پزشکان

بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان【سال 1402】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان را به شما ساکنان این شهر معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کنید و از خدمات زیبایی دندانپزشکی در سطح کیفی بالا برخوردار شوید. با گذشت زمان و در اثر عوامل گوناگون مانند افزایش سن، مصرف دخانیات، عدم رعایت بهداشت دندان، شیمی درمانی، مصرف بیش از اندازه فلوراید، ژنتیک و خوردن غذاهای نامناسب ممکن است رنگ دندان ‌ها زرد شود و اعتماد به نفس افراد کاهش یابد. بلیچینگ دندان یکی از جدید ترین روش ‌های زیبایی دندان می ‌باشد که علاوه بر اصلاح لبخند موجب رفع زردی دندان نیز خواهد شد. این روش زیبایی به دو صورت بلیچینگ در مطب و بلیچینگ در خانه انجام می ‌شود. طی انجام بلیچینگ در مطب، بهترین دکتر بلیچینگ هیچ گونه تراشی بر روی دندان شما ایجاد نخواهد کرد و دندان شما قالب خود را حفظ خواهد کرد. پس اگر شما عزیزان نیز خواهان افزایش زیبایی و سفیدی دندان ‌های خود در مدت زمان کوتاهی هستید می ‌توانید به پزشکان این حوزه در اصفهان مراجعه کنید.

بلیچینگ دندان چیست؟

با افزایش سن و در اثر عوامل گوناگون مانند نوشیدن مواد بسیار سرد، خوردن غذاهای نامناسب، مصرف قلیان و سیگار، آسیب‌ ‌های جدی به دندان وارد می ‌شود و رنگ آن به مرور زمان زرد خواهد شد. زرد بودن دندان‌ ها علاوه بر ظاهر ناپسندی که برای لبخند به وجود خواهد آورد، اعتماد به نفس افراد را نیز کاهش خواهد داد.

بسیاری از افراد به دنبال راهی هستند تا در کوتاه ‌ترین زمان ممکن بتوانند دندان‌ های خود را بدون هیچ گونه تراشی سفید کنند. بلیچینگ دندان یکی از جدید ترین و محبوب ‌ترین روش ‌های زیبایی در علم دندانپزشکی می ‌باشد که دندان ‌های بد رنگ را تحت تاثیر قرار داده و موجب اصلاح طرح لبخند خواهد شد. با استفاده از این روش زیبایی می ‌توانید دندان‌ های خود را طی مدت زمان کوتاهی سفید کنید و موجب افزایش اعتماد به نفس خود نیز شوید. این روش زیبایی در سال‌ های اخیر از طرفداران بسیاری برخوردار شده است و در بسیاری از کشور های جهان مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

طی انجام این روند، برای سفید کردن دندان ‌ها از ماده ‌های سفید کننده گوناگون استفاده می ‌کنند که حاوی پروکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید است. این مواد مولکول ‌های رنگدانه دندان‌ های شما را شکسته و در فرایند کوتاه مدت موجب سفید شدن آن خواهند شد. روش بلیچینگ به دو صورت انجام می ‌شود؛ در روش اول دندانپزشک از مواد مخصوص و یا از لیزر برای سفید کردن دندان ‌های شما طی چند جلسه در مطب خود استفاده می ‌کند.

در روش دوم، بهترین پزشک بلیچینگ در اصفهان از فک شما یک قالب تهیه می ‌کند و مواد مخصوصی را به شما خواهد داد. این روش، بلیچینگ در منزل نامیده می ‌شود. شما می ‌بایست این ماده را شب ‌ها داخل قالب گذاشته و بر روی دندان ‌های خود قرار دهید. بلیچینگ در منزل ممکن است تا ۳ هفته زمان ببرد اما آسیب جانبی آن کم تر خواهد بود. پس اگر شما عزیزان نیز نیازمند دریافت خدمات زیبایی و ترمیمی دندان در بالاترین سطح کیفی هستید می ‌توانید با خیالی آسوده به بهترین دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در اصفهان مراجعه نمایید.

بلیچینگ دندان چیست؟

ویژگی بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان

در حال حاضر دندانپزشکان زیبایی بسیاری در شهر اصفهان فعالیت می کنند که خدمات زیبایی دندان را در بالاترین سطح کیفی به شما عزیزان ارائه می ‌دهند. برای دریافت نتیجه بهتر و دارای ماندگاری بالاتر می ‌بایست پزشکی را با ویژگی‌ های برتر انتخاب کنید. بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان می ‌بایست دارای ویژگی ‌های متمایز کننده ‌ای نسبت به سایر دندانپزشکان زیبایی باشد که از مهم ترین آن ها می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان می ‌بایست دو روش بلیچینگ در مطب و بلیچینگ در منزل را با استفاده از برترین مواد اولیه انجام دهد.
 • پزشک منتخب شما می ‌بایست خدمات درمانی خود را در سطح کیفی بالایی به مراجعان ارائه دهد و کم ترین عوارض جانبی را برای آن ها به ارمغان آورد.
 • بهترین دکتر بلیچینگ باید دارای مدارک تخصصی و فوق تخصصی با درجه علمی بالایی از مراکز علمی و دانشگاه‌ های برتر کشور و یا خارج از کشور باشد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه بلیچینگ دندان می ‌بایست نمونه های موفقی ثبت کرده باشد و تصاویری از آن ها در اختیار مراجعان خود قرار دهد تا به آن ها حق تصمیم گیری بدهد.
 • بهترین پزشک بلیچینگ می ‌بایست در مراکز دندانپزشکی برتر در شهر اصفهان مشغول فعالیت باشد و خدمات زیبایی خود را با سطوح قیمتی مناسبی به مراجعان ارائه دهد.
 • بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان می ‌بایست انواع خدمات زیبایی دندان را به مراجعان خود ارائه دهد و برترین امکانات را برای آن ها در مطب شخصی خود فراهم کند.

هم اکنون تمامی شما عزیزانی که به دنبال خوش فرم کردن دندان‌ های خود و رفع نواقص ظاهری آن هستید می ‌توانید به بهترین دکتر لمینت در اصفهان مراجعه کنید و با کم ترین قیمت‌، از خدمات زیبایی دندانپزشکی در سطح کیفی بالایی برخوردار شوید.

بلیچینگ دندان برای چه افرادی مناسب است؟

به طور کلی بلیچینگ دندان یکی از محبوب ‌ترین روش‌ های زیبایی دندانپزشکی محسوب می ‌شود. اما این روش نیز ممکن است بر روی همه دندان‌ ها جواب ندهد و در موارد نادر زیبایی مختصری به آن ها ببخشد. بلیچینگ دندان برای افرادی مناسب می ‌باشد که دارای دندان ‌های صاف و مرتب باشند و به جز سفید کردن، نیازی به تراشیدن و مرتب کردن دندان ‌ها نداشته باشند.

در واقع افرادی که تنها به دنبال درخشان کردن و سفید کردن دندان‌ های خود هستند می ‌توانند از روش بلیچینگ دندان استفاده کنند تا به مینای دندان خود هیچ آسیبی وارد نکنند. این روش زیبایی هیچ تاثیری روی حالت و فرم دندان نخواهد داشت و شکل آن را نیز تغییر نمی ‌دهد. افرادی که به دلایل زیر دچار زردی و تیرگی دندان شده ‌اند و می ‌خواهند در مدت زمان کوتاه آن را سفید کنند، می ‌توانند از این روش زیبایی استفاده کنند:

 • افرادی که به دلیل نوشیدن برخی نوشیدنی ‌های رنگی با رنگدانه ‌های قوی مانند چای و قهوه، موجب زردی دندان‌ های خود شده ‌اند.
 • افرادی که زردی دندان‌ های آن ها به دلیل افزایش سن و نازک شدن مینای دندان می ‌باشد.
 • افرادی که از رژیم غذایی نامناسب استفاده می ‌کنند و در طول روز بیش از اندازه مواد قندی مصرف می‌ کنند.
 • افرادی که به دلیل خوردن غذاهای رنگی مانند سس کچاپ موجب زردی دندان‌ های خود می ‌شوند.
 • افرادی که نکات بهداشتی دهان و دندان مانند مسواک زدن را رعایت نمی ‌کنند.
 • کسانی که به دلیل استعمال دخانیات مانند سیگار و قلیان موجب لکه گرفتن و زردی دندان ‌های خود می ‌شوند.

10 تا از بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان را بشناسید!

دکتر مهرداد کاظمیان

دکتر مهرداد کاظمیان

دکتر مهرداد کاظمیان متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در شهر اصفهان است. ایشان مدرک تخصصی خود را در این رشته دریافت کرده ‌اند و دوره ‌های مختلف زیبایی و ایمپلنت را در کشور های آمریکا و آلمان نیز سپری کرده ‌اند. دکتر کاظمیان برد تخصصی خود را با رتبه ممتاز دریافت کرده و استادیار بخش زیبایی و ترمیمی دانشگاه دندانپزشکی آزاد اصفهان می ‌باشد. ایشان تاکنون در سمینار های بسیاری در مجامع بین ‌المللی سخنرانی داشتند و عضو کمیته ایمپلنت دانشکده دندانپزشکی آزاد اصفهان نیز هستند.

خدمات دکتر مهرداد کاظمیان:

 • بلیچینگ و سفید کردن دندان‌ ها در خانه و مطب
 • اصلاح دندان‌ های کج با کامپوزیت و اصلاح طرح لبخند
 • لمینت سرامیکی، ونیر کامپوزیت و کاشت دندان
 • کاشت پروتز های دندانی ثابت، متحرک و ایمپلنت دندان‌ ها
 • ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی ترمیمی و درمان مشکلات زیبایی دندان

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، ساختمان نگارا بانک پاسارگاد، طبقه اول، واحد چهارم

دکتر مهدی چاوش

دکتر مهدی چاوش

دکتر مهدی چاوش یکی از بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان می ‌باشد که مدرک تخصصی خود را در رشته دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی دریافت کرده است. ایشان دارای ۸ سال سابقه در زمینه دندانپزشکی هستند و هم اکنون در کلینیک شخصی خود فعالیت می ‌کنند. دکتر چاوش گواهینامه ‌های متعددی در حوزه دندانپزشکی زیبایی و اصلاح طرح لبخند دریافت کرده است و هم اکنون در حال ارائه خدمات به مراجعان خود از سراسر ایران می ‌باشد.

خدمات دکتر مهدی چاوش:

 • کامپوزیت دندان‌ ها
 • لمینت سرامیکی و بلیچینگ در مطب
 • بلیچینگ خانگی و ایمپلنت دندان
 • ارتودنسی دندان و کاشت پروتز‌های دندانی ثابت و متحرک
 • جرم ‌گیری دندان، پر کردن و عصب کشی تخصصی دندان

آدرس: اصفهان، چهارراه فرایبورگ، ابتدای خیابان مصلی، کلینیک دکتر چاوش

دکتر پیام توکلی

دکتر پیام توکلی

دکتر پیام توکلی با کسب رتبه برتر در کنکور سراسری وارد دوره دندانپزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد. ایشان دوره ‌های مختلف آموزش ترمیمی و زیبایی دندان را در داخل و خارج از کشور گذرانده ‌اند و در رشته تخصصی پاتولوژی و بیماری ‌های دهان و فک تحصیل کرده ‌اند. دکتر توکلی از برترین پزشکان بلیچینگ در اصفهان می ‌باشد که مقالات علمی متعددی در مجلات بین ‌المللی و کنگره‌ های داخلی و خارجی ارائه داده است. پس وقت را از دست ندهید و جهت سفید کردن اصولی دندان ‌های خود با خیالی آسوده به ایشان مراجعه کنید.

خدمات دکتر پیام توکلی:

 • بلیچینگ و خدمات زیبایی و ترمیمی دندان
 • تقویت تاج دندان ‌های ضعیف و پروتز ثابت
 • جراحی دندان عقل، دندان نهفته و جایگزین کردن دندان از بین رفته
 • انواع جراحی دندان، کشیدن دندان ‌ها و عصب کشی تخصصی
 • درمان ریشه دندان، درمان پوسیدگی و جرم ‌گیری دندان ‌ها
 • ایمپلنت دندان، طراحی لبخند، پروتز دندانی متحرک و جراحی لثه

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، مجتمع پارسیان، طبقه همگف

دکتر سپیده کاظمی‌ زاده

دکتر سپیده کاظمی‌ زاده

دکتر سپیده کاظمی ‌زاده در سال ۱۳۸۹ در رشته دندانپزشکی عمومی از دانشگاه اصفهان فارغ التحصیل شده است. ایشان در سال ۱۳۹۱ موفق به پذیرش در رشته تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی شدند. دکتر کاظمی ‌زاده تحصیلات تخصصی خود را در سال ۱۳۹۴ به پایان رسانده است و هم اکنون در مطب شخصی خود در شهر اصفهان فعالیت می ‌کند. وی از برترین ‌های بلیچینگ در اصفهان محسوب می ‌شود که رضایت بالایی از مراجعان خود دریافت کرده است.

خدمات دکتر سپیده کاظمی ‌زاده:

 • لمینت سرامیکی و بلیچینگ دندان
 • روکش تمام سرامیک و ونیر کامپوزیت
 • جرم ‌گیری دندان و ترمیم دندان
 • عصب کشی تخصصی و روکش دندان
 • درمان ریشه دندان و دندانپزشکی زیبایی

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، ساختمان پارسیان، طبقه چهارم

دکتر مریم آذری

دکتر مریم آذری

دکتر مریم آذری متولد سال ۱۳۶۳ در شهر اصفهان است. ایشان در رشته تخصصی جراحی دندان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شده ‌اند و دارای ۱۰ سال سابقه کار در این حوزه هستند. دکتر آذری هم اکنون در مطب خصوصی خود فعالیت می ‌کند. ایشان گواهینامه ‌های بسیاری در رشته ‌های دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دریافت کرده ‌اند و کلیه خدمات خود را با رعایت پروتکل ‌های بهداشتی و در محیط استریل شده ارائه می ‌دهند.

خدمات دکتر مریم آذری:

 • بلیچینگ دندان و اصلاح طرح لبخند
 • بستن فضای خالی بین دندان ‌ها و روکش‌ های زیبایی دندان
 • سفید کردن دندان و ارائه خدمات زیبایی دندانپزشکی
 • ایمپلنت و کاشت پروتز های دندانی ثابت و متحرک
 • درمان ریشه دندان، عصب کشی تخصصی و لمینت سرامیکی
 • کشیدن و جراحی دندان عقل، جراحی دندان نهفته و کامپوزیت ونیر

آدرس: اصفهان، سی و سه پل، ابتدای چهارباغ بالا، مجتمع کوثر، فاز یکم، طبقه هفتم

دکتر علیرضا عابدینی

دکتر علیرضا عابدینی

دکتر علیرضا عابدینی با کسب رتبه ۱۳ در کنکور سراسری توانست وارد دانشگاه دندانپزشکی اصفهان در سال ۱۳۷۶ شود. ایشان در رشته تخصصی دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی از این دانشگاه فارغ التحصیل شده ‌اند. دکتر عابدینی دوره ۲ ساله طرح خود را در شهرکرد گذرانده و هم اکنون درمان ‌های رایج دندانپزشکی را در سطح کیفی بالایی به مراجعان ارائه می ‌دهد. ایشان در دوره‌ های آموزشی بسیاری در مجامع بین ‌المللی شرکت داشتند و دارای ۲۰ سال سابقه تخصصی در رشته خود هستند. دکتر عابدینی دارنده سرتیفیکیت از کورس کلینیکی در سال ۲۰۱۸ در اصفهان زیر نظر اساتید برتر کشور می ‌باشد.

خدمات دکتر علیرضا عابدینی:

 • ایمپلنت و کاشت پروتزهای دندانی ثابت و متحرک
 • بلچینگ در منزل و سفید کردن دندان‌ ‌ها
 • بلیچینگ فوری و اصلاح طرح لبخند
 • لمینت سرامیکی، پرسلن و ونیر سرامیکی
 • تغییر شکل لثه، ارتودنسی و پروتز دندان
 • افزایش طول تاج دندان و کرادینگ دندان با استفاده از مواد ترمیمی
 • بریج یا پل دندانی، اتصال دندان و لیفت لثه
 • کامپوزیت دندان، لیزر دندانپزشکی، عصب کشی تخصصی و درمان ریشه دندان

آدرس: اصفهان، نجف آباد، خیابان میرداماد، کوچه شهید احمدی، پلاک ۳۸، طبقه اول، واحد اول

دکتر محمد عاطفت

دکتر محمد عاطفت

دکتر محمد عاطفت یکی دیگر از بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان می ‌باشد که مدرک تخصصی خود را در رشته دندانپزشکی زیبایی، ترمیمی و ایمپلنت دریافت کرده است. ایشان هم اکنون در یکی از برترین کلینیک‌ های دندانپزشکی اصفهان مشغول فعالیت هستند و همواره رضایت بالایی از مراجعان خود کسب کرده ‌اند. دکتر عاطفت از جدید ترین متد های درمانی برای سفید کردن دندان‌ های شما استفاده خواهد کرد.

خدمات دکتر محمد عاطفت:

 • بلیچینگ و سفید کردن دندان‌ ها
 • جایگزینی دندان و ریشه دندان
 • ایمپلنت و کاشت پروتزهای دندانی ثابت و متحرک
 • لمینت دندان، ونیر و کامپوزیت
 • انواع روکش ‌های فول سرامیک و تغییر فرم و موقعیت دندان ‌ها

آدرس: اصفهان، چهارراه پلیس، توحید جنوبی، جنب کوچه کاویان، ساختمان ژیوار، طبقه پنجم

دکتر ندا مکانیک

دکتر ندا مکانیک

دکتر ندا مکانیک سرتیفیکیت ‌های بسیاری در حوزه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی دریافت کرده است. ایشان در رشته دندانپزشکی اطفال نیز تحصیل کرده ‌اند و همواره خدمات درمانی خود را در بالاترین سطح کیفی به بزرگسالان و اطفال ارائه داده ‌اند. پس وقت را از دست ندهید و جهت بلیچینگ و سفید کردن دندان‌ ‌های خود با خیالی آسوده به ایشان مراجعه کنید.

خدمات دکتر ندا مکانیک:

 • بلیچینگ و جراحی دندان
 • پروتزهای دندانی و کشیدن دندان
 • درمان ریشه و جرم ‌گیری دندان
 • انواع ترمیم‌ های همرنگ دندان و ایمپلنت دندان
 • بستن فضای خالی بین دندان ‌ها و درمان بیماری ‌های لثه
 • اصلاح طرح لبخند، کامپوزیت ونیر، عصب کشی و لمینت دندان ‌ها

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، طبقه بالای داروخانه دکتر منوچهری، ساختمان نور، طبقه دوم، واحد چهارم

دکتر هدی صالحی

دکتر هدی صالحی

دکتر هدی صالحی فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی عمومی در سال ۱۳۹۰ از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می ‌باشد. ایشان تاکنون در دوره‌ های متعدد داخلی و خارجی شرکت کرده ‌اند و مقالات بسیاری در رشته تخصصی خود تالیف نموده اند. دکتر صالحی موارد درمانی موفقی در کارنامه خود ثبت کرده است و گزینه ‌ای مناسب برای شما عزیزان در شهر اصفهان محسوب می ‌شود.

خدمات دکتر هدی صالحی:

 • اصلاح طرح لبخند و بلیچینگ
 • ونیر کامپوزیت و جرم ‌گیری دندان ‌ها
 • لمینت‌ های سرامیکی و ایمپلنت
 • اصلاح لبخند لثه ‌ای و لیفت لثه
 • اوردنچر دندان و درمان درد دندان پس از روکش
 • انواع روکش ‌های دندانی، عصب کشی تخصصی و درمان ریشه دندان

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، ساختمان البرز، طبقه پنجم، واحد پانزدهم

دکتر پیمان ترکی

دکتر پیمان ترکی

دکتر پیمان ترکی متولد سال ۱۳۵۹ در شهر اصفهان می ‌باشد. ایشان پس از پایان مقطع دندانپزشکی عمومی موفق به دریافت مستر دندانپزشکی زیبایی از آکادمی انگلستان شدند. دکتر ترکی فارغ التحصیل رشته پروتز های دندانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می ‌باشد و فلوشیپ ایمپلنت را نیز در این حوزه دریافت کرده است. وی از برترین ‌های بلیچینگ و سفید کردن دندان در اصفهان به شمار می ‌رود که از تخصص کافی در این حوزه برخوردار است.

خدمات دکتر پیمان ترکی:

 • بلیچینگ و سفید کردن دندان‌ ‌ها
 • فلوراید تراپی دندان کودکان
 • لیفت لثه و اصلاح لبخند لثه ‌ای با لیزر
 • لیزر دندانپزشکی و عصب کشی تخصصی
 • فیشور سیلانت دندان و کاشت پروتز های دندانی

آدرس: اصفهان، خیابان وحید، مجتمع پزشکی وحید

خدمات بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان

بلیچینگ فوری: یکی از جدید ترین روش ‌های ارائه شده در حوزه سفیدی دندان، بلیچینگ قوی یا بلیچینگ فوری دندان می ‌باشد. در این روش از پروکسید هیدروژن بسیار غلیظ استفاده می ‌کنند تا دندان‌ های شما را به صورت فوری و تنها طی یک جلسه سفید کنند. اما همان گونه که انتظار می ‌رود، ماندگاری این روش کم تر می‌ باشد و شما مجبور خواهید شد به صورت مکرر آن را انجام دهید. این روش زیبایی توسط بهترین پزشک بلیچینگ در اصفهان انجام خواهد شد و دندان ‌های شما را سفید می ‌کند.

بلیچینگ در مطب: این روش که با نام بلیچینگ در کلینیک یا آفیس بلیچینگ نیز شناخته می ‌شود نوع دیگر بلیچینگ دندان است. این نوع بلیچینگ در مطب و توسط بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان انجام می ‌شود. بلیچینگ در مطب بسیار سریع ‌تر و موثرتر از بلیچینگ خانگی است و دندان‌ ها را زودتر سفید می ‌کند؛ اما این روش نیز ماندگاری کم تری نسبت به بلیچینگ خانگی دارد. در این نوع بلیچینگ پزشک در کوتاه ‌ترین زمان ممکن فرایند زیبایی را انجام می‌ دهد و از هیدروژن پراکسید با غلظت مشخص استفاده می ‌کند. این نوع بلیچینگ طی ۲ الی ۳ جلسه انجام می ‌شود تا بهترین تاثیر را بر روی دندان ‌های شما بگذارد.

بلیچینگ در خانه: نوع دیگر از بلیچینگ دندان که دارای ماندگاری طولانی ‌تری نسبت به سایر انواع بلیچینگ است، بلیچینگ دندان در خانه یا هوم بلیچینگ می ‌باشد. این روش زیبایی دارای هزینه ‌های کم تری است و شما عزیزان می‌ ‌توانید به صورت مستقل در خانه خود آن را انجام دهید. برای انجام بلیچینگ در خانه باید به بهترین پزشک بلیچینگ مراجعه کنید تا قالب دندان‌ های شما گرفته شود. پس از گذشت ۲ الی ۳ روز، یک قالب پلاستیکی شفاف به نام تری برای شما ساخته می ‌شود که متناسب با دندان‌ های شما است. این قالب را باید با همراه ژل سفید کننده و دستورالعمل آن مصرف کنید تا پس از سه هفته الی یک ماه به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

خدمات بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان

مراحل انجام بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان در مطب طی یک فرایند نسبتاً سریع و در ۲ الی ۳ جلسه انجام می ‌شود. در این روند هیچ گونه تراشی بر روی دندان شما ایجاد نخواهد شد و بدون هیچ مشکلی می ‌توانید دندان‌ های خود را سفید کنید. مراحل بلیچینگ دندان به ترتیب شامل موارد زیر می ‌شود:

 1. آغاز فرآیند جرم گیری و تمیز کردن دندان ‌ها و برداشتن جرم لایه های دندان با روش‌ های اصولی
 2. تعبیه وسیله دندانپزشکی برای باز کردن دهان به منظور دسترسی به سطوح دندانی و سفید کردن آن ها
 3. مراقبت از بافت لثه با کمک مواد مخصوص و پوشاندن لثه جهت جلوگیری از بروز آسیب به آن
 4. استفاده از ژل سفید کننده حاوی پروکسید هیدروژن روی دندان‌ های زرد شده به مدت ۱۵ الی ۳۰ دقیقه
 5. فعال کردن مواد سفید کننده موجود بر روی دندان با استفاده از دستگاه لایت کیور یا لیزرهای دندانپزشکی
 6. فعال کردن هیدروژن پراکسید با استفاده از نور لیزر های مخصوص بهترین دکتر بلیچینگ دندان
 7. استفاده مجدد از مواد سفید کننده و چک کردن میزان سفیدی دندان‌ ها به منظور دستیابی به نتیجه دلخواه
 8. توصیه انجام بلیچینگ در جلسات بیشتر در صورت نیاز برای دریافت نتیجه درخشان ‌تر
 9. تهیه یک کیت بلیچینگ در منزل برای استفاده در خانه و افزایش ماندگاری سفید بودن دندان‌ های بیمار

نکات مراقبتی پس از بلیچینگ

بلیچینگ دندان با استفاده از سه روش انجام می ‌شود که هر یک از آن ها ماندگاری مخصوص به خود را دارد. همان گونه که می ‌دانید، این روش زیبایی دائمی نمی ‌باشد و برای حفظ سفیدی دندان باید نکاتی را به صورت مداوم رعایت کنید. از مهم ترین قواعد و نکات مراقبتی پس از بلیچینگ دندان توسط بهترین پزشک بلیچینگ در اصفهان می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در روزهای ابتدایی بلیچینگ دندان از خمیر دندان ‌های ضد حساسیت استفاده کنید تا احتمال بروز عوارض را به صفر برسانید.
 • از خوردن غذاهای خیلی سرد مانند بستنی و نوشیدنی‌ های سرد خودداری نمایید.
 • از نوشیدن مایعات دارای رنگدانه قوی مانند قهوه و چای پرهیز کنید و دندان‌ های خود را به صورت مداوم شستشو دهید.
 • ۲۴ ساعت پس از انجام بلیچینگ از خوردن نوشابه و غذاهای رنگی مانند سس و ادویه خودداری نمایید.
 • روزی دو بار دندان‌ های خود را با آب ولرم شستشو دهید و از استعمال دخانیات بپرهیزید.
 • در لحظات ابتدایی پس از بلیچینگ، لثه خود را با آب گرم بشویید و برای جلوگیری از درد به آرامی آن را ماساژ دهید.
 • تا ۲۴ ساعت پس از بلیچینگ دندان از مصرف میوه‌ های رنگی مانند انار و آلبالو اجتناب کنید و میوه ‌هایی مانند سیب و موز را جایگزین آن نمایید.
 • توجه داشته باشید که مصرف نوشیدنی ‌های بی ‌رنگ مانند شیر و آب هیچ گونه آسیبی به بلیچینگ دندان شما وارد نخواهد کرد.
 • نکات بهداشتی دهان و دندان را به صورت مرتب رعایت کنید و پس از یک هفته به بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان جهت بررسی دندان ‌هایتان مراجعه نمایید.

کلام آخر

با افزایش سن و در اثر عوامل گوناگون مانند وراثت و مصرف غذاهای نامناسب، دندان ‌های شما زرد و بد رنگ خواهد شد. جهت سفید کردن دندان ‌های خود طی مدت زمان کوتاه می ‌توانید از بلیچینگ دندان استفاده کنید. این روش زیبایی در مطب و به صورت خانگی انجام می ‌شود که هر یک از آن ها ماندگاری مخصوص به خود را دارد. بلیچینگ دندان برای افرادی که تنها قصد سفید کردن دندان ‌های خود را دارند مناسب است و هیچ تراشی روی دندان ‌ها ایجاد نخواهد کرد.

در این مقاله 10 مورد از بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان را به شما معرفی نمودیم تا بتوانید با مراجعه به آن ها از خدمات مورد نیاز خود در بالاترین سطح کیفی برخوردار شوید. سپاسگزاریم که تا انتها این مقاله را مطالعه نمودید. در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهاد آن را با سایت پزشکا در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا