عمومی

بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در ونک【سال 1403】❤️+ لیست 5 تایی

در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته‌ایم 5 تا از بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در ونک را به شما عزیزان معرفی کنیم. افرادی که می‌خواهند باسن خوش فرم و بزرگتری داشته باشند، می‌توانند از روش تزریق چربی به باسن استفاده کنند که توصیه می‌شود قبل از تزریق با پزشک متخصص مشورت کنید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ویژگی بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در ونک

داشتن پروانه طبابت: بهترین پزشک متخصص باید دارای پروانه طبابت باشد و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند.

سابقه و تجربه: بهترین پزشک متخصص باید در زمینه تخصص خود سابقه و تجربه کافی داشته باشد، تا بتواند جراحی را به بهترین نحو انجام بدهد.

دانش بروز: توصیه می‌شود دقت داشته باشید بهترین جراح پلاستیک که برای انجام تزریق چربی باسن مراجعه می کنید، در زمینه فعالیت خود دانش و اطلاعات پزشکی خود را بروز کرده باشند و برای تزریق چربی از جدیدترین روش های علمی استفاده کند تا تزریق کمترین عوارض را به همراه داشته باشد.

استفاده از بروزترین تجهیزات: بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در ونک باید از بروزترین تجهیزات استفاده کند.

موقعیت مکانی مطب: موقعیت مکانی مطب بهترین دکتر تزریق چربی در تهران باید به گونه‌ای باشد تا افراد بتوانند با وسایل نقلیه عمومی و یا وسایل نقلیه شخصی به راحتی به مطب ایشان مراجعه کنند.

ویژگی بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در ونک

تزریق چربی به باسن چیست؟

تزریق چربی به باسن امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و افرادی که باسن کوچک و خوش فرم ندارد می تواند از این روش استفاده کنند. همچنین باید گفت افرادی که بنا به دلایل مختلفی همچون بالا رفتن سن، باسن آنها افتاده و آویزان می باشند، می‌توانند با انجام تزریق چربی این مشکل را برطرف کنند. برای انجام تزریق چربی باسن از نواحی مختلف بدن خود فرد که در آن نواحی چربی اضافه وجود دارد مانند شکم و…. چربی استخراج می شود و بعد از بررسی و آزمایش تزریق انجام می شود. توصیه می‌شود برای انجام تزریق چربی به باسن به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید تا دچار هیچگونه مشکلی نشوید.

5 تا از بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در ونک را بشناسید!

دکتر علی اکبر مروتی

دکتر علی اکبر مروتی

بورد تخصص جراحی ،فوق تخصص جراحی پلاستیک_زیبایی و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۸۷ می باشند. ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام بیش از هزاران جراحی موفق در زمینه زیبایی از جمله پزشکان مسلط و سرشناس و منصف در این مقوله می باشند.

همچنین ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشند.
شماره نظام پرشکی ۶۰۴۳۷

خدمات دکتر علی اکبر مروتی:

 • لیپوماتیک با دستگاه پال
 • جراحی های زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی، مینی آبدومینوپلاستی، بلت آبدومینوپلاستی)
 • جراحی های زیبایی سینه( پروتز سینه، ماموپلاستی، ماستوپکسی)
 • تزریق چربی (صورت، باسن، دست و…)
 • جراحی بینی
 • لابیاپلاستی
 • لیفت صورت، پیشانی و ابرو با استفاده از آندوتاین و دستگاه آندوسکوپ
 • کلیه جراحی های زیبایی مربوط به صورت و بدن

مشاوره غیرحضوری به صورت رایگان

آدرس :  ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان ۱۸، پلاک ۱۵، طبقه ۲، واحد ۴

تلفن تماس :

021-88770588
09124124160 ( واتس آپ )

وب سایت: www.lipoomaticvip.com

دکتر شاهین کریمیان

دکتر شاهین کریمیان

جناب دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران ، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو انجمن بین المللی جراحان زیبایی میباشند. ایشان با بیش از 20 سال سابقه تخصصی پزشکی در جراحی و تجارب ارزشمند در جراحی پلاستیک و زیبایی در مطب ونک تهران، خدمات زیبایی و درمانی به بیماران ارائه می نمایند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی شکم و سینه
 • جراحی زیبایی پلک
 • جوانسازی پوست صورت
 • لیفتینگ صورت
 • تزریق بوتاکس
 • جراحی زیبایی گوش

آدرس: تهران، میدان ونک، کوچه صانعی، پلاک 19  

شماره تماس: 09123083979

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کرده اند و برای گذراندن دوره جراحی عمومی وارد بیمارستان شهدای تجریش شدند و به مدت پنج سال در این بیمارستان به مراجعه کنندگان خدمات رسانی انجام داده‌اند.

ایشان موفق شدند تا مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را نیز از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کنند. از سوابق دکتر عطاالله حیدری می توان به عضو انجمن جراحان پلاستیک، عضو انجمن جراحان دست و …. اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در ونک می باشند.

خدمات:

 • تزریق چربی به باسن
 • پروتز باسن
 • پروتز سینه
 • لیپوماتیک
 • جراحی بینی
 • جراحی شکم
 • جراحی زیبایی پلک
 • لیپوساکشن

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نبش بلوار بخشندگان، ساختمان مدیکو سنتر، طبقه سوم، واحد 304

شماره تماس: 02188857548

نحوه تزریق چربی به باسن

در ابتدا برای انجام تزریق چربی به باسن پزشک متخصص از بی حس کننده استفاده می کند تا فرد در حین جراحی احساس دردی نداشته باشد و در برخی مواقع امکان دارد برخی از افراد با مشورت پزشک متخصص به جای بی حسی به سراغ روش بیهوشی بروند. بعد از انجام بی حسی و بیهوشی پزشک متخصص برش های کوچکی را در قسمت هایی از بدن که می‌خواهد چربی را از آن ناحیه استخراج کند ایجاد می‌کند و سپس لوله مخصوصی به نام کانولا را وارد بافت چربی می کند و پزشک متخصص با حرکت دادن لوله کانولا باعث می شود تا چربی ها جدا شوند و سپس چربی ها را از بدن فرد خارج می کنند.

زمانی که چربی از بدن خارج می شود خون زیادی را به همراه دارد، به همین دلیل بعد از استخراج چربی با استفاده از دستگاه های مخصوص ناخالصی چربی ها را جدا می کنند تا چربی برای تزریق آماده شود و سپس چربی ها را توسط سرنگ و لوله مخصوص به باسن تزریق می کنند.

نحوه تزریق چربی به باسن

برخی روش های تزریق چربی به باسن

بادی جت: در این روش برای انجام تزریق چربی به باسن از دستگاه مخصوصی به نام واترجت استفاده می کنند. در این روش ابتدا پزشک متخصص برش های کوچکی را در نواحی که میخواهد چربی را استخراج کند ایجاد می کند و به وسیله لوله مخصوص لایه های چربی را از بدن فرد خارج می کند. در این روش هنگام استخراج چربی هیچ ناخالصی و خونی همراه چربی وجود ندارد.

لیپوماتیک: برای انجام تزریق چربی به باسن به روش لیپوماتیک ابتدا از بی حسی استفاده می کنند و سپس در نواحی که می خواهند چربی استخراج کنند برش های کوچکی را ایجاد می‌کنند و سپس لوله کانولا را وارد بافت چربی می کنند تا چربی ها از یکدیگر جدا شوند. میزان استخراج چربی باید حدوداا سه برابر میزان چربی تزریقی باشد، زیرا چربی های خارج شده خالص نمی باشند و با مقداری خون همراه هستند. قبل از تزریق، چربی ها را بررسی می کنند و ناخالصی ها را جدا می کنند.

تزریق فیلر: در برخی مواقع امکان دارد افرادی که می خواهند تزریق چربی باسن انجام بدهند در نواحی مختلف بدن خود چربی اضافه نداشته باشند و لاغر باشند که در این مواقع بهترین دکتر تزریق چربی به باسن برای حجم دهی به باسن از تزریق فیلر استفاده می کند.

کلام آخر

امروزه روش تزریق چربی به باسن طرفداران زیادی دارد و افراد می توانند با مشورت پزشک متصص از این روش استفاده کنند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در ونک را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

توصیه می شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله درباره آنها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید. همچنین برای دریافت اطلاعات درباره بهترین دکتر پیکرتراشی به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

حدیثه نایبی

سلام، من حدیثه نایبی هستم. سه سال پیش از دانشگاه فارغ التحصیل شدم. در حال حاضر به خاطر علاقه ای که به تولید محتوا در حوزه سلامت و پزشکی دارم، برای سایت پزشکا محتوا میزنم. اگر سوال یا پیشنهادی در این باره داشتید، می تونید از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا