زیبایینبض بازار

لینک خرید رژلب مایع زیر 40 هزار تومان【سال1403】❤️

امروزه بسیاری از خانم ها علاقه بسیاری به استفاده از رژلب ها دارند اما در برخی مواقع ممکن است که نداند از چه نوع رژلبی باید استفاده کنند. برای مثال برخی از خانم ها علاقه بسیاری به استفاده از رژلب های جامد دارند و برخی دیگر استفاده از رژلب های مایع و رژلب های مدادی را دارند اما نمی دانند که در چه مواقعی باید از کدام نوع رژ لب ها استفاده کنند. ما در ادامه این مقاله شما را با رژلب ها و رژلب مایع و نحوه استفاده از آن آشنا خواهیم کرد.

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4a2bc7e3-1542-4b52-9a51-2644dfc428cc” ]

رژلب مایع چیست؟

رژ لب‌ مایع مات انتخاب بهترین رژلب مایع مات کمک می ‌کند تا بتوانید زیبایی را به آرایشتان هدیه دهید.اگر بخواهیم رژ لب ها را با هم مقایسه کنیم باید گفت که رژ لب ‌های جامد و قدیمی مدل رژلب مایع مات لب ‌ها را زیباتر و طبیعی ‌تر جلوه می ‌دهد و کمک می ‌کند در عین زیبایی و درخششی که با سایه ‌های رنگی بر روی لب ‌های شما ایجاد می ‌کند و جلوه بهتری را نشان می دهد.

زمانی که از رژ لب های جامد استفاده میکنید حتما سعی داشته باشید که از خط لب استفاده کنید اما زمانی که از رژ لب های مایع استفاده می کنید نیازی به استفاده از خط لب ندارید چرا که این نوع رژ لب ها جذب پوست لبتان می شوند.

علاوه بر این ها نکته ای که باعث محبوبیت بسیار رژ لب های مایع شده تنوع رنگی بسیار بالای این رژ لب ‌ها است به طوری ک اگر شما نیاز به سایه چشم داشته باشید خیلی راحت می‌ توانید هر سایه چشمی را با رژ لب مایع مات خود ست کنید.

در کنار این ها معمولا در بافت رژ لب ‌های جامد قدیمی از روغن و موم استفاده می‌ شود که منجر می ‌شود فرد بر روی لب خود احساس سنگینی داشته باشد و در برخی موارد بافت رژ لب جامد سخت باشد اما در فرمولاسیون رژ های مایع از بافتی بسیار لطیف استفاده شده است که در برخی موارد حاوی مرطوب کننده هم است و پوست لب شما را تازه و لطیف نگه می دارد.

رژ لب مایع چیست؟

نحوه صحیح استفاده از رژ لب

رژ لب‌ های مایع مات دارای سایه ‌های رنگی مختلفی هستند. برخی از این سایه ‌ها که موجب برجستگی و حجیم شدن می ‌شود ممکن است موجب خشکی لب ‌های حساس شود در نتیجه قبل از خرید مقداری از آن را بر روی دست خود تست کنید و در تاریک ‌ترین حالت ممکن دست خود را قرار دهید اگر سایه‌ های رژلب به وضوح دیده شد قطعا رژلب مایع مات خوبی است.

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که ترجیح می‌ دهید از رژ لب‌ های مات با سایه روشن استفاده کنید بهتر است قبل از استفاده از رژ لب با خط لبی که کمی تیره ‌تر از رژ لب شما است تمام سطح لب خود را بپوشانید سپس رژ لب مایع را استفاده کنید. این تکنیک علاوه بر برجسته ‌تر نشان دادن لب ‌ها سبب ماندگاری بالاتر نیز می ‌شود. بهتر است هنگام استفاده از رژ لب های مایع آن را یکبار بیشتر روی لب هایتان نکشید چرا که طیاد شدن رژ لب های مایع باعث بد ظاهری لب های شما می شود. علاوه بر این ها بهتر است نکات زیر را هم هنگام استفاده از رژ لب مایع فراموش نکنید :

 • بدون استفاده از لایه بردار لب ، از رژ لب استفاده نکنید.
 • بدون استفاده از خط لب از رژ لب استفاده نکنید.
 • رژ لب را با کمک لب هایتان روی هم پخش نکنید.
 • بیش از اندازه از رژ لب استفاده نکنید.
 • رژ لب های مایع را با دست پاک نکنید و برای پاک کردن آن می توانید از دستمال کاغذی کمک بگیرید.

حالا بعد از اینکه این نکات مهم را دانستید بهتر است که نحوه استفاده صحیح از آن را هم بدانید که برای اینکار بهتر است ادامه این مقاله را از دست ندهید.

 • لب هایتان را با مرطوب کننده لب آماده کنید.
 • دور خط لب خود قدری هایلایتر بمالید.
 • دقت کنید تنها مقدار اندکی هایلایتر برای ایجاد بازتاب نور طبیعی استفاده کنید.
 • دور لب ها از کانسیلر استفاده کنید.
 • با استفاده از قلم لب و مقدار کمی از رژ دور لب پایین را بکشید.
 • پس از خط لب پایین نوبت به قسمت وسط لب بالا می رسد.
 • از گوشه های خارجی لب قسمت ها را به هم وصل کنید.
 • پس از کشیدن هلال وسط خط لب بالایی آغاز به اتصال دادن آن به لب پایین کنید
 • در آخر رای پر کردن وسط لب از اپلیکاتور رژ مایع هم استفاده کنید.

نحوه صحیح استفاده از رژ لب

[maxbutton id=”2″ url=”[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4a2bc7e3-1542-4b52-9a51-2644dfc428cc” ]

از رژلب مایع استفاده کنیم یا جامد ؟

همانطور که می‌ دانید ظاهر رژ لب مایع شبیه به ریمل هست و درون آن یک براش قرار دارد. شما تنها باید با استفاده از آن براش رژ را روی لب خود بکشید. اما قطعا شکی در این نیست که رژ لب جامد سابقه بسیار زیادی دارد و چندین سال است که مردم از این نوع رژ لب استفاده می کنند. اصلا به همین دلیل است است که تولید رژ لب جامد از رژ لب مایع به نوعی بیشتر هم است.

بسیاری از افراد همیشه از این هراس دارند که روزی درب رژ لب مایع درون کیف آنها باز شود و کل وسایل آنها را کثیف کند.به طور کلی رژ لب جامد ظاهری مجلسی ‌تر دارد و به نوعی پوشش دهی بهتری روی لب خواهد داشت. اما از طرف دیگر معمولا در مهمانی ‌ها و مجالس باید هر دو ساعت یک بار آن را تجدید کرد. رژ لب مایع معمولا ظاهری کمی براق‌ تر دارد و این به دلیل ذات مایع بودن آن است.در نتیجه به نوعی استفاده از رژ لب مایع و جامد را به نوعی سلیقه ‌ای می ‌توان دانست.

البته در برخی موارد بانوان از این بابت گلایه می ‌کنند که رژلب مایع لب آنها را خشک می ‌کند. اما در حال حاضر با وجود روی کار آمدن رژ لب مات بسیاری انتظار این را ندارند که رژ لب مایع مات وجود داشته باشد. معمولا افکار عمومی انتظار درخشش و براقیت را از رژ لب مایع دارد و به همین دلیل در ذهن آن نمی ‌گنجد که رژ لب مایع مات وجود داشته باشد. اما استفاده از رژ لب های مایع چند ویژگی دارد که آنها را با هم بررسی خواهیم کرد.

دوام بیشتر رژ لب مایع : یکی از بهترین دلایل استفاده از رژ مایع دوام طولانی تر آن نسبت به رژ لب معمولی یا برق لب است. رژ لب مایع لب های شما را رنگ می کند و بعضی از برند ها حتی تا 12 ساعت نیز دوام دارند.

مجبور نیستید مجددا از آن استفاده کنید : می توانید با خیال راحت هر چیزی که می خواهید بخورید و بنشوید اما رژ لبتان پاک نشود و نیازی نیست که به طور مجدد از آن استفاده کنید.

موهایتان به رژ لب تان نمی چسبد : آیا تا به حال شده که از رژ لب جامد یا برق لب استفاده کرده باشید و موهایتان به آن چسبیده باشد؟ بدترین چیز این است که بیرون باشید و وزش شدید باد موهایتان را تازیانه وار به لبهایتان بزند و نه تنها موهایتان به آن می چسبد، بلکه تمام صورتتان را آغشته به رژ می کند. رژ لب مایع بطور کامل خشک است، بنابراین هرگز این مشکل بوجود نمی آید.

رژ لب مایع به دندانهایتان نمی چسبد : هنگام صحبت کردن با دوستان تان آیا از اینکه بفهمید رژ لب روی دندانهایتان است متنفرید؟ خیلی خجالت آور است! یکی از بهترین چیزها در مورد رژ مایع این است که چون بطور موقت لبهای شما را رنگ می کند، روی دندانهایتان ظاهر نمی شود. زمانی که با دوستانم صحبت می کنم، با اطمینان لبخند می زنم، چون می دانم که دندانهایم صورتی نشده اند.

رژ لب روی لبه فنجان ظاهر نمی شوند : حدس می زنم که تنها مزیت نوشیدن با رژ جامد این است که شما هنگامی که بیرون هستید، می دانید کدام لیوان مال شما است. می دانم که باقی ماندن اثر رژ جامد روی لیوان، هر کسی را آزار نمی دهد، اما من از آن متنفرم.

مجبور نیستید که مقدار زیادی از آنرا بخرید : چون تنها مجبورید که فقط یکبار در شب از رژ مایع استفاده کنید بنابراین کمتر از رژ معمولی از آن استفاده می کنید. این یعنی مجبور نیستید که زیاد آنرا بخرید، و با این کار صرفه جویی می کنید.

از رژ لب مایع استفاده کنیم یا جامد ؟

کدام رژ لب مناسب پوست ما است؟

برای بسیاری از خانم ها این اتفاق افتاده است که بعد از چند بار استفاده از رز لب این را احساس کردند که رژ لب مناسب پوست و صورت آن ها نیست. برای اینکه بخواهیم بهترین انتخاب را داشته باشیم و از این اتفاق ها جلوگیری کنیم بهتر است که قبل از خرید رنگ یا تناژ پوستتان را بشناسید تا بتوانید به راحتی رژ لب خریداری کنید.

برای شناخت پوست بهتر است توجه کمی به رنگ کرم پودر یا کرم ضد افتاب داشته باشیم اما در برخی مواقع ممکن است که باز هم با توجه به نوع رنگ کرم پودرتان بهترین محصول را خریداری نکنید به همین دلیل بهتر است در این مرحله با توجه به رگ های مچ دست نوع پوستتان را تشخیص دهید تا بتوانید رنگ تناژ پوستتان را بشناسید تا بتوانید همراه با آن رژلبی مناسب را خریداری کنید.

رژ لب برای پوست های تناژ سرد : اگر شما پوستی با تناژ سرد دارید بهتر است از محصولی استفاده کنید که ان هم از تناژ رنگ های سرد باشد که این رنگ ها را می توان شامل رنگ های قرمز آبی فام ، صورتی سرخابی یا رنگ های بنفش نام برد چرا که این رنگ های گفته شده هماهنگی خاصی با نوع پوست شما خواهند داست.

اگر شما پوست روشن با تناز سرد دارید بهتر است که از رنگ های قرمز تمشکی و زرشکی بیشتر استفاده کنید و اما ممکن است که این مورد بر عکس باشد و شما دارای پوست تیره باشید که در چنین مواقعی بهتر است از رنگ هایی که طیف قرمز جیغ یا شرابی دارند استفاده کنید و در آخر کسانی که پوست متوسط یا گندمی دارند از صورتی کمرنگ یا قهوه ای کمرنگ می توانند به راحتی استفاده کنند.

رژ لب برای پوست های تناژ خنثی : یکی از ویژگی های مهم این تناژ این است که با تمامی رژ لب ها جور هستند و می توان به راحتی از هر رنگی استفاده کنید. برای مثال متیوانید هم رنگ های جیغ و هم رنگ های ملایم استفاده کنید. برای اینکه چهره زیبا و دلنشین داشته باشید بهتر است که از رنگ ها ملایم استفاده کنید.

رژ لب برای پوست های تناژ گرم : اگر شما پوستی با تناژ گرم دارید بهتر است از رژ لبی استفاده کنید که ان هم از تناژ رنگ های گرم باشد که این رنگ ها را می توان شامل رنگ هلویی ، مرجانی و قرمز روشن ، نارنجی و قهوه ای هم بهترین رنگ برای پوستان است. اگر شما پوست روشن با تناز گرم دارید بهتر است که از رنگ های صورتی کرم رنگ و هلویی کم رنگ بیشتر استفاده کنید.

اما ممکن است که این مورد بر عکس باشد و شما دارای پوست تیره باشید که در چنین مواقعی بهتر است از رنگ هایی که طیف مسی و بنفش و کاراملی دارند استفاده کنید و در آخر کسانی که پوست متوسط یا گندمی دارند از رنگ قرمز گیلاسی ، قرمز رنگ و مرجانی و قرمز نارنجی می توانند به راحتی استفاده کنند.

[maxbutton id=”2″ url=”[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4a2bc7e3-1542-4b52-9a51-2644dfc428cc” ]

کدام رژ لب مناسب پوست ما است؟

بهترین روش استفاده از برق لب روی رژ لب مایع

 • اگر از یک رژ لب بولد و شیمری استفاده نمی کنید همیشه از برق لبی استفاده کنید که شاین تیره داشته باشد. برق لب هایی که برق صدفی دارند را نمی توانید به راحتی تمیز و مرتب نگه دارید و معمولا ظاهر بسیار بدی پیدا می کنند.
 • اگر برق لبی خریدید که با رنگ پوستتان هم خوانی جالبی نداشت کمی برق لب شفاف یا خواص وازلین وازلین به آن اضافه کرده و بعد استفاده کنید.
 • اگر در اطراف دهانتان خطوط خنده دارید، از برق لبی استفاده کنید که به رنگ پوستتان نزدیک باشد. این باعث می شود که خطوط کمتر به نظر برسند.
 • از این که برق لبتان فرمولاسیونی غلیظ داشته باشد هراسی نداشته باشید. هرچه فرمولاسیون آن ها غلیظ تر باشد درخشش بیشتر و جذاب تری دارند و مدت زمان بیشتری روی لب باقی می مانند.
 • مراقب باشید که لب هایتان حالت چسبناک پیدا نکند.
 • از لب هایتان محافظت کنید. استفاده از برق لب مانند قرار دادن روغن روی پوست است. بنابراین باید از لب هایتان با کرم ضدآفتاب محافظت کنید.
 • لب ها را به هم نمالید. این مساله باعث می شود که برق لب به سمت خارج لب ها برود و نه درخششی داشته باشد و زیبا به نظر برسد.

کلام آخر 

ما در این مقاله شما را با نحوه صحیح استفاده از رژلب و چگونگی ساخت شدن آن و علاوه بر این ها شما را با انواع آنها آشنا کرده ایم تا شما بتوانید با استفاده از این نکات آرایشی زیبا و مناسب داشته باشید. از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم اگر در این زمینه تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید.

[maxbutton id=”2″ url=”[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4a2bc7e3-1542-4b52-9a51-2644dfc428cc” ]

5/5 - (2 امتیاز)

مونا اشتری

سلام من مونا اشتری هستم و 4 ساله کار محتوا نویسی و سئو انجام میدم. علاقه زیادی به تولید محتوای تو حوزه های سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند بتونم تو زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمکتون کنم.
دکمه بازگشت به بالا