نبض بازار

خرید اینترنتی پد الکلی با کیفیت【سال1403】❤️

ما در این مقاله قصد داریم شما را با خرید پد الکلی آشنا کنیم. امروزه پد های درمانی به دلیل راحتی در استفاده و کم ضرر تر بودن مقبولیت قابل توجه قرار گرفته است. شما با خرید پد الکلی می توانید بسیاری از نیاز های خود را برطرف کنید. این پدها بر خلاف دارو های شیمیایی وارد جریان خون شما نمی شوند و اثرات درمانی خود را از طریق جذب پوست بر بدن می گذارند. در این مطلب سعی داریم شما را با پد های الکلی آشنا کنیم تا هنگام خرید پد الکلی دچار مشکل نشوید.

پد الکلی چیست؟

 پد الکلی از مواد نخی اشباع شده با الکل ایزوپروپیل ۷۰ درصد تهیه می شود. پد الکلی در بسته بندی های کاغذی آلومینیومی کوچک و تنگ و به منظور حفظ ویژگی استریل و جلوگیری از خشک شدن تهیه می گردد. پد الکلی توسط تولید کنندگان پزشکی و در اندازه های مختلف تولید می شوند.

امروزه با توجه به شرایطی که داریم ( کرونا ) استفاده از پد الکلی برای ما از واجبات است به همین دلیل این پد از اهمیت بالایی برخوردار است. پد الکی از پد هایی از جنس پنبه بهداشتی می باشد که آغشته به الکل است.

پد الکلی که خاصیت ضدعفونی کنندگی بسیار بالایی دارد تا چندی پیش فقط و فقط کاربرد تزریقاتی و ضد عفونی بافت و پوست بیمار بود اما امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت بیش از پیش رعایت نکات ایمنی و بهداشتی کاربرد ضدعفونی کننده دست، وسایل و سطوح کاربرد نیز دارد. پد های الکلی حداقل 70% الکل دارند اما به برند آن بستگی دارد که ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. الکل 70% مناسب ترین برای ضدعفونی در هنگام تزریق و یا استریل است. طبق تحقیقات انجام شده، پدهای الکلی که حاوی 60 تا 95 درصد الکل هستند در کشتن انواع میکروب ها بسیار موثرتر از موادی که با غلظت الکل کم تر هستند، می باشند. پدهای الکلی یا مواد ضدعفونی کننده ای که درصد الکل کم تری دارند، نمی توانند انواع میکروب های مختلف را از بین ببرند و بلکه تنها رشد آن ها را کاهش می دهند.

پد الکلی چیست؟

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/8e86139e-3297-43d3-8047-de47816a8f52″ ]

آیا پد الکلی مناسب ضدعفونی است؟

جواب ما به این سوال بله است. بهتر است بگوییم الکل ۷۰% به کار رفته در تهیه این محصول سطح و بافت مورد نظر را کامل استریل می کند. اما باید به این نکته توجه داشت که باید اجازه دهید تا کامل جذب و خود به خود خشک شود و از پاک کردن آن با لباس جدا خودداری کنید، چون ممکن است الیاف و یا خود لباس شما نیز آلوده شود.

در صورتی که علائم حساسیت هنگام استفاده از الکل را در خود مشاهده کردید، از آن استفاده نکنید و از بهترین الکل ضد عفونی کننده دست استفاده کنید. از تماس با چشم خود خودداری کنید و پد های الکلی را در محلی خشک و خنک نگه داری کنید و همچنین در صورتی که به جلد آن آسیب وارد شد از آن استفاده نکنید. همان طور که می دانید محصول یک بار مصرف است حتما پس از استفاده آن را دور بریزید.

آیا پد الکلی مناسب ضدعفونی است؟

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/8e86139e-3297-43d3-8047-de47816a8f52″ ]

کاربرد پد الکلی

کاربردهای پد الکی بسیار است که خاصیت ویژه به این محصول پزشکی می دهد. در ادامه به کاربرد پد الکلی می پردازیم:

 •  در زمانی که دفترچه ای در دسترس ندارند بر روی دست های خود می نویسند. جوهر خودکار معمولاً نشانه هایی بر روی پوست می گذارد و به مرور به پوست صدمه می زند، اما پد الکلی می تواند بسیار موثرتر از آب و صابون این نشانه ها را پاک کند. وقتی که پرستاران تزریقی انجام می دهند یا از بیماران خون می گیرند با استفاده از پد های الکی علاوه بر اینکه دست های خود را ضد عفونی می کنند محل لکه های خون باقی مانده را نیز تمیز می نمایند.
 • علاوه بر پرستاران بلکه بسیاری از خانه داران نیز برای تمیز نمودن و ضد عفونی کردن سطوح از پد الکلی استفاده می کنند. تخته های وایت برد آغشته شده با ماژیک به راحتی با پد الکلی پاک می شوند.
 • با استفاده از پد های الکی بسیاری از گرد و غبار های باقی مانده روی پرده ها، پنجره و سطوح به راحتی از بین می برد و چند پد الکلی برای تمیز نمودن سطح و ضد عفونی کردن آن کافی است.
 • اگر شما از راه حل های استاندارد استفاده نمی کنید و لکه های ناراحت کننده بر روی سطوح وسایل منزل، شما را اذیت می کند؛ می توانید با چند پد الکلی این مشکل را حل کنید. پد الکلی برای سطوح خانگی غیر متخلخل بسیار عالی است و به راحتی باکتریهای شایع موجود بر روی سطوح را از بین می برد.
 • اشیایی مانند تلفن، میز کار، دسته های صندلی، سیستم های کامپیوتری و سایر وسایل را می توان به راحتی با پد های الکلی تمیز نمایید.
 • شما به راحتی می توانید با استفاده از پد های الکلی سطح گوشی تلفن همراه خود را به راحتی تمیز کنید و اثرات لک و اثر انگشتان خود را روی صفحه نمایش و محافظ آن پاک نمایید.
 • اگر شما حیوان خانگی دارید و آن حیوان کنه دارد با خرید پد الکلی به راحتی می توانید کنه ها را از بین ببرید و از دست آن ها خلاص شوید.
 • با استفاده از الکل بر روی پاهای خود به صورت روزانه می توانید از رشد بیماری های قارچی جلوگیری کنید.
 • با خرید پد الکلی و استفاده از آن می توانید خارش ناشی از گزش پشه ها و حشرات را التیام دهید. کافی است بر روی محل نیش به آرامی پد الکلی را بمالید. دقت داشته باشید که پد الکلی یکبار مصرف بوده و زمانی که از بسته بندی خود خارج می شود باید استفاده شود؛ چون پس از اندک زمانی الکل موجود در آن از بین می رود و دیگر خاصیتی نخواهد داشت.
 • پد های الکلی می توانند اثر لکه ها و اثر انگشت را از هر چیزی که از فولاد ضد زنگ ساخته شده باشد را به راحتی از بین ببرند.
 • الکل می تواند جوهر به جا مانده از ماژیک را از بین ببرد و آن را به آسانی پاک کند. فقط کافی است کمی الکل را روی لکه اسپری کرده و بگذارید یک دقیقه بماند و سپس آن را پاک کنید، این ترفند شما را از شر لکه های ماژیک نجات می دهد.
 • پد های الکلی کاربرد های بسیاری دارد که یکی دیگر از کاربرد پد های الکی ضد باکتری بودن آن است. پد الکلی لکه ها و بوهای مضر را تجزیه می کند و به راحتی باکتری های موجود در سطوح را از میان می برد. کاربردهای پد الکلی بسیار زیاد است. شما می توانید از پد الکلی برای بسیاری از موارد پزشکی و بهداشتی نیز استفاده نمایید.

کاربرد پد الکلی

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/8e86139e-3297-43d3-8047-de47816a8f52″ ]

هشدار در مورد استفاده از پد های الکلی

 1. از پد های الکلی برای کاهش تب استفاده نکنید.
 2. از پد های الکلی به هیچ عنوان برای تمیز نمودن پوست های حساس استفاده نکنید، این کار باعث قرمزی، خشکی و تحریک پوست می گردد.
 3. پد الکلی را هرگز بر روی چشم ها یا داخل بینی قرار ندهید.
 4. از پد های الکلی هیچ گاه بر روی زخم های عمیق و یا گاز گرفتگی توسط حیوانات استفاده نکنید.
 5. از نزدیک کردن پد های الکلی به شعله آتش اجتناب کنید چرا که پد های الکلی قابل اشتعال هستند.
 6. فقط برای استعمال خارجی از پدهای الکلی استفاده کنید.
 7. پدهای الکلی را دور از دسترس اطفال و در دمای معمولی قرار دهید.
 8. اگر بسته بندی پدهای الکل دچار آسیب شد به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید.

آیا الکل پاک کننده سبب درمان آکنه می شود؟

الکل دارای خواص ضد باکتریایی است در نتیجه تجمع باکتری هایی که منجر به ایجاد جوش می گردند را به حداقل می رساند. این باور وجود دارد که الکل به عنوان قابض عمل می کند و این بدین معناست که باعث کوچک شدن منافذ ترشح چربی می گردد و در نتیجه سبب کاهش شیوع بیماری های دیگر نیز می شود. بسیاری معتقدند که الکل سبب خشک شدن پوست شده و در نتیجه شما پوستی تمیز، روشن و زیبا خواهید داشت. اگر بخواهیم نگاهی منفی داشته باشیم الکل پوست را خشک می کند و باعث شکسته شدن آن می گردد. این امر ممکن است باعث ایجاد احساس شدید سوزش به ویژه زمانی که پوست خشک است یا جوش باز است، گردد.

خشک شدن پوست سبب افزایش تولید چربی توسط پوست می شود که این در واقع عامل دفاعی پوست برای مبارزه با خشکی پوست است. بدون شک پوست خشک دردناک است و افزایش جوش و آکنه را به همراه خواهد داشت. بنابراین عده ای معتقدند که الکل منجر به بروز جوش های جدید و بیشتر بر روی پوست می گردد. الکل به نوعی محرک پوست است و برای چشم بسیار مضر می باشد پس بهتر است در نزدیکی چشم استعمال نشود. الکل سلول های پوست را می کشد و در نتیجه منافذ پوست با سلول های مرده گرفته می شوند. بسیاری از کارشناسان معتقدند که استفاده از الکل در واقع درمانی موقت به شمار می آید.

آیا الکل پاک کننده سبب درمان آکنه می شود؟

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/8e86139e-3297-43d3-8047-de47816a8f52″ ]

خرید اینترنتی پد الکلی

پد های الکلی در حال حاضر بهترین راه حل برای پاکسازی و ضدعفونی پوست هستند، در این روز های کرونایی خرید پد الکلی بهترین گزینه برای شما است و شما با استفاده از لینک زیر می توانید خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید.

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/8e86139e-3297-43d3-8047-de47816a8f52″ ]

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی بر این داشته تا شما را با خرید پد الکلی آشنا کند. امیدواریم مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما درمیان بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مونا اشتری

سلام من مونا اشتری هستم و 4 ساله کار محتوا نویسی و سئو انجام میدم. علاقه زیادی به تولید محتوای تو حوزه های سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند بتونم تو زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمکتون کنم.
دکمه بازگشت به بالا