جراحی زیبایی

بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین【سال 1403】❤️ + لیست 10 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین آشنا کنیم. تزریق چربی در ده سال اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. تزریق چربی یک جراحی زیبایی می باشد. در این روش چربی های اضافه در ناحیه مورد نظر کاهش می یابند و این چربی ها سبب فرم دهی، افزایش حجم و سایز به نواحی دیگر می شوند. در واقع افراد می توانند با انجام این روش با یک تیر دو نشان بزنند. روش تزریق چربی از روش های جوانسازی و حجم دهی به پوست می باشد که مورد توجه افراد قرار گرفته است. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی نوعی عمل زیبایی می باشد. افرادی که قصد انجام تزریق چربی را دارند می توانند با یک تیر دو نشان بزنند. پزشک در این روش از نواحی مختلفی چربی را برداشت می کند که این امر سبب کاهش چربی های اضافه در نواحی مختلف می شود و بعد از انجام برداشت چربی آن را به نواحی مورد نیاز برای حجم و فرم دهی تزریق می کند. با بالا رفتن سن یا به دلایل ژنتیکی ذخیره چربی بدن کم می شود و با کم شدن ذخیره چربی بدن پوست دچار چروک و افتادگی می شود.

افراد می توانند با استفاده از تزریق چربی این مشکلات را برطرف کنند و همچنین از تزریق چربی برای افزایش حجم اندام هایی که دچار لاغری هستند استفاده می شود. پزشک در مرحله اول چربی های موضعی را با روش های مختلفی از بدن خارج می کند و بعد از خارج کردن، چربی ها را از مواد همراه آن جدا می کند بعد از جدا کردن چربی ها از مواد همراه آن چربی خالص می شود و آماده تزریق به نواحی مورد نظر می شود. پزشک از چربی های شکم، باسن و ران برداشت می‌کند و به نواحی مورد نظر تزریق می کند.

در مرحله جداسازی چربی از مواد اضافی پزشک فقط سلول های خالص چربی را نگه می دارد و تمامی مواد اضافی را از آن جدا می کند. عمل تزریق چربی روشی غیر تهاجمی می باشد. در این روش پزشک برش های کوچکی را برای خروج چربی ایجاد می کند. سازگاری چربی ها با بدن سبب ماندگاری بیش تر چربی می شود. در این روش بیمار احساس درد بسیاری نمی کند و این عمل بدون استفاده از بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام می شود.

از روش تزریق چربی برای فرم دهی به صورت، باسن، ساق پا، دست، سینه و … استفاده می کنند. برای انجام تزریق چربی می توانید به بهترین دکتر تزریق چربی مراجعه نمایید. در صورت ساکن بودن در شهرهای دیگر می توانید به مقاله بهترین دکتر تزریق چربی در ایران مراجعه نمایید.

ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین

افراد باید سعی کنند به بهترین دکتر تزریق چربی برای انجام این روش مراجعه نمایند. شما می توانید به بهترین کلینیک زیبایی برای تزریق چربی مراجعه کنید. در این قسمت از مقاله برخی از ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید بهترین پزشک را انتخاب نمایید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین مدرک پزشک می باشد. افراد باید سعی کنند به پزشکی مراجعه نمایند که دارای مدرک معتبر از دانشگاه معتبر است. پس سعی کنید قبل از انجام تزریق چربی اطمینان حاصل کنید که پزشک شما دارای مدرک در حیطه فعالیت خود می باشد.
 • از دیگر ویژگی های بسیار مهم تجربه کافی پزشک می باشد. باید به پزشکی مراجعه نمایید که دارای تجربه بسیار بالا و سابقه باشد. با توجه به ظرافت و دقتی که برای انجام تزریق چربی نیاز است تجربه در نتیجه تاثیر بسیاری دارد. پس به دنبال پزشکی باشید که دارای تجربه بسیاری در این زمینه باشد.
 • افراد باید سعی کنند به کلینیکی مراجعه نمایند که دارای کیفیت بسیاری باشد. کلینیکی که دارای تجهیزات با کیفیتی باشد می تواند در نتیجه انجام عمل تاثیر بسیاری بگذارد. به پزشکی مراجعه نمایید که در بهترین کلینیک مشغول فعالیت است.
 • بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین همواره سلامت بیماران خود را اولویت قرار می‌دهد. پس به پزشکی مراجعه نمایید که سلامت بیماران برای ایشان از هرچیزی مهم تر باشد.
 • رفتار بهترین دکتر تزریق چربی در برخورد با مراجعین و بیماران بسیار مناسب است. بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین تمام تلاش خود را می کند در هر زمانی با صبر و حوصله بسیاری به سوالات بیماران خود پاسخ دهد.

10 تا از بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین را بشناسید!

مطب پوست، مو و زیبایی گرین

پوست، مو و زیبایی گرین

دکتر گیتی غلامی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر هستند. افراد می‌توانند برای انجام خدمات مربوط به پوست، مو، زیبایی و لیزر به کلینیک گرین مراجعه نمایند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت زیبایی هستند.

خدمات:

 • تزریق چربی
 • تخلیه غبغب
 • بوتاکس
 • تزریق ژل
 • لیفت صورت با نخ
 • لیزر موهای زائد
 • کلیه خدمات پوست و مو

آدرس: قزوین، ملاصدار

شماره تماس: ۰۹۳۵۴۷۶۳۸۲۸

اقداماتی توسط بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین

 • سعی کنید شب قبل از تزریق چربی استحمام کنید زیرا تا چندین روز بعد از انجام این کار برای مراقبت از نتیجه تزریق نباید به حمام بروید.
 • قبل از انجام تزریق چربی از آسپرین و داروهای رقیق کننده خون استفاده نکنید زیرا این داروها سبب افزایش خونریزی در حین عمل و بعد از آن خواهد شد و مشکلاتی را برای شما ایجاد می کند.
 • قبل از انجام تزریق چربی آب و مایعات بسیاری بنوشید زیرا در تمامی روش های درمانی باید بدن شما آب کافی داشته باشد. کم آبی بدن می تواند سبب مختل شدن روند بهبودی شود.
 • تا 6 هفته قبل از انجام این کار از دخانیات استفاده نکنید زیرا موادی که در سیگار و سایر دخانیات وجود دارد سبب کاهش سرعت بهبود زخم ها می شود و همچنین باعث طولانی شدن دوره نقاهت می شود.
 • بعد از تزریق چربی به مدت 5 دقیقه در محل تزریق کمپرس یخ قرار دهید و بعد از گذشت مدت زمان سه دقیقه مجدداً کمپرس یخ را روی محل تزریق قرار دهید.
 • تا چند ساعت بعد از تزریق چربی سعی کنید سر و گردن خود را خم نکنید و دراز نکشید در این چند ساعت بایستید، بنشینید و یا راه بروید و هنگام خواب یک بالش اضافه زیر سر خود قرار دهید.
 • بعد از انجام این کار التهاب و قرمزی در صورت و کبودی و خونمردگی و کوفتگی در محل تزریق و اطراف آن طبیعی است. این عوارض موقتی می باشند و یک تا ده روز بعد از انجام تزریق از بین خواهند رفت. اگر این عوارض از بین نرفتند باید به پزشک خود مراجعه نمایید.

عوارض تزریق چربی

یکی از عوارض تزریق چربی عدم تقارن می باشد. عدم تقارن یکی از عوارض متعدد و پرتکرار در تزریق چربی است. اگر مقداری از چربی هنگام انتقال به درستی تزریق نشود ممکن است سفت شود، ممکن است در محل انتقال کیست ها ایجاد شوند و در صورت ایجاد شدن کیست ها برای برداشتن آن ها نیاز به جراحی می باشد. پس سعی کنید به پزشکی با تجربه جهت تزریق مراجعه نمایید تا دچار مشکل نشوید.

در موارد نادری ممکن است چربی منتقل شده سبب آسیب به پوست می شود که این عارضه بسیار نادر است. با مراجعه به بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین می توانید از بسیاری از عوارض جلوگیری کنید.

یکی دیگر از عوارض تزریق چربی سروما می باشد. سروما ممکن است بعد از جراحی بعد از ضربه به ناحیه یا ورزش شدید ایجاد شود. مایعی بین پوست و بافت زیرین جمع می شود و سبب تورم و تغییر شکل می‌شود به این عارضه سروما می‌گویند. در این شرایط افراد باید هر چه سریع تر به پزشک مراجعه نمایند و پزشک از نتایج خطرناک جلوگیری نماید.

تزریق چربی به دلیل برداشت چربی از بدن خود فرد سبب واکنش بدن نمی شود ولی در مواقعی ممکن است بدن افراد واکنش های مختلفی را نسبت به چربی نشان دهند که این اتفاق یکی از عوارض تزریق چربی می باشد.

ایجاد عفونت های پوستی بعد از انجام تزریق چربی وجود دارد که این عارضه تا حد زیادی قابل کنترل می باشد. سعی کنید تمامی توصیه های پزشک خود را به خوبی رعایت نمایید تا دچار عوارض بعد از انجام تزریق چربی نشوید. برای انجام این روش سعی کنید به پزشکی با تجربه مراجعه نمایید زیر با مراجعه به پزشکی با تجربه می توانید عوارض این روش را کاهش دهید.

مزایای تزریق چربی

تزریق چربی دارای مزایای بسیاری می باشد. از مزایای تزریق چربی می توان به دوره نقاهت کوتاه آن اشاره کرد. دوره نقاهت تزریق چربی بسیار کوتاه است و بعد از چند روز فرد می تواند به فعالیت های روزمره خود ادامه دهد. عمل تزریق چربی نیاز به بستری ندارد. بیمار روز عمل مرخص می‌شود، به دلیل استفاده از چربی های بدن فرد، عوارض ناشی از مواد خارجی مانند تزریق ژل بیمار را تهدید نمی کند و همچنین احتمال بروز حساسیت بسیار کم می باشد.

ماندگاری عمل تزریق چربی نسبت به روش های دیگر بسیار بالاتر می باشد که این یکی از مهم ترین مزایای تزریق چربی است. با استفاده از این روش علاوه بر فرم دهی و افزایش سایز مشکلات ظاهری ناشی از جراحی قبلی نیز برطرف می شود. تزریق چربی بدون استفاده از داروی بیهوشی انجام می شود و با استفاده از بی حس کننده موضعی انجام می شود.

تزریق چربی برای بیش تر اندام ها قابل استفاده می باشد و می توان درجات مختلفی را از آن استفاده کرد. تزریق چربی دارای مزایای بسیاری می باشد افراد باید سعی کنند برای انجام این روش بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین مراجعه نمایند تا دچار عوارض شدید ناشی از بی تجربگی پزشک نشوند.

کلام آخر

تزریق چربی نوعی عمل زیبایی است. پزشک در این روش از نواحی مختلف بدن چربی را برداشت می کند و به نواحی دیگری که نیاز به آن دارد تزریق می کند. در این روش پزشک از چربی های شکم و باسن و ران برداشت می کند و بعد از برداشت چربی را از مواد اضافه جدا می‌کند و بعد از جداسازی آن را داخل سرنگ قرار می دهد و به نواحی مورد نیاز تزریق می کند. برای انجام تزریق چربی سعی کنید به بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین مراجعه نمایید. اگر ساکن شهر تهران هستید می توانید به مقاله بهترین دکتر تزریق چربی در تهران مراجعه نمایید.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا سعی داشته شما را با بهترین دکتر تزریق چربی در قزوین آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

سمیه اسدی

سلام، من سمیه هستم. 3 ساله که به کار محتوا نویسی مطالب پزشکی و عمومی در سایت پزشکا مشغول هستم، امیدوارم مطالب مفیدی برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته باشم و خوش حال میشم نظرات و پیشنهادات خودتونو برام کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا