زیبایی

پر فروش ترین و بهترین ناخن گیر های بازار【سال1403】❤️+ لیست 10 تایی

امروز قصد داریم شما را با 10 تا از پر فروش ترین ناخن گیر های بازار آشنا کنیم. معمولا بسیاری از خانم ها به ناخن هایشان علاقه بسیاری دارند و اما نمی دانند که چطور باید از آن ها مراقبت کرد و نظافت آن ها را رعایت کرد. ما در این مقاله سعی داریم که شما را با نحوه مراقبت از ناخن ها آشنا کنیم.همه مشکلات ناخن ها از میکروب ها و باکتری ها آغاز می شود اما چه باید کرد که از دست این میکروب ها رهایی پیدا کرد؟

برای این کار بهتر است که ناخن هایتان را به طور منظم کوتاه کنید و بعد از هر شست و شو آن ها را خشک کنید ، اما این را از یاد نبرید که اگر ناخن ها مدت زیادی در آب بمانند ممکن است که بشکنند که این موضوع برای همه آزار دهنده است. از بلند شدن بیش از حد ناخن ها جلوگیری کنید و سعی کنید که به طور مداوم با سوهان از بلند شدن و شکستن ناخن ها جلوگیری کنید.10 تا از پر فروش ترین ناخن گیر های بازار

برخی از کار ها باعث می شوند که به ناخن ها آسیب جدی برسد و باعث بد دیده شدن ناخن ها می شود که یکی از این کارها جویدن ناخن ها است که باعث آسیب های جدی به بافت ناخن ها می شود و باعث لایه لایه شدن ناخن ها می شود و از بلند شدن ناخن های شما جلوگیری میکند ، و مورد دیگری که باعث می شود به ناخن های شما آسیب برسد تراشیدن لاک از روی ناخن ها است ، حتما سعی کنید که لاک ناخن هایتان را با پرفروش ترین لاک پاک کن های ناخن و یا آسیتون ها پاک کنید.

اگر لاک را از روی ناخن هایتان بتراشید باعث می شود که سطح ناخن های شما لکه دار و زشت شوند و علاوه بر این باعث می شود که سطح ناخن خشن و زبر شود که این موضوع خوشایند نیست و ناخن های دست و پای شما را بد شکل میکند.

استفاده سوهان برای ناخن ها

معمولا پر فروش ترین ناخن گیر های بازار دارای سوهان هستند و اما ممکن است که برخی از آنها سوهان نداشته باشد و شما مجبور میشوید از سوهان دیگری استفاده کنید. وقتی که قصد دارید ناخن هایتان را سوهان بکشید به آرامی در یک جهت ناخن هایتان را سوهان بزنید ، اگر این کار را به تندی و در جهت های مختلف انجام دهید باعث میشود که نوک ناخن ها به شکل های مختلف در بیایند و یک دست نباشند. برای سوهان زدن ناخن هایتان نیاز است که انواع سوهان ها را بشناسید زیرا هر کدام از مدل سوهان ها مناسب برای یک کار هستند. سوهان ناخن معمولا از گریت های مختلفی هستند که برخی از آن ها را معرفی میکینم:

انواع سوهان ناخن :

? سوهان با گریت 60 تا 80 این سوهان مناسب برای شکل دادن به ناخن های مصنوعی و کاشت استفاده میشود چرا که سطح زبری دارند و این نکته را از یاد نبرید که معمولا تمامی سوهان ها سطح زبری دارن
? سوهان ها با گریت 180 تا 220 این سوهان برای ناخن های طبیعی مناسب هستند چرا که ضخامت ناخن های طبیعی کمتر است و این نوع سوهان های ریز مناسب هستند.
❤️سوهان ها با گریت 240 تا 400 معمولا از این سوهان ها برای ظریف کاری استفاده میشود.

سوهان ها با گریت 240 تا 400

معمولا از این سوهان ها برای ظریف کاری استفاده میشود.

علاوه بر اینکه با انواع سوهان ها برای نظافت ناخن ها آشنا شده اید بهتر است که از معروف ترین برند های لاک ناخن استفاده کنید تا مواد شیمیایی لاک باعث بیماری های ناخن هایتان نشود. سعی کنید که از لاک های اکلیکی کمتر استفاده کنید ، این لاک ها معمولا باعث خشن شدن ناخن ها میشود و باعث جلوگیری از تغذیه ناخن ها میشود. به یاد داشته باشید هر چه لایه لاک ناخن ها ضخیم باشد و از شکستگی ناخن ها جلوگیری می کند.

استفاده سوهان برای ناخن ها

تغذیه و مراقبت از ناخن ها

برای اینکه ناخن هایتان قوی و سالم باشد بهتر است چند گزینه را امتحان کنید یکی از راه های سالم نگه داشتن ناخن ها این است که آن ها را در آب نمک بگذارید و چند دقیقه به ناخن ها فرصت دهید تا خیس شوند و بعد از ده دقیقه ناخن ها را بشوید و خشک کنید تا ناخن هایتان سفت و قوی تر شوند. مورد دیگری که برای این کار مناسب است استفاده از سرکه است که اگر ناخن هایتان را با سرکه شست و شو دهید مانند یک لایه پوششی عمل می کند و ناخن های شما را تقویت می کند.

علاوه بر این ها برای داشتن ناخن های سالم ، قوی و محکم بهتر است که تغذیه خودتان را هم مناسب کنید. یکی از مواردی که باعث مشکلات ناخن ها می شود کمبود کلسیم است پس بهتر است از مواد غذایی که کلسیم بیشتری دارند استفاده کنید که عدسی و چغندر را می توان برای برطرف کردن این موضوع استفاده کرد.

و در کنار این ها می توانید با استفاده از ویتامین های C  ، E ، D و استفاده از آهن ، روی و منیزیم در کنار وعده های غذایی استفاده کرد. نگران استفاده از این مواد نباشید چرا که هیچ آسیب و خطری برای شما ندارد ، اما از زیاده روی کردن در استفاده از این موارد حتما خودداری کنید تا باعث بروز مشکلات نشود.تغذیه و مراقبت از ناخن ها

در کنار این موارد یک سری هم به مشکل اساسی و جدی ناخن ها بزنیم ، که این موضوع برای برخی از خانم ها نگران کننده شده است ، این است که در برخی مواقع ممکن است که از ناخن مصنوعی ها استفاده کنید و بعد از برداشتن آن ها از روی ناخن ، مقداری از چسب هنوز روی سطح ناخن شما باقی بماند که باعث شکستگی هر چه سریع تر ناخن ها می شود به همین دلیل بهتر است که قبل از چسباندن ناخن مصنوعی ها به ناخن هایتان برق ناخن بزنید و بعد از خشک شدن برق ناخن ، چسب را روی ناخن هایتان بزنید و سپس ناخن مصنوعی را بچسبانید.

این کار کمک می کند که چسب روی برق ناخن قرار بگیرد و با لاک پاک کن از بین برود و آسیب کمتری به ناخن هایتان برسد. گزینه دیگری که باعث نگرانی و ناراحتی میشود زرد شدن ناخن ها است که بر اثر استفاده های پی در پی از لاک این اتفاق می افتد که اگر این مشکل برای شما پیش آمد نگران نباشید و چند وقت از زدن لاک روی ناخن هایتان خودداری کنید و ناخن هایتان را کمی کوتاه کنید تا بهبود پیدا کند.

در کنار این می توانید ناخن هایتان را چند دقیقه در آبلیمو بگذارید تا هم سفت شود و هم سطح ناخن ها سفید شوند. علاوه بر همه این ها مراقبت از ناخن ها این گونه است که باید به طور مرتب کوتاه شوند که انجام این کار نیاز به یک ناخن گیر دارد ، اما چگونه می توانیم بهترین نوع آنها را بشناسیم ؟ این محصولات از ساده ترین و کار آمد ترین ابزار برای بهداشت و زیبایی ناخن ها هستند که در لوازم شخصی هر فرد دیده میشود. ما در این مقاله سعی داریم که شما را با ده تا از پرفروش ترین ناخن گیر های بازار آشنا کنیم.

10 تا از پر فروش ترین ناخن گیر های بازار را بشناسید !

ناخن گیر زولینگ

ناخن گیر زولینگ

این برند بهترین نوع ناخن گیر های انبری ، کره ای ، شکاری و نوزادی را به بازار عرضه کرده است.این برند توانسته است مطابق با هر سلیقه ناخن گیر های مناسب برای هر رده سنی را تولید و عرضه کند. این ناخن گیر شامل مجموعه ای از محصولات استیل با پوشش نیکل می باشد که کیفیت محصول مانند تمامی محصولات زولینگ بسیار عالی است.

سر این ناخن گیر کمی منحنی است و مانند یک اهرم عمل می کند که باعث می شود ناخن ها دقیق تر کوتاه شوند. با استفاده از این ناخن گیر می توانید هم ناخن هایتان را کوتاه کنید و هم ناخن هایتان را سوهان بکشید.ناخن گیر زولینگ با بدنه و تیغه استیل به صورت ارگونومیک طراحی شده که به راحتی در دست قرار می گیرد و کار کردن با آن ساده است.

ویژگی های این محصول

 • جنس تیغه استیل است.
 • دارای سوهان در انتهای بدنه ناخن گیر است.
 • دارای طرح ارگونومیک است.
 • دارای بدنه ای با بافت کم لغزش.

 

بسیار زیبا و تیز بود باعث شکستن ناخن نمیشه (قابل توجه خانم ها که فقط می خوان قسمت بالایی ناخن های بلندشون کوتاه کنند) نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/1e1c3e73-03dd-46bd-a903-6e376ec8e9b0″ ]

ناخن گیر چیکو

ناخن گیر چیکو

همه مادر ها علاوه بر اینکه باید به نظافت و سلامت ناخن های خودشان اهمیت بدهند باید به ناخن های کودکانشان هم اهمیت بدهند و ناخن های آن ها را بطور مرتب کوتاه کنند چرا که ناخن های کودکان منبع میکروب و بیماری ها هستند. شاید برایتان سوال باشد که چگونه می توان این کار را به خوبی انجام داد ؟ما به راحتی می توانیم شما را راهنمایی کنیم.

کودکان معمولا از کوتاه کردن ناخن هایشان ترس دارند پس بهتر است با استفاده از ناخن گیر های زیبا و دلنشین کودکانه که جذابیت بیشتری دارند این کار را انجام دهید. یکی از بهترین گزینه ها برای ناخن گیر های کودکان ناخن گیر چیکو است که این محصول یکی از معروف ترین برند های محصولات کودک است که با بافت نرم و تیزی مناسبی که دارد می توانید به راحتی ناخن های کودکان تان را کوتاه کنید.

ویژگی این محصول

 • دارای در پوش پلاستیکی
 • تغیه های منحنی جهت حفظ ایمنی
 • دارای سوهان
 • دارای بدنه پلاستیکی و جنس تیغه پلاستیکی

 

بسته بندی خوب و تمیزی داره و قیمتش هم مناسبنظر یکی از خریداران

 

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/cf509f10-d434-45ff-9d23-0fcfebc37ec9″ ]

ناخن گیر دلگان

ناخن گیر دلگان

این ناخن گیر با روی پلاستیکی و ضد زنگی که دارد باعث محبوبیت بسیار شده است و جز پر فروش ترین ناخن گیر های بازار به حساب می آید و به دلیل سبک بودن میتوان به عنوان ناخن گیر جیبی هم از آن استفاده کرد و برای خانم هایی که ناخن بلندی دارند بسیار مناسب است چرا که دارای سوهان تیز و قوی است و نیاز نیست دیگر سوهان مجزا داشته باشید به همین دلیل این ناخن گیر از بهترین محصولات موجود در بازار است. این ناخن گیر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به راحتی خراب نمی شود و از بین نمی رود به همین دلیل مخاطبان بیشتری به سمت این ناخن گیر سوق پیدا میکنند.

ویژگی این محصول

 • فولاد ضد زنگ
 • سوهان قوی
 • جنس بدنه استیل بسیار با کیفیت
 • قیمت مناسب

عااالی بود کیف کردم تیز تیز اونی که میخواستم باورم نمیشد اینقدر خوب وتیز باشه نظر یکی از خریدارن

 

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/c613ea1a-e5e8-41d5-a021-d15e3faa1de8″ ]

ناخن گیر کوم

ناخن گیر کوم

ناخن گیر کوم بهترین گزینه برای داشتن ناخن های زیبا است. این ناخن گیر دارای دو تیغه منحنی می باشد که به وسیله لیزر تراش خورده بسیار تیز است. این امر موجب می شود شما به راحتی ناخن ها را کوتاه نمایید. این ناخن گیر از مرغوب ترین و بهترین مواد از جنس آلیاژ فولاد ضد زنگ مقاوم ساخته شده است. این ناخن گیر را به دلیل ضد زنگ بودن می توانید بشویید تا از قارچ ها و باکتری ها در امان باشید. در ادامه ویژگی ناخن گیر کوم را که 10 تا از پر فروش ترین ناخن گیر های بازار است را به شما شرح خواهیم داد:

ویژگی این محصول:

 • ساختار آلیاژ ضد زنگ
 • طول عمر بالا
 • کیفیت فوق العاده
 • طراحی آرگونومیک

با این قیمت، کیفیت خوبی داره نظر یکی از خریداران

 

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4da0d62a-2375-4b37-b618-28321f5242b3″ ]

ناخن گیر کیس

ناخن گیر کیس

ناخن گیر کیس از جنس استیل ضد زنگ است و در همه پک ها دو عدد ناخن وجود دارد که مخصوص بزرگسالان است. بهتر است بعد از هر بار استفاده این ناخن گیر را بشویید. این ناخن گیر دارای سوهان است که شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

ویژگی این محصول

 • جنس استیل
 • دارای دو سایز ناخن گیر بزرگ و کوچک
 • دارای یک سوهان کوچک
 • استفاده آسان

واقعا عالی بود. به قیمتش ارزش خیلی بالایی داشت. نظر یکی از خریداران

 

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/9b967a9a-1470-4d02-ada0-39f91892a1d6″ ]

ناخن گیر تریتون

ناخن گیر تریتون

 

این ناخن گیر را می توان به صورت مجزا هم استفاده کرد . در این محصول علاوه بر اینکه داخل یک پک دو ناخن گیر وجود دارد با جدا کردن آنها از رویه پلاستیکی می توان به یک سوهان تیز دسترسی پیدا کرد. این محصول از جنس استیل است و دارای رویه پلاستیکی است. علاوه بر این با توجه به قیمت مناسبی که دارد از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

ویژگی این محصول

 • دارای روکش پلاستیکی
 • کاربرد آسان
 • دارای محفظه ای جهت قرار گیری سوهان
 • قیمت مناسب

خیلی تیز و عالیه نظر یکی از خریداران

 

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/711cc26b-14b1-456a-8971-a95a571bdc62″ ]

ناخن گیر چیکا

ناخن گیر چیکا

جنس تیتانیوم این ناخن گیر باعث شده است که از  دیگر ناخن گیر ها متمایز باشد که این جنس ناخن گیر ها به هیچ وجه حتی در فضای مرطوب هم زنگ نمی زنند . این ناخن گیر معمولا در بسته های دوتایی است. با توجه به ساختار مناسب این ناخن گیر می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

ویژگی این محصول

 • تیزی بسیار
 • دوام و ماندگاری بالا
 • قیمت مناسب
 • ظاهر زیبا

ناخن گیر خیلی مرغوب و با جنس عالی تیزی اش را از دست نمیده و یک عمر میمونه حتی ظاهرش هم ماندگار هست و همینطور باقی میماند و مثل بقیه ناخنگیرها رنگ و لعابش کنده نمیشود نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/82f7ec54-8428-479b-ba4e-0c3aed9d366c” ]

ناخن گیر بیول

ناخن گیر بیول

در ادامه می خواهیم ناخن گیری که 10 تا از پر فروش ترین ناخن گیر های بازار است را به شما معرفی کنیم. این ناخن گیر دو تیغه هلالی شکل شبیه ناخن دارد و به راحتی ناخن ها را کوتاه می کند. این محصول از جنس استیل است و دارای سوهان می باشد. به دلیل ضد زنگ بودن ظاهر این محصول تغییر نمی کند. ناخن گیر های بیول در طرح ها و رنگ های مختلف هستند که با توجه به سلیقه هر فرد ساخته شده است و هر سلیقه ای را در خود جای داده است .

ویژگی این محصول

 • دارای سوهان
 • جنس استیل
 • تیز
 • ضد زنگ

خیلی تیزه و به راحتی میشه ازش استفاده کرد. نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/3c33eb23-87a4-4198-9502-c076c7f325b4″ ]

ناخن گیر مکس جورنال

ناخن گیر مکس جورنال

این ناخن گیر دارای سوهان مجزا است و می توان از آن به صورت یک ناخن گیر جیبی هم استفاده کرد. شکل و ظاهر این ناخن گیر و قیمت مناسب آن باعث شده است که مخاطبان زیادی را به خود جلب کند.این ناخن گیر از لبه های تیزی برخوردار است و بعد از گذشت زمان کند نمی شود و همان کارایی روز اول را دارد.

ویژگی این محصول

 • دارای سوهان
 • دارای کاور
 • قیمت مناسب
 • جنس استیل

برای علاقه مندان به رنگ صورتی بسیار زیباست و کیفیت عالی داره نظر یکی از خریداران

 

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/046aae67-3a16-4544-9c12-86d755b2e987″ ]

ناخن گیر توپوینت

ناخن گیر توپوینت

این ناخن گیر بیشتر برای خانم هایی که دست های ظریفی دارند بسیار مناسب است و برای دست های بزرگ و با قدرت مناسب نیست. این ناخن گیر محکم و با دوام  است و زبری ناخن ها را از بین می برد و برای کوتاه کردن نوک ناخن های بلند هم بسیار مناسب است. در ادامه می خواهیم ویژگی ناخن گیری که 10 تا از پر فروش ترین ناخن گیر های بازار است را به شما شرح دهیم:

ویژگی این محصول

 • تیغه های قوی و تیز از جنس فولاد ضد زنگ
 • لبه های کاملا تیز و مماس
 • عملکرد دقیق
 • کیفیت ساخت بالا

خیلی خوب بود محکم و خوش دست نظر یکی از خریداران

 

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/78aa01e7-9485-443a-8c5d-46cc8ed50f7f” ]

چگونه ناخن گیر ها را تمیز کنیم؟

معمولا تمامی ناخن گیر ها ضد زنگ هستند و شما می توانید به راحتی بعد از هر بار استفاده از ناخن گیر آن را بشویید و در جایی مناسب قرار دهید تا خشک شود. علاوه بر این ها می توانید از راه کار ساده برای ضد عفونی کردن ناخن گیر ها استفاده کنید که در ادامه با آن آشنا می شویم. می توانید با استفاده از سرکه و کمی جوش شیرین ناخن گیر را ضد عفونی کنید .

اما این را از یاد نبرید که استفاده بیش از حد جوش شیرین می تواند به محصول شما آسیب بزند. جوش شیرین و سرکه را با هم مخلوط کنید و ناخن گیر را حدود دو دقیقه درون آن قرار دهید تا کاملا ضد عفونی شود. این را از یاد نبرید که از دو دقیقه نه کمتر شود و نه بیشتر و این محلول را درون یک ظرف یک بار مصرف بریزید تا بعد از ضد عفونی کردن آنها را درون سطل زباله قرار دهید تا باکتری ها و میکروب ها از شما دور شوند.

ناخن ها یکی از مهم ترین زیبایی های دست و پا هستند و اگر نظافت آن ها رعایت نشود باعث ظاهری بد در دست و پا ها خواهد شد ، پس بهتر است که به سلامت ناخن هایتان اهمیت بدهید و نظافت آن ها را رعایت کنید .در کنار این ها بهتر است که از ابزار های مناسب و با کیفیت برای نظافت و کوتاه کردن ناخن هایتان استفاده کنید تا استفاده از ابزار نا مناسب باعث بروز مشکلات جدی نشود.

اقدامات لازم برای استفاده از ناخن گیر

 1. ناخن های خود را با یک حرکت کوتاه نکنید و سعی کنید ابتدا گوشه های ناخن را کوتاه کنید و در مرحله دوم وسط ناخن را مستقیم کوتاه کنید و برای زیبا تر شدن فرم ناخن هایتان سوهان بکشید.
 2. از خیس و مرطوب بودن ناخن گیر های خود پرهیز کنید به دلیل این که موجب شکستگی ناخن های پایتان می شود، اما برای گرفتن ناخن های پا بهتر است که ناخن گیر کمی مرطوب باشد.
 3. ناخن های دست و پا را بیش از اندازه کوتاه نکنید، به دلیل این که موجب سوزش و خون ریزی بیش از اندازه خواهد شد.
 4. حتی اگر ناخن گیری را که استفاده می کنید، ناخن گیر شخصی شما می باشد حتما بعد از استفاده ناخن گیر را ضد عفونی کنید تا از انتقال بیماری ها و میکروب ها جلوگیری کنید.

اقدامات لازم برای جلوگیری از شکسته شدن ناخن

شما می توانید با مراقبت های لازم از ناخن دست و پا از شکسته شدن ناخن ها جلوگیری کنید که در ادامه اقدامات لازم را برای شما شرح خواهیم داد:

 • از ضربات وارد شده به ناخن جلوگیری کنید.
 • همیشه از ناخن گیر استفاده کنید و زمان مناسب برای کوتاهی ناخن، بعد از حمام می باشد.
 • ناخن ها را خشک و تمیز نگه دارید.
 • از لوسین و تقویت کننده مربوط به ناخن ها استفاده کنید.
 • استفاده از دست کش هنگام فعالیت های سنگین
 • دوری از استعمال دخانیات
 • پرهیز از جویدن ناخن
 • اگر علائم اگزما را در خود مشاهده کردید به شما توصیه می شود که به بهترین پزشک پوست مراجعه کنید.
 • استفاده از حوله شخصی برای حفظ سلامتی دستان

اقدامات لازم برای استفاده از ناخن گیر

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی بر این داشته تا شما را با 10 تا از پر فروش ترین ناخن گیر های بازار آشنا کنیم. امیدواریم مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

مونا اشتری

سلام من مونا اشتری هستم و 4 ساله کار محتوا نویسی و سئو انجام میدم. علاقه زیادی به تولید محتوای تو حوزه های سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند بتونم تو زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمکتون کنم.
دکمه بازگشت به بالا