زیباییسلامتینبض بازار

پرفروش ترین لاک پاک کن های ناخن زیر29 هزار تومان【سال1402】❤️

لاک پاک کن چیست؟

سلام دوستان عزیز امروز می خواهیم با پرفروش ترین لاک پاک کن های ناخن آشنا شویم. لاک پاک کن ها به طور کلی دو نوع هستند ، یک نوع حاوی استون است و دیگری استون ندارد. پاک کننده هایی که استون دارند کار خود را به خوبی انجام می دهند ، و لاک را خیلی سریع از روی ناخن ها پاک می کند. اگرچه استون فواید آرایشی زیادی دارد اما در مورد سلامتی فرد ، استون می‌تواند خیلی خطرناک باشد. تحقیقات نشان می دهد که اگر استون را به طور اتفاقی بو کرد یا خورده شود ، یا از طریق پوست جذب بدن شود می تواند اثرات منفی روی بدن بگذارد.

پرفروش ترین لاک پاک کن های ناخن زیر29 هزار تومان

عوارض جانبی استفاده از لاک پاک کن ها

پاک کننده‌ی استونی حاوی ترکیبات تشکیل دهنده‌ی سمی نظیر (دی متیل فرمالدهید و دی متیل کتون) است ، که می‌توانند اثرات زیان آوری روی بدن داشته باشند.

 • استون با کاهش فشار خون بر سیستم قلبی و عروقی تأثیر می‌گذارد
 • استون تأثیرات منفی زیادی روی سیستم گوارشی نیز دارد. آن هم می‌تواند موجب درد شکم ، حالت تهوع ، تغییر حس چشایی و استفراغ شود
 • استون ممکن است باعث کوتاهی تنفس و نرخ تنفس آهسته شود و در نتیجه بر روی سیستم تنفسی نیز تأثیرات منفی بگذارد
 • استون با افزایش دفعات ادرار بر سیستم ادرار نیز تأثیر می‌گذارد

طرز استفاده از لاک پاک کن ها

برای پاک کردن لاک از روی ناخن ، به یک پد پنبه و پاک کننده ناخن ، نیاز دارید. ابتدا باید پد را به استون آغشته کنید و سپس روی ناخن کشیده و لاک ناخن را پاک نمایید. همانطور که گقتیم ، پاک کننده ناخن ها بی خطر هستند ولی به علت بوی بدی که دارند ، باید هنگام پاک کردن لاک و یا هنگام مانیکور ، یک پنجره را باز کنید تا بوی آن به راحتی از بین برود.طرز استفاده از لاک پاک کن ها:

چند نوع لاک پاک کن داریم؟

لاک پاک کن مایع: لاک پاک‌کن‌های مایع از همه رایج‌ترند و در هر دو نوع استونی و غیراستونی یافت می‌شوند.

پد لاک پاک کن: پد‌ لاک پاک‌کن پد مرطوبی آغشته‌شده به لاک پاکن‌های استونی یا غیراستونی است که به‌صورت تک‌عددی یا کاسه‌ای عرضه می‌شود؛ کاسه‌ای‌ها به‌صرفه‌ترند.

لاک پاک کن قلمی: لاک پاک‌کن‌های قلمی در اصل برای تمیزکاری‌اند و جزو ابزار کار ناخن ‌کارها محسوب می‌شوند. با نوک نازک این نوع لاک پاک‌کن‌ها به‌راحتی می‌توان اطراف ناخن‌ها را پس از طراحی تمیز کرد.

لاک پاک کن اسفنجی:  لاک پاک‌کن‌های اسفنجی ، همان طور که از اسم‌شان پیداست .اسفنج‌دارند ، کافی است انگشت‌ها را یکی‌یکی داخل اسفنج فرو کنید و کمی بلغزانید. بدترین عیب‌شان هم این است که بعد از مدتی رنگ کثیف ناخوشایندی پیدا می‌کنند!

چند نوع لاک پاک کن داریم؟

چگونه ناخن های بلند و زیبایی داشته باشیم؟

 سوهان بکشید: برای مقاوم نگه داشتن ناخن‌هایتان در جهت درست سوهان بکشید. حرکت رفت و برگشت سوهان اشتباه است که اکثرا همین گونه سوهان میکشند. سوهان را باید در یک جهت روی ناخن کشید. شکل دادن به ناخن با سوهان کاری سلیقه‌ای است. برای مثال بعضی از افراد هنگامی که ناخن‌ها‌ی بلندی دارند از شکل مستطیلی برای سوهان زدن استفاده می‌کنند ، به این دلیل که این مدل ناخن‌ها‌ی کوتاه را پهن نشان می‌دهد. شکل گرد هم بیشتر مناسب ناخن‌های کوتاه و شکننده‌تر است و برای کسانی که می‌خواهند ناخن‌ها‌یشان را همیشه کوتاه نگه دارند مناسب است. سوهان زدن ناخن‌ها به کیفیت و طول ناخن‌ها بستگی دارد و کانلا به سلیقه شما برمیگردد.

چگونه ناخن های بلند و زیبایی داشته باشیم؟

لاک پاک کن های ناخن زیر29 هزار تومان

لاک پاک کن ناژه

لاک پاک کن ناژه

استفاده از پاک‌کننده‌های لاک پس از هر بار لاک‌زدن ، امری اجتناب‌ناپذیر است؛ اما اینکه از چه نوع پاک‌کننده‌ای استفاده کنیم ، از اهمیت بالایی برخوردار است. برخلاف تصور عموم که خشکی و پوسته‌پوسته‌شدن سطح ناخن را به دلیل استفاده‌ی مکرر از لاک می‌دانند ، باید بدانیم که پاک‌کننده‌های استون‌دار هم بی‌ضرر نیستند؛ به همین دلیل برای مراقبت از ناخن باید از پاک‌کننده‌های مناسب و بدون استون استفاده کرد. لاک‌پاک‌کن «ناژه» علاوه‌بر خاصیت تقویت‌کنندگی ، به دلیل نداشتن استون به‌راحتی و کامل ، لاک را از روی ناخن پاک می‌کند؛ اما به اندازه‌ی پاک‌کننده‌ی استون‌دار به ناخن‌ها ضرر نمی‌رساند. لاک‌پاک‌کن ناژه به پنبه نیاز ندارد و به دلیل فرارنبودن می‌توان با استفاده از یک پد ، تمام ناخن‌ها را پاک کرد. این محصول به جهت داشتن ویتامین‌های E و B5 موجب ترمیم ، رشد بهتر و استحکام ناخن‌ها می‌شود.

بسیار راحت و سریع لاک رو پاک میکنه.بو نداره و از نظر تعداد مقرون بصرفه ست. نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/a67ed495-aef0-4798-8045-6bdd9274e0b4″ ]

لاک پاک کن پیوردرم

لاک پاک کن پیوردرم

در سالیان نه چندان دور برای پاک کردن آثار لاک از روی ناخن از استون استفاده می‌کردند که یک لایه از سطح ناخن را جدا می‌‎کرد. استفاده از استون ناخن را نیز کدر می‌کرد. امروزه پدهای مرطوب با تاثیرگذاری بهتری و موثرتری بدون آسیب به بافت ناخن در دسترس قرار گرفته است. لاک پاک‌کن پیوردرم با داشتن 36 عدد پد داخل خود نیازتان را رفع کرده است. این محصول نیازی به پنبه ندارد و با یک پد آن تمام آثار را از بین می‌برد. پدهای مرطوب پیوردرم فاقد الکل ، اتیل استات و استون است که نداشتن این سه ماده در فرمولاسیون خود آسیب کمتری را به بافت ناخن وارد می‌کند. استفاده از استون باعث خشک شدن ناخن ، از بین رفتن و کدر شدن سطح ناخن می‌شود ، به‌مرور زمان  تولیدکنندگان آرایشی محلول‌های پاک‌کننده لاک را جایگزین استون کردند. این محصول ضد حساسیت است و برای خانم‌هایی که پوست حساسی دارند در دسترس قرار گرفته است همچنین از پوست شما در برابر اثرات مضری که ممکن است ایجاد شود محافظت می‌کند.

ویژگی های این محصول:

 • بدون استون ، الکل و اتیل استات
 • عدم ایجاد حساسیت ، سفیدک و خشکی ناخن
 • عدم پوسته شدن لایه‌های ناخن و پوست اطراف آن

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/58c079e4-fbe4-464c-88a4-29484f53f899″ ]

 لاک پاک کن نینو

 لاک پاک کن نینو

پد لاک پاک کن نینو ، محصولی است که ما استفاده از آن را به شما پیشنهاد می دهیم؛ زیرا فاقد هر گونه مواد مضر است و هم چنین دارای کیفیتی عالی است.

ویژگی های این محصول:

 • فاقد اتیل استات
 • فاقد استون
 • فاقد الکل
 • فاقد پارابن

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/02328764-b8a9-4b3f-9e5c-976e43754b8c” ]

پد لاک پاک کن دافی

پد لاک پاک کن دافی

برخی عقیده دارند که خشکی و پوسته پوسته شدن سطح ناخن ، به دلیل استفاده مکرر از لاک ناخن است. اما این عقیده درست نیست برخی از این مشکلات به دلیل استفاده از پاک کننده های ناخن است که برخی هم حاوی استون هستند که خشکی ناخن را به همراه دارند. لاک پاک کن دافی علاوه بر خاصیت تقویت کنندگی ، به دلیل نداشتن استون به راحتی و کامل لاک را از روی ناخن پاک کرده و هیچکدام از مضرات پاک کننده های استون دار را ندارد. بهتر است در خرید لاک ناخن از معروف ترین برند های لاک ناخن استفاده کنید تا ضرری کمتر روی ناخن ها داشته باشند.

عالی و مقرون به صرفه و حجم زیادی داره و شاید یکسال یا بیشتر میشه ازش استفاده کرد نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4e815a32-5361-4c7b-b757-1a19423e3eca” ]

لاک پاک کن مارال

لاک پاک کن مارال

وجود ویتامین ها و املاح معدنی ضروری پوست و ناخن در ترکیبات لاک پاک کن مارال علاوه بر تقویت و استحکام ناخن از شکنندگی و لایه لایه شدن جلوگیری می نماید.استفاده از این محصول با قدرت پاک کنندگی فوق العاده لاک را از روی ناخن ها پاک کرده و شفافیت و براقیت راهمراه با تغذیه ناخن به ارمغان می آورد.

لاک پاک کن مارال

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/75ab3f2d-decc-43e4-903a-76acd7959325″ ]

لاک پاک کن یونی لد

لاک پاک کن یونی لدپد لاک پاک کن برند یونی لد (Uni Led) غنی شده با ویتامین E انتخاب مناسبی برای افرادیست که پوست حساس و ناخن های شکننده دارند. این پد فاقد استون است و باعث خشکی ناخن‌‎ها نمی‌شود. از طرفی ترکیبات به کار رفته در آن ، حاوی گلیسرین است که کمک می‌کند ، ضمن پاک شدن لاک از روی ناخن‌ها ، روی ناخن و پوست اطراف آن ، نرم و لطیف بماند.

ویژگی های این محصول:

 • حاوی گیلیسیرین جهت نرمی پوست
 • غنی شده با ویتامین E
 • فاقد استون

بهترین لاک پاک کنی که تابحال داشتم.واقعا عالی بود. نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/429f35bf-80ff-4332-a29a-f170be2f2e41″ ]

لاک پاک‌کن پانو

لاک پاک‌کن پانو لاک پاک‌کن پانو به دلیل نداشتن استون به راحتی پاک شده و ضرر کمتری نسبت به استون خواهد داشت. این محصول با وجود ویتامین E به رشد و استحکام ناخن کمک خواهد کرد و نگرانی شما بابت این‌که ممکن است ضرری را برای ناخن به همراه داشته باشد رفع کرده است. در سال‌های نه چندان دور از استون برای پاک‌کردن لاک ناخن استفاده می‌کردند اما استفاده از استون یک لایه از سطح ناخن را از بین می‌برد در نتیجه تولیدکنندگان محصولات دیگری را جایگزین استون کردند.

ویژگی های این محصول:

 • حاوی ویتامین E و کرم مرطوب کننده
 • بدون استون ، الکل و اتیل استات
 • عدم ایجاد حساسیت ، سفیدک و خشکی ناخن
 • عدم پوسته شدن لایه‌های ناخن و پوست اطراف آن

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/f98b5567-c22d-42fe-a917-460d48111b78″ ]

لاک ‌پاک‌کن کوزارت

لاک ‌پاک‌کن کوزارتپاک‌کننده‌ی مایع لاک کوزارت فاقد استون است و به‌ ناخن‌ها آسیبی وارد نمی‌کند ، همچنین فاقد پارابن ، مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده است و از آسیب رسانی به ناخن‌ها جلوگیری به‌عمل می‌آورد. لاک‌پاک‌کن آلمانی کوزارت ناخن‌ها و پوست اطراف ناخن‌ها را خشک و زبر نمی‌کند. وجود ویتامین‌های E در لاک‌پاک‌کن کوزارت از شکنندگی ناخن ها جلوگیری می کند و به بازسازی دوباره آنها کمک می کند  و ویتامین F   باعث حفظ رطوبت ، جلوگیری از خشکی و حفظ چربی و همچنین حفظ طراوت ، شادابی و سلامت ناخن‌ها می‌شود.

ویژگی های این محصول:

 • دارای ویتامین‌های E و F
 • خشک‌نکردن ناخن‌ها و پوست اطراف آن
 • پاک‌سازی چربی روی ناخن‌ها
 • ایده‌آل برای ناخن‌های مصنوعی

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/12760388-4aa6-48f8-b6a3-94d5d452ffb5″ ]

جمع بندی ونکات پایانی

در این مقاله شما را با پرفروش ترین لاک پاک کن های ناخن زیر29 هزار تومان آشنا کرده ایم تا قبل از انتخاب این محصولات ، آشنایی کامل را داشته باشید. همچنین خوشحال می شویم اگر در استفاده از این محصولات تجربه ای دارید نظرات ارزشمند خود را در زیر همین مطلب با ما در میان بگذارید!!

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا