زیبایینبض بازار

معرفی بهترین برندهای فیکساتور صورت【سال1403】❤️+ لیست 10 تایی

معرفی بهترین مارک های فیکساتور صورت

معرفی بهترین برندهای فیکساتور صورت .بسیاری از خانمها در طول مهمانی از ماندگاری و ریزش آرایش خود ناراضی هستند و می خواهند آرایش آنها تا پایان مهمانی ثابت بماند و حفظ شود یکی از بهترین راه‌های تثبیت و دوام آرایش ، استفاده از فیکساتور است .

اسپری فیکساتور بعد از اتمام آرایش صورت بر روی کل صورت اسپری می شود تا از ریختن آرایش جلوگیری کند و دوام و ماندگاری آرایش صورت شما را بسیار بالا خواهد برد. این تثبیت کننده آرایشی در هر شرایط آب و هوایی باعث ثابت ماندن آرایش می شود و مانع از کمرنگ شدن و یا چرب شدن صورت میشود.

از تفاوتهای اصلی فیکساتور با پرایمر در این است که پرایمر را در ابتدای آرایش و قبل از استفاده از هرگونه وسیله آرایشی بر روی صورت استفاده می‌کنند و زیرساز آرایش است ، اما فیکساتور در پایان آرایش به کار می‌رود و برای ثابت ماندن آرایش استفاده میشود .فیکساتورها معمولاً به دو صورت پودری و اسپری در بازار وجود دارند که استفاده از نوع اسپری آن راحت تر و رایج تر نیز هست.

امیدوارم بتوانیم در ادامه این مقاله با معرفی بهترین برندهای فیکساتور صورت شما را در انتخاب یک فیکساتور مناسب راهنمایی کنیم!!

معرفی بهترین برندهای فیکساتور صورت

نحوه استفاده از اسپری فیکساتور

در هنگام استفاده از اسپری فیکساتور چشمانتان را ببندید و در فاصله ۲۵ متری از صورت خود اسپری کنید و به آرامی به کل صورت و گردن خود بزنید. کمی منتظر بمانید تا خشک شود .

اگر بعد از آرایش در منزل خود به فیکساتور دسترسی ندارید می توانید به جای آن از پودر بچه نیز استفاده کنید توجه کنید که استفاده از این پودر باید به اندازه مناسب باشد . قلم آرایشی خود را که شبیه به قلم رژگونه است در پودر بچه بغلتانید و به آرامی به صورت خود بمالید. با این کار رنگ پوست شما یکنواخت خواهد شد و ماندگاری آرایشتان بالا خواهد رفت.معرفی بهترین برندهای فیکساتور صورت

یک توصیه مهم استفاده از فیکساتور: استفاده از آن هر روز بسیار مضر است بنابراین فقط در مجالس از آن استفاده کنید.
از کاربردهای دیگر اسپری فیکساتور هنگامی که می خواهید با اسفنج آرایشی کرم پودر بزنید اسفنج را با اسپری فیکساتور مرطوب کنید با این کار به راحتی پودر بر روی صورت شما می نشیند و ماندگاری و دوام آرایشی تان بالا خواهد رفت و همچنین در هنگام استفاده از سایه چشم می توانید براش سایه چشمتان را کمی فیکساتور بزنید و بعد سایه بکشید با این کار سایه شما زیباتر و جذابتر و ماندگاری بالایی خواهد داشت.

نحوه استفاده از اسپری فیکساتور

با این توضیحات مقدماتی ، حتما متوجه شده‌اید که فیکساتور یک محصول تکمیل‌کننده است.در واقع بدون فیکساتور هم یک آرایش کامل دارید ولی استفاده از فیکساتور چه به صورت اسپری چه پودر فیکس ، دوام آرایش را بیشتر می‌کند.معرفی بهترین برندهای فیکساتور صورت

اسپری فیکساتور مک

اسپری فیکساتور مک

 

اسپری فیکساتور مک یک پوشش سبک وزن مانند آب می باشد.این محصول با ویتامین ها و مواد معدنی ، حاوی ترکیبی از چای سبز ، بابونه و خیار غنی شده است. همچنین علاوه بر طراوت بخشی به پوست یک هیدراته کننده سریع است و ترمیم کننده پوست و برطرف کننده خشکی پوست است.

این اسپری خنک کننده را می توان همراه سایر محصولات آرایشی و برای مات و یکدست کردن آرایش استفاده کرد.پس از استفاده از اسپری فیکساتور اورجینال علاوه بر حفظ رطوبت پوست ، آرایش شما را مقاومتر و یکدست خواهد کرد.این محصول همچنین آثار خستگی و خشکی پوست را برطرف می کند. اسپری فیکس برای تنظیم درخشش پوست نیز مفید بوده و با روش استفاده ای سریع و راحت به ماندگاری آرایش شما کمک می کند.

مواد اسپری فیکس اورجینال سبک و غیر چسبنده است ومی تواند تضمین کند که آرایش شما مدت زیادی با کیفیت اولیه روی پوستتان باقی بماند.این محصول با مانعا از ایجاد تعریق می شود ، آرایش را در برابر ریزش یا محو شدن مقاوم می کند.ماندگاری آن تا  ۱۲ ساعت طول می کشد.اسپری فیکساتور مک اصل بی رنگ ، بدون وزن و به اصطلاح نامرئی است.

اسپری فیکساتور میکاپ فور اور

اسپری فیکساتور میکاپ فور اور

اسپری فیکس میکاپ فور اور  پوستتان را درخشان میکند.با استفاده ای سریع و راحت به ماندگاری آرایش شما کمک می کند.همانطور که از اسم این محصول مشخص است به صورت اسپری بوده است.مواد آن سبک و غیر چسبنده است و تضمین می کند که آرایش شما مدت زیادی با کیفیت اولیه روی پوستتان باقی بماند.

ماندگاری آن ۱۲ ساعت طول می کشد.و مانع از تعریق پوست می گردد.فاقد الکل است و پوستتان را صاف و یکدست میکند.از ویژگی های خاص این فیکساتور در این است که امکان آرایش مجدد روی آن و پس از خشک شدنش روی پوست می باشد.

به همین دلیل اغلب آرایشگران حرفه ای پس از انجام آرایش پایه ، از این فیکساتور  استفاده میکنند و اجازه می دهند که خشک شود.و دوباره به ادامه آرایش میپردازند.همین امر موجب می شود تعریق پوست کمتر شده و نتیجه فیکس کنندگی بیشتر و طولانی تر باشد.

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/643371fc-d3ba-413c-bf1b-73f8343d75ce” ]

اسپری فیکساتور هدی بیوتی

اسپری فیکساتور هدی بیوتی

اسپری فیکساتور هدیبیوتی بدون ایجاد چسبندگی بر روی پوست و کدر ساختن آن ، آرایش را در تمام طول روز ثابت نگه می دارد و دارای ماندگاری طولانی مدت است. این اسپری ضمن تثبیت کردن آرایش ، پوست را درخشان میکند  و پوست را کدر و خسته نشان نمی دهد.اسپری فیکس کننده برند هدی بیوتی حاوی عصاره گل بابونه و خیار است و باعث رطوبت رسانی پوست و مانع از ایجاد چسبندگی روی پوست می شود.

توجه کنید که فقط برروی هرقسمت از پوست فقط یکبار اسپری شود تا به میزان لازم باعث فیکس آرایش شود نه بیشتر چرا که با دوبار اسپری کردن برروی یک قسمت نه تنها آرایش فیکس نمی شود بلکه پف میکند و باعث خشکی آرایش و عدم طبیعی بودن پوست می شود.استفاده از این اسپری به صورت روزانه مضر است و فقط در مجالس استفاده شود.و برای افراد با پوست چرب بسیار مناسب است.

اسپری فیکساتور آرایش فلورمار

اسپری فیکساتور آرایش فلورمار
ویژگی های این محصول
  •  تثبیت کننده انواع کرم پودر و پنکک
  • حفظ رطوبت پوست
  •  افزایش ماندگاری آرایش
  • نمای نهایی طبیعی

روصورت سبک وماته و رنگ طبیعی پوسته خیلی هم خوشبو هستش بعداز چند ساعت اصلا رو پوست برق نمیفته نظر یکی از خردیداران

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/c7f93fc9-7c49-42b2-83e2-6cc674bdec93″ ]

اسپری فیکساتور گلدن رز

اسپری فیکساتور گلدن رز

اسپری تثبیت کننده آرایش  گلدن رز بدون اینکه پوست را خشک کند ، به سرعت جذب پوست شده و آرایشتان را در روز ثابت نگه می دارد .و برای انواع پوست مناسب است.این اسپری به شما کمک می کند تا در طول روز نیازی به تمدید آرایش نداشته و نگران از بین رفتن آرایش خود نباشید. از ویژگی های اصلی آن خشک شدن سریع ، تثبیت کننده ارایش ، رطوبت رسانی پوست ، ماندگاری طولانی آرایش ، مانع از چسبندگی است.

روش استفاده:

  • بعد از اتمام آرایش صورت ، اسپری را به خوبی تکان داده و از فاصله 20-25 سانتی متری بر روی صورت اسپری کنید
  • هنگام استفاده چشمهاتان را ببنید

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/50d92bb9-2d7f-45f2-858e-4b49e2484ac6″ ]

اسپری فیکساتور لورآل

اسپری فیکساتور لورآل

اسپری تثبیت کننده آرایش لورآل ، با فرمولاسیون ویژه ، مشکل پاک شدن و ماسیده شدن آرایش را برای همیشه بر طرف کرده است. این محصول بدون ایجاد چسبندگی بر روی پوست و کدر ساختن آن آرایش را در تمام طول روز ثابت نگه می دارد و بدون اینکه پوست را خشک کند ، به سرعت جذب پوست شده و آرایش را در روز ثابت نگه می دارد. روش مصرف: بعد از اتمام آرایش صورت ، اسپری را به خوبی تکان داده و از فاصله 25-20 سانتی متری بر روی صورت اسپری کنید.هنگام استفاده چشم ها را ببندید.

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/82d88e1c-dd1f-47f0-9864-f66fdde64818″ ]

پودر فیکساتور هانتین

پودر فیکساتور هانتین

 

پودر فیکساتور هانتین یک محصول عالی برای ثابت ماندن آرایش در طی مدت طولانی بدون هیچ گونه آسیب و احساس سنگینی روی پوست است . کارایی فیکساتور اینگونه است که چربی و تعریق داخل پوست را جذب میکند و در صورت برخورد با آب ، از نفوذ آن جلوگیری می کند .

برای دانستن بیشتر عملکرد این پودر فیکساتور مقدار بسیار کمی از آن را داخل درب خود محصول بریزید به اندازه 2 یا 3 قطره آب به آن اضافه کنید و درب را کمی به چپ و راست خم کنید تا آب از روی پودر رد شود خواهید دید به زیبایی هر چه تمام تر پودر فیکس ، آب را پس میزند و به بیرون می راند . تفاوت یک پودر فیکس قدرتمند را اینگونه متوجه شوید . پس میتوانید پودر فیکس ” هانتین ” را پس از اتمام آرایش با دقت روی کل صورت خود بزنید و از ماندگاری طولانی آن لذت ببرید .

بدلیل مات بودن این محصول از برق زدن چهره که اکثر ما از آن فراری هستیم جلوگیری میکند و به دلیل بیرنگ بودن تاثیری بر رنگ های زیبای استفاده شده در گریم شما ندارد . این پودر فیکس به دلیل بی رنگ بودن برای پوست های روشن تیره و متوسط قابل استفاده است .از کاربرد های دیگر پودراین فیکس مخلوط کردن با سایه ابرو جهت ماندگاری بیشتر و یا یا با انواع سایه های چشم میباشد .

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/53e499e9-1dd6-432c-b400-037d7c732976″ ]

پودر فیکساتور یور

پودر فیکساتور یور

پودر تثبیت‌کننده‌ی آرایش صورت برند آلمانی «یور» (Your) مقداری معادل 20 گرم دارد که بافتی فشرده اما سبک دارد که باعث سنگینی بر روی صورت نمی‌شود. رنگ پودر تثبیت‌کننده‌ی یور خنثی است یعنی کاملاً بی‌رنگ است و در رنگ آرایش تغییری ایجاد نمی‌کند.

پودر تثبیت‌کننده‌ی یور به‌نوعی تکمیل‌کننده‌ی آرایش است. پودر یور باعث می‌شود آرایش معمولی شما به یک آرایش ضدآب تبدیل شود و در برابر تعریق و در برخورد با آب از خود مقاومت نشان دهد.

با استفاده از پودر فیکس‌کننده و تثبیت‌کننده‌ی یور برق و درخشش آرایش‌تان ازبین می‌رود و آرایشی مات خواهید داشت. یکی دیگر از مزایای پودر تثبیت‌کننده‌ی یور افزایش مانگاری آرایش است و بهترین گزینه برای زمان‌هایی است که نیاز دارید آرایش‌تان ثابت و سالم باقی بماند. تثبیت‌کننده‌ی آرایش یور جلوه‌ای طبیعی به پوست و آرایش می‌دهد.

پودر تثبیت‌کننده‌ی یور دارای کد مجوز بهداشت از سازمان غذا و دارو است و از نظر بهداشتی کاملاً تاییدشده و مطمئن و بهداشتی محسوب می‌شود. پودر یور تک رنگ است و در محفظه‌ای بی‌رنگ و شیشه‌ای که دارای در است قرار داده شده است. پودر تثبیت‌کننده‌ی یور را با استفاده از یک برس و یا قلم‌موی مخصوص پودر می‌توانید در سطح پوست و بر روی آرایش‌تان پخش کنید.

من از دی جی کالا خرید کردم برای اولین بار بود که محصول یور رو امتحان میکردم در یک کلام عالی عالی عالی نظر یکی از خریداران

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/d89aea42-f8a4-4fb2-abe3-dc118aff060e” ]

پودر فیکساتور بن نای

پودر فیکساتور بن نای

پودر تثبیت کننده آرایش Ben Nye یک محصول خارق العاده برای ثابت نگه داشتن آرایش برای مدت طولانی تر بدون آسیب و احساس سنگینی روی پوست است .از ویژگی های این محصول این است که چربی و تعریق داخل پوست را جذب میکند و در صورت برخورد با آب آن را دفع میکند .

پودر تثبیت کننده آرایش Ben Nye را پس از اتمام آرایش با دقت روی تمام سطح آرایش شده بزنید و از ماندگاری طولانی آن لذت ببرید . بدلیل مات بودن این محصول از برق زدن چهره که اکثر ما از آن فراری هستیم جلوگیری میکند .از کاربرد های دیگر پودر فیکس مخلوط کردن با انواع سایه ها است وماندگاری سایه  را بالا خواهد برد.

پودر فیکساتور  آرت دکو

 

پودر فیکساتور  آرت دکو

ساخت کشور آلمان است. این پودر تثبیت کننده آرایش آرت دکو یکی از محصولات تخصصی آرایش و گریم است که علاوه بر اینکه آرایش را ماندگار می سازد باعث طبیعی جلوه کردن آرایش نیز می شود. و برق غیر طبیعی حاصل از استفاده از کرم پودر ها یا لوازم آرایش دیگر را از بین می برد تا آرایش کاملا یکدست شود.

ویژگی های این محصول

  •  سبب دوام بیشتر کرم پودر و رژلب می شود
  • چربی را از آرایش حذف می کند
  •  دارای بافتی بسیار لطیف و روان و دانه های پودری بسیار ریز
  • فاقد رنگ

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/ba21a3fa-6c7e-4ff6-b0d6-ac60f9b5ec19″ ]

انواع مختلف فیکساتور

پودر فیکس ، فیشینگ پادر ، ستینگ پادر

فیکساتور ها به دو صورت رنگی و بی رنگ تولید می شوند .فیکساتورهای بی رنگ چربی صورت را از بین می‌برند اما فیکساتورهای رنگی برای میکاپ مناسب است.

 انتخاب یک فیکساتور مناسب

فیکساتورها در انواع مختلفی در بازار عرضه می‌شود و تنوع زیادی دارند برای پوست های خشک باید فیکساتور فاقد الکل استفاده کنید زیرا الکل باعث بیشتر خشک شدن پوست می‌شود. پس بهتر است از اسپری فیکساتور بدون الکل و آبرسان استفاده کنید. برای پوست های چرب بهتر است از اسپری فیکساتور بدون چربی استفاده کنید و برای پوستهای مختلط از فیکساتوری که ترکیبی پوست چرب و خشک استفاده کنید.

استفاده از فیکساتور در روزهای آفتابی و گرم

آرایش صورت در روزهای آفتابی خیلی زودتر بهم می‌ریزد و صورت چرب می شود در این شرایط باید از اسپری فیکساتور ضد عرق و خنک کننده استفاده کنید .و در آب و هوای سرد و زمستانی باید از فیکساتور مرطوب کننده و آبرسان استفاده کنید .

به طوری که آرایش تان را به هم نریزد و ثابت نگه دارد برای افرادی که دوست دارند آرایش مات و یا لایت داشته باشند باید از اسپری فیکساتور مات و بدون براقیت استفاده کنند و برخی افراد دیگر دوست دارند آرایشی براق داشته باشند باید از فیکساتور براق کننده استفاده کنند در روزهای آفتابی حتماً باید از اسپری فیکساتور با spf مناسب و یا بهترین کرم های ضد افتاب ایرانی استفاده کنیم تا در مقابل آفتاب از پوستتان محافظت کند و قبل از خروج از منزل حتماً اسپری را بزنید اگر برای مدت طولانی زیر نور خورشید بودید استفاده از فیکساتور را تمدید کنید.

جمع بندی و نکات پایانی

قبل از استفاده از فیکساتور حتماً بطری را تکان دهید تا عناصر ته‌نشین شده آن ترکیب شود و بعد از کامل شدن آرایش صورت خود را فیکساتور را به کل صورت با فاصله مناسب  اسپری کنید. فیکساتور باید با فاصله ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر از صورت اسپری شود ، برای اطمینان ، بعد از اینکه تمام صورت خود را اسپری کردید.

می توانید اسپری را به صورت ایکس و سپس به صورت تی از بالای صورت خود اسپری کنید بعد از اسپری کردن صورت ، باید صبر کنید تا از خشک شود. در طول روز می توانید چند بار اسپری فیکساتور را تجدید کنید تا آرایش‌تان طبیعی و زیبا جلوه کند.

در اینجا به معرفی بهترین برندهای فیکساتور صورت پرداختیم .

2.8/5 - (6 امتیاز)

مریم مردانی

مریم مردانی هستم 3 ساله کار نویسندگی انجام میدم علاقه به حوزه های آرایشی و زیبایی دارم .خوشحال میشم اگر پیشنهادی دارید زیر این مطلب نظرات خودتون رو ارسال کنید :)
دکمه بازگشت به بالا