پزشکان

بهترین دکتر لیفت باسن در کرج【سال 1402】❤️

لیفت باسن با توجه به آناتومی بیمار و هدف مورد نظر او انجام می شود. این روش می تواند شامل لیپوساکشن و برداشتن پوست برای ایجاد ظاهری سفت تر باشد. جراحی لیفت باسن روشی محبوب برای بزرگ کردن لگن است که فرورفتگی های باسن را صاف می کند همچنین به عنوان پیوند چربی شناخته می شود، کارشناسانی که با آنها صحبت کردیم می گویند که جراحی لیفت باسن از محبوب ترین و موثرترین گزینه ها است. در حالی که اغلب با سایر روش‌ها ترکیب می‌شود مانند لیپوساکشن تمام بدن، لیفت باسن برزیلی ، این نوع بزرگ‌کردن مفصل ران معمولاً به‌عنوان یک روش مستقل برای بیمارانی انجام می‌شود که می‌خواهند کانتور انجام دهند . به گفته پزشکان سلول‌های چربی این ناحیه را پر می‌کنند و انحنای گرد را از ابتدای باسن تا پایین باسن ادامه می‌دهند. در این مقاله شما را با بهترین دکتر لیفت باسن در کرج آشنا خواهیم کرد.

چه چیزی باعث افتادگی مفصل ران می شود؟

فرورفتگی لگن در جایی اتفاق می‌افتد که پوست به قسمت عمیق‌تر استخوان ران شما که تروکانتر نامیده می‌شود، متصل یا چسبیده است. این تورفتگی ها در برخی افراد بیشتر به چشم می خورد. این به دلیل میزان و توزیع چربی و ماهیچه در ساختار بدن شما است. فرورفتگی باسن بسته به پهنای باسن و شکل لگن و همچنین توزیع چربی بدن شما می تواند کم و بیش برجسته باشد. همچنین زمانی که انواع خاصی از لباس ها را می پوشید، می توانند آشکارتر شوند.

ورزش هایی که شیب لگن را به حداقل می رساند

اگر می خواهید ظاهر شیب باسن را به حداقل برسانید، می توانید تمرینات خاصی را انجام دهید. آنها می توانند به عضله سازی و کاهش چربی کمک کنند. به خود در آینه نگاه کنید تا مطمئن شوید که ژست ها را به درستی انجام می دهید. برای تمریناتی که هر بار یک طرف انجام می شود، با پای ضعیف تر یا کمتر انعطاف پذیر خود شروع کنید. به این ترتیب، با طرفی شروع می‌کنید که کمی دشوارتر است و طرف دوم آسان‌تر به نظر می‌رسد.

برخی از تمرینات باعث تقویت عضلات بدن می شوند.با 1 تا 2 ست در روز شروع کنید و به تدریج افزایش دهید. ممکن است بخواهید تمرینات مختلفی را در روزهای مختلف انجام دهید. سعی کنید حداقل 20 دقیقه در روز را به انجام این تمرینات اختصاص دهید و سعی کنید آنها را 4 تا 6 بار در هفته انجام دهید

روش جراحی لیفت باسن چگونه است

انجام جراحی لیفت باسن معمولاً یک عمل سرپایی است. بسته به توصیه بهترین دکتر لیفت باسن در کرج، به احتمال زیاد تحت بیهوشی عمومی قرار خواهید گرفت.

مراحل جراحی
ابتدا چربی با استفاده از روش لیپوساکشن از بدن شما خارج می شود. چربی ممکن است از باسن، شکم یا داخل ران شما برداشته شود. برش‌های کوچکی برای برداشتن چربی ایجاد می‌شود و بسته می‌شوند و بانداژ می‌شوند.
سپس چربی برای تزریق مجدد به بدن شما آماده می شود. ماشینی چربی را می چرخاند تا خون و سایر مایعات از آن خارج شود.
سپس چربی به ناحیه لگن شما تزریق می شود. معمولاً در محل تزریق نیازی به بخیه نیست.

مراقبت های بعد از جراحی

حتی اگر مجبور نیستید یک شب در بیمارستان بمانید، پس از عمل پیوند چربی به کسی نیاز دارید که شما را به خانه برساند.

ممکن است تا چند هفته پس از انتقال چربی در محل تزریق و برش، کمی درد وجود داشته باشد. کبودی و درد می تواند 2 هفته یا بیشتر طول بکشد.

ممکن است فوراً متوجه نتیجه جراحی لگن خود نشوید. ممکن است تا 6 ماه طول بکشد تا پیوند چربی به طور کامل عمل کند.

چه کسی کاندیدای خوبی برای جراحی لیفت باسن است؟

افراد غیرسیگاری که در 30 درصد وزن ایده آل خود قرار دارند، دارای خاصیت ارتجاعی پوست بسیار پاسخگو و بدون سابقه خونریزی قبلی هستند، ممکن است کاندیدهای خوبی برای روش های لیپوساکشن مانند جراحی لگن باشند.

اگر اخیراً کاهش وزن چشمگیر (25 پوند یا بیشتر) را تجربه کرده اید، یک بیماری خودایمنی یا خونریزی دارید، یا از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، ممکن است پزشک به شما توصیه کند از جراحی شیب لگن خودداری کنید.

افرادی که مبتلا به اختلال خوردن یا سایر بیماری‌هایی هستند که باعث بدشکلی بدن می‌شوند، باید در مورد جراحی لیفت باسن بسیار محتاط باشند.

درک این نکته مهم است که نتیجه این جراحی می تواند کمی غیرقابل پیش بینی باشد و هیچ راهی برای تضمین نتایج مورد انتظار شما وجود ندارد.

همچنین شایان ذکر است که 30 تا 70 درصد منبع مطمئن چربی تزریق شده به ناحیه لگن شما در طول عمل شیب لگن ممکن است در سال بعد از عمل توسط بدن شما جذب شود. به همین دلیل، ممکن است بخواهید روش های اضافی پیوند چربی را در نظر بگیرید.

آیا انجام جراحی لیفت باسن ایمن است؟

پیوند چربی و لیپوساکشن به عنوان روشی نسبتاً کم خطر و ساده در نظر گرفته می شوند. با این حال، مانند هر جراحی، همیشه خطر عوارض وجود دارد که برخی از آنها جدی است.

عوارض جانبی متداول پس از جراحی لیفت باسن عبارتند از:

کبودی و درد در محل برش یا تزریق

فرورفتگی چربی در محل تزریق

تورم و خونریزی در ناحیه ای که چربی برداشته یا تزریق شده است

جای زخم

در موارد نادر، جراحی شیب لگن می تواند باعث تب و ترشح در محل جراحی شود. این می تواند نشان دهنده عفونت باشد.

به حداقل رساندن ریسک عمل جراحی

برای به حداقل رساندن خطر عوارض ناشی از جراحی لیفت باسن، مطمئن شوید که دستورالعمل های ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را به دقت دنبال کنید. در اینجا چند نکته اضافی وجود دارد:

ناحیه ای را که هر برش در آن ایجاد شده تمیز و خشک نگه دارید.
تا زمانی که بهترین دکتر لیفت باسن در کرج اجازه انجام این کار را ندهد، در آب، استخر یا وان آب گرم زخم خود را خیس نکنید.
برای بازگشت به فعالیت بدنی شدید عجله نکنید تا زمانی که پزشک به شما اجازه دهد.
یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دارای مجوز و با تجربه را برای انجام این روش پیدا کنید (این کار شانس ابتلا به عفونت یا سایر عوارض ناشی از جراحی را تا حد زیادی کاهش می دهد).

قیمت جراحی لیفت باسن

جراحی لیفت باسن یک عمل زیبایی محسوب می شود. یعنی تحت پوشش بیمه نیست.شما باید تمام هزینه های عمل، از جمله هزینه های بیهوشی یا بیمارستان را از جیب خود بپردازید. همچنین ممکن است مجبور شوید زمانی را که برای بهبودی از محل کار خود نیاز دارید در نظر بگیرید، زیرا هزینه این روش را محاسبه می کنید. قیمت جراحی لگن بسته به هزینه زندگی در منطقه شما و همچنین سطح تجربه ارائه دهنده شما متفاوت است.

چگونه یک جراح دارای گواهی بورد پیدا کنیم

اگر قصد دارید جراحی شیب لگن را در نظر بگیرید، پیدا کردن یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دارای مجوز هیئت مدیره و دارای مجوز برای انجام این روش بسیار مهم است.جراحی شیب لگن ساده و کم خطر است، اما تنها در صورتی که فردی که آن را انجام می دهد دانش و تخصص لازم برای انجام آن را با خیال راحت داشته باشد.

می توانید جستجوی خود را با استفاده از این مقاله که بهترین حراح لیفت باسن در کرج را معرفی کرده ایم و در مرحله بعد، می توانید یک مشاوره با یک ارائه دهنده سلامت بالقوه را برنامه ریزی کنید.فهرستی از سؤالات در مورد هزینه ها، زمان بازیابی و آنچه از نتایج خود انتظار دارید بیاورید. بپرسید که ارائه دهنده چقدر تجربه در مورد جراحی لیفت باسن دارد و بخواهید عکس های قبل و بعد را ببینید. همه اقدامات زیبایی قبلی و همچنین شرایط بهداشتی و داروها یا مکمل هایی که مصرف می کنید را با پزشک خود در میان بگذارید.

یک جراح زیبایی خوب صادقانه صحبت خواهد کرد که چه انتظاراتی از جراحی لیفت باسن وجود دارد و به این نکته اشاره خواهد کرد که هیچ راهی برای تضمین یک شبح ساعت شنی کامل، حتی پس از این روش وجود ندارد. یک جراح خوب همچنین ممکن است توصیه کند قبل از جراحی، ورزش و تغییر رژیم غذایی را امتحان کنید.

قیمت جراحی لیفت باسن

دلیل افتادگی باسن

با افزایش سن، پوست تغییر می کند و شل می شود. علاوه بر این، آسیب‌های ناشی از نور خورشید، نوسانات وزن و عوامل ژنتیکی می‌توانند به کاهش خاصیت ارتجاعی پوست کمک کنند. این عوامل می توانند باعث افتادگی باسن و همچنین سایر قسمت های بدن شوند.

لیفت باسن معمولاً در ترکیب با سایر روش های کانتورینگ بدن انجام می شود. اگر:

مقدار قابل توجهی از وزن خود را از دست داده اید و وزن شما برای حداقل شش تا 12 ماه ثابت بوده است
اضافه وزن دارید و نتوانسته اید مقدار قابل توجهی از وزن خود را از طریق فعالیت بدنی و تغییر در رژیم غذایی خود کم کنید
وزن طبیعی داشته باشید، اما خواهان بهبود چشمگیر در ظاهر پایین تنه خود هستید
وزن طبیعی داشته باشید، اما پوست شما پس از لیپوساکشن منقبض نمی شود، زیرا خاصیت ارتجاعی ضعیف مربوط به افزایش سن است.
به خاطر داشته باشید که لیفت باسن کیفیت پوست شما را تغییر نمی دهد.

لیفت باسن برای همه مناسب نیست. پزشک ممکن است در مورد لیفت باسن هشدار دهد اگر

یک بیماری مزمن شدید مانند بیماری قلبی یا دیابت دارید
برای کاهش وزن قابل توجهی برنامه ریزی کنید
شاخص توده بدنی بیشتر از 32 داشته باشید
سیگاری هستید
وضعیت سلامت روانی ناپایدار داشته باشید

تمرینات لیفت باسن

ممکن است بتوانید انحنای باسن خود را با استفاده از تمرینی که ناحیه اطراف لگن شما را هدف قرار می دهد تغییر دهید. پیروی از یک برنامه ورزشی برای به حداقل رساندن ظاهر شیب لگن، جایگزین ایمن تر و کم هزینه تر برای جراحی است. ورزش‌های لگن و ران مانند ورزش پهلو، لانژ، اسکات و اسکات پهلو می‌توانند ماهیچه‌های متصل به ران‌های شما را تقویت و طولانی‌تر کنند.خوردن یک رژیم غذایی سرشار از سبزیجات برگ‌دار، پروتئین‌های بدون چربی و چربی‌های سالم نیز می‌تواند به ران‌ها و باسن شما کمک کند تا شکلی منحنی‌تر پیدا کنند.

کلام آخر

لیفت باسن یک عمل جراحی زیبایی برای بهبود ظاهر باسن است. ممکن است به عنوان بخشی از تامی تاک (لیپکتومی کمربند) یا لیفت پایین تنه برای کانتور کردن باسن، کشاله ران، ران ها و شکم انجام شود. لیفت باسن به تنهایی هیچ حجمی به باسن اضافه نمی کند. اما گاهی اوقات، لیفت باسن با یک روش بزرگ کردن ترکیب می شود تا شکل یا اندازه باسن را با ایمپلنت یا پیوند چربی تغییر دهد.در طول لیفت باسن، پوست و چربی اضافی از باسن برداشته می شود. سپس پوست باقیمانده برای ایجاد ظاهری لطیف تر تغییر مکان می دهد.در انتخاب بهترین پزشکان شما را در این مقاله راهنمایی کرده ایم.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا