پروتز سینهپزشکان

بهترین جراح سینه در تبریز【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

در شهر تبریز افراد بسیاری به دنبال راهی برای جراحی سینه خود و رفع مشکلات آن هستند؛ از این رو 10 تا از بهترین جراح سینه در تبریز را به شما معرفی خواهیم کرد؛ در این شهر بزرگ به دلیل جمعیت زیاد میزان تقاضا بسیار زیاد می باشد.

تبریز کلانشهری در منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است؛ این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود؛ کلانشهر تبریز ۲۴۴/۵۱ کیلومتر مربع وسعت دارد و بر همین اساس، سومین شهر بزرگ ایران پس از تهران و مشهد محسوب می‌شود؛ جمعیت آن نیز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۵۹۳٬۳۷۳ نفر بوده‌است؛ اکثریت ساکنان تبریز آذری هستند و به زبان ترکی آذربایجانی با لهجهٔ تبریزی سخن می‌گویند.

جراحی سینه در تبریز

داشتن سینه های برجسته و زیبا، تاثیر بسیار زیادی در داشتن اندام ایده آل دارد؛ جراحی سینه نیز نوعی جراحی پلاستیک محسوب می شود و باید  بسیار حاذق و توانمند باشد تا بتواند سینه های شما را به بهترین نوع جراحی کند؛ همان گونه که گفتیم تقاضا در شهر تبریز و تهران بسیار زیاد است و افراد بسیاری به دنبال این نوع از جراحی توسط بهترین جراح سینه در تهران هستند .

چند نوع جراحی سینه وجود دارد ؟

چند نوع جراحی سینه وجود دارد ؟

جراحی سینه به سه دسته تقسیم بندی می شود که هر کدام از دسته ها را ماموپلاستی می خوانند؛ این سه نوع جراحی شامل افزایش سینه، کاهش سینه و بازسازی سینه می باشد که هر کدام از این موارد باید توسط بهترین جراح سینه در تبریز انجام شود تا جراحی با موفقیت کامل به پایان برسد.

افزایش سینه

در واقع افرادی هستند که بنا به دلایلی ممکن است سینه های کم حجمی داشته باشد یا سینه هایشان رشد نکره باشد که برای درمان این نوع از مشکل سینه، از پروتز سینه استفاده می شود که تاثیر بسیار زیادی در افزایش حجم سینه ها دارد؛ در این جراحی ایمپلنت هایی در داخل سینه قرار داده می شود که باید ایمپلنت از زیر عضله سینه یا روی عضله سینه وارد سینه شود؛ این نوع از جراحی که با نام ماموپلاستی افزایشی ذکر می شود روش کم تهاجمی در بین دیگر روش ها محسوب می شود.

کاهش سینه

بسیاری از افراد نیز با بزرگ بودن بیش از اندازه سینه هایشان مشکل دارند و این بزرگی موجب سنگینی سینه ها و احساس درد در قسمت گردن و کمر می شود که جراح می تواند حجم سینه ها را به وسیله جراحی کاهش دهد و پوست و چربی های اضافی را بردارد؛ به این نوع جراحی لیفت سینه گفته می شود که موجب برداشتن چربی های اضافی و کشیدن پوست اطراف سینه است؛ از مزایای این نوع جراحی می توان به جوانسازی سینه ها اشاره کرد.

بازسازی سینه

نوع دیگری از جراحی سینه مربوط به بازسازی می باشد که برای خانم هایی مناسب است که براثر ابتلا به سرطان، سینه های خود را برداشته اند و اعتماد به نفس خود را به طور کلی از دست داده اند؛ از طریق جراحی بازسازی سینه می توان پس از برداشت سینه ها، فرم طبیعی سینه ها را دوباره برگرداند.

10 تا از بهترین جراح سینه در تبریز را بشناسید !

جراحی سینه با چه عوارضی ممکن است همراه باشد ؟

در حقیقت هر عمل جراحی ممکن است عوارضی در بر داشته باشد که جراحی سینه نیز یکی از این موارد می باشد؛ عوارضی که جراحی سینه ممکن است با خود به همراه داشته باشد شامل موارد زیر می باشد :

 • عوارض ناشی از بیهوشی
 • خون ریزی
 • تورم لخته خون زیر بافت (هماتوم)
 • عفونت کردن
 • بهبود نیافتن زخم
 • تغییرات در حساسیت سینه / نوک سینه (که ممکن است موقت یا دائمی باشد)
 • عدم تقارن سینه ها
 • ناهنجاری ها در کانتور یا شکل سینه
 • مرگ بافت چربی در سینه (necrosis چربی)
 • تجمع مایع در زیر پوست (سرووم)
 •  از دست دادن بالقوه یا از دست دادن جزئی نوک سینه و آرئولا
 • ترومبوز ورید عمقی
 • عوارض قلبی یا ریوی
 • نیاز به جراحی زیبایی مجدد

پس از جراحی سینه باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

در واقع پس از پایان یافتن جراحی سینه باید به نکات و توصیه هایی که بهترین جراح سینه در تبریز به شما می گویند عمل کنید تا مشکلاتی برای شما رخ ندهد؛ این مشکلات شامل موارد زیر می باشند :

 • بعد از عمل در هفته اول، باید تا چند روز به پشت بخوابید.
 • باید روی تختی که استراحت می کنید، حتما بالشی قرار دهید تا بتوانید بدن خود را بالاتر قرار دهید.
 • از استرس های غیر ضروری اجتناب کنید، مقدار زیادی خواب و تغذیه درست داشته باشید.
 • از انجام فعالیت جنسی خود تا یک تا دو هفته پس از عمل لیفتینگ سینه اجتناب کنید.
 • از فشار دادن، خم شدن یا بلند کردن و نگه داشتن حتی اجسام کوچک و کم وزن کاملا خودداری کنید.
 • نباید به سینه های شما نور مستقیم خورشید بتابد، به خصوص تا هنگامی که شما هنوز بهبودی کامل نیافته اید زیرا قرار گرفتن در معرض نور خورشید ممکن است موجب شدید شدن زخم ها شود و آن را دائم، عفونی یا قرمز نگه دارد.
 • لباس جراحی/ سینه بند جراحی خود را تا هنگامی که جراح توصیه می کند که برای شروع پوشیدن سینه بند معمولی دوباره (معمولا 8 هفته پس از جراحی) بی خطر است، همواره استفاده کنید.
 • برای انجام دادن فعالیت های خود از جمله دوش گرفتن، تمرین، شستن موها، بازگشت به کار و رانندگی، با جراح مورد نظر خود مشورت کنید.

بهترین جراح سینه در تبریز باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟

هر فردی که برای جراحی سینه اقدام می کند، این توقع را دارد که جراح مورد نظرش از همه لحاظ بهترین ویژگی ها را داشته باشد تا جراحی با موفقیت کامل به پایان برسد؛ از این رو ویژگی هایی که باید بهترین جراح سینه در تبریز باید داشته باشد شامل موارد زیر می باشند :

در واقع بايد جراح مورد نظر شما در زمينه جراحي هاي سينه تجربه و سابقه درخشاني داشته باشد تا شما بتوانيد با اطمينان كافي، جراحي خود را به ايشان بسپاريد و نگران نتيجه جراحي نباشيد؛ در واقع تجربه تاثير بسزايي در ميزان موفقيت جراحي دارد.

مورد موثر ديگري كه بايد در نظر گرفته شود، شناخت انواع جراحي هاي سينه است زيرا بايد جراح بداند كه متناسب با هر مشكل سينه از چه روشي استفاده كند كه مشكل بيمار به طور كلي برطرف شود.

نكته بعدي مربوط به رفتار و برخورد جراح است زيرا بايد ايشان با تمام مراجعينش به گونه اي برخورد كند كه آن ها از جراح رضايت كافي داشته باشند و بتوانند تمام سوالاتي كه در ذهنشان است را از ايشان بپرسند.

خدماتي كه جراح در زمينه جراحي هاي سينه انجام مي دهد بايد با هزينه بسيار مناسب اما كيفيت بالا باشد تا هر فردي با هر موقعيت مالي كه دارد بتواند از خدماتي كه ايشان ارائه مي كند استفاده كند.

بهترين جراح سينه در تبريز بايد مدرك تخصصي و معتبري در زمينه ماموپلاستي داشته باشد تا تمام جراحي ها را با علم و دانش مخصوص به خود بتواند انجام دهد.

هزينه جراحي سينه در تبريز چه مقدار مي باشد ؟

در واقع بايد هر فردي براي صورت گرفتن هر كدام از جراحي هاي سينه، هزينه هايي را به مطب بهترين جراح سينه در تبريز پرداخت كند تا ايشان بتواند جراحي را انجام دهد؛ نكته مهم اين است كه موارد مختلفي در مقدار هزينه پرداختي تاثير مي گذارند به طور مثال نوع جراحي كه بايد براي سينه انجام شود تاثير زيادي در هزينه مي گذارد زيرا هر نوع از جراحي به تكنيك و ابزار هاي خاصي نياز دارد.

از ديگر موارد تاثيرگذار در هزينه جراحي سينه، مي توان به تجربه و سابقه جراح مورد نظر اشاره كرد زيرا هر چه تجربه ايشان بيشتر باشد ميزان موفقيت جراحي افزايش مي يابد و در نهايت ممكن است هزينه ها افزايش يابد؛ در واقع موقعيت جغرافيايي كلينيك يا مطب مورد نظر شما نيز يكي از مهم ترين فاكتورها است چون در صورت مناسب بودن موقعيت مكاني امكان افزايش قيمت در جراحي سينه نيز وجود دارد.

در صورتي كه مي خواهيد از هزينه هاي جراحي سينه اطلاعات لازم را كسب كنيد مي توانيد به سايت ما مراجعه كنيد و پاسخ تمام سوالات خود را در آن جا بيابيد.

كلام آخر

در اين مقاله تمام تلاش خود را به كار گرفتيم تا شما را با موضوع جراحی سينه و انواع آن آشنا كنيم؛ در ضمن نكات مثبتی در رابطه با عوارض و چگونگی اين جراحی ها نيز برای شما عزیزان ذكر كرديم؛ اميدواريم كه با خواندن اين مقاله بتوانيد جراح خود را بيابيد و در نهايت از نتيجه جراحی خود رضايت كافی را داشته باشيد.

از اين كه تا پايان اين مقاله با ما همراه بوديد از شما بی نهايت متشكر هستيم و در صورتی كه هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در رابطه با بهترين جراح سينه در تبريز داريد می توانيد از طريق سايت پزشکا با ما در ميان بگذاريد.

3.7/5 - (26 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا