نبض بازار

لینک خرید بهترین کانسیلر زیر 47 هزار تومان【سال1403】❤️

کانسیلر

امروزه بسیاری از افراد از لوازم آرایش استفاده می کنند تا به چهره خودسان جلوه بهتری بدهند یکی از این لوازم آرایش ها کانسیلر است که جلوه خوبی به چهره فرد می دهد . در این مقاله قصد داریم شما را با انواع کانسیلر و کاربرد آن آشنا کنیم تا هنگام خرید دچار مشکل نشوید .

کانسیلر چیست ؟

این لوازم آرایش در واقع کرم پودر های فشرده و رنگی هستند که شما می توانید آن ها را قبل از استفاده کردن از کرم پودر استفاده کنید البته اسن را هم به شما بگوییم که بعضی ها اعتقاد دارند که بهتر است بعد از کرم پودر زدن از آن استفاده کنید . این کا نسیلر ها به صورت های مختلفی در یازار وجود دارد یکی که به صورت stick و یا ماتیکی هستند که البته استفاده کردن از آن راحت تر است و حالت دیگر آن مانند کرم نیمه جامد هستند و در آخر کانسیلر های مایع هستند .

کانسیلر ها باید یک درجه از رنگ کرم پودر مورد استفاده روشن تر باشد . اگر خیلی روشن‌تر از کرم‌پودر باشد به جای پوشانندگی لکه‌های تیره را بیشتر نشان خواهد داد .

کانسیلر چیست ؟

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4781c8e8-7c64-4085-8cc1-6ee343451824″ ]

انواع کانسیلر

کانسیلر کرم : کانسیلر کرم به کتنسیلر هایی گفته می شود که فشرده شده اند و قوام دارند . این نوع از کانسیلر ها را می توان با انگشتان دست و یا فرچه های آرایشی استفاده کرد . پوشش این نوع از کا نسیلر بسیار مناسب است و همچنین برای کسانی که نیاز به پوشاندن لکه های سطح پوست در طول روز دارند . کانسیلرهای کرم ماندگاری بالایی در طول روز دارند ، به این معنی که خشک ، پوسته پوسته و چروکیده نمی شوند .

کانسیلرهای مایع : کانسیلرهای مایع همان حالت کرم پودرهای مایع را دارند . آنها زمانی که با قلم‌ های آرایشی و یا اسفنج ها استفاده می شوند عملکرد عالی دارند. از کانسیلرهای مایع برای ایجاد پوشش و لایه ای روی پوست استفاده می شود، و معمولا زمان زیادی لارم دارند تا این پوشش ایجاد گردد. بعضی از کانسیلرهای مایع هم وجچود دارند که به سختی می توان آنها را با دیگر لوازم آرایشی ترکیب و استفاده کرد. به همین دلیل قبل از خشک شدن آنها روی پوست، لازم است تا با کرم پودر ترکیب شوند. کانسیلرهای مایع و ارزان ممکن است در طول روز به حالت پوسته پوسته  روی صورت قرار گیرند.

کانسیلرهای پودری : یکی از بهترین انواع کانسیلرها ، انواع پودری آنها است . این کانسیلرها برای استفاده با لوازم آریشی معدنی کاربرد دارند . بعضی از کانسیلرهای پودری ممکن است در ظروف مخصوصی فشرده شده باشند و مانند پودرهای صورت فشرده شده باشند . کانسیلرهای پودری سطح متوسطی از پوشش را ایجاد می‌ کنند . به هرحال ، می توان به راحتی با کرم پودرهای مایع و انواع کرم پودرها از این کانسیلرها استفاده کرد . بسیاری از خریداران ترجیح می دهند از کانسیلرهای پودری و ترکیب آن با کرم پودرها استفاده کنند .

انواع کانسیلر

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4781c8e8-7c64-4085-8cc1-6ee343451824″ ]

کانسیلرهای استیکی : این کانسیلرهای استیکی مانند رژ لب طراحی شده اند و کا نسیلر حالت کرم مانند دارد . هرگز مستقیما از این استیک ها روی پوست استفاده نکنید. همیشه از انگشت و برس برای این کار استفاده کنید. خریداران باید بدانند که بعضی از کانسیلرهای استیکی ارزان، ماندگاری بالایی ندارند. پس باید در طول روز چندین بار از آنها استفاده شود. این کانسیلرها برای مسافرت مناسب هستند. همچنین برای گذاشتن در کیف های کوچک و دستی هم مناسب می باشند.

کانسیلرهای مدادی : بسیار مشابه کانسیلرهای استیکی هستند ولی فرمولاسیون تهیه آنها کمی چسبناک تر است و حالت خط چشم های مدادی را دارند و برای افرادی که می خواهند پوشش متوسطی روی پوست ایجاد کنند مناسب هستند . کانسیلرهای مدادی در شرایط آب و هوای گرم هم حالت جامد خود را حفظ می کنند که استفاده از آنها را در تابستان بسیار مناسب می سازد . بسیاری از کانسیلرهای مدادی برای مسافرت هم مناسب هستند .

انواع کانسیلر بر اساس رنگ

 • کانسیلر زرد : کارکرد کانسیلرهایی با تن زرد برای پوشاندن تیرگی و سیاهی دور‌ چشم و نیز پوشاندن لک‌‌ ها و جای جوش‌ هایی که تیره شده‌ اند ، مناسب‌ اند؛ چون رنگ‌ های تیره را رفع می‌ کنند .
 • کانسیلر سبز : این رنگ کانسیلر برای خنثی کردن قرمزی پوست ، جای زخم و جوش و جای جوش مناسب است . اگر به‌ صورت مادرزادی در صورت‌ تان دارای لک‌ های قرمز یا ماه‌ گرفتگی هستید ، می‌توانید برای پوشاندن آن‌ها از رنگ سبز استفاده کنید. دلیل استفاده از رنگ سبز برای پوشاندن جوش‌ ها این است که جوش معمولا قرمز است و رنگ مکمل قرمز رنگ سبز است و به‌ این‌ترتیب رنگ سبز کا نسیلر رنگ قرمز جوش‌ها را می‌ پوشاند . یادتان باشد کانسیلر را با بِراشی فقط روی جوش بزنید تا از پخش شدن باکتری به اطراف پوست پیشگیری کنید .
 • کانسیلر بنفش : این رنگ کانسیلر برای پوشاندن حالت تورم صورت استفاده می‌ شود . علاوه‌ براین اگر رنگ پوست‌تان مایل به زرد است ، برای پوشاندن نواقص چهره می‌ توانید زیر کرم‌ پودر از کانسیلر بنفش استفاده کنید .
 • کانسیلر نارنجی : افرادی که پوست سبزه دارند می‌ توانند با کا نسیلر نارنجی مواردی مثل جای جوش ، زخم و لک را بپوشانند . از سوی دیگر اگر دور چشمان‌ تان تیره و کبود است ، درصورت استفاده از کانسیلر روشن این کبودی بیشتر و به‌رنگ خاکستری خودش را نشان می‌ دهد . برای حل این مشکل تنها یک راه‌حل وجود دارد ؛ استفاده از کانسیلر نارنجی که رنگ متضاد با کبودی و بنفشی است بهترین انتخاب است . در این صورت بعد از محو کردن کا نسیلر نارنجی ، از یک کانسیلر روشن استفاده کنید و آن را با یک پد یا بِراش محو کنید .

انواع کانسیلر بر اساس رنگ

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4781c8e8-7c64-4085-8cc1-6ee343451824″ ]

فرق کانسیلر و پرایمر

شاید خیلی از شما در لفظ تفاوتی برای کانسیلر و پرایمر قائل نباشید ، اما خوب است بدانید ، آرایش اصولی با پرایمر شروع شده و به کانسیلر ختم می‌ شود ، با پرایمر چربی پوست گرفته شده و منافذ پوست بسته می شود و متناسب با برند خریداری شده می تواند حاوی ویتامین های A، B و E که بسیار برای پوست مفید است ، کانسیلر بعد از استفاده از کرم پودر برای محو کردن لکه های پوست استفاده شده و آرایش چهره را یک دست می کند .

نکات مهم هنگام استفاده از کانسیلر

 • آماده سازی پوست صورت ؛ همیشه قبل از آرایش با استفاده از کرم های آبرسان و نرم کننده‌ ها پوست خود را آماده کنید ؛ به طور مثال ، می‌ توانید کمی پرایمر به پوست صورت بزنید .
 • حلقه های تیره زیر چشم را بپوشانید ؛ برای پوشاندن لکه های زیر چشم حتما از کانسیلری استفاده کنید ، که دو درجه از پوست شما روشن تر است ؛ کانسیلر را به اندازه دو مثلث زیر چشم پوشانده و با اسفنج و یا بیوتی بلندر آن را محو کنید .
 • قرمزی دور بینی را محو کنید ؛ اگر دور بینی قرمزی دارید با کانسیلر آن را حذف کنید .
 • جای جوش را روی صورت خود با استفاده از کا نسیلر بپوشانید ، در این مورد به جای استفاده از کرم پودر زیاد ، با یک براش کانسیلر جای جوش را روی صورت خود حذف کنید .
 • تثبیت کانسیلر روی پوست ؛ روی قسمت هایی از پوست که کا نسیلر زدید ، با اسفنج مخصوص تثبیت کننده بزنید .

نکات مهم هنگام استفاده از کانسیلر

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4781c8e8-7c64-4085-8cc1-6ee343451824″ ]

کانسیلرهای مناسب پوست تیره

 1. شما به یک کانسیلر تک رنگ نیاز دارید ، مگر این که بتوانید دو رنگ‌ به خوبی ترکیب کنید .
 2. همیشه باید کانسیلر را روی کرم دور چشم بزنید .
 3. اگر چشم‌ های پف کرده دارید ، به سراغ رنگ‌ های تیره‌تر بروید .

چگونگی انتخاب بهترین نوع کانسیلر

با توجه به تعدد انواع کانسیلر ، هر نوع و رنگی که پوست یک فرد داشته باشد ، درمان و راهکار خاص مربوط به خودش را نیاز خواهد داشت . با دنبال کردن و به یاد داشتن این نکات ، هنگام خرید کا نسیلر ، احتمالاً انتخاب‌ های درست و اصولی‌ ای را خواهید داشت .

یک درجه روشن‌ تر از رنگی که همیشه ، برای زیرسازی انتخاب می‌ کنید ، تهیه نمایید . اگر نواحی زیر چشم­تان آبی یا بنفش هستند، کانسیلر‌ های صورتی یا نارنجی گزینه مناسب شماست .اگر لکه‌ های قرمز روی صورت‌ تان دارید ، از کانسیلری با رنگ زرد کمک بگیرید . اگر پوست شما تا حدی تیره است ، فوراً به سمت رنگ های متمایل به نارنجی بروید .

کانسیلر های زرد رنگ ، به خوبی قادرند ، بیشتر پوست‌ های ناصاف را ترمیم کنند . زنان با پوست سبزه ، به طور معمول ، رنگ قرمز و نارنجی را در پس‌ زمینه پوست‌ شان دارند . پس باید به دنبال کانسیلرهایی با تم طلایی و سفید ، برای کسب بهترین نتیجه ممکن باشند . همیشه سعی داشته باشید تا با ضربه زدن ، به جای مالش و چرخش ، کانسیلر را به جهات دیگر پخش کنید .

چگونگی انتخاب بهترین نوع کانسیلر

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4781c8e8-7c64-4085-8cc1-6ee343451824″ ]

خرید اینترنتی کانسیلر

برای خرید با کیفیت کانسیلر می توانید از لینک زیر استفاده کنید . کانسیلر یک محصول آرایشی محبوب و پرمصرف است که کمک می‌کند تیرگی دور چشم ، لکه‌های روی پوست ، جای جوش و زخم و بسیاری از ایرادهای روی پوست پنهان بماند و آرایش صورت ، زیباتر و یکدست‌تر دیده شود . دانستن اینکه انواع کانسیلر چیست و کدام مناسب پوست شماست ، همچنین چه رنگی بهتر است استفاده کنید ، می‌ تواند به شما کمک کند بهترین محصول را برای پوستتان انتخاب کنید .

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/4781c8e8-7c64-4085-8cc1-6ee343451824″ ]

از این که ما را تا آخر این مطلب همراهی کردید از شما سپاس گزاریم . اگر تجربه ای در این زمینه دارید خوشحال می شویم که با ما در میان بگذارید .

5/5 - (1 امتیاز)

مونا اشتری

سلام من مونا اشتری هستم و 4 ساله کار محتوا نویسی و سئو انجام میدم. علاقه زیادی به تولید محتوای تو حوزه های سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند بتونم تو زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمکتون کنم.
دکمه بازگشت به بالا