زیباییپزشکان

بهترین دکتر هایفوتراپی【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

 بیشتر افراد با افزایش سر نگرانی‌های بابت چین و چروک های پوست خود احساس می کند. این روزها روش‌های زیادی برای حل مشکل وجود دارد از قبیل لایه برداری های شیمیایی میکرودرم لیزر و غیره اما در این مقاله به معرفی یکی از بهترین روش های از بین بردن چین و چروک ها و رفع افتادگی پوست می پردازیم.

هایفوتراپی با کمک امواج و فرکانس های بالا به جوانسازی پوست بسیار کمک می کند. اما قبل از هر کاری انتخاب یک پزشک خوب از اهمیت بالایی برخوردار است. ما در این مقاله سعی کرده ایم به معرفی چند تا از بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران و دیگر شهر ها بپردازیم تا بتوانیم برای انجام این روش زیبایی به شما کمکی کرده باشیم.

10 تا از بهترین دکتر هایفوتراپی را بشناسید !

انتخاب بهترین دکتر هایفوتراپی

توجه به هر راهکار درمانی و مورد استفاده قرار گرفتن آن روش توسط بیماران به شرایط مختلفی مربوط می شود. هر فردی تلاش خود را می کند که بهترین راه را با هزینه مناسب و عوارض کم برای درمان خود انتخاب کند. حال باید به دنبال بهترین دکتر هایفوتراپی بگردیم. همانطور که می دانیم متخصصان بیشماری در زمینه جراحی های زیبایی فعالیت دارند و هم چنین بخاطر بالا بودن تعرفه های محل های زیبا سازی و جوان سازی ، تعداد دکتر هایی که در این زمینه فعالیت دارند روز به روز بیشتر می شود.

بهترین دکتر هایفوتراپی چه کسی است ؟

به طور کل متخصصین هایفوتراپی بیشتر از متخصصین جراحی های زیبایی و متخصصین پوست و مو و زیبایی می باشد به توانایی استفاده از دستگاههای مدرن جوان سازی را دارند. چرا که این گونه دستگاه‌ها به خصوص دستگاه هایفوتراپی باید به طور دقیق تنظیم شود تا آسیبی به پوست وارد نشود.

بهترین دکتر هایفوتراپی چه کسی است

بهترین متخصص هایفوتراپی تهران

با انجام یک سرچ کوچک در اینترنت متوجه خواهیم شد، که تعداد متخصصین جراحی زیبایی که هایفوتراپی انجام می دهند بسیار زیاد است و هر کدام از آنها مدعی هستند که کار خود را به بهترین صورت انجام می دهند. پیدا کردن بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران کار بسیار دشواری است و انتخاب یک نفر به عنوان اینکه در انجام هایفو تراپی بهترین است بسیار سخت می باشد. هر متخصص با میزان اعتبار و سالهایی که به درمان بیماران مشغول است ، حرفه ای بودن آن را مشخص می کند، یعنی زمانی که تعداد بیماران بسیاری با روش های درمانی بهترین دکتر هایفوتراپی به نتیجه ایده‌آل خود رسیده اند و از نتیجه درمان راضی هستند ، نشان دهنده اعتبار وی در بین مردم را مشخص می کند.

البته رضایت بالای بیماران از کار یک متخصص باعث تبلیغ آن در بین دوستان و آشنایان بیماران شده و روز به روز به تعداد مراجعه کنندگان آن اضافه خواهد شد، اما روند هایفوتراپی به چه صورت می باشد. هایفوتراپی پوست توسط یک متخصص در یک جلسه انجام شده و موجب بالا رفتن گردش خون در زیر پوست می شود.

بازیابی عضلات و کلاژن های پوست کمک می کند و در آخر باعث سفت شدن و محکم شدن ماهیچه ها شده و  به سرعت چین و چروک های پوست کم خواهد شد. بیمار می تواند پس از اتمام هایفوتراپی به کارهای روزانه خود رسیدگی کند و نیازی به استراحت ندارد.

مزیت این روش به گونه ای است، که فرد تنها با انجام یک جلسه درمانی نتایج درمان هایفوتراپی را به طور طولانی مدت و بعد از چند ماه مشاهده می کند. یعنی کلاژن ها برای مدتی طولانی شروع به تولید خواهند کرد، در این مدتی که تاثیر درمان هایفوتراپی هنوز روی پوست بیمار باقی مانده است ،پوست سالم تر ، قوی تر ، جوان تر و بدون هیچ گونه غیرطبیعی یا شدید خواهد بود.

بهترین پزشکان همیشه در هر زمینه خاصی در تهران و شهرستانها فعال هستند. اما یافتن آنها کار آسانی نیست. در کل انتخاب بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران به سلیقه فرد بستگی دارد. هر فرد می تواند شخصاً بهترین پزشک را انتخاب کند و با توجه به معیارهای تعیین شده از سوی خود به نتیجه مطلوب برسد. اما یک سری معیارهای کلیدی وجود دارد که باید هنگام انتخاب پزشک در نظر گرفته شود.

کاربرد هایفوتراپی

هایفوتراپی به عنوان آخرین تکنولوژی دنیا در لیفت بدون جراحی  شناخته می شود. برای این کار از امواج اولتراسونیک هم تمرکز با قدرت نفوذی بسیار متفاوت و بیشتر از قدرت نفوذ آر اف و لیزر استفاده می شود.

این روش درمانی معمولاً برای موارد زیر کاربرد دارد:

 • جوانسازی و لیفتینگ
 • از بین بردن چروک
 • کلاژن سازی
 • لیفت و بالا کشیدن ابرو
 • افزایش الاستیسیتی گونه ها
 • سفت کردن پوست

در این روش با مورد هدف قرار گرفتن لایه های داخلی و ایجاد گرمای شدید موجب تخریب منطقه هدف می شود. بنابراین با تولید امواج بر روی یک نقطه مشخص و بسیار کوچک گرمای شدید تولید می شود. برای مثال ، اگر شما کاغذی را برای مدت طولانی زیر نور شدید خورشید قرار بدهید ، هرگز اتفاقی نمی افتد.

اما اگر نور خورشید را توسط یک ذره بین در یک نقطه کوچک روی کاغذ متمرکز کنیم ، مطمئناً کاغذ آتش می گیرد. این روش درمانی نیز به همین شکل می باشد، یعنی در یک نقطه بسیار کوچک و مشخص شده حرارت بالا داده می شود در حالی که در نواحی اطراف هیچ گرمایی وارد نشده و آسیب به نواحی دیگر وارد نمی شود و تنها نقطه که قرار است تخریب شود ، مورد هدف قرار می گیرد، اما به بافت های کناری آسیبی وارد نمی شود. در آخر بافت های آسیب دیده دوباره ترمیم می شوند که در این صورت جوانسازی پوست صورت می گیرد‌ و پوست جدید و نو جای پوست آسیب دیده را گرفته و اثرات پیری از بین خواهند رفت. سایت پزشکا لیست بهترین مرکز جوانسازی پوست را به شما معرفی کرده است .

هایفو بهترین روش برای لیفت صورت بدون جراحی

این روزها هایفوتراپی به عنوان بهترین روش برای لیفت صورت بدون نیاز به جراحی  شناخته می شود. همانطور که گفته شد ، هایفوتراپی از انرژی اشعه فراصوت استفاده کرده تا لایه های زیرین پوست را مورد هدف قرار دهد و باعث تخریب بافت‌های محلی پوست شود که در آخر افزایش تولید کلاژن ها موجب سفت شدن پوست می شود و در نتیجه چین و چروک ها کمتر خواهند شد. این روش هیچ خطری برای لایه‌های بالای پوست به همراه ندارد.

کاندید مناسب برای انجام هایفوتراپی

معمولاً خیلی ها دوست دارند که همیشه ظاهری جوان داشته باشند. بنابراین کسانی که قصد دارند ، این روش درمانی را امتحان کند می‌تواند از سن ۳۰ سالگی به بعد هایفو تراپی انجام دهند و  شل شدن پوست شان جلوگیری کنند. واضح است ، کسانی که دچار افتادگی پوست به صورت خفیف تا متوسط هستند نسبت به کسانی که دچار افتادگی بیشتری می باشند ، نتیجه بهتری از این روش به دست می‌آورند.

افرادی که پوست شان افتادگی زیادی دارند و قصد انجام عمل جراحی لیفت را ندارند بهتر است از روش های ترکیبی مانند تزریق چربی به همراه آراف فرکشنال استفاده کنند، تا به نتیجه بهتری برسند. بهتر است بدانید افرادی که قصد دارند وزن کم کنند به خاطر شل شدن پوست صورت سایر نواحی دیگر نگران هستند. این روش بهترین راه کار برای آنها به حساب می آید.

کاندید مناسب برای انجام هایفوتراپی

انجام هایفوتراپی توسط بهترین دکتر

کسانی که قصد انجام هایفوتراپی دارند بهتر است قبل از هر کاری نکاتی را در مورد آن بدانند. برای مثال این روش چگونه انجام می شود؟ زمان انجام هایفوتراپی چقدر طول می کشد؟بهترین دکتر هایفوتراپی حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه دسته دستگاه هایفوتراپی را مانند دستگاه سونوگرافی به آرامی و با دقت تمام روی پوست صورت بیمار در جهت خاصی حرکت می‌دهد.

روند انجام هایفو تراپی کاملا بدون درد است و به همین خاطر نیازی به بیهوشی یا بی‌حسی موضعی ندارد. نکته قابل توجهی که این درمان دارد این است که فرد بعد از اتمام مراحل تغییرات ایجاد شده روی صورت را به طور واضح حس می کند که معمولاً به نتایج به دست آمده از هایفوتراپی نتایج سریع الاثر هایفو می گویند.

نتایج هایفوتراپی به دو دسته تقسیم می شود یک نتیجه سریع الاثر و دو نتایج تدریجی است که معمولاً حدود سه ماه بعد از انجام هایفوتراپی ادامه دارد و تا شش ماه بعد نتایج کامل می شود.

نکات مهم

برای دستیابی بهتر پس از انجام هایفو تراپی لازم است به نکات زیر توجه کافی داشته باشید:

 • بیمار قبل از هر کاری باید توقعات واقع گرایانه نسبت به نتیجه هایفو‌تراپی داشته باشد.
 • از میزان درجه افتادگی پوست و چین و چروک های آن با خبر باشید.

بهترین دکتر هایفوتراپی باید با توجه به موارد گفته شده و همچنین سن و عمق چین و چروک های پوست بیمار مشخص کنند که کاندید مناسبی برای هایفو درمانی میباشد یا خیر و یا اینکه این روش به چه میزان مشکل فرد را برطرف می کند.
چرا که در برخی موارد ممکن است هایفو درمانی به همراه راهکارهای درمانی دیگر انجام شود، مانند تزریق چربی یا ژل نتیجه ایده آل حاصل شود.

فواید هایفوتراپی
 • لیفت صورت توسط بهترین دکتر لیفت صورت فوری است.
 • حدود ۶ ماه پس از درمان ، برخلاف اینکه اثرات آن از بین برود ، درمان رو به بهبودی ادامه پیدا می کند.
 • نیاز به استراحت ندارد و فرد بعد از انجام هایفو بلافاصله به کار روزانه خود می پردازد.
 • نیاز به مراقبت های بعد از درمان وجود ندارد.
 • هایفو تراپی یک درمان غیر تهاجمی و بدون نیاز به جراحی و کاملا بدون خطر می باشد.
 • نتیجه به دست آمده کاملاً طبیعی است. چرا که با استفاده از تحریک لایه های ساختاری عمیق و حمایتی پوست ، موجب تحریک رشد کلاژن های جدید می شود و پوست به مرور زمان درمان شده و اثرات پیری از بین می رود.
 • مهم ترین ویژگی هایفوتراپی این است که سطح رویی پوست کاملا سالم و بدون آسیب باقی می ماند.
 • بدون نیاز به جراحی
 • نتایج ماندگار
 • انجام درمان تنها در یک جلسه

بهترین پزشکان همیشه در هر زمینه خاصی در ایران و شهرستانها فعال هستند. اما یافتن آنها کار آسانی نیست. در کل انتخاب بهترین دکتر هایفوتراپی در ایران به سلیقه فرد بستگی دارد. هر فرد می تواند شخصاً بهترین پزشک را انتخاب کند و با توجه به معیارهای تعیین شده از سوی خود به نتیجه مطلوب برسد. اما یک سری معیارهای کلیدی وجود دارد که باید هنگام انتخاب پزشک در نظر گرفته شود.

چه کسانی نمی توانند هایفو انجام دهند ؟

به طور کلی درمان هایفوتراپی بدون خطر با نتایج منحصر به فردی است، نیاز به داشتن شرایط خاص ندارد. معمولاً هر فردی که خواستار حفظ جوانی و رهایی از چین و چروک های صورت و شل شدن پوست می باشد می تواند از این روش بهره‌مند شود. یکی از امتیازات این روش این است که فرد بدون احساس درد و عارضه خاصی می تواند به مدت ۳ الی ۶ ماه از نتایج عالی و خارق العاده این روش استفاده کند و هیچ نگرانی بابت شل شدن پوست خود نداشته باشد. اما دسته خاصی از افراد هستند که نمی توانند از این روش استفاده کنند که در ادامه مقاله از آنها نام برده ایم:

 • افراد دیابتی
 • خانم های باردار
 • بیماران صرعی
 • افرادی که دارای پروتز فلزی هستند.
هزینه هایفوتراپی چقدر است ؟

هزینه هایفوتراپی معمولاً با توجه به دستگاه مورد استفاده و ناحیه تحت درمان در جای متفاوت قرار می گیرد هم چنین بهتر است بدانید ، هزینه هایفوتراپی مانند روش های زیبای دیگر تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی گیرد.

کلام آخر 

بهترین دکتر هایفوتراپی کسی است که با بکارگیری از بهترین راهکار درمانی بهترین نتیجه را بدون هیچ عارضه ای برای بیمار ایجاد کند. دکترهای معرفی شده به عنوان بهترین دکتر هایفوتراپی صرفا جهت معرفی بوده و در صورتی که هر کدام از آنها را انتخاب کردید ، لازم است تحقیقات بیشتری انجام دهید. امیدواریم مطالب این مقاله برایتان مفید باشد. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گذاریم.

4.6/5 - (8 امتیاز)

2 دیدگاه

 1. سلام ممنون از مطالب خوبتون ، من ساکن اصفهان هستم لطف لیست بهترین دکتر هایفوتراپی در اصفهان رو هم معرفی کنید .

  1. سلام ممنون از ارسال نظرتون ، اتفاقا تو سایتمون لیست بهترین پزشکان هایفوتراپی در اصفهان رو معرفی کردیم با یک سرچ ساده میتونید مقاله رو پیدا کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا