پزشکان

بهترین دکتر لمینت در شیراز【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر لمینت در شیراز آشنا کنیم. داشتن لبخند زیبا و همچنین دندان های سالم، سفید و مرتب از دغدغه های افراد می باشد. افراد می توانند با استفاده از روش های مختلف به زیبایی دندان های خود بی افزایند. افراد باید به بهترین دکتر لمینت در شیراز جهت انجام لمینت دندان مراجعه نمایند. لمینت روشی است برای سفید و مرتب کردن دندان ها. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر لمینت در شیراز را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

لمینت دندان چیست؟

افرادی که دارای دندان های نامرتبی هستند و قصد سفید شدن دندان ها را دارند می توانند با انجام لمینت دندان های خود را سفید و مرتب کنند. لمینت ها همرنگ دندان هستند که برای زیبایی طرح لبخند فرد طراحی می‌شوند، افراد می توانند با مراجعه به بهترین دکتر کامپوزیت در شیراز از خدمات ایشان استفاده کنند. لمینت دارای استحکام و ماندگاری بالایی می باشد و به همین دلیل دارای طرفداران بسیاری است.

مراحل انجام لمینت دندان

در مرحله اول پزشک وضعیت دندان ها، لثه و … را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که دندان ها دارای سلامت کامل هستند و اگر افراد دچار پوسیدگی دندان و التهاب لثه شده باشند باید قبل از انجام لمینت این مشکلات را برطرف نمایند. در مرحله بعد پزشک دندان ها را برای نصب لمینت ها آماده می کند، این مرحله دارای حساسیت بسیاری می باشد به همین دلیل باید سعی کنید به بهترین پزشک و همچنین بهترین کلینیک دندانپزشکی مراجعه نمایید.

در مرحله سوم پزشک با استفاده از مواد مخصوصی روی دندان ها را می پوشاند تا بعد از سفت شدن شکل دندان ها را بگیرد و سپس قالب را به لابراتور می فرستد. در مرحله آخر روکشی که ساخته شده است با وضعیت دندان ها تنظیم می شود و روی دندان ها قرار می گیرد.

لمینت دندان چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر لمینت در شیراز

برای انجام لمینت دندان باید تمام تلاش خود را بکنید تا به بهترین دندانپزشک در شیراز مراجعه نمایید. ما در این قسمت از مقاله برخی از ویژگی های بهترین دکتر لمینت را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید بهترین پزشک را انتخاب نمایید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • بهترین دکتر لمینت در شیراز دارای مدرک و تخصص در رابطه با فعالیت خود می باشد. اگر سعی دارید از روش لمینت استفاده نمایید به بهترین دکتر لمینت مراجعه نمایید. حتما مدرک پزشک خود را مشاهده کنید، پزشک باید در حیطه فعالیت خود دارای مدرک معتبر باشد.
 • برای انجام این روش باید سعی کنید به بهترین پزشک مراجعه کنید. بهترین دکتر لمینت دارای تجربه کافی در حیطه فعالیت خود می باشد. پزشکی که دارای تجربه و سابقه کاری باشد می تواند افراد را به نتایج بسیار مطلوبی برساند، پس به پزشک با تجربه ای مراجعه نمایید.
 • بهترین دکتر لمینت در شیراز در مطب و مرکزی فعالیت می‌کند که دارای تجهیزات دندانپزشکی بسیار پیشرفته و مناسبی برای ارائه خدمات به افراد باشد. پس به پزشکی مراجعه نمایید که در مطب مجهزی مشغول فعالیت باشد.
 • موقعیت مکانی مرکز و مطبی که بهترین دکتر در آن فعالیت می کند بسیار مناسب است و تمامی افراد می توانند به راحتی به آن مراجعه نمایند و دسترسی بسیار آسانی به آن داشته باشند.
 • بهترین دکتر لمینت در شیراز دارای رفتاری بسیار مناسب در برخورد با بیماران خود می باشد و تمام تلاش خود را می کند در هر زمانی به تمامی سوالات افراد و مراجعین به خوبی و با صبر و حوصله بسیاری پاسخ دهد.
 • از دیگر ویژگی های بهترین دکتر لمینت در شیراز که بسیار حائز اهمیت است اولویت قرار دادن سلامت بیماران می باشد. بهترین پزشک همواره سلامت بیماران خود را اولویت قرار می‌دهد. پس به پزشکی مراجعه نمایید که دارای تمامی ویژگی های ذکر شده باشد، اگر به چنین پزشکی مراجعه نمایید می توانید به نتایج بسیار مطلوبی دست یابید و دچار هیچ گونه آسیب و مشکلی نخواهید شد.

هزینه لمینت دندان

بسیاری از افراد خواهان دانستن هزینه لمینت دندان می باشند. هزینه لمینت دندان به عوامل متعددی بستگی دارد و این هزینه نسبت به سایر روش ها بیش تر می باشد به دلیل این که لمینت دندان ماندگار است و دارای کیفیت بسیاری است و به دلیل داشتن مزایای بسیار نسبت به روش های دیگر دارای هزینه بیش تری نیز می باشد. هزینه پرداختی افراد به عواملی مانند سابقه و تجربه پزشک متخصص، تعداد دندان، هزینه لابراتور، چسب مورد استفاده و نوع سرامیک مورد استفاده و همچنین عوامل دیگری بستگی دارد.

اگر افراد به بهترین پزشک و همچنین بهترین دندانپزشکی و کلینیک مراجعه نمایند باید هزینه بیش تری را پرداخت کنند زیرا بهترین پزشک دارای تجربه بالا و تخصص می باشد و می تواند افراد را به نتایج مطلوب و خوبی برساند. برای انجام این روش سعی کنید به بهترین پزشک مراجعه کنید.

10 تا از بهترین دکتر لمینت در شیراز را بشناسید!

اقداماتی توسط بهترین دکتر لمینت در شیراز

 • اولین و مهم ترین اقدام قبل از انجام لمینت دندان مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی و بهترین دندانپزشک می باشد. با مراجعه به بهترین کلینیک و بهترین پزشک می توانید به نتایج مطلوبی دست یابید.
 • بعد از انجام لمینت دندان اگر دارای دندان قروچه هستید باید هنگام خواب از محافظ دندان استفاده کنید. اگر این کار را انجام ندهید دندان های شما آسیب می بینند.
 • بعد از انجام این روش باید از مواد غذایی و خوراکی هایی که دارای رنگدانه بسیاری هستند و سبب رنگی شدن دندان های شما می شوند پرهیز کنید.
 • خوردن خوراکی های سفت و سخت می تواند به دندان های شما آسیب بزند پس تمام تلاش خود را بکنید بعد از انجام لمینت دندان از خوراکی های سفت استفاده نکنید.
 • در هنگام ورزش ممکن است لمینت دندان بشکند پس سعی کنید در هنگام ورزش از محافظ دهانی استفاده کنید تا دندان‌های شما آسیبی نبیند.
 • چای، قهوه و … می تواند سبب ایجاد لکه روی دندان ها شود پس سعی کنید از چای، قهوه و سایر خوراکی ها یا مواد غذایی که سبب ایجاد لکه روی دندان ها می شوند کم استفاده کنید.
اقداماتی توسط بهترین دکتر لمینت در شیراز

مزایا و معایب لمینت دندان

مزایا لمینت دندان: بعد از انجام لمینت دندان افراد می توانند بلافاصله نتیجه را مشاهده کنند. نتیجه فوری لمینت دندان یکی از مزایای این روش می باشد. همچنین لمینت دندان دارای ماندگاری بالایی می باشد. اگر افراد سعی کنند به بهترین پزشک مراجعه نمایند می توانند از خدمات ایشان استفاده نمایند. لمینت ها حدود 10 سال دوام دارند افراد می توانند با رعایت نکات مراقبتی ماندگاری لمینت دندان را بالا ببرند. همچنین لمینت دندان سبب بازسازی مینای دندان می شود.

معایب لمینت دندان: از معایب لمینت دندان می توان به ایجاد حساسیت اشاره کرد. زمانی که لمینت روی دندان ها نصب می شوند پزشک باید دندان ها را تراش دهد و این امر می تواند سبب حساس شدن دندان های افراد در برابر گرما و سرما شود. از دیگر معایب لمینت دندان عدم امکان ترمیم می باشد. زمانی که لمینت دندان بشکند باید تعویض شود و افراد نمی توانند آن را ترمیم نمایند. از دیگر معایب لمینت دندان هزینه بالای آن می باشد. لمینت دندان به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد دارای هزینه بیش تری می باشد. همچنین در برخی مواقع امکان دارد به دلایلی مانند رژیم غذایی افراد رنگ لمینت ها تغییر کند که نمی‌توان آن را به رنگ اولیه تغییر داد. با مراجعه به بهترین دندانپزشک می‌توانید از این روش استفاده نمایید. اگر ساکن شهر تهران هستید می توانید با مراجعه به مقاله بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران بهترین کلینیک را انتخاب نمایید.

کلام آخر

لمینت دندان روشی برای سفید کردن و مرتب کردن دندان ها می باشد. از این روش برای زیبایی طرح لبخند فرد استفاده می شود. افراد باید سعی کنند برای انجام لمینت دندان به بهترین دکتر لمینت در شیراز مراجعه نمایند. اقداماتی وجود دارد که افراد در صورت رعایت آن می توانند ماندگاری لمینت را بالا ببرند و همچنین این روش دارای مزایا و معایبی می باشد. از مزایای این روش می توان به نتیجه فوری آن و همچنین ماندگاری بالای آن نسبت به روش های دیگر اشاره کرد و همچنین از معایب لمینت دندان می توان به ایجاد حساسیت و عدم امکان ترمیم و … اشاره کرد. برای انجام این روش باید به بهترین پزشک و بهترین کلینیک مراجعه نمایید.

بسیار سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر لمینت در شیراز آشنا کند، امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه نمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تفاوت لمینت سرامیکی با لمینت کامپوزیتی چیست؟

طول عمر کامپوزیت دندان نسبت به لمینت سرامیکی کمتر، هزینه‌ی لمینت سرامیکی نسبت به لمینت کامپوزیتی بیشتر است. همچنین از لحاظ استحکام و مقاومت، دوام و استحکام لمینت سرامیکی بیشتر است.

بعد از لمینت کردن دندان‌ها، چه مراقبت‌هایی لازم است؟

لمینت دندان، مراقبت‌های خاصی به جز عدم استفاده از مواد غذایی بسیار سفت و سخت و یا عدم استفاده‌ی بیش از حد از مواد غذایی رنگی مثل قهوه ندارد. همچنین باید نکات و موارد بهداشتی مربوط به دندان‌ها مثل همیشه رعایت شوند.

برای اصلاح طرح لبخند نیاز به لمینت کردن چه تعداد از دندان‌ها می‌باشد؟

با توجه به خط لبخند فرد و شرایط دندان‌ها تعداد دندان‌ها جهت لمینت مشخص می‌شوند ولی معمولا برای طراحی لبخند، 8 یا 10 دندان جلو لمینت می‌شوند. در برخی موارد حتی با لمینت کردن 1 یا 2 دندان، نتیجه‌ی مطلوب بدست می‌آید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 18 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا