زیباییپزشکان

بهترین دکتر لیفت صورت در تبریز【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

در شهر تبریز افراد بسیاری با مشکل چین و چروک پوست دست و پنجه نرم می کنند؛ از این رو 10 تا از بهترین دکتر لیفت صورت در تبریز را به شما معرفی خواهیم کرد؛ میزان درخواست و تقاضا در این شهر بسیار زیاد است و باید به تمام این نیاز ها پاسخ داده شود.

تبریز کلانشهری در منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است؛ این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود؛ کلانشهر تبریز ۲۴۴/۵۱ کیلومتر مربع وسعت دارد و بر همین اساس، سومین شهر بزرگ ایران پس از تهران و مشهد محسوب می‌شود؛ جمعیت آن نیز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۵۹۳٬۳۷۳ نفر بوده‌ است؛ اکثریت ساکنان تبریز آذری هستند و به زبان ترکی آذربایجانی با لهجهٔ تبریزی سخن می‌گویند.

لیفت صورت در تبریز

پس از آن که سن انسان افزایش می یابد و پا به عرصه پیری می گذارد، پوست شل می شود و چین و چروک هایی در چهره نمایان می شود؛ برای از بین بردن آثار پیری راه حل های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها لیفت صورت می باشد که تاثیر بسیار زیادی در جوان کردن پوست صورت دارد؛ ممکن است با اثر پیری مشکلات بسیاری برای صورت و پوست به وجود آید که لیفت صورت کمک بزرگی به برطرف کردن این مشکلات می کند.

به وسیله لیفت صورت، ابتدا سلول های مرده از بین می روند و در نهایت پوست صورت کشیده می شود و بوسیله این کشیدن، چین و چروک ها از بین می رود؛ با انجام لیفت صورت، دیگر هیچ چین و چروکی در اطراف دهان، چشم، بینی و پیشانی و دیگر نقاط صورت دیده نخواهد شد؛ برای انجام این عمل باید حتما به مطب بهترین دکتر لیفت صورت در تبریز بروید و از ایشان درخواست کمک کنید.

لیفت صورت با چه اهدافی انجام می شود؟

لیفت صورت با چه اهدافی انجام می شود؟

لیفت صورت یکی از مهم ترین و بهترین گزینه ها برای جوان و شاداب کردن پوست صورت است که با اهداف مختلفی انجام می شود و برای رفع برخی مشکلات پوستی صورت می گیرد؛ اهداف لیفت صورت شامل موارد زیر می باشد:

 • از بین بردن چربی و آلودگی های پوست
 • از بین بردن زخم های پوستی در اطراف فک ها
 • کاهش میزان چربی انباشته شده در ناحیه چانه و گردن و از بین بردن تیرگی پوست این نواحی
 • از بین بردن چین و چروک در کنار دهان، چشم ها و پیشانی
 • سفت کردن پوست

برخی از معیارهای انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت در تبریز عبارتند از:

⭐اصول زیباشناسی دکتر لیفت صورت باید با اصول زیباشناسی آشنا باشد و به این طریق بهترین نتیجه را ایجاد نماید.
✅داشتن مهارت کافی داشتن تخصص و مهارت بالا در انجام لیفت صورت بسیار حائز اهمیت می باشد.
⭐تجربه بالا بهترین دکتر لیفت صورت در تبریز باید در انجام لیفت صورت از تجربه و سابقه بالایی برخوردار باشد.
✅برخورد مناسب برقراری ارتباط صمیمانه و پاسخ دهی به سوالات مراجعین از دیگر معیارهای انتخاب بهترین بودن است.

برای انجام لیفت صورت باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در حقیقت برای آن که بتوان لیفت صورت بسیار موفقی داشت باید نکاتی را قبل و بعد از انجام آن، در نظر گرفت؛ این نکات به شرح زیر می باشند :

 • پس از عمل لیفت صورت، لباس های راحت و یقه باز بپوشید؛ با انجام این کار، احتمال کشیده شدن پارچه روی پوست شما بسیار کمتر می شود.
 • از کشیدن سیگار و مصرف الکل اجتناب کنید.
 • در ضمن داروهایی که مانع از بهبودی شما می شوند را متوقف کنید؛ قرص آسپرین، داروهای ضد التهاب و مکمل های گیاهی را هم مصرف نکنید.
 • فضایی در خانه خود مهیا کنید تا پمادها، گاز مایع، دستمال، لباس های کم حجم، بالش، یخ کیسه ای (برای کاهش تورم) و دماسنج را در آن فضا نگهداری کنید و از همه این وسایل استفاده کنید.
 • همراه با شخصی به کلینیک بروید تا پس از عمل، شما را از کلینیک به خانه برساند.

10 تا از بهترین دکتر لیفت صورت در تبریز را بشناسید !

لیفت صورت در تبریز چگونه انجام می شود ؟

لیفت صورت در تبریز چگونه انجام می شود ؟

لیفت صورت را به دو صورت جراحی و غیر جراحی می توان انجام داد که هر کدام از این روش ها شرایط خاص خود را دارند؛ لیفت صورت بدون هر گونه جراحی دارای روش های مختلفی می باشد که شامل هایفوتراپی، تزریق ژل و چربی، بوتاکس، لیفت با نخ، کربوکسی تراپی و RF فرکشنال می باشد؛ از هر کدام از روش های ذکر شده برای افرادی که شرایط متناسب با آن را دارند، استفاده می شود.

در برخی موارد ممکن است که افتادگی و شلی پوست بیمار به قدری زیاد باشد که برای درمان آن نمی توان تنها از روش های غیرجراحی استفاده کرد؛ در این صورت تنها روش جراحی می تواند کارساز باشد؛ نکته بسیار مهم این است که مدت زمان ماندگاری لیفت صورت با جراحی بسیار بیشتر است و ممکن است تا مدت 10 سال تاثیر آن بر روی پوست شما باقی بماند؛ برای لیفت صورت به صورت جراحی باید بیمار را بیهوش کرد و ممکن است تا چند روز در بیمارستان بستری شود.

لیفت صورت چه مزایایی به همراه دارد؟

لیفت صورت مانند دیگر روش های جراحی با عوارض و مشکلاتی ممکن است همراه باشد که این مزایا شامل موارد زیر می باشد :

 • چروک های صورت بیمار به صورت کامل محو می شود و حتی چروکهای موجود در اطراف پوست مانند نواحی گردن، زیر چانه و… نیز از بین می روند.
 • تاثیرات خورشید و باد روی پوست بیمار کمتر می شود.
 • نتایج حاصل از عمل صورت دائمی است و صورت بیمار به حالت قبل بر نمی گردد.
 • بهترین دکتر لیفت صورت در تبریز خاطر نشان می کند؛ با انجام این عمل، چهره بیمار حداقل 10 سال جوان تر می شود.
 • زخمهایی که به دلیل برش قطعات پوست و انجام عمل جراحی لیفتینگ به وجود آمده اند، به سختی قابل مشاهده است و به مرور زمان کاملا از بین می رود.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای لیفتینگ صورت هستند ؟

برای انجام لیفت صورت باید فرد شرایط و موقعیت مناسبی برای انجام آن داشته باشد تا این عمل با موفقیت کامل به پایان برسد؛ کاندیدای مناسب برای لیفت صورت شامل موارد زیر می باشند :

 • کسانی که قابلیت ارتجاعی پوستشان را از دست داده اند و عضلات صورت و گردن آنها دچار افتادگی شده است.
 • افرادی که چروک های عمیقی در کنار بینی و گوشه های دهان خود دارند.
 • کسانی که چین و چروکهایی در قسمت گردن و صورت دارند.
 • افرادی که پوست ناحیه گردن و چانه آنها جوان نیست.
 • کسانی که مطمئن هستند که ظاهر آنها خسته و پیر نشان می دهد.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای لیفتینگ صورت هستند ؟

لیفت صورت چه عوارضی ممکن است به همراه داشته باشد؟

برای انجام لیفت صورت باید حتما به مطب بهترین دکتر لیفت صورت در تبریز بروید تا ایشان نوع پوست و میزان افتادگی و مشکلات پوست شما را در نظر بگیرند تا مشکلی برای پوست شما اتفاق نیفتد؛ اما در برخی موارد احتمال بروز عوارضی از جمله تورم و کبودی، احتمال ایجاد هماتوم و سرووم، آسیب عصبی و از دست دادن حالت ارتجاعی پوست وجود دارد.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با موضوع لیفت صورت و چگونگی از بین بردن افتادگی پوست آشنا کنیم و در ضمن نکات مفیدی در رابطه با عوارض و مزایا و مراقبت های قبل و بعد از لیفت صورت را برایتان ذکر کردیم؛ از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین دکتر لیفت صورت در تبریز دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.2/5 - (13 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا