پزشکان

بهترین جراح پروستات【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 10 تا از بهترین جراح پروستات را به شما عزیزان ومعرفی کنیم. پروستات غده ای است که در سیستم باروری مردانه وظیفه بسیار مهمی ایفا می کند و به همین دلیل افراد به دنبال بهترین جراح پروستات می روند تا د ر هنگام جراحی دچار هیچگونه مشکلی نشوند.

پروستات چیست؟

جراحی پروستات با اهداف مختلفی مانند درمان بزرگ بودن پروستات، سرطان پروستات و … انجام می شود. این غده در زیر مثانه و در مقابل دستگاه گوارش قرار گرفته که وظیفه تولید مایع حامل اسپرم را دارد. جراحی پروستات معمولا برای برداشتن کامل یا قسمتی از پروستات انجام می شود که شایع ترین آن انجام جراحی سرطان پروستات و بزرگی پروستات است، اما اولین قدم برای انجام جراحی پروستات انتخاب جراح است.

چه زمانی نیاز به جراحی پروستات است؟

 • ادرار خونی
 • سنگ مثانه
 • عدم بهبود علائم پروستات با مصرف دارو
 • نارسایی کلیه
 • عفونت
 • ادراری مکرر

اکثر اوقات جراحی پروستات به خاطر وجود علائم بزرگی پروستات انجام می شود و با افزایش سن و وارد شدن در دهه پنجاه سالگی غده پروستات شروع به بزرگ شدن می کند و فرد با علائمی هم چون جریان ضعیف ادراری، تکرر ادرار، زور زدن جهت ادرار کردن، سوزش ادرار، شب ادراری و جریان ضعیف ادراری مواجه خواهد شد. در صورتی که با علائم گفته شده روبه‌رو هستید بهتر است به بهترین دکتر اورولوژی در تهران مراجعه کنید تا دران شما آغاز شود.

ویژگی بهترین جراح پروستات:

⭐ سابقهبهترین جراح پروستات باید در زمینه تخصص خود سابقه و تجربه خوبی داشته باشند.
✅پروانه طبابتبهترین جراح پروستات باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند و دارای جواز و پروانه طبابت باشد.
⭐ مدرک تحصیلی معتبرپزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند.
✅ موقعیت مکانی مناسبموقعیت مکانی مطب پزشک متخصص باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی با وسایل نقلیه عمومی و یا شخصی به مطب ایشان مراجعه کنند.

10 تا از بهترین جراح پروستات را بشناسيد!

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی

از جراحان برتر و نخبه ی ارولوژی ( کلیه مجاری ادراری و تناسلی ، ناباروری ) که دارای شهرت جهانی بوده و تنها متخصص ارولوژی ایرانی که مدال المپیاد زیست شناسی را در کارنامه ی خود دارند. جزو نفرات برتر پزشکی عمومی دانشگاه تهران بودند که به صورت استریت ( بدون گذراندن طرح پزشکی عمومی) با رتبه ی برتر وارد رشته ی جراحی ارولوژیِ در قطب ارولوژی ایران (دانشگاه شهید بهشتی تهران و بیمارستان لبافی نژاد) شدند. دکتر میرصادقی جزو پنج پزشک ایرانی بودند که به دلیل نخبگی موفق به گذراندن طرح پزشکی خود در بیمارستان بقیه الله تهران شده اند و به جهت فرهنگ سازی در مورد بیماری های مردان پرمخاطب ترین ارولوژیست ایران در اینستاگرام و یوتیوب میباشند.

تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان بیهقی ، کوچه دهم بیهقی ، پلاک 11 ، طبقه اول ، واحد 3

خدمات دکتر سید امین میرصادقی:

 • جراحی های تومورهای مثانه ، کلیه ، مجرار ادراری
 • جراحی و درمان مشکلات ، تومور ها و سرطان پروستات ( جراحی بدون برش )
 • جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان
 • جراحی و درمان مشکلات تکرر و بی اختیاری و اختلالات ادراری در بانوان و آقایان
 • جراحی اسفنکتر مثانه به جهت درمان بی اختیاری ادراری
 • جراحی ، درمان و پیشگیری از سنگ های کلیه و مجاری ادراری ( جراحی بدون برش )
 • درمان شب ادراری اطفال
 • جراحی درمان کجی و انحراف آلت تناسلی در اقایان
 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجراری ادرار ( هایپوسپادیاس )
 • درمان ناتوانی جنسی آقایان
دکتر احمد رضا رفعتی

دکتر احمد رضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته از دانشگاه علوم پزشکی ایران و نیز دارای فلوشیپ ناباروری مردان از پژوهشگاه رویان است از نخبه‌ های ارولوژی ایران که دارای شهرت بین المللی است و بیماران زیادی از کشور های دیگر برای درمان بیماری‌ های کلیوی سنگ ، پروستات و ناباروری نزد ایشان مراجعه می کنند .

تهران، خیابان ولیعصر ، توانیر ، میدان توانیر ، ساختمان طلا ، طبقه اول
دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری ، متخصص جراحی تومور و سرطان های کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان می باشند. همچنین متخصص در زمینه جراحی میکروسکوپی واریکوسل ، جراحی سنگ های ادراری ، بی اختیاری ادراری هستند. ایشان دوره تکمیلی از ژنو سوییس و عضو انجمن ارولوژی اروپا، عضو انجمن ارولوژی کانادا می باشند. ایشان خدمات لیزر HPV هم ارائه می دهند.

تهران، نیاوران سه راه مژده خیابان مقدسی نبش احمدی زمانی پلاک۲ واحد ۲

خدمات دکتر محمدرضا جعفری:

 • جراحی تومور های کلیه
 • جراحی های مجاری ادراری
 • ناباروری مردان
 • جراحی واریکوسل
 • جراحی سنگ های ادراری
 • بی اختیاری ادرار
دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری میباشد. ایشان فوق تخصص اندواورلوژی و لاپاراسکوپی هستند. ایشان عضو بنیاد ملی نخبگان هستند.تحصیلات فوق تخصصی اندواورولوژی و اورولاپاراسکوپی را در بیمارستان هاشمی نژاد تهران در سال 1397 گذراندند . ایشان عضو انجمن اندواورولوژی جهانی و انجمن اورولوژی و اندواورولوژی ایران هستند.

تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک ابتدای جردن، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان نور، طبقه سوم

خدمات دکتر مجتبی عاملی:

 • جراحی لیزری سنگ های کلیه
 • جراحی پروستات
 • درملن ناباروری
 • درمان ناباروری و اختلالات جنسی
 • ختنه نوزادان و کودکان
 • جراحی لاپاراسکوپی بیماران کلیوی
 •  جراحی واریکوسل، فتق، عدم نزول بیضه کودکان
 • جراحی  سنگ حالب(TUL)
دکتر اکبر عابدی

دکتر اکبر عابدی

دكتر اكبر عابدى داراى بورد تخصصى جراحى كليه و مجارى ادرارى، نابارورى و اختلالات عملكرد جنسى مردان از دانشگاه علوم پزشكى تهران مى باشند. دكتر عابدى با بهره مندى از دانش جراحى مجارى ادرارى و آشنايى كامل به آناتومى و عملكرد آلت تناسلى داراى تجربه انجام بيش از دوازده هزار ختنه به روشهاى مختلف تحت بى حسى موضعى از نوزادى تا بزرگسالى مى باشد. انجام ختنه نوزادى بدون حلقه، بدون بخيه، بدون استفاده از ليزر، كوتر و …و بدون خونريزى با ظرافت، حوصله و دقت، در كنار حفظ عملكرد و زيبايى ظاهرى نتيجه همين دانش و تجربه مى باشد.

تهران ، پاسداران ، خيابان گل نبى ، پلاك ٣٤ ، واحد ١٤ ، طبقه چهارم

خدمات دکتر اکبر عابدی:

 • انجام ختنه به روشهاى مختلف و در سنين مختلف
 • اصلاح و ترميم عوارض ختنه هاى قبلى
 • جراحى هاى ترميمى نقايص مادرزادى آلت و هيپوسپاديازيس
 • بررسى و پايش رشد و نمو جنسى و بلوغ
دکتر فریدون خیام فر

دکتر فریدون خیام فر

دکتر فریدون خیام فر،متخصص کلیه و مجاری ادراری _ اورولوژیست، فلوشیپ فوق تخصصی آندویورولوژی و لاپاراسکوپی هستند. ایشان استاد وعضو هیئت علمی دانشگاه و جراح بزرگترین تومور کلیوی جهان و عضو هیئت علمی کلینیک سلامت خانواده (ناتوانی جنسی)، مخترع ۵ دستگاه در ادراره ثبت اختراعات در زمینه ی های ناتوانی جنسی بیماری پیرونی وعمل های جراحی بدون شکاف عضو مرکز تحقیقات سلامت خانواده هستند. ایشان عضو انجمن ارولوژی ایران، عضو انجمن اورولوژی اروپامی باشند. دکتر فریدون خیام فر در سال 1344 در اصفهان به دنیا آمد و پس از گذراندن دوره دبیرستان در دبیرستان هدف و دریافت مدرک پزشکی عمومی موفق به دریافت دانشنامه جراحی کلیه و مجاری ادراری شد و در سال 1378 به عضویت هیت علمی دانشگاه در آمد. پس از گذشت 5 سال موفق به دریافت مدرک فوق تخصصی (فلوشیپ) لاپاراسکوپی و آندویورولوژی گردید. وی در طول این مدت موفق به ثبت 5 اختراع در اداره ثبت اختراعات در زمینه های ناتوانی جنسی، درمان بیماری پیرونی ، عمل های جراحی بدون شکاف و بی اختیاری ادرار گردیده است.

تهران، ضلع شمال شرقی چمران با جلال آل احمد روبروی دانشکده مدیریت، کوچه پروانه پلاک4، ساختمان پزشکان چمران

خدمات دکتر فریدون خیام فر:

 • سنگ کلیه ؛سرطان کلیه؛ کیست کلیه ؛غده آدرنال فوق کلیوی
 • سرطان حالب ؛تنگی حالب؛سنگ حالب
 • سرطان مثانه؛سنگ مثانه؛مثانه پیش فعال و عصبی؛ساخت مثانه
 • بیماریهای ادراری: تنگی مجرای ادراری در کودکان ؛مردان و زنان ؛ خون در ادرار؛بی اختیاری ادراری در زنان ،مردان و کودکان +عفونت های ادراری در زنان ،مردان و کودکان
 • اختلالات جنسی:ناتوانی جنسی،بیماری پیرونی مشکلات نعوظ کوتاهی آلت تناسلی و یا بیماری کُردی یا شکستگی آلت.

انتخاب بهترین جراح پروستات

گاهی اوقات در شرایط سخت بیماری انتخاب دکتر مناسب سخت است؛ به خصوص در زمینه جراحی پروستات، اما حال که با تعدادی از بهترین‌ جراحان پروستات آشنا شدید می توانید از میان آنها دکتر ایده آل خود را انتخاب کنید. همچنین با خواندن نظرات و پیشنهادات بیماران مختلف می توانید بهترین جراح پروستات در تهران را انتخاب کنید.

ویژگی های بهترین جراح پروستات

دارای سوابق تحصیلی معتبر:

بهترین جراح پروستات کسی است که  دوره های عمومی و تخصصی خود را در بهترین دانشگاه های داخلی و خارجی گذرانده باشد و با علم روز دنیا آشنایی بیشتری داشته باشد.

رعایت نکات بهداشتی:

بهترین متخصص باید بتواند برای ارائه خدمات خود نکات بهداشتی را رعایت کنند و فعالیت خود را در محیطی کاملا آرام همراه با تجهیزات پزشکی روز دنیا انجام دهد.

هزینه کاملا منصفانه:

بهترین جراح پروستات در تهران و یا ایران باید هزینه ی خدمات خود را کاملا منصفانه در نظر بگیرد. البته جراحان حرفه ای مطمئنا نسبت به دیگر جراحان هزینه بیشتری دریافت می کنند و هر چقدر تجربه و مهارت جراح در درمان بیماری های کلیه و مجاری ادراری بیشتر باشد، هزینه درمانی افزایش پیدا می کند.

دارای تجربه و مهارت کافی:

برای انتخاب بهترین جراح پروستات باید نزد پزشکی بروید که در زمینه جراحی پروستات تجربه کافی کسب کرده و سال های بسیاری در این زمینه مهارت داشته است. هر چقدر مهارت پزشک در این زمینه بیشتر باشد، شما با اطمینان بیشتری به پزشک مراجعه می کنید و خیالتان بابت جراحی راحت خواهد بود.

انتخاب بهترین جراح پروستات

روش های انجام جراحی پروستات

جراحی پروستات به روش بسته با استفاده از لیزر و آندوسکوپی و لاپاراسکوپی انجام می شود. انتخاب از میان روش های گفته شده به تشخیص و مهارت پزشک بستگی دارد. معمولا بهترین جراح پروستات از روش آندوسکوپی برای جراحی استفاده می کند که طی این روش با استفاده از ابزار مخصوص پروستات تراش داده شده و نمونه‌های آن از طریق شست و شو و مجرای ادراری از بدن دفع می شود. بزرگی پروستات هر چقدر باشد با استفاده از این روش قابل جراحی است.

تنها نکته‌ای که حائز اهمیت است این است که پروستات باید به گونه جراحی شود که بیمار دوباره با مشکل بزرگی مجدد پروستات روبرو نشود. همچنین با استفاده از این روش دوره نقاهت کوتاه مدت خواهد بود و  تنها لازم است بیمار یک شب در بیمارستان بستری بماند تا علائم حیاتی به طور کامل چک شود. این روش با استفاده از بی حسی موضعی انجام شده که کمترین درد و عوارض بعد از بیهوشی مشاهده خواهد شد، همچنین همراه با این جراحی می توان سنگ های داخل مثانه را شکست و خارج کرد.

کلام آخر

پروستات غده ای است که در سیستم باروری مردانه وظیفه بسیار مهمی ایفا می کند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار کرفته ایم 10 تا از بهترین جراح پروستات را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

توصیه می شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله درباره آنها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

4.2/5 - (16 امتیاز)

2 دیدگاه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا