پزشکان

بهترین دکتر لیفت باسن در اصفهان【سال 1402】❤️ + لیست 10 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر لیفت باسن در اصفهان آشنا کنیم. اکثر بانوان برای داشتن اندامی خوش فرم به دنبال انجام لیفت باسن هستند. باسن به دلیل افتادگی زیبایی خود را از دست می دهد و همچنین پوست و چربی اضافی ناشی از افزایش سن ظاهر ناخوشایندی به باسن می بخشد. در این مواقع افراد می‌توانند با مراجعه به بهترین دکتر لیفت باسن از این عمل استفاده کنند و به باسنی خوش فرم دست یابند. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر لیفت باسن در اصفهان را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

لیفت باسن چیست؟

لیفت باسن سبب خوش فرم شدن باسن می شود. روش های جراحی یکی از مهم ترین روش هایی است که برای فرم دهی به باسن از آن استفاده می شود. در این جراحی ها از بیهوشی استفاده می شود. جراحی لیفت باسن چندین ساعت طول می کشد. بهترین دکتر لیفت باسن قبل از انجام عمل کیفیت پوست و ظاهر مراجعه کننده را بررسی می کند و بر این اساس روش مناسبی را برای او مشخص می کند.

برای فرم دهی و بالا کشیدن باسن، از تزریق چربی استفاده می‌شود و همچنین برداشتن پوست و بافت های اضافه که موجب شل شدن و بد فرم شدن باسن است از دیگر روش های فرم دهی به باسن می باشد. در طول عمل برش هایی توسط پزشک در نواحی مشخص شده انجام می شود و از یکی از دو روش برداشت چربی و یا تزریق چربی استفاده می شود. بعد از انجام این کار پزشک محل برش ها را بخیه می زند و آن را پانسمان می کند.

لیفت باسن چیست؟

اقداماتی توسط بهترین دکتر لیفت باسن در اصفهان

 • سعی کنید دو هفته قبل از عمل از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین پرهیز نمایید زیرا این داروها سبب افزایش خونریزی در حین و بعد از عمل می شوند.
 • 8 ساعت قبل از عمل از خوردن غذا و 6 ساعت قبل از عمل از خوردن آب خودداری نمایید.
 • افراد باید سعی کنند بعد از انجام لیفت باسن از گن مخصوص شکم و باسن به مدت شش هفته استفاده کنند.
 • بعد از انجام لیفت باسن اگر درد داشتید از داروهای مسکن مثل بروفن یا ژلوفن که توسط پزشک تجویز شده استفاده کنید.
 • سعی کنید بیش تر استراحت کنید و همچنین از فعالیت های سنگین و جا به جایی اجسام خودداری نمایید.
 • در محل تزریق تا یک هفته بعد از عمل از کمپرس یخ استفاده کنید تا کبودی و تورم کاهش یابد.

10 تا از بهترین دکتر لیفت باسن در اصفهان را بشناسید!

عوارض لیفت باسن

 • یکی از عوارض لیفت باسن ایجاد عفونت می باشد که این عفونت به وسیله ایجاد شکاف ها و جای زخم و بخیه ایجاد می شود.
 • بعد از انجام لیفت باسن ناحیه باسن سفت و متورم می شود و احتمال دارد این حالت تا ماه ها باقی بماند.
 • ممکن است کنار زخم های ناشی از جراحی بافت هایی اضافه ایجاد شود. ایجاد این بافت ها سبب سفت شدن باسن می شوند و در بیمار احساس غیر طبیعی به همراه کمی درد ایجاد می شود.
 • یکی از عوارض لیفت باسن امکان ضعیف شدن حس لامسه در اطراف جای زخم می باشد.
عوارض لیفت باسن

ویژگی های بهترین دکتر لیفت باسن در اصفهان

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین دکتر لیفت باسن در اصفهان مدرکی معتبر از دانشگاه معتبر می باشد.
 • تجربه و سابقه کاری یک پزشک از ویژگی های بسیار مهم است که افراد باید قبل از مراجعه به این ویژگی توجه بسیاری داشته باشند.
 • بهترین دکتر لیفت باسن در اصفهان دارای برخوردی مناسب با بیماران خود می باشد و همواره سعی می کند به سوالات آن ها به خوبی پاسخ دهد.
 • یکی از ویژگی های بهترین پزشک اولویت قرار دادن سلامت بیماران می باشد.

کلام آخر

افراد برای خوش فرم شدن باسن به بهترین دکتر لیفت باسن مراجعه می کنند. روش های جراحی یکی از مهم ترین روش هایی است که برای فرم دهی به باسن از آن استفاده می شود. لیفت باسن دارای اقداماتی است که افراد باید سعی کنند اقدامات را به خوبی انجام دهند تا دچار مشکلی بعد از انجام این کار نشوند. برای انجام لیفت باسن باید سعی کنید به بهترین دکتر مراجعه نمایید. برای تزریق چربی به باسن می توانید به بهترین دکتر تزریق چربی در اصفهان مراجعه نمایید.

از شما بسیار سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر لیفت باسن در اصفهان آشنا کند. امیدواریم این مقاله برایتان مفید بوده باشد. در صورت داشتن هرگونه نظر می توانید به سایت مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 17 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا