عمومی

بهترین شرکت توریسم درمانی【سال1403】❤️+ لیست 10 تایی

بهترین شرکت های توریسم درمانی به عنوان یک صنایع مفید برای ارتقای اقتصاد کشور شناخته می شوند که در حوزه کارآفرینی و ایجاد اشتغال نقش موثری ایفا کرده اند. امروزه تعداد این شرکت ها بسیار زیاد شده است  و خدمات منحصر به فردی به بیماران خارجی ارائه می دهد تا هم بیماران بتوانند روند درمانی را به راحتی طی کنند و هم پیشرفت پزشکی کشور ما به کل دنیا مطرح شود.

البته یکی از دلایل مراجعه بیماران از کشورهای همسایه به کشور ما هزینه های مناسب خدمات درمانی است. کشور ما در مقایسه دیگر کشورهای همسایه کیفیت خدمات درمانی بالایی دارد. اما در عوض هزینه مناسبی برای ارائه خدمات دریافت می کنند و این موضوع دلیل اصلی مراجعه بیماران از کشورهای همسایه است.

حال اگر شما هم تصمیم دارید از خدمات درمانی و زیبایی کشور ما استفاده کنید، اما نمی دانید برای اقدام آن چه کارهایی انجام دهید بهترین راهکار مراجعه به شرکت های توریسم درمانی است. این شرکت ها به خوبی با مراحل ویزیت مراجعین درمانی خارجی واقف هستند و شما را در این امر راهنمایی می کنند. حال ما برای راحتی کار شما به معرفی 10 تا از بهترین شرکت توریسم درمانی پرداخته ایم تا از میان آنها گزینه مناسب را انتخاب کنید و خیالتان بابت سفر درمانی راحت باشد.

بهترین شرکت توریسم درمانی

انواع توریسم درمانی

گردشگری پزشکی که به آن گردشگری سلامت نیز می گویند شامل سه نوع است که عبارتند از:

  • گردشگری پزشکی: یکی از دلایل اصلی حضور گردشگران فراوان ایران از کشورهای حوزه خلیج فارس وجود پزشکان مجرب، پرستاران ، فناوری پیشرفته پزشکی و بسیاری از بیمارستان‌های مجهز دولتی و خصوصی است.
  • گردشگری طبیعت درمانی: ایران به دلیل آب و هوا و طبیعت بسیار زیبای خود گزینه بسیار مناسبی برای درمان انواع بیماری ها و گذراندن دوران نقاهت است. چشمه های آب گرم، چشمه های آب نمک، گل طبیعی، ماساژ طبی، آفتاب و غیره. از جمله دلایل جذب گردشگر از کشورهای دیگر هستند.
  • گردشگری تندرستی: گردشگری سلامتی برای بیماران مبتلا به افسردگی و بیماری های روانی مناسب است. ایران با طبیعتی بکر از جمله جنگل ها، سواحل آرام و بیابان های آرامش بخش، گزینه مناسبی برای درمان افسردگی، بیماری های روانی و بازگرداندن نشاط است.

برخی از ویژگی های بهترین شرکت توریسم درمانی:

 ?رضایت مراجعینبهترین شرکت توریسم درمانی باید رضایت مراجعین را جلب کند.
❤داشتن پرسنل حرفه اییک شرکت توریسم درمانی باید شامل پرسنل حرفه ای باشد.
?استفاده از دستگاه های بروزبهترین شرکت توریسم درمانی باید از بروزترین تکنیک ها و پیشرفته‌ ترین دستگاه ها استفاده کند.
?پاسخگویی سریعپاسخگویی به تمامی سوالات مراجعه کنندگان در طول تمامی ساعات مراجعه باید صورت گیرد.

10 تا از بهترین شرکت توریسم درمانی را بشناسید !

مزایای شرکت های گردشگری پزشکی در ایران

  • ثروت‌آفرینی و ارزآوری: یکی از مهمترین مزایای گردشگری پزشکی، واردات ارز به کشور است. بیماران هزینه درمان خود را به ارز یا معادل ریالی آن می پردازند که باعث ایجاد ثروت در کشور می شود.
  • تبلیغ برند ملی:کسب و کارهای گردشگری پزشکی برای رونق اقتصادی کشور بسیار مفید است. علاوه بر این، پزشکان با شرکت در دوره‌های مختلف گردشگری پزشکی، به تصویر برند شخصی خود کمک می‌کنند که ضمن بهبود وضعیت اقتصادی جامعه پزشکی و سایر بخش‌های گردشگری، ایران را به مقصدی ایده‌آل برای گردشگری سلامت تبدیل می‌کند.
  • اشتغال سالم: هنگامی که یک گردشگر برای درمان بیماری خود به کشور دیگری می رود، تا حد امکان از سایر منابع این کشور مانند هتل ها، حمل و نقل، رستوران ها، مراکز خرید و حتی جاذبه های گردشگری استفاده می کند. همچنین اقتصاد سایر مشاغل را بهبود می بخشد. علاوه بر این، زمانی که تعداد زیادی از گردشگران از یک کشور بازدید می کنند، دولت برای فراهم کردن امکانات رفاهی و زیرساخت های لازم برای ساکنان آن منطقه و برای مسافران، شغل ایجاد می کند.
مزایای شرکت های گردشگری پزشکی در ایران

کلام آخر

و در کلام آخر باید بیان کنیم که شرکت های نام برده شده صرفا برای معرفی بوده است و در صورت انتخاب هر کدام از آن ها لازم است اطلاعات دقیق تری بدست آورید. اطلاعاتی مانند میزان سابقه کاری، معتبر بودن شرکت، داشتن مدارک لازم و … پس قبل از هر کاری ابتدا اطمینان لازم را از شرکت مورد نظرتان بدست آورید و از بیماران قبلی نسبت به عملکرد شرکت سوال کنید. بعد از آن با اطمینان لازم برای سفر درمانی خود اقدام کنید. از این که ما را تا آخر مقاله بهترین شرکت توریسم درمانی همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

4.4/5 - (14 امتیاز)

فائزه میرزایی

سلام من فائزه میرزایی هستم و علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمک کنم.
دکمه بازگشت به بالا