هوای سشوار قابل جدا شدن است و زمانی که به علت وجود پرز و گردوغبار قدرت باد کم شده باشد به‌راحتی می‌توان آن را جدا کرده و تمیز کرد. Philips HP8230/50 با موتور 2100 واتی از نوع DC، دارای 6 درجه‌ی تنظیم سرعت و دمای باد، حالت TP و سیم بلند و حلقه‌ی آویزان کردن و فیلتر هوای قابل جدا شدن است.پرفروش ترین سشوارهای بازار

ویژگی های این محصول 

 • دارای حالت TP برای محافظت از موها در برابر حرارت
 • جنس بدنه: ABS
 • متمرکز کننده‌ی باریک با عرض 14 میلی‌متر
 • ابعاد: 22 × 31 × 10 سانتی‌متر

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/d53ffdbf-cd22-4132-a356-2d547958174c” ]

سشوار پرومکس

 

سشوار پرومکس

سشوار پرومکس دارای کیفیت و قدرت موتور بالایی است دارای موتور 2000 وات AC است.موتور سشوار از نوع AC است که مخصوص سشوارهای مورداستفاده در سالن‌های آرایشی است. توان این موتور نیز 2000 وات بوده که مقداری معمول است. سرعت زیاد باد سشوار برای براشینگ مناسب است. از ویژگی‌های بارز این سشوار فناوری تولید یون با دکمه‌ی فعال‌سازی است. از پرفروش ترین سشوارهای بازار محسوب می گردد.

در بالای دسته‌ی سشوار، دکمه‌ی تولید یون وجود دارد که با فشردن آن، ژنراتور یونی فعال شده و یون‌های منفی تولید می‌کند. این یون‌ها با باد سشوار خارج می‌شوند و پس از برخورد به موها، الکتریسیته‌ی ساکن روی آن‌ها را از بین می‌برند. به‌این‌ترتیب وزشدن مو کمتر اتفاق می‌افتد و حالت‌دادن به موها هم راحت‌تر می‌شود.

سشوارهای خانگی عموما یک متمرکزکننده دارند؛ اما این سشوار حرفه‌ای دارای سه متمرکزکننده‌ی هوا با اندازه‌های مختلف است که با توجه به نیاز می‌توان از یکی از آن‌ها استفاده کرد. فیلتر ورودی هوا را می‌توان به شکل چرخشی جدا کرده و با فیلتر یدکی ارائه‌شده همراه سشوار تعویض کرد یا اینکه آن را شست.

به‌این‌ترتیب علاوه‌بر اینکه قدرت باد سشوار حفظ می‌شود، عمر آن هم افزایش می‌یابد. برای حالت‌دادن و خشک‌کردن موها می‌توان سرعت و حرارت باد را روی مقدار دلخواه تنظیم کرد. برای این کار باید از دکمه‌های روی دسته استفاده کرد که دو حالت سرعت متوسط و زیاد و سه حالت حرارت ملایم و گرم و داغ را فراهم می‌کنند.

از دیگر ویژگی‌های این سشوار می‌توان به سیم 3 متری و حلقه‌ی آویزان‌کردن آن اشاره کرد که برای استفاده‌ی در مکان‌هایی مانند سالن‌های آرایشی ضروری هستند. به‌طور خلاصه سشوار Promax 7200 دارای موتور 2000 وات AC، فناوری تولید یون با دکمه‌ی فعال‌سازی، سه متمرکزکننده‌ی هوا، دو فیلتر هوای قابل‌تعویض، دو حالت سرعت و سه حالت دماست.

ویژگی های این محصول

 • دارای دکمه فعال‌سازی تولید یون
 • دارای دو حالت کنترل سرعت
 • دارای سه حالت کنترل حرارت
 • دارای فشار باد پرقدرت مناسب برای براشینگ
 • دارای دو عدد فیلتر هوای قابل تعویض
 • دارای سه متمرکز کننده‌ با عرض‌های 60، 75 و 85 میلی‌متر

واقعا قدرتش بالاس من دو ساله دارمش از دیجی گرفتم با یک سوم این قیمت واقعا معرکس نظر یکی از خریداران

سشوار بابیلیس

سشوار بابیلیس

معمولا اکثر سشوار های موجود در بازار به دلیل قدرت بالای موتور صدای زیادی را تولید می کنندکه این صدا در سالن های آرایشی به دلیل استفاده طولانی مدت آزار دهنده است.پرفروش ترین سشوارهای بازار

بنابراین شرکت بابیلیس سشواری تولید کرده است که نسبت به سایر سشوار ها 50 درصد صدای کمتری تولید می کند. سرعت سشوار بابیلیس  110 کیلومتر در ساعت است که باعث می‌شود موها تا 20 درصد سریع‌تر خشک شوند و سرعت حالت‌دادن به مو هم دو برابر شود.

با توجه به نوع مو و حساسیت آن می‌توان حرارت دلخواه را در 2 حالت مختلف تنظیم کرد. این تنظیم برای سرعت باد سشوار هم در دو حالت امکان‌پذیر است. برای متمرکزکردن باد هنگام حالت‌دادن به موها می‌توان از سری متمرکزکننده‌ی باریک با عرض 6 میلی‌متر استفاده کرد. این سشوار مجهز به فناوری تولید یون است که باعث می‌شود موها سریع‌تر خشک شده و پس از خشک‌شدن درخشندگی و لطافت بیشتری داشته باشند.

برای پایان کار حالت‌دادن به موها می‌توان با استفاده از باد سرد سشوار، به تثبیت بهتر حالت آن‌ها کمک کرد. در انتهای سشوار، حلقه‌ی آویزان‌کردن آن دیده می‌شود که برای استفاده‌ی در جاهایی مانند سالن‌های آرایش بسیار کاربردی است.

طراحی بدنه سشوار با حالت ارگونومیکی که دارد، دردست‌گرفتن طولانی‌مدت سشوار را راحت‌تر می‌کند. طول سیم سشوار 2.7 متر و وزن آن 399 گرم است. به طور خلاصه Babyliss 6611E دارای موتور پرقدرت 2200 وات AC، فناوری تولید یون و سری متمرکز‌کننده‌ی باریک بوده و صدای کمتری نسبت به سشوارهای دیگر تولید می‌کند.

ویژگی های این محصول 

 • عرض متمرکز کننده: 6 میلی‌متر
 • 50 درصد صدای کمتر
 • 2 حالت سرعت و 2 حالت دما
 • ابعاد: 8 × 26 × 26
 • ساخت ایتالیا

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/2f602236-650f-4d73-a102-c0f6e89cc184″ ]

سشوار مک استایلر

سشوار مک استایلر

مهمترین قسمت سشوار موتور آن است .استفاده از سشوار با موتور AC گزینه بهتری برای آرایشگران حرفه ای و نیمه حرفه ای است زیرا مقاومت بیشتری در برابر روشن بودن به مدت طولانی دارند.هرچی AC سشوار بیشتر باشد پرتاب و فشار باد هم قوی تر خواهد بود و موها را سریعتر خشک کرده و حالت میدهد.

سشوار مک‌استایلر یکی از سشوارهای تولید شده توسط شرکت «مک‌استایلر» است که کاربری حرفه‌ای دارد. توان موتور این سشوار 2200 وات است و نوع موتور آن AC است. این سشوار فناوری تولید یون دارد که ارزش خرید آن را بالا برده است.

فیلتر هوای این سشوار قابل جداشدن است که می‌توانید به‌راحتی آن را باز کرده و تمیز کنید. این‌مدل دارای دوحالت کنترل فشار باد است که می‌توانید درحالت‌های متوسط و زیاد تنظیم نمایید. از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان‌به صفحه‌نمایش LCD برای نمایش درجه حرارت و سه‌حالت کنترل دما اشاره کرد که می‌توانید دمای آن‌را در حالت‌های سرد، ملایم و گرم تنظیم کنید.

ویژگی های این محصول

 • دو حالت کنترل فشار باد
 • صفحه نمایشگر LCD
 • درجه حرارت سه حالت کنترل حرارت سرد،گرم و ملایم
 • فشار بادبسیار زیاد

شیک و راحت پرقدرت وپرتوان ازخریدش پشیمون نمیشین ممنونم ازدیجی کالا نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/bca6f62c-5033-47e3-8342-3ac11b92c64f” ]

سشوار جیمی

سشوار جیمی

سشوارهای جیمی ساخت شرکت «جیمی» (Gemei) است که از موتور AC و توان 2400 وات بهره می‌برد. این مدل برای کاربرد خانگی و حرفه‌ای گزینه‌ مناسب است. ممکن است برای حالت‌دادن به موها مجبور باشید مدت طولانی موها را سشوار کنید و این می‌تواند آزار دهنده باشد یا حتی موجب سوختگی سر و گردن شود، در این وضعیت می‌توان از حالت باد سرد کمک گرفت. این سشوار همچنین دارای دو حالت باد و گرما است. درضمن برای راحت‌تر شدن حالت دادن به مو یک عدد متمرکزکننده در اقلام همراه کالا دیده می‌شود. کابل 2.5 متری، وزن نسبتا کم و طراحی ارگونومیک کار کردن با این سشوار را ساده‌تر کرده است. سشوار جیمی مدل GM105به یک حلقه‌ آویختن مجهز شده است تا در مواقعی که از آن استفاده نمی‌کنید، از نظم‌دهنده‌ آویزان کنید. سشوار GM105از مدل‌های مقرون‌به‌صرفه‌‌ شرکت جیمی است که فناوری تولید یون نیز دارد.

عالی منگه راضیم نقاط قوت قدرت باد مناسب طراحی خوب با رگه های مناسب فشار باد خوب گرما خوب داشتن دیسپانسیر نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/de06bd4a-edda-44d2-b1d2-73a90d95e782″ ]

سشوار پاناسونیک

سشوار پاناسونیک

سشواری حرفه‌ای پاناسونیک ساخت شرکت «پاناسونیک» است. این محصول از فناوری تولید یون بهره می‌گیرد و با تولید میلیون‌ها یون منفی، باعث شکستن سریع مولکول‌های آب شده و به باعث خشک شدن سریع مو می شود؛ ضمن اینکه جذب این یون‌ها توسط تارهای مو موجب نرمی و لطافت آن‌ها می‌شود.

محافظت از چربی داخل تارهای مو از دیگر ویژگی‌های فناوری تولید یون است که در نتیجه‌ی آن، آسیب به موها حین سشوارکردن کاهش می‌یابد. نکته‌ی قابل‌توجه این است که این سشوار دارای دو خروجی یون منفی از دو طرف سشوار است.

این ویژگی‌ آن را از نمونه‌های مشابه خود مجزا می‌کند. قدرت موتور 2500 وات این سشوار آن را برای مصارف حرفه‌ای که نیازمند روشن‌بودن و استفاده‌ی مکرر از سشوار هستند، مناسب می‌سازد. از دیگر ویژگی‌های این سشوار می‌توان به تولید باد سرد اشاره کرد؛ قابلیتی که باعث می‌شود حالت مو حفظ شده و لطافت و درخشندگی موها هم افزایش یابد. اگر به دنبال سشواری با قابلیت‌های کارآمد برای مصرف حرفه‌ای و در سالن‌های آرایشگری هستید.

واقعا سشوار خیلی کاربردی و پرقدرتیه پخش یونش واقعا فوق العادس باعث میشه موهاتون الکتریسته ساکن نداشته باشه و راحت حالت بگیره قدرت و پرتاب بادشم عالیه تو خریدش شک نکنید نقاط قوت سبکی و صدای کم ۶حالت تنظیم قدرت بالا پخش یون نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/5ad58ecd-9120-4171-a73c-21d1fc8537b6″ ]

سشوار گوسونیک

سشوار گوسونیک

سشوار گوسونیک دارای موتور با قدرت 1800 وات است دارای فناوری موتور AC است. جنس بدنه این سشوار ترکیبی از فلز و پلاستیک است .دارای زیبایی و استحکام خوبی است.

سشوار گوسونیک مجهز به 4 دکمه تعبیه شده روی دستگاه می باشد که شامل کلید روشن و خاموش، کلید انتخاب دو حالت سرعت و کلید انتخاب حرارت کم و زیاد و کلید سرد فوری است که متناسب با نوع مو و میزان رطوبت آن می توانید ترکیب مناسبی از سرعت و حرارت را تنظیم نموده و پس از خشک کردن و حالت دادن به موها، برای تثبیت حالت مو از کلید سرد فوری استفاده نمایید.

دستگاه دارای یک سری متمرکز کننده برای خشک کردن و حالت دادن به موها با دقت و ظرافت بیشتر می باشد. فیلتر پشتی سشوار از ورود گرد و خاک به داخل موتور جلوگیری می کند و در صورت نیاز می توانید سشوار را از طریق حلقه آویز، آویزان کنید. طول سیم بلند2.3 متری دستگاه امکان کار کردن آسان تر با محدوده دسترسی وسیع تر را برای شما فراهم می آورد.

ویژگی های این محصول

 • خاموش کن خودکار
 • طراحی ارگونومیک
 •  بدنه استیل

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/1c39d1c5-82e8-4c8d-9a88-7b52593b85aa” ]

سشوار سایونا

سشوار سایونا

سشوار سایونا دارای قدرت موتور 2000 وات است و با فناوری AC تولید شده است دارای سه نوع حرارت سرد ، گرم و داغ است قدرت فشار باد تا 2 متر را دارد.دارای المنتی قدرتمند است که گرمای یکنواختی را ایجاد می کند.و باعث درخشندگی و سلامت مو می شود.

یکی از اصلی ترین ابزار لازم برای آرایش و زیبایی موها می باشد. در نتیجه لازم است که برای انتخاب یک سشوار خوب به امکاناتی همچون، توان موتور دقت فرمائید. سشوار سایونا مدل Sayona SY-1000 دارای موتور AC و سرعت بالا و باد فوق العاده قوی در خشک کردن ، قابلیت این که هم برای استفاده در سالن های آرایشی و هم استفاده شخصی انتخاب شود را دارد.

موتور های موجود در دارای دو نوع مختلف به نام های AC و DC می باشند. موتور AC قابلیت این را دارد که به صورت ممتد و مکرر روشن بماند و مناسب است برای مصرف حرفه‌ای از جمله آرایشگاه‌ها ، و همچنین می‌تواند انتخاب مناسبی برای خانم‌هایی باشد که موهایی بلند دارند و سشوار کشیدن موهایشان مدت زمان بیشتری زمان میبرد.

سلام من این کالا رو با تحقیق زیاد از مصرف کننده ها خریدم و راضی هستم نقاط قوت گرما و پرتاب باد عالی نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/4dc8a389-3428-4534-8009-2672ef1e6bd4″ ]

سشوار روزیا

 

سشوار روزیا

روزیا یکی از بهترین برند های روز دنیا می باشدکه طرفداران زیادی دارد و از پرفروش ترین سشوارهای بازار است.از لحاظ کارایی و دوام بسیار بی نظیر می باشد.این سشوار خیلی سریع موها را خشک و مرتب می کند. و با قیمت مناسب عرضه می گردد.دارای دکه در دو حالت تنظیم می باشد و به صورت دو سرعته می باشددارای قدرت موتود 2000 وات است و با موتور AC طراحی شده است و میتواند سالها برای شما کارایی داشته باشد مناسب برای موها پرپشت و ضخیم است.

کیفیت مناسبی داره . دو حالت برای شدت باد و دو حالت شدت گرما داره و نسبت به قیمت خیلی خوبه موفق باشید نظر یکی از خریدارن

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/1f8f1520-a0d5-4d54-8e7a-c4dcf106c16d” ]

سشوار هانی هیر

سشوار هانی هیر

این سشوار که کاربردی حرفه ای دارد قابلیت کراتینه کردن مو را دارد. دارای موتور قدرتمند 2200 وات است. مجهز به فناوری تولید یون است. یون‌های منفی باعث می‌شوند که رطوبت به داخل ساقه‌ی مو نفوذ کند و پس از خشک‌کردن، موها حالت نرم‌تر و لطیف‌تری داشته باشند.

علاوه بر این، یون‌ها روی سطح مو را پوشانده و رطوبت مو را حفظ می‌کنند. به‌این‌ترتیب علاوه بر حفظ سلامت مو، سرعت خشک‌کردن زیادتر شده و بعد از خشک‌کردن هم، وز شدگی موها کمتر می‌شود.همه ی این ویژگی ها باعث می شود که کار خشک کردن و حالت دادن به موها در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل ممکن انجام شود.

سرعت باد را در دو حالت و حرارت باد را در سه حالت می توان تنظیم کرد که با توجه به جنس مو واستفاده‌ی مورد نظرمی‌توان یکی از آن‌ها را انتخاب کرد. متمرکز کننده ی باد همراه سشوار ارائه شده است.به‌طور خلاصهسشوار حرفه ای هانی هیر  HoneyHair BY-522  دارای موتورپر قدرت ۲۲۰۰ وات DC، یون‌ساز حرفه‌ای، دو حالت سرعت و سه حالت حرارت، دکمه‌ی باد سرد، متمرکز کننده و پخش کننده بوده و برای استفاده در منزل و آرایشگاه انتخاب مناسبی می‌تواند باشد.یکی از پرفروش ترین سشوارهای بازار است.

ویژگی های این محصول

 • دارای دو حالت سرعت و سه حالت حرارت
 • دارا دکمه‌ی باد سرد، متمرکز کننده.
 • مجهز به فناوری تولید یون
 • دارای سیم بلند برای راحتی کار

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/da1b58d3-c8c7-4a2d-8b36-6ab445e0e191″ ]

کلام آخر

در این مقاله شما را با  10 تا از پرفروش ترین سشوارهای بازار  آشنا کرده ایم تا قبل از انتخاب این محصولات ، آشنایی کامل را داشته باشید.همچنین خوشحال می شویم اگر در استفاده از این محصولات تجربه ای دارید نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید!!

4/5 - (6 امتیاز)

مدیر

من بیش از 5 ساله نویسندگی ،برای سایت های مختلف انجام میدم که الان حدودا 2 ساله با پزشکا آشنا شدم و مقاله های زیبایی و سلامتی محور در مجله پزشکا قراردادم اگر خوشتون از مقاله های من اومده نظرتون رو پایین همین مقاله برام بنویسید..

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا