زیبایینبض بازار

بهترین برند های خمیر دندان【سال 1403】❤️+ لیست 10 تایی

نکات مهمی درباره خرید خمیر دندان

امروز می خواهیم با ۱۰ تا از بهترین برند های خمیر دندان آشنا شویم که افراد زیادی از این برند خمیر دندان ها استفاده می کنند و راضی هستند.
قبل از اینکه با ۱۰ تا از بهترین برند های خمیر دندان آشنا شویم بهتر است ، کمی درباره مراقبت از دندانها بدانیم تا بتوانیم یک خمیر دندان مناسب برای دندان هایمان انتخاب کنیم.که چگونه بتوانیم دندان های سفید و سالمی داشته باشیم.

۱۰ تا از بهترین خمیر دندان هاخمیر دندان یکی از لوازم بهداشتی های روزمره مان است که باید در انتخاب آن دقت داشته باشیم ، افراد زیادی هستند که یک مسواک را سالیان سال از  آن استفاده می کنند که این کار اشتباه است. و میکروب دندان ها را بیشتر میکند بهتر است برای سلامت دهان و دندان خود ارزش قائل شویم و یک ماه یکبار مسواک خود را عوض کنیم ، هر انسانی که به سلامت دهان و دندان خود اهمیت می دهد حداقل دو بار در روز دندان‌های خود را مسواک می زند و برای خوشبو کردن دهان از دهانشویه استفاده می‌کند. برای اینکه بخواهیم از پوسیدگی دندان جلوگیری کنیم بهتر از خمیر دندانی انتخاب کنیم که فلوراید داشته باشد.

برای خرید خمیر دندان به دندانپزشک مراجعه کنید

بهتر است برای خرید خمیر دندان خوب به یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی مراجعه کنید تا بدانید چه نوع خمیر دندانی برای دندان های شما مناسب است ، بهتر است دندان ها قبل از اینکه عفونت یا پوسیده شوند به دندانپزشک مراجعه کنید ، تا عفونت یا پوسیدگی دندان زیادتر نشوند.پس بهتر است برای جلوگیری از خراب شدن دندان ها هر یک سال یک بار به یک دندانپزشک خوب مراجعه کنید.در ادامه مطلب میتوانید با ۱۰ تا از بهترین برند های خمیر دندان آشنا شوید که زیبایی را در دندان هایمان ببینیم و همیشه لبخند بر لب داشته باشیم.

۱۰ تا از بهترین برند های خمیر دندان

خمیر دندان کلگیت، سنسوداین و اورال بی

خمیر دندان برند کلگیت بدون آسیب رساندن به مینای دندان ها، پلاک و باکتری ها را از بین می برد و قابلیت تمیز کنندگی مطلوب دندان ها را دارد. همچنین عملکردی مطلوب در پاکسازی لکه های زرد و سطحی دندان ها دارد و به مرور سبب سفید شدن دندان ها می گردد. فسفات، کلسیم و فلوراید از اصلی ترین ترکیبات این محصول است که هر کدام خواص منحصر به فردی برای سلامت لثه ها و مینای دندان ها دارند.

از فواید کلی این محصول می توان به خوشبو شدن دهان، ترکیبات ضد حساسیت، ضد باکتری، ضد پوسیدگی و مواد تشکیل دهنده مرغوب و فاقد هر گونه محتویات شیمیایی و مضر اشاره نمود. خمیر دندان های سنسوداین با ترکیبات فعال پتاسیم نیترات و استانوس فلوراید برای رهایی از حساسیت دندان ها بهترین گزینه هستند و وضعیت سالم دهان و دندان را بهبود می بخشند. خمیر دندان های اورال بی به گونه ای طراحی شده اند که تا 24 ساعت از دندان ها در مقابل آسیب ها مراقبت می کنند و دارای ترکیبات تقویت کننده مینای دندان ها هستند. خاصیت ضد تارتار، افزایش مقاومت و استحکام دندان ها، جلوگیری از التهابات لثه، کاهش میزان حساسیت دندان ها و جلوگیری از ایجاد حفره در دندان ها از دیگر نقاط قوت این محصول به حساب می آید.

 • تقویت ، ترمیم و محافظت از لثه و مینای دندان
 • جلوگیری از آسیب های ناشی از اثرات مواد غذایی اسیدی
 • مناسب برای استفاده روزانه
 • مناسب برای دندان های حساس
 • حاوی فلوراید
 • ضدباکتری

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://www.zzzagros.com/product-category/%d8%a8%d9%87%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d8%af%d9%87%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86/%d8%ae%d9%85%db%8c%d8%b1-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86/?utm_source=web&utm_medium=pezeshka&utm_campaign=Toothpaste” ]

خمیردندان سیگنال

خمیردندان سیگنال

خمیردندان های سیگنال انواع متعددی دارد  که هر فرد بر حسب نیاز خود یک مورد از آنها را انتخاب می نماید. به عنوان مثال خمیردندانهای ضد پوسیدگی دارای ترکیبات فلوراید هستند که منجر به کاهش پوسیدگی دندان می‌شوند ، این خمیردندانها باعث استحکام دندان‌ها و در عین حال متوقف یا کند شدن فرایند پوسیدگی می‌شود. خمیردندان ضد جرم مناسب پیشگیری از جرم است و سبب می‌شود فرایند ایجاد رسوب و چسبیدن آن‌ها بر روی دندان‌ها آهسته‌ تر شود.

خمیردندان ضد حساسیت برای افرادی مناسب است که دندان‌هایی حساس دارند و با خوردن بعضی غذاهای خاص(مثلا ترش ، گرم یا سرد) دچاردندان درد می شوند ، این نوع از خمیردندان سبب کاهش این حساسیت خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشید که این خمیردندان فلوراید کمی دارد و درنتیجه پاک‌کنندگی کمتری نسبت به سایر خمیردندان‌ها خواهد داشت.

نقاط قوت خمیر دندان سیگنال

 • مناسب برای استفاده روزانه
 • سفید کننده پس از اولین استفاده
 • قدرت تمیز کنندگی بالا

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/cc89cb97-aa04-4e41-a449-750b0392b375″ ]

خمیردندان‌ سنسوداین

خمیردندان‌ سنسوداین

سنسوداین یک برند تولید خمیردندان و شوینده‌ی دهان مخصوص دندان‌های حساس است. این برند تا به امروز عناوین بهترین خمیردندان پیشنهادی دندانپزشکان و پرفروش‌ترین برند محصولات شستشوی دهان را از آن خود کرده است. برند سنسوداین متعلق به شرکت داروسازی انگلیسی GlaxoSmithKline است و در کشور ژاپن نیز با نام تجاری Shumitect عرضه می‌شود. خمیردندان‌های سنسوداین انواع مختلفی دارند که هرکدام از آن‌ها با توجه به مواد اولیه به کار رفته در آن‌ها اثرگذاری متفاوتی روی دهان و دندان دارد.

برخی از خمیردندان‌های سنسوداین حاوی پتاسیم نیترات هستند که ضربان‌های عصب دندان را متوقف کرده و درد را از بین می‌برد و برخی دیگر حاوی استات استرانسیم یا کلوراید هستند که ساختار شیمیایی آن‌ها شبیه به کلسیوم است. خمیردندان‌های با پایه استرانسیم یا کلوراید می‌توانند جایگزین مقداری از کلسیوم از دست رفته یا مسدود شده در بافت دندان شوند. حرکت این ماده داخل لوله‌های معلق درون بافت دندان پاسخی به محرک‌های حساسیت دندان است که در صورت عدم وجود این مایع می‌توانند باعث دندان درد شوند.خمیردندان‌ سنسوداین

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/38cf26e9-52e8-4505-8ddb-314e98e25c89″ ]

خمیر دندان مریدنت

خمیر دندان مریدنت

تمام خمیر دندانها و نیز عمل مسواک زدن در زدودن لکه های سطحی دندان موثر بوده و به شیوه مکانیکی باعث سفید شدن دندانها می شوند ، اما خمیر دندان سفید کننده مریدنت علاوه بر پولیش مکانیکی و تمیزکردن دندانها از طریق شیمیایی نیز باعث لکه زدایی وسفیدی دندانها می شود. این خمیر دندان علاوه بر سفید نمودن دندانها ، از تشکیل پلاک و جرم جلوگیری نموده و دارای خواص ضد پوسیدگی و خوشبو کنندگی دهان می باشد. خمیر دندان سفید کننده مریدنت دارای ویژگیهای زیر است:

حاوی دانه های ویژه ای که باعث درخشش دندانها می شود.
حاوی STPP که باعث تغییر بار الکتریکی لکه ها ی رنگی چسبیده به دندانها وحذف آنها می شود. این ماده همچنین با حذف یونهای کلسیم و منیزیم بزاق دهان خاصیت پیشگیری از تشکیل جرم را داراست.
حاوی ساینده های سیلیکا که با سایش ملایم دندانها باعث تمیزی ، حذف پلاک و سفیدی دندانها می شود.
دارای PH قلیایی که باعث خنثی کردن طولانی مدت اسیدهای خطرناکی می شود که توسط باکتریها تولید شده و موجب پوسیدگی دندانها می شوند.
حاوی 1100ppm فلوراید برای جلوگیری از پوسیدگی دندانها

نقاط قوت خمیر دندان مریدنت

 • خوشبو کننده دهان
 • کاهش التهاب لثه

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/eafeeafe-da21-4519-86a2-de10a6366516″ ]

خمیر دندان اکتیو بنسر

خمیر دندان اکتیو بنسر

خمير دندان ذغالی بنسر به صورت علمی فرموله شده و برای مبارزه با بوی بد دهان ساخته شده است. اين محصول حاوی کربن فعال با بالاترين حد سفيد­کنندگی بوده و به عنوان تميزکننده ­ای کامل باعث حذف گسترده لکه­ های مواد غذایی مانند چای ، قهوه ، لکه ­های ناشی از مصرف دخانيات و … می­ شود.

پودر کربن فعال خوراکی به علت داشتن سطح ويژه ، تخلخل بالا ، پوک و منفذی بودن ، دارای ظرفيت جذب بالا بوده که میتواند ذرات ريز و رنگ­های خوراکی را به خود جذب کرده و با عمل مسواک زدن از حفره دهانی خارج نمايد.

خواص خمیر دندان ذغالی بنسر

 • سفیدکننده دندان­ها بدون فرسایش سطح دندان
 • سفیدکننده دندان­ها بدون آسیب رساندن به مینا و تاج دندان
 • حذف جرم­ها و لکه­ ها از سطح دندان

یکی از دلایل اصلی لکه و جرم  دندان ماده ای به نام تانن است ، کربن فعال می­ تواند ماده­ ی تانن را که در قهوه و چای و انواع خوراکی­ها یافت می­ شود را به خود جذب کرده و آنها را از روی دندان جدا کند.

 • جلوگیری از انباشت باکتری­های مضر در حفره دهانی
 • با جذب ذرات بسیار ریز خوراکی از روی زبان و بین دندان­ها از ایجاد بوی بد در دهان جلوگیری می­ کند.
 • از خمیر دندان ذغالی بنسر می­توان به صورت روزانه استفاده کرد.
 • دارای مواد طبیعی بوده و اثر مواد شیمیایی را ندارد.

نقاط قوت خمیر دندان بنسر

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/753335a7-4d21-4caa-a153-36d9e152c746″ ]

خمیر دندان کرست

خمیر دندان کرست

شرکت کرست یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین شرکت ها در زمینه لوازم بهداشتی موجود در بازار می باشد. خمیر دندان کرست Crest مدل Compete 7 می تواند دندان های شما را سفید و براق کند و از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند. دندان های زرد ، پوسیده ، حساس و … هر کدام نیاز به خمیر دندان های مناسب دارند. خمیردندان ماده ای جرم زدا ، شوینده و ضدعفونی کننده دهان و دندان می باشد. خمیر دندان کرست نقطه عطفی در محصولات بهداشتی می باشد. اگر دندان های شما به دلیل مصرف مواد غذایی رنگ زرد به خود گرفته باشد می توانید از این نوع خمیر دندان استفاده نمایید.

لازم است که روزانه دو بار از خمیردندان سفید کننده استفاده کنیم تا بتوان براقیت و سفیدی را به دندان های خود برگردانیم. اگر دهان و دندان حساس باشد بهتر است قبل از انتخاب خمیر دندان به پزشک مراجعه کرد و بر اساس دستور پزشک خمیر دندان مناسب را انتخاب نماییم. این محصول دارای فلوئورید سدیم می باشد که از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند. در این خمیر دندان برای تنفسی تازه تر و خوشبو شدن دهان از نعنای سبز استفاده شده است. محلول دهانشویه موجود در این خمیردندان از تجمع باکتری ها جلوگیری می کند. خمیر دندان 7 کاره کرست در مقابل پوسیدگی مینا و ریشه ، پلاک ، جرم ، بوی بد دهان ، رشد باکتری و ایجاد رنگدانه مقاومت نشان میدهد و باعث تازگی و شادابی دهان و دندان می شود.خمیر دندان کرست

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/e23185c9-7b25-45bb-be59-23176f3b43eb” ]

خمیر دندان وایت اسمایل

خمیر دندان وایت اسمایل

تنها خمیر دندان و سفید کننده ای می باشد که بدون سایش بوده و به مینای دندان آسیب نمی رساند و برای مصرف روزانه مناسب می باشد

خمیر دندان وایت اسمایل دارای 30 درصد زایلیتول (جایگزین طبیعی قند با شیرینی مشابه ساکاروز) می باشد.

با مصرف یکبار در 24 ساعت هم دهان و دندان ضد عفونی میشود. ن ایجاد کف بدوباعث جرم گیری دندان میشود.

استفاده از خمیر دندان وایت اسمایل دندانها کاملا تمیز و براق شده باعث رفع بوی بد دهان و رفع انواع بیماریهای لثه دهان و دندان میشود.

 • سفید کننده و محافظ از مینای دندان
 • ضد حساسیت ، باکتری و حساسیت
 • فاقد مواد قندی (Sugar Free) مناسب جهت افراد دیابتی
 • تنها سفید کننده بدون اثر سایندگی
 • جرم گیری بدون ایجاد کف
 • تنها سفید کننده مناسب برای مصرف روزانه
 • کاهش رشد باکتری و کمک به از بین بردن بوی دهان
 • حاوی فلوراید با 1450 ppm و 30 درصد زایلیتول
 • 2.4 درصد نیترات پتاسیم مناسب برای مراقبت از دندانهای حساس
 • کمک به افزایش بزاق دهان و جلوگیری از خشک شدن دهان

خمیر دندان وی وان

خمیر دندان وی وان

خمیر دندان کامل وی وان بهترين ساينده یعنی “سيليكای هیدراته” ، بدون آسيب رساندن به ميناي دندان و لثه ، عمل سايندگي و لايه برداري و در نتیجه حذف پلاک از روی دندانها و سفید کنندگی آنها  را انجام دهد . این خمیردندان با دارا بودن فلوراید سبب تقویت مینای و همچنین کاهش توان تولید اسید در باکتری ها ، از طریق مهار آنزیم های مسیر تخمیر قند در آنها ، می گردد و از این طریق ریسک ابتلا به پوسیدگی دندان را کاهش می دهد. تتراسديم پيروفسفات (TSPP) به کار رفته در این محصول از طریق جذب يونهاي كلسيم (و منيزيم) موجود در بزاق دهان از تشكيل پلاكهاي كلسيته كه در نهايت منجر به جرم دندان مي شود جلوگيري مي كند.

 • سلامتی لثه
 • تقویت مینای دندان
 • خوشبو کننده دهان
 • ضد پلاک و آنتی باکتریال
 • از بین برنده رسوب دندان
 • جلوگیری از کرم خوردگی دندان

خمیر دندان وی وان

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/5260d87a-42df-4dbf-990c-964b668fc034″ ]

خمیر دندان ایم

خمیر دندان ایم

ایم یکی از آن برندهای شناخته شده خمیردندان است که خیلی از دندان‌پزشکان دنیا استفاده از آن را توصیه می‌کنند. در هر دو شکل خمیر و ژل تولید و عرضه می‌شود و طعم‌های مختلفی دارد ، مثل نعناء یا دارچین. خمیردندان ایم به ویژه با داشتن فلوراید در جلوگیری از فاسد شدن دندان‌ها نقش زیادی دارد و اگر از آن استفاده کنید ، خیال‌تان راحت است که لبخند زیبایی خواهید داشت.

خمیر دندان جیسن

خمیر دندان جیسن

خمیر دندان Jason از تشکیل رسوب دندان جلوگیری کرده و نفسی با تازگی دراز مدت و لبخندی درخشان و زیبا را به ارمغان می آورد.فرمولاسیون این خمیردندان ، فاقد گلوتن ، سدیم لورت سولفات ، موادنگه دارنده و پروپیل گلیکول بوده و دارای گواهی kosher می باشد. Jason در سال 1959 در کالیفرنیا به وجود آمد. در آن زمان گروهی از متفکران مستقل جامعه به دنبال  تولید مواد بهداشتی برای خود و خانواده هایشان بودند.این گروه نام Jason را که در یونانی به معنای “شفا دهنده” می باشد ، برای خود برگزیدند. گروه Jason استفاده از مواد شیمیایی قوی و پرخطر را منع می کرد و درعوض بااستفاده از ترکیبات ساده و طبیعی ، صابون ها و لوسیون هایی گوناگون را مطابق با اصول اخلاقی مشترک به شرح زیر تولید می کرد:

1- استفاده از مواد اولیه بی خطر و موثر

2-آزمایش دقیق هر فرمولاسیون به منظور کسب اطمینان از  از بی خطر بودن و موثر بودن دارو

3-داروها هیچ وقت روی حیوانات آزمایش نشوند.

4-نوآوری دائم در تولید محصولات و ارتقای کیفیت آن ها

بیشتر از 50 سال است که شرکت Jason خود را به رعایت این اصول و تولید محصولاتی  بهداشتی که برای ما ، خانواده هایمان و سیاره ی زمین بی خطر باشند ، متعهد کرده است.

*خمیر دندان ژله ای فاقد فلوراید با طعم نعناع

*محافظت از دندان و کاهش حساسیت دندان ها به سردی ، گرمی ، اسیدها و شیرینی هایی که روزانه مصرف می شوند.*

*تهیه شده از مواد طبیعی و ارگانیک

*این محصول روی حیوانات آزمایش نشده است و دارای گواهی  kosher می باشد.

*فاقد پارابن ، سدیم لورت سولفات ، پترولاتوم ، رنگ های مصنوعی و فتالات.

جمع بندی و نکات پایانی

در این مقاله شما را با ۱۰ تا از بهترین برند های خمیر دندان آشنا کرده ایم تا قبل از انتخاب این محصولات ، آشنایی کامل را داشته باشید.همچنین خوشحال می شویم اگر در استفاده از این محصولات تجربه ای دارید نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید!!

4.2/5 - (37 امتیاز)

مریم مردانی

مریم مردانی هستم 3 ساله کار نویسندگی انجام میدم علاقه به حوزه های آرایشی و زیبایی دارم .خوشحال میشم اگر پیشنهادی دارید زیر این مطلب نظرات خودتون رو ارسال کنید :)
دکمه بازگشت به بالا