زیبایی

بهترین مرکز زیبایی در تهران【سال 1402】❤️ + لیست 10 تایی

امروز قصد داریم شما را با بهترین مرکز زیبایی در تهران آشنا کنیم. افراد همواره به دنبال زیبایی و زیباتر شدن می باشند و می توانند با مراجعه به بهترین مرکز زیبایی انواع خدمات زیبایی مانند تزریقات زیبایی، خدمات پوست، خدمات مو و … را انجام دهند. افراد باید سعی کنند به بهترین مرکز زیبایی مراجعه نمایند تا به عوارض خطرناک دچار نشوند. ما در این مقاله لیستی از بهترین مرکز زیبایی در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

مرکز زیبایی چیست؟

مرکزی که خدمات پزشکی در حوزه های مختلف پزشکی و زیبایی را به افراد ارائه دهد مرکز زیبایی نام دارد. مرکز زیبایی درمانگاهی است که دارای مجوز وزارت بهداشت و پروانه تخصصی خدمات زیبایی می باشد و به خدمات و درمان های زیبایی می پردازد. مجوز تاسیس مرکز زیبایی تنها به پزشک متخصصی داده می شود که دارای تخصص در زمینه پوست، مو و زیبایی می باشد.

در هر مرکز زیبایی وجود حداقل دو پزشک متخصص زیبایی و عمومی ضروری می باشد. افرادی که به زیبایی تمایل بسیاری دارند می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران از خدمات زیبایی آن استفاده کنند. افراد باید سعی کنند به مرکزی مراجعه نمایند که معتبر باشد زیرا مراجعه به مراکز نا معتبر می‌تواند خطراتی را برای افراد در پی داشته باشد.

ویژگی های بهترین مرکز زیبایی در تهران

برای انجام خدمات زیبایی افراد باید تمام تلاش خود را بکنند تا به بهترین مرکز زیبایی مراجعه کنند. در این قسمت از مقاله ویژگی های بهترین مرکز زیبایی در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید بهترین مرکز را انتخاب نمایید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین مرکز زیبایی در تهران داشتن مجوز از وزارت بهداشت می باشد. اگر مرکز دارای مجوز از وزارت بهداشت باشد، یعنی این مرکز توسط وزارت بهداشت تایید می شود. پس این ویژگی را فراموش نکنید.
 • از دیگر ویژگی های بسیار مهم استفاده از تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته و مدرن برای درمان افراد و ارائه بهترین خدمات به مراجعین می باشد.
 • بهترین مرکز زیبایی در تهران از بهترین و به روزترین تجهیزات استفاده می کند و محیط بهترین مرکز همواره استریل و به دور از آلودگی می باشد.
 • پرسنل افرادی که در بهترین مرکز زیبایی مشغول فعالیت هستند دارای برخورد بسیار مناسبی با مراجعین هستند و تمام تلاش خود را می کنند تا به سوالات مراجعین با حوصله و صبر بسیاری پاسخ دهند.
 • بهترین مرکز زیبایی از نظر موقعیت جغرافیایی در مکان مناسبی قرار دارد. بهترین کلینیک در موقعیت جغرافیایی قرار دارد که مراجعین به راحتی می توانند به آن مرکز بروند و دسترسی به مرکز بسیار آسان می باشد.
 • بهترین مرکز زیبایی در تهران تمام تلاش خود را می‌کند تا از بهترین و مرغوب ترین مواد برای ارائه خدمات به افراد استفاده کند. سعی کنید به بهترین مرکز زیبایی جهت انجام خدمات مراجعه نمایید. در صورت انتخاب بهترین مرکز برای بهره گیری از خدمات می توانید به نتایج بسیار مطلوب و خوبی دست یابید.

انتخاب بهترین مرکز زیبایی

افراد باید سعی کنند بهترین مرکز زیبایی را انتخاب نمایند. برای انتخاب بهترین مرکز زیبایی اولین کاری که افراد باید انجام دهند آماده کردن لیست تمامی مراکز موجود در منطقه مورد نظر می باشد. بعد از آماده کردن لیست، افراد باید سعی کنند ویژگی های مراکز مختلف را باهم بسنجند. در مرحله سوم مراکزی را که دارای ویژگی های بهترین مرکز زیبایی هستند باید دوباره لیست کنید و هر کدام را به ترتیب در اینترنت جستجو کنید. با جستجو می توانید نمونه کار های خدمات زیبایی مرکز را بررسی کنید و با دقت به این مراکز، انتخاب نمایید.

با جستجو در اینترنت شما می توانید به صفحه مرکز زیبایی مورد نظر مراجعه نمایید و خدمات مرکز را مشاهده کنید و می توانید هر مرکزی که مورد تایید شما بود برای مراجعه به آن انتخاب نمایید. افراد می توانند با مراجعه به مرکز از مراجعین قبلی آن مرکز میزان رضایت آنان را پرس و جو کنند و بعد به آن مرکز جهت انجام خدمات مورد نظر مراجعه نمایید. تمام تلاش خود را بکنید تا بهترین مرکز را انتخاب نمایید تا بتوانید به نتایج مطلوبی برسید.

ویژگی بهترین مرکز زیبایی در تهران:

⭐موقعیت مکانیموقعیت مکانی بهترین مرکز زیبایی در تهران باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی با وسایل نقلیه عمومی و یا شخصی به کلینیک مراجعه کنند.
✅مشاورهقبل از انجام خدمات زیبایی، پزشکان متخصص باید برای مراجعه کنندگان جلسه مشاوره برگزار کنند تا بتوانند با بررسی مشکل آنها بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.
⭐مجوز فعالیتبهترین مرکز زیبایی در تهران باید جواز فعالیت داشته باشد و باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند.
✅استفاده از بهترین تجهیزاتدر بهترین کلینیک زیبایی برای اینکه بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند از بهترین دستگاه ها استفاده می کنند.

10 تا از بهترین مرکز زیبایی در تهران را بشناسید!

مطب دکتر سوسن احمدی

مطب دکتر احمدی یکی از بهترین مطب زیبایی در تهران است که با داشتن کادری متعهد و مجرب و پزشکان متخصص با جدیدترین متدها و روش های دانش پزشکی زیبایی روز دنیا می باشد،که با دقت و ظرافت خاص با توجه به سلیقه مراجعه کننده محترم ارایه می شود. همچین در این مطب روش های دیگر جوانسازی و خدمات دیگر پوست و زیبایی به شرح زیر توسط ماخصصین مجرب ارایه میگردد.

نیاوران سه راه مژده خیابان مقدسی نبش امیر احمدی زمانی پلاک 2 طبقه اول واحد 2

خدمات دکتر سوسن احمدی

 • تزریق ژل
 • تزریق چربی
 • تزریق بوتاکس
 • رفع تاتو
 • خال برداری
 • مزوژل
 • مزوتراپی
 • مادلینگ صورت
 • فیلر

خدمات بهترین مرکز زیبایی در تهران

جوانسازی پوست: با افزایش سن و گذشت زمان پیری پوست برای افراد اتفاق می افتد که این امر، امری بسیار مهم در ظاهر پوست افراد می باشد. بسیاری از خدمات مرکز زیبایی در راستای جوانسازی پوست و زیباسازی پوست ارائه می شود. برخی از این خدمات عبارتند از هایفوتراپی، تزریق بوتاکس به صورت، تزریق ژل یا فیلر و …

هایفوتراپی: روش هایفوتراپی روش غیر تهاجمی است و هیچ گونه برش بخیه و زخمی در این روش ایجاد نمی شود. این روش با استفاده از امواج فراصوت انجام می شود. پزشک در این روش دستگاه هایفوتراپی را مستقیماً روی پوست فرد قرار می دهد و امواج به لایه های خاصی از بدن به صورت متمرکز ارسال می شوند. این امواج سبب افزایش دما در لایه ها شده و به آن ها آسیب سلولی وارد می کند. این آسیب سبب تحریک کلاژن سازی می شود و کلاژن سازی افزایش پیدا می‌کند و این امر سبب از بین رفتن چین و چروک پوست می شود.

تزریق بوتاکس: تزریق بوتاکس سبب رفع چین و چروک های موقت از روی پوست می شود. تزریق بوتاکس از روش های محبوب جوانسازی پوست است. در این روش پزشک سم بوتولونیوم به پوست افراد تزریق می‌کند. این سم سبب فلج شدن عضلات قسمت مورد نظر می شود. از تزریق بوتاکس بیش تر برای از بین بردن چین و چروک های ضعیف استفاده می شود. برای انجام تزریق بوتاکس به بهترین دکتر بوتاکس در تهران مراجعه نمایید.

میکرودرم ابریژن: در این روش هدف از بین بردن سلول های مرده و آسیب دیده پوست می باشد. با این روش لکه های باقی مانده از جوش و آکنه از بین می رود و رنگ پوست افراد یکدست می شود. افرادی که دارای عفونت پوستی، تبخال، زگیل، مشکلات عروق، اگزما و … هستند روش میکرودرم ابریژن برای آن ها توصیه نمی شود. همچنین افرادی که باردار هستند و شیرده هستند نباید از این روش استفاده کنند.

میکرونیدلینگ: با انجام این روش کلاژن سازی افزایش می یابد و سبب سفت شدن پوست و از بین رفتن چین و چروک ها و خطوط پوستی می شود. یکی از راه های انجام میکرونیدلینگ درمارولر است. در این حالت غلتکی وجود دارد که روی آن تعدادی سوزن ریز است. با حرکت دادن آن روی صورت تعداد بسیاری سوراخ بسیار ریز روی صورت ایجاد می شود. این روش برای افرادی که دارای مشکلات عروقی، دیابت، اگزما و عفونت پوستی و … هستند توصیه نمی شود.

لیزر درمانی: لیزر تراپی یا لیزر درمانی استفاده از امواج نوری متمرکز شده برای درمان پوست می باشد. استفاده از این روش سبب تحریک سلول های پوست می شود. لیزر درمانی می‌تواند التهاب را کاهش دهد و میزان جریان خون در منطقه لیزر شده را افزایش دهد. از این روش برای پاکسازی تتو، برطرف کردن جای آکنه، برطرف کردن افتادگی پلک، محو کردن ماه گرفتگی و … استفاده می شود.

مزوتراپی: در روش مزوتراپی موادی که قابلیت درمان پوست را دارند در محل مورد نظر تزریق می شوند. این مواد می توانند ویتامین ها، هورمون ها، داروهای گیاهی و … باشند. سوزنی که عمل تزریق را انجام می‌دهد ریز است. این سوزن چند بار وارد پوست می شود و این کار سبب فعال شدن سلول های پوست و آغاز روند ترمیم پوست می شود. از این روش هم برای درمان ریزش مو و هم برای درمان لکه ها و اسکار ها و درمان پوست استفاده می شود.

کربوکسی تراپی: در این روش گاز کربن دی اکسید را به داخل پوست انتقال می دهند. بدن نسبت به گاز کربن دی اکسید واکنش نشان می دهد و سبب خون رسانی و تغذیه سلول های زیر پوست می شود. در این روش جوانسازی به صورت طبیعی انجام می شود. با استفاده از کربوکسی تراپی کلاژن سازی تحریک می شود و چربی های موضعی پوست از بین می رود.

آر اف: از روش آر اف برای پر پشتی مو استفاده می کنند. دستگاه فرکشنال دارای تعداد بسیاری سوزن می باشد. این سوزن ها با استفاده از امواج آر اف حرارتی را به صورت عمودی به پوست بدن انتقال می دهند و این امر می‌تواند سبب پرپشتی موها شود. روش آر اف بهتر است با مزوتراپی انجام شود تا نتایج بهتری داشته باشد.

لیزر موهای زائد بدن: لیزر روی پوستی که دارای موی زائد می باشد تابانده می‌شود و رنگدانه های ملانین موجود در موها انرژی لیزر را جذب می کنند. این امر سبب از بین رفتن موهای زائد بدن می شود. افراد می‌توانند با مراجعه به بهترین مرکز زیبایی در تهران از لیزر موهای زائد بدن استفاده کنند. برای انجام این کار به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران مراجعه نمایید.

خدمات بهترین مرکز زیبایی در تهران

هزینه استفاده از خدمات مرکز زیبایی

افراد زمانی که به مرکز زیبایی مراجعه می‌کنند باید هزینه ای را پرداخت نمایند. این هزینه به عوامل متعددی بستگی دارد. هزینه ای که افراد باید در بهترین مرکز زیبایی در تهران پرداخت نمایند به خدماتی که دریافت می کنند بستگی دارد. از مهم ترین علت متفاوت بودن هزینه ها از مرکزی به مرکز دیگر موقعیت مکانی آن مرکز می باشد. اگر مرکزی که به آن مراجعه می کنید دارای موقعیت مکانی بهتری باشد که دسترسی به آن بسیار آسان باشد و در موقعیت مکانی مناسبی قرار داشته باشد هزینه آن بالاتر می باشد.

همچنین اگر به کلینیک معتبری مراجعه نمایید که در آن افراد با تجربه و متخصصی مشغول فعالیت هستند با توجه به سوابق و تجربه های پزشک متخصص هزینه های آن متغیر می باشد. اگر هزینه خدمات در مرکز زیبایی معتبر بالاتر باشد بدون شک خدمات آن مرکز بسیار باکیفیت تر می باشد، پس برای پرداخت هزینه کم تر به مراکز نامعتبر مراجعه نکنید زیرا مراجعه به مراکز نامعتبر می تواند سبب ایجاد خطرات برای شما شود.

استفاده از خدمات زیبایی را به دست یک متخصص با تجربه بسپارید. به عنوان مثال افراد باید سعی کنند برای انجام تزریق بوتاکس به بهترین دکتر بوتاکس مراجعه نمایند نه به مراکز و افرادی که دارای تخصص نیستند.

کلام آخر

مرکز زیبایی مرکزی است که خدمات پزشکی در حوزه های مختلف پزشکی و زیبایی را به افراد مراجعه کننده ارائه می دهد. مرکز زیبایی درمانگاهی است که مجوز وزارت بهداشت و پروانه تخصصی خدمات زیبایی را دارد و به خدمات و درمان های زیبایی می پردازد. مجوز تاسیس مرکز زیبایی را تنها به پزشکانی که دارای تخصص در زمینه پوست، مو و زیبایی هستند می دهند. افراد باید سعی کنند برای انجام خدمات زیبایی به بهترین کلینیک زیبایی مراجعه نمایند. در مراکز زیبایی خدماتی مانند هایفوتراپی، تزریق بوتاکس، میکرونیدلینگ، لیزر درمانی، مزوتراپی و … به افراد مراجعه کننده ارائه داده می شود.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین مرکز زیبایی در تهران آشنا کند. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه نمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

انواع روش های جوانسازی پوست در مرکز زیبایی چیست ؟

لیفت با نخ ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، کربوکسی تراپی ، مزوتراپی ، هایفوتراپی و …

جلسه لیزر موهای زائد چه مدت طول میکشد؟

زمان درمان به اندازه منطقه درمان و روش مورد استفاده بستگی دارد. ناحیه کوچکی مانند بالای لب ممکن است پنج دقیقه طول بکشد، در حالی که یک منطقه بزرگ مانند پاها ممکن است نیم ساعت طول بکشد.

ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟

ماندگاری ژل ها بستگی به برند ژل مورد استفاده و متابولیسم بدن هر فرد دارد اما به طور کلی ژل های تزریق شده بین ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارند .

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا