سلامتیپزشکان

بهترین جراح دندانپزشک در اصفهان【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

در بیشتر مواقع وقتی دندان پزشکان پیشنهاد جراحی دندان را می دهند بیماران با ترس و وحشت فراوانی روبرو می شوند و این باور را دارند که جراحی دندان بسیار دردناک و گران است. اما اکثرا نمی دانند که جراحی دندان کاملا  رایج  و پروسه درمان مناسب با شرایط بیماران طی می شود و هر بیماری متناسب با شرایط خود درمان می گردد.در این مقاله 10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در اصفهان را معرفی خواهیم کرد.

معمولا جراحی دندان برای اکثر افراد به صورت سرپایی انجام می شود و بیمار خیلی زود می تواند به کار های روزمره بپردازد .قبل از آنکه کاندیدای جراحی دندان باشید دندانپزشک شما را به بهترین جراح دندانپزشک ارجاع می دهد. جراح دندان شرایط و سلامتی دهان و دندان بیمار را بررسی می کند و بهترین روش درمان را مشخص می کند. در بعضی مواقع جراحان دندان روش درمانی بدون نیاز به جراحی را پیشنهاد می دهند.

ریسک ابتلا به مشکلات سلامتی دهان هم در بزرگسالان و هم در کودکان وجود دارد. رایج ترین جراحی های دندان پروسه هایی هستند که بسیار روتین و معمولی هستند و جزو جراحی محسوب نمی شوند مانند ارتودنسی یا سفید کردن دندان ها

بهترین جراح دندانپزشک در اصفهان + لیست 10 تایی

انواع جراحی دندان

جراحی کانال ریشه :رایج ترین نوع جراحی محسوب می شود. و برای جلوگیری از افتادن دندان و تسکین درد انجام می شود.

ایمپلنت دندان : ایمپلنت دندان پروسه ای طولانی دارد. زیرا باید اطمینان حاصل شود که استخوان فک با ایمپلنت جوش می خورد.

جراحی دندان عقل : در این جراحی 4 تا دندان در انتهای دندان های پایین و بالا در بزرگسالان است که در سن 17 تا 25 سالگی در می آیند.

بازسازی دندان : جراحی دندان مربوط به بازسازی صورت به دو دسته تقسیم می شوند: آسیب های بافت نرم و شکستگی ها.

زیبایی :  جراحی زیبایی معمولا از لحاظ پزشکی امری ضروری و حیاتی نیست، اما جهت بهبود چهره و زیبایی لبخند فرد مورد استفاده قرار می گیرد. پروسه های زیبایی ترمیم های کوچکی مانند ارتودنسی و سفید کردن دندان را در بر می گیرند.

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در اصفهان که باید بشناسید!

کلام آخر

همه مشکلات دهان و دندان قابل درمان هستند  و کافی است فقط به سلامت دهان و دندان خود اهمیت بدهید و در اولویت کارهایتان قرار دهید.
اگر در هنگام مسواک زدن با در ،خونریزی و تغییر رنگ دندان ها مواجه شدید بلافاصله به بهترین جراح دندانپزشک در اصفهان مراجعه کنید. برخی اقدام های پیشگیرانه از افتادن و جراحی های جدی دندان جلوگیری می کنند.
3.8/5 - (12 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا