زیبایینبض بازار

بهترین برندهای کرم برنز کننده【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

معروف ترین برندهای کرم برنزکننده

پرفروش ترین کرم های برنز کننده ، همه ی ما می دانیم که راه های گوناگونی برای برنزه کردن پوست وجود دارد. بیشتر افراد روش های بسیاری را برای برنز کردن پوست خود امتحان می کنند.

روش هایی مانند سولاریم یا حمام آفتاب، اما ما باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که لایه سطحی و میانی پوست ما با انتخاب این روش ها آسیب فراوانی می بیند چون در معرض اشعه ی ماورای بنفش قرار می گیرد.همچنین با استفاده از بهترین کرم های ضد آفتاب ایرانی می توانیم از پوست خود محافظت کنیم

یکی از رازهای زیبایی داشتن یک پوست شفاف و شاداب می باشد و خیلی مهم است که ما به این نکته توجه داشته باشیم و از بهترین روش ها برای زیبایی پوست خود استفاده کنیم تا آسیبی به پوستمان وارد نشود. یکی از این روش ها  استفاده از محصولات اتو برنزه است که مزایای بسیاری نیز دارد

یکی از این مزایا این است که آسیبی به پوست وارد نمی کند و به راحتی می توانیم آن را تهیه کنیم و در تمام فصول نیز وجود دارد. البته در انتخاب کرم مناسب نیز باید دقت کنیم که علاوه بر اینکه باعث رطوبت دهی به پوست شود رنگ پوست نیز طبیعی جلوه کند. پرفروش ترین کرم های برنز کننده

قواعد استفاده از کرم های برنز کننده

برنز کننده ها به صورت گوناگونی وجود دارند مانند کرم ها، روغن ها و لوسیون ها که به راحتی قابل دسترس است و می توان آن را تهیه کرد. شماری از این محصولات باعث رنگدار شدن پوست می شود و به لایه های پوست نفوذ می کند. برخی از این محصولات را باید همراه با آفتاب گرفتن به طریق زیر مصرف کنید:

قواعد استفاده از کرم های برنز کننده

1.در مرحله اول برای اینکه کرم یا لوسیون تاثیرات خود را نشان دهد باید مواردی را رعایت کرد ابتدا اول دوش گرفته تا پوست مرطوب و تمیز شود .

2. در مرحله بعدی برای اینکه پوست شادابی و لطافت خود را داشته باشد، باید عمل لایه برداری انجام شود که این کار با استفاده از اسکراب بدن انجام می شود که سلول های مرده از روی پوست برداشته می شوند و پوستی شاداب باقی می ماند.

3. به این نکته نیز باید توجه کنیم که در هنگام استفاده از کرم برنز کننده نباید موی زائد بر روی پوست وجود داشته باشد.

4. حالا برای اینکه کار برایتان راحت تر شود و برنز کننده به صورت یکسان و به آسانی روی پوست پخش شود استفاده از یک مرطوب کننده مناسب الزامی است، البته باید این نکته را نیز توجه داشته باشیم که از مرطوب کننده هایی استفاده کنیم که برپایه آب باشد،نه روغن چون اگر مرطوب کننده روغنی باشد مانع آن می شود که برنز کننده بر روی پوست بخوابد و جذب آن شود.

5.زمانی که می خواهید برنز کننده را روی پوستتان بمالید از دست کش برای جلوگیری از رنگی شدن دستتان استفاده کنید.

6.برای جلوگیری از تیره نشدن آرنج ها و زانو هایتان، موس یا لوسیون برنزه کننده را قبل از استفاده با مرطوب کننده مخلوط کنید.

جمع بندی ونکات پایانی

در این مقاله شما را با 10 تا از پرفروش ترین کرم های برنز کننده آشنا کرده ایم تا قبل از انتخاب این محصولات ، آشنایی کامل را داشته باشید.همچنین خوشحال می شویم اگر در استفاده از این محصولات تجربه ای دارید نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید!!

4.4/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا