درمان ریزش موپزشکانکاشت مو

بهترین دکتر کاشت مو در تبریز【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

ریزش مو مشکل بسیاری از مردم می باشد و در شهر تبریز افرادی بسیاری به دنبال کاشت مو هستند از این رو 10 تا از بهترین دکتر کاشت مو در تبریز را در ادامه معرفی خواهیم کرد؛ در حقیقت میزان درخواست و تقاضا در شهر تبریز برای کاشت مو بسیار زیاد می باشد که با آشنایی با این پزشکان حاذق می توان به این درخواست ها پاسخ داد.

تبریز کلانشهری در منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است؛ این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود؛ کلانشهر تبریز ۲۴۴/۵۱ کیلومتر مربع وسعت دارد و بر همین اساس، سومین شهر بزرگ ایران پس از تهران و مشهد محسوب می‌شود؛ جمعیت آن نیز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۵۹۳٬۳۷۳ نفر بوده‌ است؛ اکثریت ساکنان تبریز آذری هستند و به زبان ترکی آذربایجانی با لهجهٔ تبریزی سخن می‌گویند.

تبریز، یکی از طویل‌ المدت‌ ترین پایتخت‌های ایران بوده‌ است؛ به گونه‌ای که تبریز در طول حکومت ۴۰۰ سالهٔ خاندان «رَوّادی» و اسکان قبیلهٔ عرب «اَزْد» به شکوفایی رسید و اوج شکوفایی این شهر مربوط به دورهٔ ایلخانان است که در این زمان، پایتخت قلمرویی پهناور از نیل تا آسیای مرکزی بود.

کاشت مو در تبریز

در حقیقت ریزش مو مشکل بسیاری از مردم در تبریز می باشد و این ریزش ممکن است که به هر دلیلی رخ دهد؛ مردم شهر تبریز برای درمان ریزش مو می توانند از طریق مشاوره و ویزیت توسط بهترین پزشکان، مشکل خود را حل کنند اما روشی که کاملا دائمی می باشد و نتیجه بسیار مثبتی می توان گرفت، کاشت مو می باشد؛ در حقیقت کاشت مو از جمله روش هایی می باشد که طرفداران بسیاری در تمام دنیا دارد و بیشتر آقایان از این روش استفاده می کنند.

با کاشت مو می توان موهایی پرپشت و جذاب داشت و در ضمن با کمک این روش می توان به زیبایی و جذابیت قبل خود برگردید؛ برای کاشت مو به روش جراحی باید ابتدا بهترین دکتر کاشت مو در تبریز، نواری از پشت سر که شامل چندین فولیکول سالم می باشد را بردارد و پس از آن این نوار را در قسمت جداسازی فولیکولار قرار می دهد تا میکروسکوپ آن را بررسی و جدا کند و پس از آن دکتر فولیکول ها را در محل مورد نظر می کارد.

اما در کاشت مو به روش غیر جراحی نیازی نیست که نوار ها را از پشت سر جدا کرد و تنها از طریق پانچ های دستی یا اتوماتیک می توان فولیکول ها را از بانک مو برداشت و پس از آن دکتر داروهای بی حسی را به سر تزریق می کند؛ و در مرحله بعد فولیکول های برداشته شده که در ماده نگهدارنده مخصوصی وجود دارد را برای کاشت آماده می کند و در ادامه فرآیند کاشت صورت می گیرد.

کاشت مو در تبریز

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای کاشت مو هستند؟

در واقع برای این انجام کاشت مو، باید فرد مورد نظر کاندیدای مناسبی باشد تا بتواند از کاشت مو نتیجه مثبت بگیرد؛ افرادی که کاندیدای مناسبی برای کاشت مو هستند شامل موارد زیر می باشند :

 • کسانی که حداقل ۲۵ سال سن دارند.
 • مردانی که بیشتر از ۵ سال است که از مشکل ریزش مو خود رنج می برند.
 • مردانی که انتظارات واقع بینانه داشته و به این موضوع آگاه هستند که احتمال اینکه پس از عمل ریزش مو وجود داشته باشد، وجود خواهد داشت.
 • مردان و زنانی که به دلایلی مانند سوختگی موهای خود را از دست داده اند.
 • مردان و زنانی که به دلایل دیگری مانند لیفت صورت موهای خود را از دست داده اند.

10 تا از بهترین دکتر کاشت مو در تبریز را بشناسید !

کلینیک تخصصی کاشت مو و لیزر نیک سیما

با حضور متخصصین پوست و مو و اساتید برجسته دانشگاه علوم پزشکی تبریز میباشد.
خانم دکتر عظیمی و دکتر جابریان و با مدیریت محترم دکتر علی یوسف زاده، با حضور گروه تخصصی کاشت موی رحیمی است.

خدمات:

 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • لیزر موهای زائد
 • PRP
 • مزوتراپی
 • پاک کردن تاتو
 • جوانسازی
 • عمل های زیبایی پوست
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق چربی و فیلر

آدرس: تبریز ، سربالایی ولیعصر، نبش خیابان عارف، ساختمان عارف، طبقه اول، کلینیک تخصصی کاشت موی نیک سیم

تلفن تماس: 09141095682 _ 04151021

کاشت مو شامل چه روش هایی می شود؟

کاشت مو شامل چه روش هایی می شود؟

برای انجام کاشت مو، بهترین دکتر کاشت مو در تبریز می تواند از روش های متفاوتی استفاده کند که هر روشی شرایط خاصی برای انجام دادن دارد، برخی از روش ها منسوخ شده و کاربردی ندارند و برخی نیز کاربرد بسیار زیادی دارند که موجب جلب نظر بسیاری از پزشکان و بیماران شده است؛ در ادامه روش های مختلف کاشت مو را برایتان ذکر خواهیم کرد:

کاشت مو به روش FUT

برای انجام کاشت مو به روش FUT باید دکتر برش هایی را پشت سر ایجاد کند تا بتواند نواری از پوست را بردارد و پس از آن فولیکول ها را دانه به دانه به محل مورد نظر انتقال می دهند؛ در گذشته این روش رقیبی نداشت و به عنوان بهترین روش در نظر گرفته می شد اما اخیرا با پیدایش روش های جدید، این روش کاربرد کمتری دارد.

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT یکی از محبوب ترین روش ها در جهان محسوب می شود که حتی با نام FUE نیز شناخته می شود که به معنی استخراج واحد های فولیکولی می باشد؛ در این روش طریقه برداشت فولیکول ها و انتقال آن ها به سر به صورت دانه ای می باشد.

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT روش دیگری برای کاشت مو می باشد که در این روش برای استخراج کردن گرافت ها از دستگاه خودکار استفاده می شود و قوانین کاشت در این روش مانند روش FIT می باشد اما استفاده کردن از دستگاه اتوماتیک در این روش سرعت کار را بالا می‌برد.

کاشت مو به روش BHT

در این روش برای کاشت مو، از موهای بدن مانند موهای سینه و ریش و پشت استفاده می شود که پایه این روش، FIT می باشد که در این روش از تکنیک های SUT و MFIT بهره برده می شود؛ از این روش بیشتر برای افزایش تراکم و بهبود نتایج کاشت مو استفاده می‌شود زیرا تعداد گرافت‌هایی که از بدن برداشت می شوند بسیار محدود هستند؛ پس انتخاب این روش به عنوان روش اصلی کاشت مو مناسب نیست و توصیه نمی‌شود.

کاشت مو چه عوارضی در بر دارد؟

کاشت مو با عوارضی ممکن است همراه باشد که این عوارض شامل موارد زیر می باشند :

 • عفونت
 • خارش
 • خیز یا ادم
 • سرفه
 • سنکوپ
 • احساس درد
 • کیست های زیر پوستی
 • التهاب فولیکول ها

کاشت مو چه عوارضی در بر دارد؟

هزینه کاشت مو در تبریز چه مقدار است؟

برای کاشت مو باید هزینه هایی را به بهترین دکتر کاشت مو در تبریز پرداخت کرد تا ایشان بتواند کاشت را انجام دهد اما نکته بسیار مهم این است که برای کاشت مو روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از روش ها هزینه متفاوتی دارند که متناسب با هر روشی باید هزینه ای را پرداخت کرد؛ از موارد دیگری که تاثیر بسیار زیادی در هزینه دارند می توان به تعداد گرافت های برداشته شده و کاشت شده اشاره کرد زیرا هر چه تعداد گرافت ها بیشتر باشد باید هزینه بیشتری را پرداخت کرد.

در صورتی که می خواهید از هزینه کاشت مو در تبریز اطلاعات کافی کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

کلام آخر

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکر و ممنون هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین دکتر کاشت مو در تبریز دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.3/5 - (22 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا