زیبایی

بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان【سال1403】❤️+ لیست 5 تایی

در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان را به شما عزیزان معرفی کنیم. خالکوبی یک اثر هنری شخصی و دائمی است و نوعی زخم است. دستگاه های خالکوبی از یک سوزن با حرکت سریع برای تزریق جوهر به عمق پوست استفاده می کنند. همانطور که مراقبت مناسب تضمین می کند که یک نقاشی می تواند سال ها بدون آسیب در گالری آویزان شود، مراقبت های بعدی از خالکوبی نیز بخش مهمی از حفظ خالکوبی است.اما افرادی هستند که خالکوبی قدیمی دارند و یا به دلایل دیگر علاقه به پاک کردن آن دارند در این مقاله شما را با 5 تا از بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان آشنا خواهیم کرد.

روش از بین بردن تاتو

حذف با لیزر
جراحی
درم ابریژن
پاک کردن تاتو به طور کلی باعث محو شدن تاتو می شود، اما برخی از خالکوبی ها بسیار سخت تر از سایرین پاک می شوند. برای مثال، خالکوبی‌های قدیمی‌تر و همچنین خالکوبی‌های خاص راحت‌تر از تاتوهای جدیدتر پاک می‌شوند.

برخی از رنگ ها نیز راحت تر از بقیه حذف می شوند. این رنگ ها شامل:

سیاه
رنگ قهوه ای
آبی تیره
سبز
خالکوبی‌های بزرگ‌تر و رنگارنگ‌تر معمولاً نسبت به خالکوبی‌های کوچک‌تر، سبک‌تر و کم‌رنگ‌تر زمان‌بر و پرهزینه‌تر هستند.

به دلیل خطر عوارض جانبی، در صورت داشتن موارد زیر ممکن است پاک کردن خالکوبی دشوارتر باشد:

پوست تیره تر
یک بیماری پوستی از قبل موجود، مانند اگزما
یک وضعیت سلامتی که روی پوست تأثیر می گذارد، مانند تبخال
با این حال، این بدان معنا نیست که اگر هر یک از این موارد در مورد شما صدق می کند، نمی توانید خالکوبی خود را پاک کنید. این فقط به این معنی است که ممکن است برای یافتن بهترین گزینه حذف برای خود نیاز به زمان بیشتری داشته باشید.

انواع پاک کردن خالکوبی
هنگامی که به گزینه های حذف خالکوبی فکر می کنید، باید چندین عامل را در نظر بگیرید، از جمله:

هزینه
خطر زخم
اثربخشی
تعهد زمانی
باز هم، این عوامل تا حد زیادی به اندازه، پیچیدگی و وضعیت خالکوبی شما و همچنین پوست شما بستگی دارد.

در اینجا نگاهی سریع به نحوه مقایسه انواع مختلف پاک کردن خالکوبی با یکدیگر و به دنبال آن نگاهی عمیق تر به هر یک آورده شده است.

حذف تاتو با لیزر

اکثر متخصصان لیزر را موفق ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای پاک کردن تاتو می دانند. اغلب، لیزر تاتو را به طور کامل پاک نمی کند. در عوض، آنها به طور قابل توجهی تاتو را روشن یا محو می کنند، بنابراین بسیار کمتر قابل توجه است.

امروزه بیشتر خالکوبی‌ها با لیزر Q-switched پاک می‌شوند که انرژی را با یک پالس قوی ارسال می‌کند. این پالس انرژی ، جوهر موجود در پوست شما را گرم می کند تا آن را حل کند. برای پاک کردن خالکوبی خود باید چندین لیزر درمانی را طی چند هفته یا بیشتر انجام دهید. خالکوبی‌های قدیمی یا پیچیده‌تر به جلسات کمتری نیاز دارند، در حالی که تاتوهای جدیدتر یا پیچیده‌تر به جلسات بیشتری نیاز دارند.اگر پوست تیره‌تری دارید، ممکن است بخواهید لیزر Nd:YAG با سوئیچ Q را در نظر بگیرید، که احتمال تغییر رنگ پوست تیره نسبت به لیزرهای سنتی Q-switched کمتر است.

به طور کلی، برای پاک کردن خالکوبی با لیزر حدود 7 تا 10 جلسه نیاز است تا به بهترین مرکز پاکسازی تتو و یا به بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان مراجعه کنید. برای بهترین نتیجه باید 6 تا 8 هفته بین جلسات صبر کنید.

پس از هر جلسه، شما می خواهید هر دستورالعمل مراقبت پس از آن را که به شما داده شده است، دنبال کنید. معمولاً این کار شامل استفاده از پماد ضد باکتری روی پوست شما برای چند روز است. این پماد به بهبود پوست و کاهش خطر عفونت کمک می کند. هر بار که از پماد استفاده می کنید، پانسمان زخم را عوض کنید.

حداقل برای 2 هفته آینده:

ناحیه تحت درمان را تمیز و خشک نگه دارید.
از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید.
از قرار دادن ناحیه تحت درمان در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنید.
هیچ دلمه یا تاولی که ایجاد می شود را انتخاب نکنید.
حذف خالکوبی با لیزر معمولاً خطر کمتری برای ایجاد جای زخم نسبت به سایر گزینه‌های حذف دارد، فقط مطمئن شوید که در هنگام بهبودی آن ناحیه را انتخاب نکنید، زیرا این می‌تواند خطر ایجاد جای زخم را افزایش دهد.

عمل جراحی برای برداشتن تاتو

برداشتن خالکوبی با جراحی که به آن برداشتن خالکوبی اکسیزیون نیز می‌گویند، شامل بریدن پوست خالکوبی شده و دوختن پوست باقی‌مانده به هم است. این تهاجمی ترین روش پاک کردن خالکوبی است، اما همچنین تنها راه تضمین شده برای پاک کردن کامل تاتو است.

اغلب هزینه کمتری نسبت به حذف لیزر دارد، اما همیشه یک جای زخم باقی می‌گذارد. در نتیجه، معمولا فقط روی خالکوبی های کوچکتر انجام می شود.برداشتن جراحی معمولاً در مطب جراحی پلاستیک انجام می شود. قبل از اینکه جراح از ابزار تیز و چاقوی مانندی به نام چاقوی جراحی برای بریدن پوست خالکوبی شده استفاده کند، به شما یک بی حسی موضعی داده می شود. سپس، پوست باقی مانده را دوباره به هم بخیه می زنند. این روش بسته به اندازه خالکوبی ممکن است چند ساعت طول بکشد.

روند بهبودی تا چند هفته ادامه خواهد داشت. در طول این مدت، می‌خواهید از پماد تجویز شده یا توصیه‌شده برای چند روز استفاده کنید تا به بهبود پوست و جلوگیری از خطر عفونت کمک کند. محل را حداقل به مدت 2 هفته تمیز و دور از نور خورشید نگه دارید و دستورالعمل های مراقبت های بعدی جراح خود را دنبال کنید.

روش از بین بردن تاتو

درم ابریژن

درم ابریژن شامل استفاده از یک دستگاه سنباده برای برداشتن لایه‌های پوست است تا جوهر خارج شود. اثربخشی آن از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است و آن را به گزینه ای کمتر محبوب تبدیل می کند.

اگر پوست بسیار حساس یا بیماری پوستی مانند اگزما دارید، بهتر است از درم ابریژن صرف نظر کنید. اگر از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، ممکن است خطر خونریزی، کبودی و تغییر در رنگ پوست خود را نیز در پی این عمل مشاهده کنید. افرادی که پوست تیره تری دارند نیز ممکن است در معرض خطر بیشتری برای تغییرات رنگدانه پوست باشند.در طول یک جلسه معمولی درم ابریژن، پزشک یک بی حس کننده موضعی برای کاهش هر گونه درد تجویز می کند. آنها از یک دستگاه ساینده چرخشی با سرعت بالا استفاده می کنند که لایه های بالایی پوست را با سنباده جدا می کند تا جوهر خالکوبی از بین برود.

معمولاً این کار طی یک عمل در مطب جراح زیبایی انجام می شود. مدت زمان انجام این عمل بستگی به اندازه و رنگ خالکوبی شما دارد. درمان خالکوبی های بزرگتر با رنگ های مختلف ممکن است بیش از یک ساعت طول بکشد.ناحیه تحت درمان احتمالا تا چند روز پس از عمل احساس دردناک و خام خواهد داشتبهبودی کامل ممکن است 2 تا 3 هفته طول بکشد. صورتی یا تغییر رنگ ناحیه تحت درمان معمولا در عرض 8 تا 12 هفته محو می شود.

با بهبودی، پزشک ممکن است به شما توصیه کند:

برای جلوگیری از عفونت از پماد استفاده کنید.
از تابش مستقیم نور خورشید به مدت 3 تا 6 ماه پس از عمل خودداری کنید.
هر بار که بیرون هستید از کرم ضد آفتاب روی محل استفاده کنید.
تا زمان بهبودی از پوشیدن لباس های تنگ روی محل خودداری کنید.
از خیساندن محل در آب برای بهبودی خودداری کنید.
برخی از افراد اسکار ناشی از درمان های درم ابریژن را تجربه می کنند. شما می توانید جای زخم را با موارد زیر کاهش دهید:

با استفاده از پمادهای تجویز شده
کرم ضد آفتاب
اجتناب از خورشید
استفاده از روغن ها و کرم های ضد اسکار، پس از بهبودی کامل محل درمان
پس از درمان، درم ابریژن ممکن است باعث شود:

تغییر در رنگ پوست، مانند روشن شدن، تیره شدن یا لکه شدن
عفونت
قرمزی یا تغییر رنگ، تورم و خونریزی
جای زخم
برای جلوگیری از این عوارض، حتماً دستورالعمل های مراقبت های پس از درمان را دنبال کنید. اطمینان حاصل کنید که پزشک دارای مجوز مناسب و بررسی های خوب نیز می باشد (در ادامه در این مورد بیشتر خواهد شد)

برخی از ویژگی بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان:

? فضای بهداشتی مرکزیکی از مهم ترین ویژگی ها فضای تمیز و بهداشتی مرکز پاکسازی تتو می باشد.
? موقعیت جغرافی مناسبموقعیت جغرافیای مرکز باید به گونه ای باشد تا افراد بتوانند به راحتی به کلینیک مراجعه کنند.
? احترام به مراجعه کنندگانپاسخگویی به تمامی سوالات مراجعه کنندگان و احترام به آنها یکی از ویژگی های بهترین مرکز می باشد.
❤️استفاده از بروزترین تکنیک ها و دستگاه هادر بهترین مرکز باید از بروزترین تکنیک ها و پیشرفته‌ ترین دستگاه ها استفاده شود.

5 تا از بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان را بشناسید!

مرکز پوست و لیزر مهرطب

مرکز تاتو و زیبایی مهرطب اصفهان بهترین مرکز تاتو  از دید مراجعین خود شناخته شده.
استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های زیبایی روز دنیا و کادر مجرب و آموزش دیده و حضور پزشک از عوامل کسب رضایت زیباجویان اصفهانی و شهرستان ها توسط این مرکز است.
در این مرکز طراحی و اجرای انواع تاتو
و سایر خدمات زیبایی  با استفاده از بهترین مواد اولیه و با بهترین کیفیت انجام میپذیرد.

خدمات مرکز مهرطب : 

 • نانوبروز-نچرال بروز- کانتوربروز
 • میکروبلیدینگ ( فیبروز) سایه و هاشور
 • کانتورچشم ( خط چشم – بن مژه )
 • کانتورلب ( خط لب – رژلب – شیدینگ )
 • لیزر موهای زائد
 • مزونیدلینگ
 • لیزر خال و کک و مک
 • تزریق انواع ژل و بوتاکس
 • پاکسازی و فیشیال پوست
 • لاغری موضعی
 • مزوتراپی مو ، صورت

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، ساختمان عالم آرا، طبقه اول، واحد ۱۰۲، کلینیک مهرطب

شماره تماس: 09139746391

اینستاگرام: mehrteb_clinic

مرکز لیزر آدریس

مرکز لیزر آدریس

خانم دکتر فاطمه شایسته فر در مجموعه زیبایی آدریس با کادری از پزشکان مجرب در زمینه لیزر، جوانسازی وسایر خدمات زیبایی واستفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا ،فعالیت خود را آغاز نموده است. امید است بتوانیم در راه خدمت رسانی به موقع وبهینه به همشهریان عزیز گام برداشته وهمواره برای بهترشدن تلاش نماییم.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • ریمو تتو
 • هایفوتراپی
 • ژل و بوتاکس
 • میکرودرم
 • میکرونیدلینگ
 • مزو تراپی مو
 • مزوتراپی صورت

آدرس : اصفهان .خیابان توحید میانی .کوچه  .25 ساختمان نگین . طبقه اول

 شماره تماس مرکز لیزر آدریس : 03136258773   –  09373661005

اینستاگرام: laser.adris

کلینیک دکتر رامین مدرسی

دکتر رامین مدرسی

کلینیک پوست، زیبایی، لیزر و کاشت موی دکتر رامین مدرسی در سال 1388 با مدیریت خودشان تاسیس گردید. هدف این کلینیک استفاده از مجهز ترین و به روز ترین دستگاه ها و مجرب ترین پزشکان و بهترین محیط برای ارائه خدمات به هموطنان عزیز اصفهانی می باشد. این کلینیک یکی از بهترین مراکز زیبایی پوست، مو، زیبایی، لیزر و جراحی پلاستیک در این استان به شمار می رود. کلینیک دکتر رامین مدرسی به همراه کادری مجرب در محیطی آرام وامکانات به روز توانسته است در میان مراجعین خود محبوبیت بالایی کسب کند.

خدمات:

 • تزریق ژل و تزریق چربی
 • لیزر جوانسازی مانند آر اف فرکشنال، فرکشنالco2، لیزر اربیوم و ….
 • میکرونیدلینگ و میکرودرم ابریژن
 • لیزر موهای زائد
 • تزریق بوتاکس 
 • پاک کردن تاتو، لک، کک و مک وتیرگی های پوست
 • بلفاروپلاستی یا جراحی لیفت پلک
 • لیفت پلک با پلاسما جت
 • کرایو تراپی برای درمان زائده های پوستی
 • درمان اسکار و آکنه با انواع روش های جراحی و غیر جراحی

آدرس: اصفهان، خیابان مرداویج، چهار راه رسالت، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ

کلینیک نابلکس

کلینیک نابلکس

کلینیک نابلکس بهترین مرکز لیزر و جوانسازی پوست از دید مراجعه کنندگان خود است. این کلینیک دارای به روز ترین دستگاه ها و پزشکان مجرب و حرفه ای می باشد. این کلینیک با به همراه داشتن چهار پزشک متبحر توانسته در بین مراجعین شهرستان ها محبوبیت پیدا کند. مدیریت این مجموعه به عهده خانم کوچکیان است که توانسته است با به روز ترین تجهیزات پزشکی بهترین خدمات را به زیبا جویان ارائه دهد.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد 
 • هایفوتراپی 
 • مزونیدلینگ 
 • لیزر خال و کک و مک 
 • تزریق ژل و بوتاکس 
 • کربن تراپی 
 • پاکسازی و فشیال پوست 
 • پرسینگ(گوش،بینی،ناف و…)
 • پاک کردن تتو و خالکوبی
 • کیوسوئیچ
 • مزوتراپی مو
 • ماساژ 
 • لیزر وایتینگ
 • روشن سازی بیکینی، زیر بغل، کشاله ران، صورت، آرنج، زانو

آدرس:  اصفهان، چهارباغ بالا، مجتمع اوسان، طبقه 4، واحد 409

درمان های خانگی پاک کردن تاتو

کرم های پاک کننده خالکوبی و لایه بردارهای شیمیایی در دسترس ترین و کم هزینه ترین گزینه ها هستند.اما هیچ مدرک محکمی مبنی بر کارکرد آنها وجود ندارد.بر اساس گزارش‌های حکایتی، در بهترین حالت، ممکن است تاتو را کمی روشن کنند. در بدترین حالت، می توانند منجر به سوختگی جدی شیمیایی شوند.

به دلیل خطر بالای تحریک پوست و واکنش های آلرژیک، متخصصان استفاده از کرم های پاک کننده خالکوبی DIY را برای خلاص شدن از شر تاتو توصیه نمی کنند.

کرم پاک کننده خالکوبی چیست؟

کرم های پاک کننده خالکوبی روی پوست خالکوبی شده به امید پاک شدن جوهر استفاده می شود. بسیاری از آنها در فروشگاه‌های بزرگ یا خرده‌فروشی‌های آنلاین موجود هستند، اما شواهد کمی وجود دارد که کرم‌های پاک‌کننده خالکوبی واقعاً خالکوبی‌ها را پاک می‌کنند.اکثر این محصولات حتی ادعا نمی کنند که تاتو را به طور کامل پاک می کنند. در عوض، آنها ادعا می کنند که کمک می کنند تاتوهای شما کمتر قابل توجه باشند.

کرم های پاک کننده خالکوبی نیز دارای عوارض جانبی جدی از جمله سوزش و جای زخم هستند.

در مورد اینکه چرا کرم های پاک کننده تاتو کار نمی کنند و از چه روش هایی می توانید برای پاک کردن کامل خالکوبی ها بدون آسیب رساندن به بدن یا آسیب به پوست خود استفاده کنید،ادامه مقاله را بخوانید.

آیا کرم های پاک کننده خالکوبی واقعا کار می کنند؟

این کرم ها ادعا می کنند که تاتو را با سفید کردن یا لایه برداری لایه بالایی پوست شما (اپیدرم) پاک می کنند. برخی حتی ادعا می کنند که جایگزین گلبول های سفید خون روی پوست شما (ماکروفاژها) می شوند که با جوهر خالکوبی پر شده اند.

جوهر خالکوبی به لایه بعدی پوست شما (درم) تزریق می شود، بنابراین بسیاری از این درمان های سطحی توسط کرم های پاک کننده خالکوبی در از بین بردن جوهر تاتو بی تاثیر هستند. در بهترین حالت، یک کرم باعث می شود خالکوبی محو شود و یک لایه تغییر رنگ از خالکوبی باقی بماند که می تواند به یک اسکار دائمی تبدیل شود.

کرم های پاک کننده خالکوبی همچنین حاوی مواد شیمیایی مانند اسید تری کلرواستیک لایه بردار هستند که در درمان سایر بیماری های پوستی نیز استفاده می شود. اگرچه تری کلرواستیک اسید به طور منظم توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی برای درمان های حرفه ای پوست استفاده می شود، اما استفاده از آن در خانه بدون نظارت می تواند خطرناک باشد.

کرم های پاک کننده تاتو کار نمی کنند و می توانند باعث واکنش های جدی پوستی شوند که منجر به آسیب دائمی پوست یا بافت می شود. این کرم ها نباید به عنوان جایگزینی برای درمان های تایید شده توسط FDA استفاده شوند.

بسیاری از خدمات معتبر پاک کردن خالکوبی وجود دارد که می تواند درمان های ایمن و موثر را برای شما ارائه دهد. برخی از سازمان‌ها، مانند Homeboy Industries، پاک کردن خالکوبی رایگان توسط پزشکان داوطلب را برای افرادی که مایل به حذف خالکوبی‌های مرتبط با باند هستند، فراهم می‌کنند. سازمان‌های دیگر ممکن است حذف خالکوبی رایگان را برای جوهر نژادپرستانه یا دیگر توهین‌آمیز ارائه دهند.

کلام آخر 

در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان را به شما عزیزان معرفی کنیم. توصیه می‌شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله درباره آنها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

4.2/5 - (8 امتیاز)

مریم مردانی

مریم مردانی هستم 3 ساله کار نویسندگی انجام میدم علاقه به حوزه های آرایشی و زیبایی دارم .خوشحال میشم اگر پیشنهادی دارید زیر این مطلب نظرات خودتون رو ارسال کنید :)
دکمه بازگشت به بالا