زیبایی

بهترین جراح بینی گوشتی در مازندران + لیست 10 تایی

بینی گوشتی معمولاً دارای غضروف ضعیف است و در مردان شایع است. علاوه بر این، بینی گوشتی اغلب دارای یک نوک بینی گوشتی است که به سمت پایین چرخانده شده است، همراه با یک بال بینی (alae) که معمولاً باز و ضخیم است. در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در مازندران آشنا خواهیم کرد.

رینوپلاستی که معمولاً به عنوان “عمل بینی” شناخته می شود، یک گزینه محبوب برای بیمارانی است که از اندازه یا شکل بینی خود ناراضی هستند. با این حال، علاوه بر مزایای زیبایی شناخته شده این روش، جراحی بینی به گونه ای تکامل یافته است که کاربردهای بسیار متنوع تری دارد، مانند بهبود عملکرد بینی پس از آسیب یا بیماری ضربه ای یا کمک به مشکلات تنفسی که بر خواب و توانایی ورزش تأثیر می گذارد.

هدف از رینوپلاستی اصلاح بینی به ظاهر و عملکرد مطلوب بیمار با در نظر گرفتن نوع پوست و کل ساختار صورت است. جراحان پلاستیک ما علم و هنر رینوپلاستی را با هم ترکیب می کنند تا نتایج موثر و ماندگاری به بیماران ارائه دهند.

رینوپلاستی بینی گوشتی چگونه است؟

در گذشته، رینوپلاستی بینی گوشتی اغلب شامل برداشتن غضروف بینی می شد. با این حال، گاهی اوقات منجر به فرورفتگی و زخم در پوست می شد و دستیابی به ظاهری متعادل و طبیعی را برای بیمار تقریبا غیرممکن می کرد. در حال حاضر با انجام رینوپلاستی بینی گوشتی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در مازندران، بیمار می تواند ظاهر صورت خود را زیباتر کند و از بینی تکمیل کننده اجزای صورت لذت ببرد.

بهترین جراح بینی گوشتی در مازندران ابتدا بینی بیمار را بررسی می کند و چگونگی مطابقت بینی با چشم ها، گونه ها، چانه و سایر ویژگی های صورت را بررسی می کند. در مرحله بعد، تشخیص می دهد که آیا جراحی زیبایی بینی گوشتی یا نوع دیگری از جراحی بینی برای کمک به بیمار برای احیای ظاهر صورت ضروری است یا خیر.

اگر بیمار واجد شرایط انجام رینوپلاستی بینی گوشتی باشد،پزشک یک برنامه درمانی شخصی را طراحی می کند. یا اگر معتقد است که یک بیمار از سایر روش‌های جوان‌سازی صورت سود می‌برد، بینش‌هایی درباره این درمان‌ها ارائه می‌کند. با انجام این کار به بیمار کمک می کند تا تمام گزینه های درمانی موجود برای جوانسازی صورت را درک کند.

دکتر کمال هادی

Dr. Kamal Hadi

دکتر کمال هادی متولد سال ۱۳۳۷ در شهر سنندج است. ایشان فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز است و سپس دوره تخصصی خود را در شهر رشت و در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گذرانده اند.

 خدمات

  • بالا کشیدن خم ابرو و پیشانی
  • برجسته کردن گونه
  • جراحی زیبایی لاله گوش
  • جراح بینی گوشتی
  • جراح بینی استخوانی
  • جراح بینی ترمیمی
  • جراح بینی فانتزی

آدرس:  تهران، ونک، کوچه شهید صانعی، ساختمان صدف، طبقه چهارم شرقی

چه کسانی واجد شرایط جراحی بینی گوشتی هستند؟

فردی که با بینی گوشتی یا نوک بینی گوشتی سر و کار دارد ممکن است واجد شرایط رینوپلاستی بینی گوشتی باشد. پزشک برای بررسی صلاحیت بیمار برای انجام رینوپلاستی بینی گوشتی درخواست مشاوره می دهد.

مشاوره بیمار تجربه ارزشمندی را ارائه می دهد، به ویژه برای فردی که می خواهد تا حد امکان در مورد جراحی زیبایی بینی گوشتی و سایر درمان های جوانسازی صورت بیاموزد. بهترین جراح بینی گوشتی در مازندران از این مشاوره برای ارزیابی ویژگی های بینی و صورت بیمار و همچنین سابقه پزشکی وی استفاده می کند. سپس تعیین می کند که آیا بیمار واجد شرایط جراحی بینی گوشتی یا سایر روش های جوانسازی صورت است یا خیر و توصیه های شخصی ارائه می دهد.

طی مشاوره رینوپلاستی بینی گوشتی با جراح خود، بیمار تشویق به پرسیدن سوال می شود. پزشک می‌خواهد تمام جنبه‌های جراحی بینی گوشتی را به بیمار آموزش دهد و بینشی در مورد این روش و روند بهبودی آن ارائه دهد. او همچنین به بیمار کمک می‌کند تا از قبل برای یک روش نوک بینی گوشتی برنامه‌ریزی کند و اطمینان می‌دهد که این فرد می‌داند در روز جراحی چه انتظاری دارد.

آیا بینی های گوشتی به حالت قبل از عمل برمی گردند؟

سوالی که به کرات از جراح بینی پرسیده می شود این است که آیا در رینوپلاستی بینی گوشتی بینی به حالت قبل از عمل باز می گردد یا خیر؟ باید جواب بدهم که در صورت رسیدن به نتیجه عالی بعد از شش ماه تغییر عمده ای روی بینی ایجاد نمی شود و به همان شکل باقی می ماند.

تکنیک جراحی بینی گوشتی

آنچه که به غضروف بینی کم یا اضافه می شود باعث فشرده شدن نوک بینی می شود و تقویت قاعده بینی باعث کشیده شدن نوک بینی و زیبایی و طولانی شدن عمل بینی می شود.

برای آن دسته از بینی‌های گوشتی که جراحی زیبایی بینی انجام می‌دهند، می‌توان از تکنیک‌های جراحی خاصی استفاده کرد که عبارتند از:

غضروف و پل بینی تا نوک بینی
پوست ضخیم برای تعیین نوک بینی و پل بینی می تواند بهتر ظاهر شود از پیوند غضروف استفاده می شود.

کاهش چربی در پوشش بافت نرم
چربی نازک دقیق و ماهرانه تشکیل دهنده بافت همبند به خصوص در نوک بینی می تواند به شفاف شدن نیمرخ بینی کمک کند.

نکات مهم در مورد جراحی زیبایی بینی

به طور کلی، نامزدهای جراحی بینی باید در حال رشد باشند. به عنوان مثال، رشد صورت در نوجوانان و جوانان می تواند ظاهر و عملکرد بینی را در طول زمان تحت تاثیر قرار دهد. استثناء بیماران اطفال با نقص مادرزادی صورت مانند شکاف کام است. علاوه بر این، بیماران باید از سلامت کلی خوبی برخوردار باشند و نباید سیگار بکشند زیرا سیگار کشیدن می‌تواند منجر به جریان ضعیف ضربه و افزایش خطر آسیب بافتی شود. رینوپلاستی برای نوجوانانی که این عمل را درک کرده و رضایت کامل والدین دارند امکان پذیر است. در حالت ایده آل، دختران باید حداقل 15 یا 16 سال سن داشته باشند قبل از انجام عمل. پسران باید حداقل 17 یا 18 سال داشته باشند. اگر با سپتوپلاستی (صاف کردن سپتوم) همراه شود، این روش می تواند نه تنها اعتماد به نفس بیمار را بهبود بخشد، بلکه باعث بهبود تنفس نیز می شود.

قبل از جراحی بینی، جراح باید اطمینان حاصل کند که بیمار به طور کامل این عمل و خطرات و مزایای آن را درک کرده است. در حالی که جراحی بینی یک روش بی خطر است، مهم است که جراحی توسط متخصص انجام شود. در جراحی بینی گوشتی از تصویربرداری سه بعدی قبل از جراحی استفاده می شود تا به بیماران نشان دهیم که چگونه بینی آنها ممکن است بعد از جراحی ظاهر شود. جراح پلاستیک می تواند مدل هایی از بینی را که قبل از جراحی به نظر می رسد در کنار ظاهر مورد انتظار بعد از جراحی چاپ کند. این یک ابزار آموزشی است و تضمینی برای نتایج نیست. با این حال، می‌تواند به بیماران و تیم جراحی پلاستیک کمک کند تا اهداف جراحی را بهتر به اشتراک بگذارند. ما دریافته‌ایم که توانایی تجسم نتایج پیش‌بینی‌شده به بیماران کمک می‌کند تا احساس راحتی بیشتری در مورد جراحی داشته باشند. ما همچنین گزینه ای برای ارائه مدل های چاپ سه بعدی داریم که می توانند نتایج قبل و بعد را نشان دهند.

4.4/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا