عمومی

مطب دکتر سارا بهروان

لاغری موضعی با پیشرفته ترین دستگاه ها

 

کرایولیپولیز دیفاین: دستگاه کرایولیپولیز دیفاین با انجماد سلول چربی تا دمای 10- درجه باعث کشته شدن سلول های چربی میشود و این چربی ها از طریق خون و لنف دفع میشوند که بین 1 تا 3 جلسه به فاصله ی 45 روز انجام میشود .  هر جلسه باعث کاهش 1 سایز میشود و امکان ایجاد تغییر در 4 منطقه همزمان را دارد.

 

 

سایزر: سایزر یا هایفوی بدن تنها هایفویی می باشد که در عمق 13 میلی متر باعث ذوب سلول های چربی میشود که یک جلسه در سال انجام میشود و هر این جلسه باعث کاهش 1 سایز میشود.

ریداستیم : دستگاه ریداستیم دستگاهی می باشد که باعث ذوب شدن سلول های چربی (چربی های احشایی) میشوند و به این وسیله باعث کاهش خطر دیابت، کبد چرب و افزایش احتمال باروری میشود  که دارای پکیج 12 جلسه ای می باشد و تمام این 12 جلسه باعث تغییر و کاهش یک سایز میشود.
 شاک ویو: دستگاه شاک ویو زیمر آلمان تنها روش درمان سلولیت یا پوست پرتغالی می باشد که در ناحیه ی ران و بازو ها و ساق پا ایجاد میشود دارای پکیج درمانی 8 تا 10 جلسه است که تاثیر بسیار خوبی در درمان سلولیت ها دارد.

 

خدمات :

  • کرایولیپولیز کول تک یا لاغری با یخ
  • ریداستیم از بین برنده چربی احشایی
  • شاک ویو درمان سلولیت
  • سایزر هایفوی بدن
  • اراف کاویتاسیون لیفت پوست
  • مزوتراپی چربی سوز

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از میرداماد ، خیابان منظرنژاد ، پلاک 45 ، واحد 4

تلفن تماس : 09012609112 (واتساپ)

تلفن مطب: 02126714051

پیج اینستاگرام : dr.behravan.beauty

 

 

 

4.2/5 - (4 امتیاز)

مونا اشتری

سلام من مونا اشتری هستم و 4 ساله کار محتوا نویسی و سئو انجام میدم. علاقه زیادی به تولید محتوای تو حوزه های سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند بتونم تو زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمکتون کنم.
دکمه بازگشت به بالا