جراحی زیباییزیباییپزشکان

بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

لیفت صورت و سفت کردن پوست صورت که به آن rhytidectomy (ریتیدکتومی) می گویند. یک جراحی زیبایی است باعث زیبایی صورت می شود و جوانی را به فرد هدیه می دهد. در عمل زیبایی لیفت صورت بافت های صورت با استفاده از تکنیک های مختلف درمان می شود و صورت زیبا تر می شود. افرادی که با گذشت سن دچار مشکلات پوستی و چین و چروک شده اند با این روش می توانند پوستی جوانتر و شاداب تر داشته باشند. ما در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان آشنا خواهیم کرد.

بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان

در طی این عمل چربی ها و سلول های مرده پوست برداشته می شوند و سلول ها پوستی برای بازسازی تحریک می شوند.در این روش ساختار و بافت پوست بهتر می شود.چین و چروک ها از بین می روند با بالا کشیدن پوست، چین و چروکهای پوست شما از بین می رود و جوان تر می شوید. بعد از اینکه این عمل را روی صورت خود انجام دادید، هیچ نشانه ای از چین و چروک را در اطراف چشم ها، گونه ها، دهان، پیشانی و فک خود مشاهده نمی کنید. البته با مراجعه به بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان می توانید به نتیجه مطلوب برسید.

10تا از بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان که باید بشناسید

اهداف و نتایج عمل لیفتینگ چیست؟

متقاضیان باید بدانند عمل لیفت صورت یک روش درمانی نیست بلکه یک عمل زیبایی است. با لیفت صورت اعتماد به نفس بیشتر می شود و  ظاهر زیباتر می شود زیرا پوستتان سفت تر می شود و چین و چروک ها از بین خواهند رفت. اکثر افراد منقاضی برای لیفت صورت سن شان بین 40 تا 70 سال است. این عمل برای افراد جوانتر هم نیز انجام می شود.برای انجام لیفت صورت حتما به  بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان مراجعه کنید.

اهداف و نتایج عمل لیفتینگ چیست؟

اهداف اصلی عمل لیفتینگ :

  • از بین بردن چربی و آلودگی های پوست
  • از بین بردن زخم های پوستی در اطراف فک ها
  • کاهش میزان چربی انباشته شده در ناحیه چانه و گردن و از بین بردن تیرگی پوست این نواحی
  • از بین بردن چین و چروک در کنار دهان، چشم ها و پیشانی
  • سفت کردن پوست
3.9/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا