عمومی

10 تا از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز【سال1403】❤️

لیفت پیشانی به فرآیندی گفته می شود که طی آن پوست ناحیه پیشانی کشیده و صاف می شود و بیشتر چین و چروک های پیشانی از بین می روند و این روش معمولا توسط جراحان با تجربه و متخصص در این زمینه انجام می‌ شود. در مطلب زیر علاوه بر معرفی بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز، اطلاعات کاملی را راجع تکنیک های لیفت پیشانی بدون جراحی و 6 عامل موثر بر هزینه لیفت پیشانی در اختیار شما قرار داده ایم تا قبل از انجام لیفت پیشانی اطلاعات کاملی در این زمینه داشته باشید. برای یافتن پزشک مناسب، متن زیر را مطالعه نمایید. سایت پزشکا پاسخگوی تمامی سوالات شما در این زمینه می باشد.

بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز کیست؟

یافتن بهترین دکتر انجام لیفت پیشانی در اهواز یک مرحله بسیار مهم است که نیازمند تحقیق و بررسی است. افرادی که به دنبال از بین بردن چین و چروک ناحیه پیشانی خود هستند و می خواهند لیفت پیشانی انجام دهند باید نکات مهمی را در انتخاب پزشک متخصص در نظر بگیرند. در ادامه این مقاله به بررسی روش های شناخت بهترین دکتر لیفت پیشانی می پردازیم:

تخصص و تجربه: یکی از نکات مهم در انتخاب دکتر برای لیفت پیشانی، تخصص و تجربه ایشان است. اطمینان حاصل کنید که دکتر مورد نظر دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه جراحی لیفت پیشانی است.

مدارک و مجوزها: اطمینان حاصل کنید که دکتر انتخابی شما دارای مجوزهای لازم از سازمان‌ های مربوطه برای انجام لیفت پیشانی است. همچنین، بررسی کنید که دکتر مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه های معتبر دریافت کرده باشد.

تحقیق: قبل از انتخاب دکتر، تحقیق کنید و نظرات بیماران قبلی را بررسی کنید. در سایت‌ های اینترنتی معتبر می توانید دیدگاه‌ های بیماران قبلی را مشاهده کنید.

پاسخگویی به سوالات: یک دکتر خوب باید به نگرانی‌ ها و سوالات شما با دقت گوش کند و به سوالات شما پاسخ دقیق و روشنی بدهد. همچنین پزشک متخصص باید احساس شما را درک کند و به شما برای انجام جراحی اطمینان دهد.

استفاده از تکنولوژی‌ های بروز: بهتر است دکتر متخصص برای انجام لیفت پیشانی از تکنولوژی‌ های بروز و روش‌ های جدید استفاده کند تا جراحی بهترین نتایج را به همراه داشته باشد.

مشاوره قبل از جراحی: یک دکتر خوب باید به شما مشاوره کامل و دقیق قبل از جراحی ارائه دهد. او باید به شما توضیحات لازم را در مورد روش‌ های جراحی، نحوه انجام عمل و عوارض احتمالی را بدهد.

بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز کیست؟

تکنیک های لیفت پیشانی بدون جراحی

روش های مختلفی برای انجام لیفت پیشانی وجود دارد که هر کدام ویژگی های به خصوصی دارند و انتخاب نوع روش برای انجام لیفت پیشانی به نظر پزشک متخصص بستگی دارد. در ادامه این مقاله به بررسی تکنیک های لیفت پیشانی بدون جراحی می پردازیم:

لیفت با بوتاکس: بوتاکس نوعی سم است که باعث فلج شدن عضله می شود و باعث رفع چین و چروک می شود. همچنین در این روش با تزریق بوتاکس می توان عضلات پیشانی و ابرو را به سمت بالا کشید که نتایج آن حدودا 6 ماه باقی می ماند و باید گفت که این روش کم تهاجمی می باشد و کمترین عارضه را به همراه دارد.

لیفت با لیزر: لیفت با لیزر باعث سفت شدن پوست می شود. در این روش اشعه لیزر روی چین و چروک ها تاثیر می گذارند و باعث جوانسازی می شود و همچنین می توان گفت که این روش ماندگاری زیادی دارد.

لیفت با هایفوتراپی: این روش غیرتهاجمی می باشد و هیچ گونه خونریزی را به همراه ندارد. با انجام هایفوتراپی افتادگی پوست پیشانی برطرف می شود و با تحریک پوست کلاژن سازی انجام می شود و باعث جوانسازی پوست می شود.

لیفت با نخ: در این روش با تحریک پوست و کلاژن سازی چین و چروک ها از بین می روند و در این روش با توجه به سن بیمار نخ ها را از ناحیه شقیقه و در برخی موارد از بالای ابروها وارد پوست می کنند تا چین و چروک ها از بین برود و ظاهری کشیده و صاف در ناحیه پیشانی و ابرو ایجاد شود. همچنین باید گفت که نخ‌ ها تا دو سال به طور طبیعی جذب می‌ شوند و کلاژن تولید می‌ کنند.

همچنین اگر فکر می کنید که نیاز به انجام لیفت ابرو دارید می توانید به بهترین دکتر لیفت ابرو در اهواز مراجعه کنید.

10 تا از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز را بشناسید!

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران می باشند و دارای مدرک تخصصی از ایتالیا می باشند و ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز می باشند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • تزریق چربی
 • لیفت صورت
 • جراحی بینی

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان شرقی، ساختمان ایران مهر، پلاک 57، طبقه 6

دکتر داریوش خشوعی

دکتر داریوش خشوعی

دکتر داریوش خشوعی متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان برای انجام جراحی های زیبایی و جراحی های درمانی از بهترین روش های روز دنیا استفاده می کنند و ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز می باشند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • جراحی بینی
 • لیفت صورت
 • جراحی پلاستیک

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، فلکه چیتا، ساختمان شعله، طبقه 3

دکتر بنیامین خالدی

دکتر بنیامین خالدی

دکتر بنیامین خالدی متخصص پوست می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و دارای مدرک تخصصی از دانشگاه میپل کانادا می باشند و ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز می باشند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • تزریق چربی
 • لیفت صورت
 • جوانسازی

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان مهر شرقی، رو به روی تامین اجتماعی، مجتمع پزشکی مهر، طبقه 3

دکتر جلیل پارسافر

دکتر جلیل پارسافر

دکتر جلیل پارسافر مدرک عمومی خود را در سال 1364 و مدرک تخصصی خود را در سال 1374 در زمینه تخصصی گوش، حلق و بینی دریافت کردند و ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز می باشند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • جراحی حنجره
 • جراحی بینی
 • جراحی گوش

آدرس: اهواز، خیابان سلمان فارسی شرقی، نبش خیابان 10

دکتر آرش ایوبی

دکتر آرش ایوبی

دکتر آرش ایوبی متخصص پوست، مو می باشند. ایشان در کلینیک خود از جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا استفاده می کنند و خدمات خود را با بالاترین کیفیت و استاندارد ها به مراجعین ارائه می دهند و ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز می باشند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • هایفوتراپی
 • لیفت صورت با نخ
 • بلفاروپلاستی

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 5 غربی، مجتمع پزشکی فارابی، طبقه 4

دکتر صاحب حسینی نژاد

دکتر صاحب حسینی نژاد

دکتر صاحب حسینی نژاد فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند.ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و استادیار دانشگاه جندی شاپور اهواز می باشند و ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز می باشند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • پیکرتراشی
 • لیپوساکشن
 • جراحی بینی

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 14 غربی مجتمع ایرانپارس، طبقه 2

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک جراحی عمومی خود را در سال 1386 و مدرک فوق تخصص خود را در سال 1391 دریافت کردند و سابقه طبابت در مناطق محروم را دارند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز می باشند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • پروتز سینه
 • لیپوماتیک
 • جراحی بینی

آدرس: اهواز، دانشگاه جندی شاپور

دکتر مقداد خانیان

دکتر مقداد خانیان

دکتر مقداد خانیان متخصص جراحی دهان، فک و صورت می باشند. ایشان مدرک تخصصی خود را در سال 1392 دریافت کردند و تجربه خوبی در زمینه جراحی صورت دارند و ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز می باشند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • جراحی فک
 • لیفت صورت
 • جراحی پلاستیک

آدرس: اهواز، کیان پارس، خیابان 6 غربی، مجتمع ایران نگین، ورودی 2، طبقه1، واحد10

دکتر مهگامه مفاخر

دکتر مهگامه مفاخر

دکتر مهگامه مفاخر مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان دارای 15 سال سابقه و تجربه می باشند و عمل های جراحی موفق در کارنامه کاری خود دارند و ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات پزشکی را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز می باشند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • تزریق چانه
 • بلفاروپلاستی
 • بوتاکس

آدرس: اهواز، کیانپارس، 3 شرقی، مجتمع پارس، طبقه 6

دکتر مانا والا

دکتر مانا والا

دکتر مانا والا پس از دریافت مدرک های پزشکی خود فارغ التحصیل شدند. ایشان 16 سال تجربه و سابقه دارند و در کلینیک خود به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می دهند و ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز می باشند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • تزریق بوتاکس
 • جوانسازی پوست
 • تزریق چربی

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 14 غربی، فلکه اول، مجتمع پزشکی غرب، طبقه 2

روش های انجام لیفت پیشانی

قبل از انجام لیفت پیشانی توصیه می شود به مطب پزشک متخصص مراجعه کنید تا با توجه به ساختار چهره شما بهترین روش را به شما پیشنهاد دهند. در ادامه این مقاله به بررسی روش های لیفت پیشانی می پردازیم:

لیفت به روش کلاسیک: برای انجام این روش به صورت افقی در خط رویش موها برشی ایجاد می کنند و با بالا کشیدن پوست پیشانی بافت اضافی آن برداشته می شود و از این روش برای از بین بردن چین و چروک های عمیق استفاده می کنند.

لیفت به روش آندوسکوپیک: برای انجام این روش از دستگاه آندوسکوپ استفاده می کنند و توسط این دستگاه 2 شکاف و برش ایجاد می کنند و سپس لوله باریک این دستگاه را که دارای چراغ و دوربین می باشد به زیر پوست می فرستند تا بتوانند تصویر دقیق تری از عضلات و بافت پوست داشته باشند و دستگاه دیگری را به زیر پوست ارسال می کنند تا با برداشتن عضلات حالت بهتری به پیشانی بدهند و چین و چروک ها را از بین ببرند.

لیفت با برش محدود: برای انجام این روش داخل موها برش های کوچکی ایجاد می کنند. از این روش بیشتر برای رفع چین و چروک گوشه چشم و خطوط پنجه کلاغی استفاده می کنند.

6 عامل موثر بر هزینه لیفت پیشانی

هزینه لیفت پیشانی یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در تصمیم‌ گیری برای انجام این نوع جراحی است و باید گفت که هزینه لیفت پیشانی به چندین عامل بستگی دارد. در ادامه به بررسی برخی از عوامل موثر در هزینه لیفت پیشانی می پردازیم:

تخصص و تجربه دکتر: یکی از عوامل مهم در تعیین هزینه لیفت پیشانی، تخصص و تجربه دکتر متخصص است. دکتران با تجربه و متخصص ممکن است هزینه بیشتری دریافت کنند.

محل انجام جراحی: محل انجام جراحی لیفت پیشانی نیز می‌ تواند تاثیر زیادی بر هزینه داشته باشد. معمولا در شهرهای بزرگ هزینه‌ ها بالاتر است، در حالی که در شهرهای کوچک ممکن است پزشکان هزینه کمتری دریافت کنند.

هزینه‌ های قبل و بعد از عمل: هزینه‌ های قبل از عمل مانند ویزیت و جلسه مشاوره‌ و هزینه های بعد از عمل مانند خرید داروها و مراقبت های بعد از جراحی بر هزینه لیفت پیشانی تاثیر گذار است و باید این هزینه‌ ها را نیز در نظر گرفت.

هزینه‌ های بیمارستان و تجهیزات: هزینه بیمارستان، امکانات و تجهیزات پزشکی نقش قابل توجهی در تعیین هزینه لیفت پیشانی دارد.

روش لیفت: نوع روش لیفت پیشانی نیز بر هزینه تاثیرگذار است و روش های غیر جراحی معمولا هزینه کمتری دارند. برای مثال ممکن است لیفت به روش کلاسیک هزینه بیشتری نسبت به لیفت با لیزر داشته باشد.

هزینه‌ های جانبی: بعضی از هزینه‌ های جانبی مثل خرید دارو و مراقبت های بعد از لیفت پیشانی نقش مهمی در تعیین کل هزینه دارند.

6 عامل موثر بر هزینه لیفت پیشانی

مراقبت های بعد از لیفت پیشانی

رعایت نکات مراقبتی بعد از انجام لیفت پیشانی بسیار مهم است تا سریع تر بهبود یابید. در ادامه این مقاله به نکات مراقبتی بعد از لیفت پیشانی می‌ پردازیم:

استراحت کافی: بعد از جراحی لیفت پیشانی، به استراحت کافی نیاز دارید. پرهیز از فعالیت‌ های سنگین و استراحت کافی بسیار مهم است تا سریع تر بهبود بیابید.

مراقبت از زخم: برای جلوگیری از عفونت و بهبود سریع زخم‌ های جراحی، باید از زخم‌ ها به خوبی مراقبت کنید. پانسمان زخم با گاز تمیز و تعویض به موقع آن ها بسیار حائز اهمیت است.

مصرف داروها: دکتر شما ممکن است داروهای تسکین درد یا ضد التهاب تجویز کند. توصیه می شود داروهایی که پزشک متخصص تجویز کرده است را در زمان معین استفاده کنید.

تغذیه سالم: تغذیه مناسب و سالم پس از لیفت پیشانی نقش بسیار مهمی در بهبودی دارد. مصرف غذاهای سالم، آب کافی، مصرف مکمل‌ های ویتامین و مواد مغذی مورد نیاز بسیار حائز اهمیت است.

جمع بندی

امروزه روش های مختلفی برای رفع آثار پیری پوست وجود دارد که یکی از آن ها لیفت پیشانی است. لیفت پیشانی به منظور جوانسازی پوست پیشانی و حذف چین و چروک‌ های آن انجام می‌ شود، همچنین باید گفت که انجام این روش باعث اصلاح افتادگی ابرو نیز می شود.

از شما سپاس گزاریم که این مقاله را تا انتها مطالعه نمودید و یکی از همراهان سایت پزشکا بودید. در این مقاله 10 تا از بهترین دکتر لیفت پیشانی در اهواز را به شما عزیزان معرفی نمودیم تا پاسخگوی نیاز شما در این زمینه باشیم. در صورت وجود سوال یا پیشنهاد، از طریق دیدگاه ها با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

حدیثه نایبی

سلام، من حدیثه نایبی هستم. سه سال پیش از دانشگاه فارغ التحصیل شدم. در حال حاضر به خاطر علاقه ای که به تولید محتوا در حوزه سلامت و پزشکی دارم، برای سایت پزشکا محتوا میزنم. اگر سوال یا پیشنهادی در این باره داشتید، می تونید از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا