زیبایینبض بازار

خرید اینترنتی سایه ابرو زیر 59 هزار تومان【سال1403】❤️

بسیاری از خانم ها به دلیل کم حجم بودن ابروها و رشد ابرو های خود دچار مشکل شده اند و راه کار های بسیاری را امتحان کرده اند تا ابرو های خود را پر حجم تر و برجسته تر نشان دهند که این یک امر کاملا طبیعی است که بخواهید ابرو هایتان را زیبا تر نشان دهید ، یکی از این کار ها استفاده از سایه ابرو و  مداد ابرو است که برخی از افراد تفاوت بین این دو را نمی دانند به همین دلیل ما در ادامه این مقاله شما را با انواع سایه ابرو ها و نحوه استفاده از آن آشنا خواهیم کرد تا ابروهایی زیبا و پرپشت داشته باشیم.

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/b3f89016-6a60-4a4a-85a9-59b50af6604c” ]

سایه ابرو چیست؟

بسایری از افراد به دلیل نداشتن ابرو های پر پشت سعی میکنند از سایه ها استفاده کنند که سایه ها به دلیل ملایم بودن امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است که این سایه ها شباهت بسیاری به تاتو دارد تنها با این تفاوت که تاتو ها پررنگ تر از سایه ها هستند اما معمولا خانم ها بیشتر سایه را انتخاب می کنند چرا که سایه ها ابرو ها را پر پشت طبیعی نشان میدهند.

که بیشتر خانم ها که ابرو های کم حجمی دارند از سایه ها استفاده می کنند اما این را هم باید بدانیم که سایه ماندگاری کمتری نسبت به روش های دیگر دارد و می توانیم بعد از چند ماه که اثر آن از بین رفت مدل ابرو خود را عوض کنیم و مدل جدیدی را به ابرو های خود بدهیم . سایه های ابرو علاوه بر اینکه ابروی شما را زیبا تر می کند اگر از وسایل بهداشتی استفاده نشود و در محیطی مطمئن صورت نگیرد بیماری های خطرناکی را به فرد انتقال می کند .

عوارض دیگری که سایه های ابرو دارد این است که باعث ایجاد درد ، زخم و تورم می شود و  این روش زیبایی را به افرادی که پوست آن ها حساس هستند و بیماری های پوستی دارند توصیه نمی شود ،علاوه بر تمامی این موارد رشد مو هایی که در زیر سایه ها قرار گرفتند به شدت کاهش می یابد . علاوه بر این ها سایه های ابرو ها انواع مختلفی دارند که شامل سه حالت مدادی ، پودری و ریمل هستند که شما میتوانید با استفاده از یک براش روی ابروهایتان بکشید . اما این را از یاد نبرید که برای استفاده از سایه ابرو ها باید حتما به رنگ ابروهایتان توجه کنید که رنگ سایه ها یا مدادتان باید روشن تر از ابروهایتان باشد.

تفاوت سایه ابرو و هاشور را بدانیم

بسیاری از افراد ابروهایی بلند اما کم پشت دارند که سعی میکند با استفاده از یابه ابرو این مشکل را حل کنند و ابروهایشان را کامل پرپشت و زیبا کنند اما این سایه ابرو ها دوام بسیار کمتری دارند و بعد گذشت چند ساعت از بین میروند و شما میتوانید با بهترین انتخاب زیبایی را به خودتان هدیه دهید. اما هاشور ابروها تفاوت بسیاری با سایه ابرو ها دارند برای مثال کسانی که ابرو های کم پشت دارند یا مشکل رشد ابرو دارند بسیار مناسب و بسیار مفید و کاربری می باشد.

معمولا هاشور ابرو خطوط داخل ابرو را پر می کند و برای ابرو هایی که از داخل دچار تو رفتگی و خالی شدن هستند مناسب است و بیشتر شبیه تار مو می باش  و نسبت به سایه ابرو دوام بیشتری دارد.اگر دور ابرو کادر مشخصی وجود نداشته باشد، هم هاشور و هم سایه ابرو نتیجه مطلوب و طبیعی را خواهند داشت. اما هاشور ابرو چون از خطوط مویی شکل برای پر کردن قسمت های خالی ابرو استفاده می‌کند، در بیشتر مواقع طبیعی تر جلوه می دهد. استفاده از خطوط درهم وشکسته در برخی نقاط رو به بالا و پایین ابرو، و به طور کلی هماهنگی خوب آن با رنگ و جهت رویش موهای اصلی ابرو به طبیعی و زیبایی هاشور اضافه می ‌کند.

علاوه بر این ها یکی از روش های دائمی ابرو میکروبلیدینگ است میکروبلیدینگ یا هاشور سه بعدی ابرو در کنار سایه ها بهترین پیشنهاد برای افرادی که ابرو های کم پشت دارند مناسب است که از مشکل کم پشتی ابرو رنج می‌برند ، و از کشیدن مداوم مداد در ابرو خسته شده اند.

دوام سایه ابرو چقدر است؟

دوام سایه ها در ابرو وابسته به نوع پوست ، وضعیت فیزیکی بدن ، عمق کاشت رنگ ، ميزان قرارگیری در نور افتاب و… متغیر است و در حدود بین ۶ ماه تا یک سال دوام دارد. هر چند استفاده از رنگ های تیره دوام بیشتری دارند ولی ابرو را از وضعیت طبيعی بودن در می آورد. همانطور که می دانیم داشتن ابروانی زیبا و خوش فرم آرزوی هر خانم ایرانی است. به همین منظور روش هایی وجود دارد که بتوانیم ابرو هایی زیباتر و جذاب تر داشته باشیم که حتی با شستشوی صورت حالت و فرم دهی خودشان را از دست ندهند.

دوام سایه ابرو چقدر است؟

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/b3f89016-6a60-4a4a-85a9-59b50af6604c” ]

چند نوع سایه ابرو داریم ؟

سایه طبیعی : معمولا افرادی که بدنبال داشتن سایه های طبيعی هستند و یا برای بار اول می خواهند سایه بزنند این شیوه به آنها توصیه ميشود . اما در سایه طبيعی ابرو ، صرفا قسمت هایی از ابرو که کم تر هستند سایه زده ميشود و خبری از قاب و کادر ابرو نیست.

سایه موقت : برای سایه زدن ابرو ها اول باید با انتخاب یک رنگ روشن تر از رنگ سایه انتخابی داخل کادر ابرو را به خوبی بکشید بعد با کمک رنگ انتخابی به صورت چرخشی داخل ابرو را پر کنید و بعد روی دوران ها را بصورت زیگزاگ پر کنید با این شیوه میتوانید تمام فضای ابرو را بصورت کامل و به خوبی پر کنید.

سایه ساده ابرو : خانم هایی که می خواهند کل ابرو را یکدست سایه بزنند باید از شیوه سایه ساده ابرو استفاده کنند که در تاج ابرو باید سایه کمرنگ و در دم ابرو سایه پررنگ تر زده شود. حال خود این شیوه دارای دو مدل است یکی سایه ساده با قاب ابرو و دیگری سایه ساده بدون قاب ابرو

سایه ساده ابرو با قاب : استفاده از این شیوه طوری است که تمامی سطوح ابرو به همراه قاب انجام شده و باید در تاج ابرو تراکم و رنگ کم تر باشد و در دم ابرو تراکم و رنگ بیش تر. این نوع روش برای خانم هایی که می خواهند ابرو هایی بی نقص و عیب و با کادر داشته باشند مطلوب است.

سایه ساده ابرو بدون قاب : این شیوه هم مثل شیوه سایه ساده با قاب است و تنها اختلاف آن استفاده نکردن از قاب است. افرادی که به دنبال طبيعي بودن ابرو هستند و نمی خواهند افراد دیگر متوجه سایه زدن آنها شود از این شیوه استفاده نمایند.

مزایای استفاده از سایه ابرو

 • نداشتن خطر برای پوست حتی پوست های حساس
 • صرفه جویی در وقت افراد شاغل و خانم هایی که وقتی برای انجام آرایش های روزانه ندارند.
 • از بین بردن نواقص موجود در ابرو
 • مناسب برای بیماران سرطانی که ابرو های آن ها ریخته و یا کم پشت شده
 • به وجود آمدن ابرو های طبیعی اگر میخواهید کسی متوجه آرایش دائمی در چهره شما نشود
 • تغییر حالت یا فرم ابرو ها اگر شما از فرم فعلی ابرو های خود ناراضی هستید

هنگام استفاده از سایه ابرو به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

 • انجام تکنیک سایه دائمی برای بانوانی که در دوره قاعدگی هستند مناسب نیست. زیرا در این دوران هورمون های بدن دچار تغییر می شوند و باعث کم شدن رنگ پذیری پوست می شود.
 • انجام سایه های دائمی در این دوران باعث می شود رنگ سایه به سمت قرمزی برود و و زیبایی آن از بین برود. پس بهتر است از 3 روز قبل و تا 3 روز بعد از دوران قاعدگی خود از انجام سایه ها خودداری کنید.
 • افرادی که سیستم ایمنی آنها ضعیف است و دارای بیماری خود ایمنی باشند نباید از سایه های دائمی برای زیبایی ابرو های خود استفاده کنند.
 • آن دسته افرادی که دارای بیماری های فشار خون هستند ممکن است انجام سایه و ابرو و دارو های بی حسی که در آن استفاده می شود باعث بروز عوارض جبران ناپذیری بشود. پس به این افراد نیز توصیه نمی شود.
 • انجام سایه ابرو دائمی برای بانوان باردار و شیرده نیز برای رقیق بدن خون و رنگ نگرفتن پوست به علت تغییرات هورمونی در این دوران توصیه نمیشود. البته لازم به ذکر است که سایه ها برای جنین و مادر خطری را ندارد.
 • افرادی که دارای تبخال باشند بهتر است تا زمان خوب شدن تبخال خود برای انجام تکنیک سایه های دائمی صبر کنند.
 • اگر از بیماری هایی پوستی نظیر: آفتاب سوختگی ها، زخم ها و عفونت های شدید رنج می برید بهتر تا زمان بهبودی کامل انجام سایه تان خود را به تعویق بندازید.

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/b3f89016-6a60-4a4a-85a9-59b50af6604c” ]

چگونه سایه ابرو دائمی را پاک کنیم؟

زمانی که از سایه دائمی استفاده میکنید بعد از مدتی دوست دارید که مدل ابروهایتا را عوض کنید و یا اینکه بخواهید کلا آن را از بین ببرید که رای انجام این کار میتوانید ایده های گفته شده را انجام دهید.

 • لیزر : یکی از روش های پاک کردن سایه دائمی لیزر است. میزان اثرگذاری که لیزر در پاک کردن سایه دائمی به رنگ ابروی شما بستگی دارد چرا که رنگ های امروی بسیار راحتر از رنگ های قدیمی استفاده میشوند.
 • گلایکولیک اسید : این روش میتواند یک روش خانگی پاک کردن تتوی ابرو محسوب کرد که بدون نیاز به پزشک و با تهیه قرص و محلول گلایکولیک اسید قابل انجام می باشد که در واقع گلایکولیک اسید یک نوع لایه بردار پوست است که با دارا بودن فرمول اسیدی می تواند سلول های مرده سطح پوست را حذف نموده و سلول های جدید و بدون رنگ را جایگزین نماید.
 • آب نمک : یکی از مطمئن ترین و در دسترس ترین روش های پاک کردن سایه دائمی استفاده از سالین یا آب نمک است که می بایست توسط افراد دارای مهارت صورت بگیرد.
 • کرم های پاک کننده : به تازگی برخی از کرم ها با خاصیت پاک کردن تتو و سایه های دائمی، وارد بازار شده اند که با تاثیر بر روی انواع تتوها، باعث پاک شده آنها می شود.
 • آلوءورا و کپسول ویتامین E : آلوئه ورا یکی از بهترین مواد طبیعی و مفید برای حل بسیاری از مشکلات پوستی است که می ‌توان از آن به عنوان یک پاک کننده طبیعی برای هاشور ابرو نیز استفاده کرد. 1 قاشق از ژل آلوء ورا تازه را با محتوای یک کپسول ویتامین E مخلوط کنید. این دو ماده را به خوبی با یکدیگر ترکیب کنید تا حالت خمیری و یکدستی ایجاد شود. این خمیر را روی ابروی هاشور شده قرار داده و اجازه دهید به مدت 40 دقیقه باقی بماند. بعد از گذشت این مدت آن را با آب گرم بشویید. این روش را به طور مداوم و هر روز تکرار کنید تا آثار باقی مانده از هاشور ابرو به طور کامل محو شود.
 • آب لیمو : ترکیبی ازمحلول  آب لیمو و نمک یکی دیگر از روش‌ های خانگی برای پاک کردن سایه است. نمک به عنوان یک ساینده بسیار خوب که حاوی سدیم و کلر است می‌ توانند به راحتی به عمق پوست نفوذ پیدا کند و آثار باقی مانده از هاشور و یا تتو ابرو را از بین ببرند. لیمو نیز دارای خاصیت سفید کنندگی طبیعی است که می ‌تواند باعث روشن شدن قسمت‌ های هاشور شده پوست شود. 100 گرم نمک را با آب یک عدد لیمو مخلوط کنید و با استفاده از یک توپ پنبه ‌ای این ترکیب را روی ابروی هاشور شده و یا تتو شده ماساژ دهید و سپس پوست را با آب گرم بشویید. از این روش نیز باید به صورت مرتب استفاده شود تا شاهد نتایج آن باشید.
 • عسل : یکی از روش های طبیعی پاک کردن سایه و تاتو های کوچک از روی پوست استفاده از عسل است. روش استفاده بدین صورت است که باید مقدار مساوی از ژل آلوئه ورا ، ماست ، نمک و عسل را به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید تا حالت چسبناک و یکدستی پیدا کنند. اکنون این ترکیب بدست آمده را روی قسمت هاشور شده قرار دهید و اجازه دهید به مدت 30 دقیقه روی پوست باقی بماند و سپس آن را با آب گرم بشویید. استفاده مداوم از این روش نیز تاثیرات قابل توجهی در پاک شدن هاشور ابرو خواهد داشت.

 هنگام خرید سایه ابرو به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قبل از خرید اینترنتی سایه های ابرو ، باید به نکات مهمی مانند قیمت سایه ها ، کیفیت سایه ها ارزان یا گران ، نوع پوست و  ……. توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و خیال خود را بابت خرید سایه ها مطمئن راحت کنید . خرید لوازم آرایش با کیفیت معمولا جزو اولویت ها قرار دارد و تا جایی که می توانید باید از خرید محصولات ارزان و بی کیفیت مخصوصا در بحث چشم و ابرو خودداری کنید زیرا هیچ ارزانی بی دلیل نیست . شما با انواع مدل سایه موقت و دائمی آشنا شده اید و از این که ما را تا آخر این مطالب همراهی کردید از شما سپاس گزاریم ، اگر درباره این مطلب تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید.

کلام آخر 

ما در این مقاله شما را با نحوه صحیح استفاده از این محصول و چگونگی ساخت شدن آن و علاوه بر این ها شما را با انواع آنها آشنا کرده ایم تا شما بتوانید با استفاده از این نکات آرایشی زیبا و مناسب داشته باشید. از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم اگر در این زمینه تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید.

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/b3f89016-6a60-4a4a-85a9-59b50af6604c” ]

3/5 - (2 امتیاز)

مونا اشتری

سلام من مونا اشتری هستم و 4 ساله کار محتوا نویسی و سئو انجام میدم. علاقه زیادی به تولید محتوای تو حوزه های سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند بتونم تو زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمکتون کنم.
دکمه بازگشت به بالا